• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ציוד לקמפינג ומחנאות

ori5500

משתמש רשום
דירוג
1
היי חברים,
בשנה האחרונה התחלתי לצאת עם חברים לטיולי קמפינג ומקטעים משביל ישראל בסופשים (בן 22) הסופש הלכתי 60 ק"מ :)
לצערי, אף אחד מבני המשפחה שלי לא מתעניין בטיולים מהסוג הזה ולכן הציוד שלי לא ממש אידיאלי.
איפה לדעתכם כדאי לקנות את הציוד (גזיה תיק מקלות הליכה)?
ויותר חשוב, היכן ניתן למצוא נעלי טיולים במידות גדולות (אני 48.5) במחיר שפוי.
שבוע מעולה!

למטייל עודפים? יש להם שם מציאות איכותיות במחיר שפוי. קניתי מהם מקלות, שני תיקים ועוד כל מני דברים קטנים.
גזיה הזמנתי באינטרנט... תמצא משהו מתקפל שניראה טוב.
יש לי ציוד גם מדקטלון שרובו אחלה, אבל לא הייתי קונה שם תיק\נעליים\ציוד קריטי אחר. תיק טיולים שנקנה משם התפרק אחרי טיול אחד...

דקטלון. מבחר. value for money מצוין.
קונה שם בגדי ספורט לפעמים. יש שם דברים זולים גם במחיר וגם באיכות.
עדיף לדעתי להשקיע קצת יותר בשביל ציוד איכותי שיחזיק להרבה שנים.

תראה יש כמה אופציות, אפשר לגשת לחנות המטייל הקרובה לביתך (בהנחה שאי פעם יפתחו) למדוד נעלים ואז לקנות את אותו הנעל בדיוק באמזון . זה יוצא יותר זול , אבל יוצר המון רגשות אשם. המוכר עבד נתן לך נעלים למדוד ייעוץ ודיבר איתך ואתה מנצל אותו והולך לקנות במקום אחר. דבר שני לפעמים נעליים מגיעות עם פגם מסויים ברפידה או בנעל עצמה וזה קורה . אם קורה מצב כזה אתה בבעיה כי לך תשלם על משלוח תחליף תדבר עם המוכר וכו.
לדעתי האישית והלא סולידית, נעלים מודדים קונים במקום וזהו ושיעלה עוד 200 שקל.
נעלי טיולים הכי טובות שהיו לי - סלומון.
נעלי טיולים הכי יפות - טריזאטה .
יש נעלי טיולים מאוד נוחות וזולות שמוכרים בחנויות הספורט השונות (שכחתי את השם) שהן גם נגד מים וגם מעל הקרסול. שווה לבדוק.
מקלות טיולים מנסיון אישי זה הדגם שאני קניתי - https://www.amazon.com/dp/B07914DSBQ/?tag=besoutdintabr-20
נוח אמין ומחיר סביר ביותר.
ראש לגזיה - אלי אקפרסס .
תיק טיולים או כנל כמו הנעלים אתה יכול להיכנס לחנות למדוד מה מרגיש לך נוח על הגב ואז או לקנות באינטרנט או לקנות במקום.
המלצה אישית תיק של דיוטר. ואו כמה שהתיק הזה טוב ושווה את המחיר שלו. נוח בטירוף קל יחסית. קניתי אותו שהייתי בת 22 ובטיול האחרון בעודי בת 36 הוא עדין מעולה בדיוק כמו פעם.
למעשה יש לי 2 תיקי דיוטר אחד גדול ואחד קטן ואני ממש ממליצה.
עוד תיקים טובים זה נורפייס. פחות אהבתי קרימור מבחינת המסגרת לגב. אבל הכי טוב באמת להיכנס ולמדוד. מדובר על הוצאה סופר יקרה של סביב אלף שקלים אז הייתי מתחילה בחנויות עודפים. עוד דרך לרמות את המערכת, לרכוש תוי קניה מאנשים שלא רוצים אותם . לשלם קצת פחות על התלוש (כי אנשים רוצים למכור ומסכימים לקבל מזומן תמורת הורדה במחיר ) ולרכוש את הכל במרוכז בריקוטש / למטייל עודפים. חנויות מסלול גם טובות יש בעיקר במרכז.
ותהנה ! אין כמו טיולים בטבע

היי חברים,
בשנה האחרונה התחלתי לצאת עם חברים לטיולי קמפינג ומקטעים משביל ישראל בסופשים (בן 22) הסופש הלכתי 60 ק"מ :)
לצערי, אף אחד מבני המשפחה שלי לא מתעניין בטיולים מהסוג הזה ולכן הציוד שלי לא ממש אידיאלי.
שבוע מעולה!
אני משועמם ועושה כל כמה שבועות חוצה גולן/שביל ישראל/ג'יזס טרייל ושאר טרלולים. הרגש חופשי להיוועץ.

א. תתחיל לאסוף מפות ישנות כי אתה יכול להזדכות עליהם מול רשות הטבע והגנבים ולקבל הנחה ראש בראש.
ב. מקלות הליכה. מרוצה מהם מאד, זולים מאד, חצי מהמחיר בארץ ועושים את העבודה. [הדגמים החדשים הקלים]. יש משלוח לארץ.
ג. תיק. קנייה הכי חשובה, זה כמעט לכל החיים ויש משמעות ל"איך זה יושב לך על הכתפיים+מתניים. מציע בחום לגשת עם החבר שמבין בזה לפני שבוחרים.
החשודים המיידיים: אוספרי, גרגורי וכו'.
זה שווה ערך לנעליים צריך ללכת, לשים משקל [כבד למעלה, שק"ש למטה] ולראות איך זה מסתדר.
חד משמעית אמזון בלאק פריידי.
ד. נעליים. ע"ע ג. [עדיף נגד מים]
לא לשכוח לנקות היטב בתום השימוש ולפני האחסון למשוח בווקס. ייתן לך עוד כמה שנים טובות.
ה. גזיה, ממליץ על קומפקטי, הברגה כמובן. הדגמים הקלאסיים.
הייתי מחכה לבלאק פריידי ורוכש דרך הרשתות הגדולות, אם מתעקש לקנות בישראל,
תציץ פה. הייתי הולך על הדגמי הברגה בלבד/Spider. יותר כיף שזה מתקפל ונמוך.
ו. המגן רוח זה הדבר היחידי שאני מאשר לך לקנות מעליאקספרס.
לא לשכוח כוסות עם דפנה כפולה או לשים איזו שלא יישרף אצבעות.
בבקשה לא לשכוח חוואיג' בפק"ל שאני אוכל לשתות גם.

* אם מתעקש לקנות בארץ את הציוד, תעשה סיבוב עם החברים שלך, מי נוסע לאילת בקרוב ויש לו "חבר/חברת חשמל/פיס" תוכל להוציא באיזה 40% הנחה.

בהצלחה וסופש נעים!

נערך לאחרונה ב:
ה. גזיה, ממליץ על קומפקטי, הברגה כמובן. הדגמים הקלאסיים.

בהצלחה וסופש נעים!

בהקשר של גזיות הברגה חשוב לציין שבהרבה מדינות לא ניתן למצוא בלונים תואמים. לכן אם יש אפשרות שהגזייה תשמש לטיולים בחו"ל עדיף ניקוב. עוד דבר, בלוני ניקוב זולים באופן משמעותי. כמובן שגזיית הברגה הרבה יותר נוחה כשאורזים תרמיל. למרות שחשוב לציין שקיימים מתאמים בשוק שהופכים גזיית הברגה לניקוב. מאפשר לקנות ראש גזייה יחיד ולהתאים בלון עפ"י הצרכים הספציפיים בטיולים השונים.

דקטלון. מבחר. value for money מצוין.

הציוד טיולים שלהם די מחורבן. יעשה את העבודה בארץ אבל לא הייתי סומך על חלק מהציוד שנמכר בחנות באקלים פחות נח ובאזורים מרוחקים. אין ספק שמבחינת מחיר אין להם תחרות.

היי חברים,
שבוע מעולה!

אם לא אכפת לך להזמין מחו"ל תבדוק את האתר של sierra trading post. זאת חנות עודפים שמוכרת מותגים מובילים של ציוד טיולים בהנחות ענק. אם אתה מחפש דגם ספציפי זה יכול להוות בעיה כיוון שהדגמים והמידות הקיימות משתנים תדיר. לדברים כמו גזיות, מקלות הליכה וכו' זאת לא תהיה בעיה. אם אתה מחפש תרמיל או נעל ספציפית שמדדת בארץ והתאימה לך, אז יש סיכוי שלא תמצא. אתה יכול גם לבדוק את האתר של REI. אם אתה חבר בקואופרטיב הם מחזירים כל שנה 10% (או 15%, לא זוכר) מסך הרכישות של השנה הקודמת + מציעים כל מיני מבצעים נקודתיים. יש להם גם אתר עודפים.

בהקשר של גזיות הברגה חשוב לציין שבהרבה מדינות לא ניתן למצוא בלונים תואמים. לכן אם יש אפשרות שהגזייה תשמש לטיולים בחו"ל עדיף ניקוב. עוד דבר, בלוני ניקוב זולים באופן משמעותי. כמובן שגזיית הברגה הרבה יותר נוחה כשאורזים תרמיל. למרות שחשוב לציין שקיימים מתאמים בשוק שהופכים גזיית הברגה לניקוב. מאפשר לקנות ראש גזייה יחיד ולהתאים בלון עפ"י הצרכים הספציפיים בטיולים השונים.
מסכים. כשיהיה שרשור על חו"ל בהחלט נדבר על זה :)
הציוד טיולים שלהם די מחורבן. יעשה את העבודה בארץ אבל לא הייתי סומך על חלק מהציוד שנמכר בחנות באקלים פחות נח ובאזורים מרוחקים. אין ספק שמבחינת מחיר אין להם תחרות.

יש קבוצות פייסבוק של ציוד טיולים יד שנייה. ממליץ לחפש שם. לאנשים יש כמויות של ציוד בבית שיושב ומעלה אבק.

תוכל לפרט / להפנות להיכן וכיצד מתבצע?
לא הכרתי.
תיקון, חברה להגנת הטבע, לא רשות הטבע והגנבים.

קהילות החברה להגנת הטבע בערים בהן ניתן לרכוש את המפות:
ירושלים: בן מימון 46, בית לוי אשכול רחביה, 02-6252357
חיפה: יפו 90, טל' 04-8553860
באר שבע: ההסתדרות 107, טל' 08-6230555
מודיעין: רכסים 1, מודיעין מכבים רעות, טל' 08-9717686
חדרה: בית קוטלר, הגיבורים 29, טל' 04-6249001

תתקשר לפני לוודא שיביאו לך מהסניף המרכזי את המפה שאתה צריך,
אתה מביא מפנה ישנה מקבילה ומקבל חדרה עם זיכוי כספי.
יש לי מפה מס1 ישנה אם צריך

ממליץ לחפש שם.

--- תלושים לחג שצריך לממש על תיק טיולים ספציפי ---

מחפש
רשת חנות תיקי מטיילים [Osprey/גרגורי בלבד]
בת"א או חדרה ? שיש להם שירות סביר?

לעונים נכונה, אשלח ברכה וגזוז.

--- תלושים לחג שצריך לממש על תיק טיולים ספציפי ---

מחפש
רשת חנות תיקי מטיילים [Osprey/גרגורי בלבד]
בת"א או חדרה ? שיש להם שירות סביר?

לעונים נכונה, אשלח ברכה וגזוז.