• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פיפלביז

לפני ביטול תקן הזהב היה פחות צורך בתרופות הנ"ל ?

@DavidA
כוונתי הייתה שמלבד פיצוץ בועות זה מקרר את השוק, אז למה לעשות את זה = בשביל להחזיר את השוק למיתון? [טעות בנוסח]

לפני ביטול תקן הזהב היה פחות צורך בתרופות הנ"ל ?
לא היה צורך בכלל... לא הייתה אינפלציה בשום מקום בו הגיבוי בזהב נשמר קבוע. זה לא אומר שלא היו בעיות אחרות או ששיטת הזהב היא טובה אבל.

כן אבל שם לבנק המרכזי שלנו יש ערימות דולרים לבלום ירידות מהירות בשער שקל דולר... אבל בסוף הם יתדלדלו מספיק וכמובן שלא יהיה אפשר להמשיך לבלום לנצח.
אבל הבנק המרכזי שלנו אוהב דולר גבוה, עד גבול מסוים לפחות.
גם האינפלציה מתחת ליעד, אין סיבה שהבנק יתערב פה למעט העלאת ריבית.
למה הסיבה היחידה היא לעלות את הריבית? זו התרופה היחידה לאינפלציה?
הטובה ביותר.

נשמע כמו בן דוד של קבוצת רכישה על נדל"ן ציבורי בפרבר צומח בעיירה הציורית אופקים.
ה-'מיזמים' שראיתי שם נראו יותר כמו רכישת זכויות לחדר בקומה החמישית של הבקתה של הכיפה האדומה.

https://pipelbiz.com/Campaign/52751

יש שם איזה קטע חדש של השקעה בנדלן וקבלת ריבית נקודה, במקרה הזה מדובר ב8% שנתי כאגח לפרויקט תמא 38.

למישהו יש דעה בנושא אם זה דרך יעילה להשקיע בנדלן אבל לשמר פיזור מקסימלי? למישהו יש נסיון עם הפלטפורמה?

יש שם איזה קטע חדש של השקעה בנדלן וקבלת ריבית נקודה, במקרה הזה מדובר ב8% שנתי כאגח לפרויקט תמא 38.

למישהו יש דעה בנושא אם זה דרך יעילה להשקיע בנדלן אבל לשמר פיזור מקסימלי? למישהו יש נסיון עם הפלטפורמה?
שים לב: הלוואת מזנין ללא בטחונות קשיחים.

ראיתי את הפרסומות שלהם בטמבלביזיה בשבועיים האחרונים ונראו דביליות, ולכן אני מסיק שקהל היעד שלהם הם הדב...ם.

ראיתי את הפרסומות שלהם בטמבלביזיה בשבועיים האחרונים ונראו דביליות, ולכן אני מסיק שקהל היעד שלהם הם הדב...ם.
זה מה שמפריע לך?
הם מציפים את כל המדיות האפשריות בפרסומות, מאיפה אתה חושב שהכסף הזה מגיע?

היתי שמח לשמוע את דעתכם על אג"ח דרכם

כן אבל לא ראיתי שום תגובה לענין

https://pipelbiz.com/Campaign/52751

אם התכונת להודעה הזאת

אני אגיד לך את דעתי בעניין.
לא הייתי מתקרב במקל לשום השקעה משום סוג שם, אלא אם יש לי מידע פנים שחברה שם ממציאה את הגלגל מחדש, וגם אז הייתי חושב טוב טוב לפני.
חסר לך אגח"ים בבורסה בארץ או בעולם שאתה צריך לקנות שם?
מעבר לזה, לא מצאתי כמעט שום אזכור איך מתנהלות עסקאות האג"ח אצלם, מה החוקים והתנאים.
הדבר היחיד שמצאתי זה אזכור לעסקת גיוס כזאת, ושם ההחזר ריבית של האג"ח היה שם אותה בדירוג זבל בבורסה....
בקיצור, השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך זה למה לקנות שם אג"ח ולא בבורסה? אם יש לך תשובה טובה, אני ישמח לשמוע.

הרעיון של חברת פיפלביז פשוטה מאוד
גיוס כספים מאנשים שאין להם הרבה ממון להשקיע
איפה תוכל בבורסה להשקיע אג"ח מ5000 ש"ח ומניות ב 600 ש"ח
אלא א"כ תתקן אותי ותגיד שגם בבורסה אפשר להשקיע בסכומים נמוכים כאלה

הרעיון של חברת פיפלביז פשוטה מאוד
גיוס כספים מאנשים שאין להם הרבה ממון להשקיע
איפה תוכל בבורסה להשקיע אג"ח מ5000 ש"ח ומניות ב 600 ש"ח
אלא א"כ תתקן אותי ותגיד שגם בבורסה אפשר להשקיע בסכומים נמוכים כאלה

אפשר במסחר פתיחה וסגירה גם ב600 הכל (אלא אם מנייה אחת עולה יותר מ600).
במסחר רציף אפשר מ2000 לחלק מהמניות ומ5000 לכולם.

נושאים דומים

Back
למעלה