• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ערוץ 12 חוסם שידורים בסטרימר

yossik

מודרטור
דירוג
15,811
הקדמה -
אין לי כבלים ואני לא מנוי לאף אחת מחברות ה TV למיניהן, אני צופה רק במה שקיים בעידן +
מאז המלחמה, בערך משעה 3 עד 8 בערב אין קליטה ו/או שיבושים משמעותיים בעידן פלוס באזור נהריה.
אני לא חושב שיש לזה קשר למזג אוויר וכד', אני חושב שזו יד מכוונת של מישהו שמשבש את הקליטה וזה ממש סיסטמתי.
אז התקנתי בסטרימר את האפליקציה של GuruGuru לישראל ועובד מצוין למעט בעיה קטנה שלפעמים באתחול מקבלים הודעת שגיאה שאין חיבור לאינטרנט, אז מאתחלים שוב והאפליקציה עולה.
עובדת ללא דופי.
אבל לא ניתן לקלוט ערוץ 12.
בדקתי וחפרתי וקראתי במקומות שונים שערוץ 12 חוסם את השידורים שלו בסטרימרים בכל הפלטפורמות כי כנראה שלערוץ 12 יש שיתוף פעולה עם חברה מסחרית אחרת שמשווקת חבילת סטרימר בתשלום.
וזו הסיבה שפתחתי את הדיון בפורום צרכנות ולא באוף טופיק.
השאלה שלי האם יש להם זכות לחסום? הרי ניתן לצפות בעידן + בחינם או בכל חבילת כבלים אחרת בחינם והחסימה בסטרימר לא הוגנת.
האם לדעתכם יש כאן סוגיה משפטית ואם כן למי פונים כדי להתלונן ואולי אפילו להגיש תביעה ייצוגית.

אני עם סטרימר וגם טלוויזיה חכמה ורואה 12 מצויין. מה שכן, בכל פעם שצופים במשהו מהספרייה שלהם, 20 פרסומות
רוב הסטרימרים הם אנדרואיד. עובד לך במכשיר הנייד?

לראות דרך האתר?

לראות דרך האתר?
כן אפשר אבל,
בחדר שינה לא אתעסק עם דפדפן.
האם ניסית להקליד url וכד׳ בטלוויזיה?
העיקרון זה שדרך האפליקציה שהתקנתי עוברים בין הערוצים בפשטות.

בחדר שינה לא אתעסק עם דפדפן.

תלוי איזה טלוויזיה יש לך, לערוץ 12 יש אפליקציה ייעודית. לא צריך דפדפן. בהינתן שיש לך טלויזיה מה שנקרא חכמה עם אנדרואיד או lg.

אני עם lg. והאפליקציה שלהם בסדר גמור.

תלוי איזה טלוויזיה יש לך, לערוץ 12 יש אפליקציה ייעודית. לא צריך דפדפן. בהינתן שיש לך טלויזיה מה שנקרא חכמה עם אנדרואיד או lg.

אני עם lg. והאפליקציה שלהם בסדר גמור.
לא חייב טלוויזיה, רשם שקנה סטרימר אז אפשר להוריד את האפליקציה גם לשם

ומחזק שהאפליקציה שלהם סהכ סבבה, לפעמים יש יותר מדי פרסומות אבל עושה את העבודה

בדקתי את האתר guruguru ושמתי לב שהשידור של ערוץ 12 דרכו לא נפתח לי ב mobile view בדפדפן אלא רק ב desktop view. יש מצב שנתון זה איכשהו קשור לבעיות שלך באפליקציה שבסטרימר. ייתכן שצריך לעדכן משהו בממשק של הנגן המובנה ב guruguru עם ערוץ 12.

בנוסף, מרגע שהתחיל השידור יכולתי לחלץ את כתובת הm3u8 שלו (שמכילה token אישי וכנראה תקפה לפחות לכמה שעות) והצלחתי לפתוח אותה כמות שהיא עם ffmpeg על שרת לינוקס בחו"ל, בלי שום חסימה או תלות ב http header כלשהו, אז לא נראה שהם חמים על חסימות באופן מיוחד.

השאלה שלי האם יש להם זכות לחסום? הרי ניתן לצפות בעידן + בחינם או בכל חבילת כבלים אחרת בחינם והחסימה בסטרימר לא הוגנת.
אתה טועה בגישה שלך. העובדה שהערוץ משודר חינם בעידן פלוס לא מקנה לאף גורם או אתר צד ג' זכות לשלב או לשדר אותו בחינם ולרכב עליו בשביל טראפיק לעצמו (כן, גם אם הערוץ מתקיים מפרסומות). זה לא בית יונות. זה שכל מני אתרים עושים את זה לא הופך את זה לחוקי.

העובדה שהערוץ משודר חינם בעידן פלוס לא מקנה לאף גורם או אתר צד ג' זכות לשלב או לשדר אותו בחינם ולרכב עליו בשביל טראפיק לעצמו (כן, גם אם הערוץ מתקיים מפרסומות).
1+
כמדומני, הוט / יס / פרטנר / סלקום נדרשות לשלם כסף לקשת / ערוץ 13 / כאן על שידור הערוץ.

נסה 'המסך מפוצל' בגוגל

התקנתי את guruguru על סטרימר חדש יותר ועדיין ערוץ 12 חסום, כך שהבעיה לא בסטרימר.
חברים, תודה על התגובות אבל חלקכם אומרים לי להשתמש בדפדפן וכו'.
אז לא. בחדר שינה, בחושך זה לא פרקטי. ולכן יש תוכנות ייעודיות שאפשר לעבור בין ערוצים בלחיצה בשלט רחוק על החיצים.
מי מכם ניסה להקליד URL בלילה עם שלט רחוק?
האם יש לכם המלצה לאפליקציה לסטרימר לשידורי טלוויזיה בארץ?

התקנתי את guruguru על סטרימר חדש יותר ועדיין ערוץ 12 חסום, כך שהבעיה לא בסטרימר.
חברים, תודה על התגובות אבל חלקכם אומרים לי להשתמש בדפדפן וכו'.
אז לא. בחדר שינה, בחושך זה לא פרקטי. ולכן יש תוכנות ייעודיות שאפשר לעבור בין ערוצים בלחיצה בשלט רחוק על החיצים.
מי מכם ניסה להקליד URL בלילה עם שלט רחוק?
האם יש לכם המלצה לאפליקציה לסטרימר לשידורי טלוויזיה בארץ?
נראה לי שהומלץ פה כבר על האפליקציה הרשמית של ערוץ 12. מה רע בה?

נראה לי שהומלץ פה כבר על האפליקציה הרשמית של ערוץ 12. מה רע בה?
הסברתי, כי היא רק לערוץ 12 ואני לא רוצה לזפזף בין אפליקציות לערוצים שונים.
אני מחפש אפליקציה אחת לכל הערוצים.

פספסתי. לא יודע אם קיים בחינם. אם אתה סבלני אתה יכול להצטרף ל- NEXT TV לחודש בחינם, ואח"כ ל- Sting TV לחודש בחינם (הוט ויס) - אין צורך בממיר, יש אפליקציות אנדרואיד שכוללות את הערוצים. בתקווה שעוד חודשיים המלחמה תסתיים והקליטה בעידן+ תחזור לקדמותה.

אם תסכים להיכנס ל-url אחד
המסך המפוצל
תקבל את כל הערוצים החינמיים בעמוד אינטרנט אחד, ורק להגדיל את מי שתרצה ביניהם

אומרים ששלמה קרעי עונה למי שכותב לו בטוויטר. לא יזיק לנסות.

הקדמה -
אין לי כבלים ואני לא מנוי לאף אחת מחברות ה TV למיניהן, אני צופה רק במה שקיים בעידן +
מאז המלחמה, בערך משעה 3 עד 8 בערב אין קליטה ו/או שיבושים משמעותיים בעידן פלוס באזור נהריה.
אני לא חושב שיש לזה קשר למזג אוויר וכד', אני חושב שזו יד מכוונת של מישהו שמשבש את הקליטה וזה ממש סיסטמתי.
אז התקנתי בסטרימר את האפליקציה של GuruGuru לישראל ועובד מצוין למעט בעיה קטנה שלפעמים באתחול מקבלים הודעת שגיאה שאין חיבור לאינטרנט, אז מאתחלים שוב והאפליקציה עולה.
עובדת ללא דופי.
אבל לא ניתן לקלוט ערוץ 12.
בדקתי וחפרתי וקראתי במקומות שונים שערוץ 12 חוסם את השידורים שלו בסטרימרים בכל הפלטפורמות כי כנראה שלערוץ 12 יש שיתוף פעולה עם חברה מסחרית אחרת שמשווקת חבילת סטרימר בתשלום.
וזו הסיבה שפתחתי את הדיון בפורום צרכנות ולא באוף טופיק.
האם לדעתכם יש כאן סוגיה משפטית ואם כן למי פונים כדי להתלונן ואולי אפילו להגיש תביעה ייצוגית.
מוריד את זה https://www.stremio.com

אחרי זה הולך ל add on ומתקין את isratv

זה יתן לך את כל הערוצים 11 12 13 14 במקום אחד ובאיכות HD בלי תקיעות ובעיות

יקבל תשובה שכל מה שהוא צריך נמצא בערוץ 14.
זה מה שאני רציתי לכתוב ל @yossik אבל, זה לא העניין. הבנתי שהשר עונה לאנשים שכותבים לו בטוויטר. האמירה שהוא יענה תשובה לא עניינית שפוגעת בחובותיו כשר התקשורת היא פשוט הוצאת דיבה.

נושאים דומים

Back
למעלה