• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

עזרה|המלצות לאטמי אוזניים\אוזניות מבודדות רעשים

בגלל זה אתה צריך ללכת לתצוגה ולנסות בעצמך. ANC מבטל בעיקר רעשים בתדר נמוך, כלומר רוב הרעשים לא יבוטלו לגמרי אלא יעומעמו (דוגמא לתדר נמוך שיבוטל לגמרי: מנוע של מטוס). אז לדעתי תוכל לשמוע את השעון, בכל מקרה תנסה וככה תדע (הבעיה היא שלא תוכל לקחת מקדחה לחנות תצוגה, אבל תדפוק על השולחן למשל להתרשמות)
כן זה כנראה מה שאעשה בסוף אחרי הקורונה

@OnTheVerge
אפשר גם וגם אם רעש מספיק חזק.
שניהם מעמעמים ולא חוסמים לגמרי, לפעמים זה מספיק.

עד כמה זה בריא לישון עם אטמים על בסיס קבוע, יש מצב שזה יכול לפגוע באוזניים בטווח הארוך?

מצטרף לשאלה

מצטרף לשאלה

הסכנות המרכזיות הן זיהומי אוזניים, הצטברות של שעווה באוזן והכנסה/הוצאה לא נכונה מהאוזן. אני לא חוויתי באופן אישי אף אחת מהבעיות הללו.

צריך לזכור שאנחנו גם לא יודעים את ההשפעות לטווח ארוך של האלטרנטיבות הפופולריות כמו שינה עם רעש לבן ברקע.

הסכנות המרכזיות הן זיהומי אוזניים, הצטברות של שעווה באוזן והכנסה/הוצאה לא נכונה מהאוזן. אני לא חוויתי באופן אישי אף אחת מהבעיות הללו.

צריך לזכור שאנחנו גם לא יודעים את ההשפעות לטווח ארוך של האלטרנטיבות הפופולריות כמו שינה עם רעש לבן ברקע.

דווקא עוזר לבעיה,
אתה פחות שומע..

הזמנתי אוזניות בלוטות קטנות פשוטות מעלי אקספרס, חבר שיש לו המליץ עליהן , הוא עושה איתן ספורט לרוב אז הוא לא יודע להגיד לי איך זה לישון איתן , אבל כרגע הכיוון הוא באמת אוזניות אקטיביות, כי אני לא חושב שיש עוד דרך להפסיק לשמוע את הרעש של המקדחות
החשש שלי הוא איך אשמע את השעון מעורר
אבדוק את האופציות שרשמת, אם הן אפשריות לי כלכלית כרגע
בצע צימוד של האוזניות אל הטלפון והשתמש בו כשעון מעורר. את הסאונד של השעון הוא יעביר לאוזניות ואז לא תוכל לפספס.

מנסיון עם שכנים רועשים מלמעלה, אטמי אזניים יכולים לשפר במעט אבל את רוב הרעש והעצבים אתה עדיין תרגיש.
הפתרון היחיד לצערי הוא לעבור דירה :)

דווקא עוזר לבעיה,
אתה פחות שומע..
האמת שקרה לי פעם שהשמיעה שלי התדרדרה כנראה עקב שימוש מרובה באטמים והייתי צריך להגיע לאא"ג שנתן לי תרסיס כדי להמיס את ה'פקק' שנוצר לי מהשעווה וזימן אותי לפעם נוספת לאחר מספר ימים של שימוש בתרסיס כדי לשאוב לי את הסתימה. תהליך לא נעים אבל אחריו הרגשתי כמו סנטינל \ סופרמן מבחינת שמיעה.

מאז אני משתדל לישון פחות עם אטמים וגם עברתי לאלה של MACK (היו לי חומים וסגולים, לפי המלצת הWIRECUTTER)
ופעם בחצי שנה - שנה אני קובע תור לניקוי כזה.

היי

אשמח להמלצה על אוזניות לשינה.
סביבה רועשת, מכוניות לפעמים, רעש של אנשים ברחוב, מטוסים לאחרונה.
מיועד לאדם בן 60+, לא יודע אם זה משנה משהו.
המחיר - לא חשוב.

ראיתי את אלה בפוסט הזה, מישהו ניסה אותן?
המלצות אחרות?

ועל הדרך - זאת כנראה פעם ראשונה שאזמין חבילה מעל 75 דולר.
איך הולך עניין המכס? איך אני משלם, איך זה יוצא מהמכס ומגיע אליי הביתה?

תודה רבה

איך הולך עניין המכס? איך אני משלם, איך זה יוצא מהמכס ומגיע אליי הביתה?
אני נימנע מלהזמין בצורה הזאת משום שעלויות עמילות מכס יכולות להגיע לסכומים גבוהים. ממליץ לך לבדוק אם המוצר קיים באמזון או להשתמש בשירות כמו ushops שתי החברות האלה ישקפו לך את המחיר הסופי של המוצר כולל המכס, לא יהיו הפתעות.

פעם שמעתי המלצות על זה:

לא התנסיתי :)

אשמח להמלצה על אוזניות לשינה.

ניסיתי אטמי שעווה ומאוד לא אהבתי. ההתאמה לאוזן לוקחת זמן והן לא ניתנות למיחזור מעבר ל-3-4 ימים.
ממליץ על אטמים עשויים foam. אני משתמש באותו זוג כשבועיים בממוצע כך שהמחיר אינו גבוה בסופו של דבר.

מבחינת איכות, אלה של Ohropax הן הרכות והטובות ביותר שניסיתי. הגודל שלהן בינוני כמו האטמים הירוקים בהירים של Mack's, אולם של Ohropax רכות יותר. Mack's לעיתים מכאיבות לי ופוגמות באיכות השינה.

אם אתה יודע שיש לך פתח אוזניים קטן יחסית (האם אתה משתמש בסיליקון הקטן ביותר באוזניות in ear? אם כן, אטמים קטנים יתאימו לך), האטמים הסגולים של Mack's יתאימו לך.

אם אתה לא בטוח איזה גודל מתאים לך, אני ממליץ להזמין יחד את האטמים של Ohropax + האטמים הסגולים של Mack's. אחד מהם אמור להתאים.

נערך לאחרונה ב:
וואו @OnTheVerge נשמע שעשית דוקטורט בנושא :)
ניסיתי את זה ובסך הכל מרוצה (בפעם הראשונה הזמתי את הכמות הקטנה כדי להתרשם), האטמים שקניתי בעבר בבית מרקחת היו מתנפחים מאוד מהר לפני שאספיק להשחיל לאוזן, ואלו לוקח חצי דקה
לא ממחזר אותם, בעלות של חצי שח לזוג אני זורק לפח וזהו, בלי לשטוף ולהתעסק יותר מדי, חבר סיפר לי שכשהיה ממחזר זה גרם לו לדלקות אזניים.

נערך לאחרונה ב:
מבחינת איכות, אלה של Ohropax הן הרכות והטובות ביותר שניסיתי. הגודל שלהן בינוני כמו האטמים הירוקים בהירים של Mack's, אולם של Ohropax רכות יותר. Mack's לעיתים מכאיבות לי ופוגמות באיכות השינה.
Ohropax מאוד יקרים, אולי מצאת מארזים גדולים/חסכוניים יותר ?
לגבי Mack's להבנתי הצבע חום אמור להיות יותר רך, האם יצא לך לנסות אותם ?

לגבי Mack's להבנתי הצבע חום אמור להיות יותר רך, האם יצא לך לנסות אותם ?
יצא לי, גדולים מדי עבורי.

אתה מוזמן לאסוף ממני מאזור המרכז (חינם כמובן). פנה בפרטי אם תרצה.

לגבי Ohropax - לא מצאתי. חוסר האחידות באטמים (חלק פשוט קשים/ג'לי מדי) מתחיל לעצבן אותי.

Air pods pro

אוזניות עם סינון רעשי פסיבי ברמה של אטמים - ETYMOTIC ERS2E במחיר באמת בדיחה לשווי שלהם (המשלוח עולה כמעט כמו האוזניות, הסיבה היחידה שעוד לא הזמנתי אותן בעצמי),

אם אתה לא מרגיש בנוח עם זה שהם נכנסות כל כך עמוק לאוזן בגלל המבנה היחסית ארוך שלהם שלפי הבנתי יכול ליצור בעיות מבחינת נוחות ושעווה באוזניים,
אוזניות של Shure יעשו את העבודה, הן מסננות רעשים כמעט באותה הרמה אם לא יותר,

בנוסף, יש מותג שנמכר בעלי אקספרס AudioSense שרוב הדגמים שלו דומים במבנה אחד לאחד לאוזניות של Shure (דגם se215), אני יכול להמליץ על ה T180 או T100 כדגם ראשון, שניהם עולים בסביבות ה100 ש"ח (חמישית מהמחיר של Shure בארץ), תקרא על Balanced Armature Driver vs Dynamic Driver כדי להבין איזה מהם יתאים לך מבחינת סאונד, הם חולקים את המבנה וההבדל היחיד הוא הDriver,

*תשלח הודעה למוכר בעלי אקספרס בשביל להתייעץ אם יש לך שאלות, וגם תבקש הנחה, עשיתי את זה כמעט בכל מוצר שרכשתי ותמיד קיבלתי בין 5 ל10 אחוז הנחה רק כי ביקשתי, בנוסף יש קופונים להמון דגמים של אוזניות באתר הזה - קופונים.

**מבחינת אטמים אני משתמש באלה - 3M, נכנסים בקלות באוזן וקל לישון איתם, אבל הם לא חוסמים רעש ב100 אחוז כמו אטמים אחרים שהמליצו לך כבר.

אני מקווה שתמצא אוזניות \ אטמים שיתאימו לך, בהצלחה!

Back
למעלה