• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מכונה לעיצוב הזקן

• פותח הנושא Blap
  • פורסם בתאריך

Blap

משתמש רשום
דירוג
0
אהלן,
כיום אני מסתפר בערך פעם בשבוע וחצי והסיבה העיקרית היא כי הזקן פשוט אורך יותר מדיי ולא נהיה יפה... אם לא היה את העניין הזה הייתי בכיף הולך להסתפר פעם בשבועיים וחצי-שלוש.

הספר שלי משתמש במכונה Panasonic ER-GP80 כדי לעצב את הזקן ואני מאוד מרוצה מהתוצאה.
בדקתי והמכונה עולה בערך 500 ש"ח.
השאלה שלי היא אם כדאי לי להשקיע במכונה הזאת ולעצב את הזקן בעצמי, או שלהמשיך ללכת כל שבוע וחצי להסתפר?
יש לי כרגע מכונה זולה שנקנתה מתחנת דלק והיא ממש לא חותכת את הזקן כמו המכונה של הספר והתוצאה הסופית לא דומה בכלל.

כמו כן, יש גרסה יותר מוזלת והיא Panasonic ER 1611. למיטב הבנתי הERGP80 היא פשוט גרסה חדשה יותר. יש הבדל בחיתוך?

ככה פחות או יותר הזקן שלי נראה אחרי הספר (זה כמה ימים אחרי אם אני לא טועה) ואני רוצה שהזקן תמיד יהיה במצב הזה.
6f1d7faa3bb24b9bd57a0bac54215827cd9bbdf7.jpg

קניתי לפני 3 שנים את המכונה Philips Norelco MG5760/40 Multigroom 5000 באמזון ב40 דולר ואני מרוצה לגמרי(גם לסידור שיער גוף היא מעולה עם פילטר של 5 ו3 ממ), כל שבוע/שבועיים פשוט מסדר עם ה5mm באמצע ו3mm בצדדים לfade ועושה את הפס לחי עם סכין וכלי פלסטיק בשביל לעזור לשמור על צורה מדויקת בגילוח
זה יוצא די מה שיש לך רק עם שיער יותר אחיד בchin והאזור

מכונות שמיועדות בעיקר לקיצוץ זקן הן יותר קומפקטיות. הדגמים שפות'ש ציין להבנתי הן מכונות תספורות. אם המטרה היא רק זקן, אז אפשר לרכוש את המכונה היותר קומפקטית.
יש לי מכונה לקיצוץ זקן נטענת של פנסוניק מגיעה עם 2 מסרקים בלבד ( כלומר יש 2 אפשרויות לאורך הזקן) והיא עושה את העבודה.

אני נהגתי כמוך וקניתי את אותה המכונה בה הספר שלי משתמש, Panasonic Er1611
שילמתי עליה כ-500 ש"ח בדרום תל אביב לפני 5 שנים, מרוצה ממנה עד היום

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y בחור צעיר - מדוע שיער הזקן מלבין? אוף טופיק 38

נושאים דומים

Back
למעלה