• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לגליזציה וקוונטים

DudeOFortune

משתמש רגיל
דירוג
206
לדעתי מדובר בתחומים ששווה להשקיע בהם,
השאלה האם כבר יש אפשרויות השקעה בתחומים הנ"ל?
דעתכם ?

בהחלט אולי

אין לך הרבה חברות שנסחרות כרגע בבורסה שהמוצרים שלהם מבוססים בעיקר על מה שמכונה "המהפכה הקוונטית השנייה". רוב המאמצים מרוכזים בסטרטאפים פרטיים ובחברות ענק (שם מדובר על יחידות קטנות שעסוקות בפיתוח עתידי).

בתור פסיכונאוט בזמני הפנוי אני מאוד מאמין במהפכה הפסיכדלית שהעולם עובר.
יצא חודש שעבר ETF רלוונטי למי שרוצה להיחשף לשוק הזה. (סיכוי גבוה שאכנס בעצמי).

https://finance.yahoo.com/quote/PSYK.NE?p=PSYK.NE&.tsrc=fin-srch

השקעה בקוונטים תניב לך 80% תשואה בשנה

וגם תפסיד לך 80% מהכסף בשנה בו זמנית. D:

(החתול של שרדינגר ממליץ, אני לא)

אין לך הרבה חברות שנסחרות כרגע בבורסה שהמוצרים שלהם מבוססים בעיקר על מה שמכונה "המהפכה הקוונטית השנייה". רוב המאמצים מרוכזים בסטרטאפים פרטיים ובחברות ענק (שם מדובר על יחידות קטנות שעסוקות בפיתוח עתידי).

אני יודע, לכן פתחתי אשכול זה כדי לקבל מידע מחכמים ממני בנושא הנ"ל, הרעיון מאוד קורץ לי אבל היישום ונגישות ההשקעה קשות בהרבה לעומת לשים את הכסף בs&p המוכר ואהוב..
אבל בעיניי מדובר בתחומים שיעופו לשמיים בקטע של המהפכה הבאה, ואני רוצה להיות שם כשזה קורה גם אם זה ייקח הרבה זמן

אשמח אם תפרט יותר על השאלה שלך, ואז אנסה לענות אם אוכל.

לפרט על קרן הסל ששיתפת ממידע שאספת.
כמובן שאעשה מחקר גם בעצמי לגביה, אבל בכל זאת יכול לעזור לכל מי שיעבור כאן באשכול.

השקעה בקוונטים תניב לך 80% תשואה בשנה

וגם תפסיד לך 80% מהכסף בשנה בו זמנית. D:
זה קורה לסולידים האמיתיים כל שנה, כאשר הם מסתכלים על התיק רק פעם בשנה, ורק אז יודעים אם הם הרוויחו או הפסידו וכמה

שני הנושאים בהייפ גבוה. זה גורם לי לחשוב שהערך הסחיר שלהם דווקא גבוה מהשווי האמיתי שלהם. לא להפך.

זה קורה לסולידים האמיתיים כל שנה, כאשר הם מסתכלים על התיק רק פעם בשנה, ורק אז יודעים אם הם הרוויחו או הפסידו וכמה
בפעם האחרונה שהסתכלתי די התאכזבתי, כי היה שם רק חתול.

לפרט על קרן הסל ששיתפת ממידע שאספת.
כמובן שאעשה מחקר גם בעצמי לגביה, אבל בכל זאת יכול לעזור לכל מי שיעבור כאן באשכול.

אין לי משהו חכם להגיד, מעבר למידע שאתה יכול למצוע בעצמך על הETF הזה.

לא הבנתי למה אתה מתכוון ב"קוונטים". מחשוב קוונטי?? כי אם לזה התכוונת אז אין כל כך דרך להשקיע בזה ישירות. המו"פ בתחום מתבצע בעיקר ע"י ממשלות או תאגידים גדולים כמו גוגל או IBM, שמתעסקים בעוד מלא דברים אחרים.
אם התכוונת למשהו אחר אשמח לפירוט.

נערך לאחרונה ב:
  • אהבתי
Reactions: HHH
לא הבנתי למה אתה ב"קוונטים"? מחשוב קוונטי?? כי אם לזה התכוונת אז אין כל כך דרך להשקיע בזה ישירות. המו"פ בתחום מתבצע בעיקר ע"י ממשלות ותאגידים גדולים כמו גוגל או IBM, שמתעסקים בעוד מלא דברים אחרים.
אם התכוונת למשהו אחר אשמח לפירוט.

התכוונתי למחשוב קוונטי ,
לכן פתחתי את האשכול כי לא מצאתי דרך להשקיע בזה ישירות במעין קרן סל.

לא הבנתי למה אתה ב"קוונטים"? מחשוב קוונטי?? כי אם לזה התכוונת אז אין כל כך דרך להשקיע בזה ישירות. המו"פ בתחום מתבצע בעיקר ע"י ממשלות ותאגידים גדולים כמו גוגל או IBM, שמתעסקים בעוד מלא דברים אחרים.
יש גם סטארטאפים בתחום (אין לי מושג באילו שלבים ובאיזו רמת בשלות טכנולוגית ואם בכלל הם שווים משהו) מה שאומר שיש אולי גם קרנות סיכון למי שיש סכומים גדולים שיכול לסגור לזמן רב.

אני אגיב גם בתור פיזיקאי ולא רק בתור סולידי.
מבחינת מחשוב קוונטי, יש כמה אישים שכנראה שווה להכיר ולעקוב אחריהם בתחום האקדמי דווקא. הרבה פעמים חברות ענק מתייעצים עם פרופסורים גדולים בתחום בהקשר של קניית סטארטאפים בתחום של מחשוב קוונטי.
מה שקורה זה ששולחים את הפרופסור לקייטנה באותו סטארטאפ כדי לקבל חוות דעת של מומחה.
ברור שכל קייטנה כזאת היא סופר סודית אבל אם אתה נכנס לעניינים אז כנראה ששווה לעקוב אחרי הדעות של הפרופסורים שיש להם השפעה רבה על הצלחת הסטארטאפים.
כמובן שזה ידרוש ממך הבנה לא קטנה במחשוב קוונטי.
דוגמה לפרופסור כזה מMIT שהייתה לי הזכות לשוחח איתו קצת בנושא הוא seth lloyd

Back
למעלה