• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טסלה

I was wondering if there's any correlation between Tesla stock price and SpaceX successes and failures, I didn't look that way to the untrained eye when I looked out for it, but maybe someone who's more statistically rigorous might be able to reach a more conclusive... conclusion.​
בעיה,
SpaceX חברה פרטית, אז ביצועיה חסרים
אבל בפיצוץ האחרון בנובמבר, טסלה ירדה ב5-7%

בעיה,
SpaceX חברה פרטית, אז ביצועיה חסרים
אבל בפיצוץ האחרון בנובמבר, טסלה ירדה ב5-7%
If there's correlation then it would have to be based on information available to the public like the success or failure of a launch, or public events.
And one data point has no statistical significance.

If there's correlation then it would have to be based on information available to the public like the success or failure of a launch, or public events.
And one data point has no statistical significance.
יתכן שיש אלגו שמאזין ל Social שלו , כי יש קורולציה ישירה לדבריו ותנודת המניה
(רק הכוון של התנודה לא ברור תמיד)

By the way, regarding the short-squeeze side of things, while the percentage of float shorted did drop quite a bit during the recent rally, it seems to be flattening out now at around 20%.
And in absolute dollar amounts it actually seems to have reached a new all-time-high.
You can find relevant information here on an almost daily basis: https://twitter.com/ihors3

While I haven't personally experienced them, TSLA is no stranger to short squeezes, and I wouldn't discount the possibility of one happening again, I'm not counting on it, but it could be a nice bonus.

I've seen a lot of people mention the VW squeeze of 2008 in this context, though I think the situation is quite different since in that case there was a merger happening, and there were literally not enough shares to close those positions.

I do think that if a major player decided to start buying up TSLA shares, that might contribute to one (like the unlikely event of Apple deciding they want in after all, or Blackrock adding a lot for their new environmentally conscious strategy).

And if Tesla posts the required amount of profits to be listed on the S&P500, which might happen this year, I believe that could create a lot of demand for the stock by index funds being obligated to buy in.

?so he says... so what
נראה לך שזה מניע משקיעים לתדלק כל כך הרבה כספים פנימה? או במילים של כימאי:
ובגלל זה טסלה היא חברה שנותנת ערך מוסף לבעלי המניות שלה?

?so he says... so what
נראה לך שזה מניע משקיעים לתדלק כל כך הרבה כספים פנימה? או במילים של כימאי:
למה לא?
להשקיע בחברה שתייצר את הרכבים של המושבה במאדים זה בהחלט ערך מוסף משמעותי.
Tesla Cybertruck (pressurized edition) will be official truck of Mars,
(ציוץ של מאסק)

And the Red Planet connection doesn't exist merely in Musk's head. The body of the Cybertruck will be cold-rolled stainless steel, just like that of Starship, the 165-foot-tall (50 meters) spacecraft that SpaceX is developing to help humanity colonize Mars.

(מתוך:
https://www.google.com/amp/s/www.space.com/amp/tesla-cybertruck-stainless-steel-spacex-starship.html)

https://www.youtube.com/watch?v=iRjvKkd2vNo יש קצת הוזים בתוך טסלה שהיא תהיה חברה של טריליון, אבל כחברה ששולטת בשוק שהולך לשלוט (רכבים חשמליים) אני אישית מאמין (אחרי קריאה ארוכה על השוק, בין היתר על חברות מתחרות) שטסלה יכולה להיות השקעה פסיבית נחמדה (לא סולידית) וההגעה שלה למאדים ב2050 היא רחוקה עבורי, בכל זאת מדובר ב30 שנה, עד אז יהיה לי ילד בגילי (אני בן 17, מנסה להתקרב לקצב שלכם)

במרץ הייתי חלק מניסוי שעשינו על TESLA MODEL S בחברה שלי (הרכב נבחר כמטרת ניסוי בגלל הפונקציית ADAS המתקדמת שלו הידועה כAUTO PILOT) הניסוי הזה היה במרץ והחוויה של הרכב הייתה פשוט מדהימה.
בסוף מאי עשיתי עוד ניסוי על TESLA MODEL 3 שלמרות היותו זול יותר כלל פונקציה אוטונומית יותר מתקדמת בשם NAVIGATE ON AUTOPILOT. זה היה הצצה אל העתיד! הכל ברכב מהנדסת האנוש ועד הטכנולוגיה שהוא כולל היו עשרות מונים יותר מכל רכב שחוויתי והרבה יותר ממה שהתג מחיר שלו דורש.

מיד איך שחזרתי לארץ גיגלתי מניית טסלה וקניתי כמות מכובדת של מניות ב178.97 ב3 ליוני. החוויה האישית שלי הייתה כל כך טובה שרציתי לקחת חלק מנייתי בחברה נטו מתחושה חיובית שחזרתי איתה. תכננתי להחזיק לטווח הארוך אך עם זאת אחרי שלפתע ראיתי רווח של 150%+ מימשתי את הכל. חשוב לציין שזו הייתה ההשקעת מניות הבודדות הראשונה ונכון לכרגע האחרונה שלי בחיים (אני משקיע פסיבי) וזה היה הרפתקה חיובית מאוד אבל יותר מדי תנודתי בשבילי, במיוחד לאור העובדה שהשווי של החברה הגיע לרמה כל כך גבוהה בלי קשר לגודלה.

זהו רק רציתי לשתף :) מזל טוב לכל המרוויחים ולמרות הצלחתי אני לא ממליץ ולא מייעץ על מניות בודדות או טסלה. אני כן מאוד ממליץ לנסוע על טסלה מודל 3 ולחוות את זה.

הפוך :)

עריכה: אתה מסתכל על ה IntraDay ? או הסגירות?
אני מסתכל על הנתונים בגוגל.
אם זה 5 סנט לכאן או לכאן זה פחות קריטי. בשבוע האחרון המניה עלתה overall בערך 0.3%. אז להסתכל על השינוי מיום המסחר האחרון ולהגיד עוד 6% זה לא כזה רלוונטי (איפה היית כשהמניה נפלה מclose לopen 6.5% בשבוע שעבר?)

חבר מהעבודה שאל אותי היום על המניה (מבלי לדעת שאני מושקע). אינדיקטור מצוין שאנחנו נמצאים בבועה. אני עדיין מאמין שב-5 שנים הקרובות המניה הזאת תעשה יותר טוב מהאסנפי, אבל מתפתה כרגע למימוש טקטי חלקי, עד שירגעו ה-Animal Spirits.

חבר מהעבודה שאל אותי היום על המניה (מבלי לדעת שאני מושקע). אינדיקטור מצוין שאנחנו נמצאים בבועה. אני עדיין מאמין שב-5 שנים הקרובות המניה הזאת תעשה יותר טוב מהאסנפי, אבל מתפתה כרגע למימוש טקטי חלקי, עד שירגעו ה-Animal Spirits.

השאלה איזה חבר ואיזו עבודה..
אם הוא מצחצח הנעליים שלך אז זו בועה, מסכים

נושאים דומים

Back
למעלה