• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

חוט דנטלי כמקרה מבחן לקניות באינטרנט

משה

משתמש בכיר
דירוג
3,337
עשיתי עכשיו חיפוש אחרי חוט דנטלי באיבי. המחיר פחות מדולר וחצי כולל משלוח.
המחיר המינימלי שראיתי בזאפ 19 שקל כולל משלוח.
(הפרש של כ13 שקלים או קצת יותר מפי 3)

מרגע לרגע אני משתכנע שמשתלם יותר לעשות את כל הקניות שלי להוציא אוכל ומוצרים יד שנייה דרך האינטרנט.

אל תשכח להתייחס לפרט קטן.
באיביי אתה מקבל את המוצר אחרי כמה שבועות.
הישראי הטיפוסי (שלא מבקר בפורום הזה הרבה) רוצה את החוט דנטלי עכשיו כי אין מצב שהוא יודע שהחוט הדנטלי הקודם שלו ייגמר מתישהו... זה הרי משהו שנשאר לנצח והוא לא יצטרך לקנות אי פעם שוב אז הוא מוותר גם על זאפ ומשלם 29.90 שקל בחנות הקרובה לביתו :)

מרגע לרגע אני משתכנע שמשתלם יותר לעשות את כל הקניות שלי להוציא אוכל ומוצרים יד שנייה דרך האינטרנט.
זה נכון עד לסכומים שבהם עלויות השילוח והמיסוי הופכים את זה ללא כדאי.
בדברים קטנים וקטנים מאוד- אין ספק שאין מה לקנות בארץ.

בסופר שלידי יש ב-15. בסוף קניתי כי זה היה דחוף לי, אבל עדיין לא יכולתי שלא לפעור פה לאור המחיר.
בהחלט רצוי להזמין מחו"ל אם יש.

קרה לי עם מתאם חשמל אוניברסלי. קניתי באינטרנט ב-4 דולר, בארץ רצו עליו 80 שח.

מעולה, כמישהו שצורך חוט דנטלי גם לי מפריע המחיר הגבוה שלו.
זז לקנות בebay!

זה בדיוק אותו חוט? כי יש כאלה שאני לא מסתדר איתם.

נראה כמו אותו חוט. והמשלוח חינם ברוב מוחלט של הדברים שאני קונה.
(בהתחשב בפערי המחירים בהרבה מקרים עלות המוצר+משלוח נמוכה יותר מעלותו בארץ)
אני מחזיק כמה תיבות דואר בחו"ל דרך חברה בשם shipito מה שמאפשר לי לקצץ עוד מעט בעלויות.

לאלו שלא מכירים תוכלו למצוא הסבר על shipito וקניות באינטרנט בקישור הבא http://zayedet.com/2014/04/27/online_shopping_2014/
אין לי קשר לבלוג. מצאתי אותו כמקור מידע איכותי לעולם הקניות באינטרנט)

יש חוטים דנטליים גרועים. כאלו שמשאירים לך סיבים בין השיניים במיוחד למי שיש שיניים צפופות.
לעומת זאת ORALB בסופר פארם במבצעים - 10-12 שח. מחכים למבצע וקונים סטוק. פשוט.

אנחנו קנינו כמות גדולה של חוט דנטלי של אוראל B באיביי, במחיר מצחיק (הכמות הפכה את השילוח לזול בחלוקה ליחידות)
מה שחשוב לשים לב זה אורך החוט - בחו"ל מוכרים את המוצר ביחידות של 25מ' ו- 50מ', במחיר כמעט זהה. בארץ כמובן שמוכרים רק את ה- 25מ' במחיר גבוה.

עשינו דבר דומה עם סכיני גילוח של ג'ילט מאליבאבא. קנינו בחצי מחיר את אותו המוצר בדיוק.

אפשר בבקשה לינקים?

מניסיוני, האיכות של החוט הדנטלי של Oral B נמוכה. של Paro היה באיכות בינונית.

החוט הדנטלי של Colgate עם שעווה הוא באורך 50 מטר ועולה בארץ 26-27 ש"ח בסופר פארם. אני מניח שאפשר למצוא אותו במחיר מוזל באינטרנט. לדעתי, הוא נותן את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף מכל החוטים שבהם התנסיתי. איכות גבוהה - לא נקרע ואין סיבים.

אני לא יודע עד כמה אני מרגיש בנוח לרכוש מוצרי פארם שבאים במגע ישיר עם הגוף (בניגוד למטענים לטלפון) ממוכר אלמוני באיבי (גם אם יש לו אלפי פידבקים חיובים). תמיד יש את הסבירות שהמחיר הנמוך משקף סדרת פגומה שאי אפשר למכור בערוצים ישירים.

אני אישית מאוד אוהב את
http://il.iherb.com/ ששולחים לארץ עבור 4$
ואת את http://echemist.co.uk/ ששולחים בחינם בהזמנות מעל 20 פאונד.

שני האתרים זולים יותר מאתרי הפארם בארץ.

אפשר למצוא בחנויות פארמה מעין מזלגות קטנים מפלסטיק עם חוט דנטלי מתוח בין הצדדים.
עושה רושם של המוצר הכי בורגני שיש...
אבל! הוא מגיע בחבילה של 100 ועולה 10-15 שח. לנקות איתו את השינים לוקח חצי מהזמן כי אפשר להשתמש בלסת הנגדית כדי להכניס אותו לחריצים, צריך לנוסת בשביל להבין.
והכי טוב זה שנוח לשטוף אותו ואז כל אחד כזה יכול להחזיק חודש עד שהוא נקרע (אם זו חברה הטובה. פעם אחת קניתי כאלה גרועים)
נכון. אפשר גם לשטוף את החוט הדנטלי. אבל מי באמת עושה את זה?

לנקות איתו את השינים לוקח חצי מהזמן כי אפשר להשתמש בלסת הנגדית כדי להכניס אותו לחריצים, צריך לנוסת בשביל להבין.

להיפך! עם חוט דנטלי לוקח חצי מהזמן כי אפשר לעבור על החריצים משני הצדדים בו זמנית ועם המזלג חייבים לעבור עליהם אחד אחד.

Back
למעלה