• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

המשלוחים מאליקספרסס הפכו להיות איטיים. למי הפתרונים?

• פותח הנושא oferM
  • פורסם בתאריך

oferM

משתמש בכיר
דירוג
870
בעבר היה באליקספרס את שיטת המשלוח e-packet , שיטה זולה ומהירה יחסית , זמן ההגעה היה בסביבות שבועיים.

היום כבר היא איננה.

מישהו יודע האם היא תחזור ? למה הופסקה ?

והאם יש אלטרנטיבה טובה לכך , באליאקספרס או בקניות מסין או בכלל ?

כשאפשר וההבדל מחיר לא גבוה אני בוחר בשיטה של אלי עצמם ומקווה שישלחו דרך cainiao, עד כה הם באו הכי מהר והיו הכי מעודכנים במספרי מעקב.
בשבועות האחרונים זמן המתנה ממוצע עד נחיתה בארץ ממשלוח משם זה בערך שבוע, ועוד זחילה של שבוע של דואר ישראל להביא לנקודות איסוף.

שבועיים? חלום. כל הפריטים האחרונים שהזמנתי מאיביי תקועים לי בארץ חודש..
1qeNPL6.png

בזמן האחרון יצא לי לשלם 1.5-2 דולר דמי משלוח כדי לקבל tracking כמעט על כל מוצר שהזמנתי.

אין ספק שככל שהאתר נהיה פופולרי יותר הם מעלים את המחירים.

העיכוב בקבלת משלוחים נובע מפעילות לקויה של דואר ישראל, זה לא קשור לאליאקספרס.
המשלוח יכול להגיע תוך שבוע מסין לארץ ואז להיות תקוע חודש בדואר ישראל.

המשלוח יכול להגיע תוך שבוע מסין לארץ ואז להיות תקוע חודש בדואר ישראל.
הייתה כתבה אאל"ט לפני כמה חודשים שהראו שהם עובדים בLIFO אז כשיש עומס חבילות נתקעות במחסן שלהם.

פות"ש, יש לך טעות. aliexpress נהיו מאוד מאוד מהירים יחסית למה שהם היו.
אפשר להגיד שכל המשלוחים שלהם הפכו לe-packet מבחינת זמנים.
אם זה לא מספיק, יש להם עכשיו גם מחסנים בארץ וכל הפריטים הנמכרים ביותר נמצאים כבר בארץ.
איביי לעומת זאת התדרדר ולוקח המון זמן.
בתור אחד שמזמין המון, איביי חודש-חודשיים. ali שבוע- 3 שבועות (הרוב).

נערך לאחרונה ב:
זה מאוד מעניין, תודה לכולם !

פות"ש, יש לך טעות. aliexpress נהיו מאוד מאוד מהירים יחסית למה שהם היו.
אפשר להגיד שכל המשלוחים שלהם הפכו לe-packet מבחינת זמנים.
אם זה לא מספיק, יש להם עכשיו גם מחסנים בארץ וכל הפריטים הנמכרים ביותר נמצאים כבר בארץ.
איביי לעומת זאת התדרדר ולוקח המון זמן.
בתור אחד שמזמין המון, איביי חודש-חודשיים. ali שבוע- 3 שבועות (הרוב).
יש דרך לדעת מה מאוחסן במחסנים באיזור ישראל ?

אם אני מבין נכון המחסנים נמצאים בטורכיה אבל זה מסומן ב־Aliexpress כ־Israel, פשוט בחיפוש יש לך בסינון Shipping From ותבחר Israel.
הבנתי שמשלוחים כאלו מגיעים תוך ימים בודדים.
ממה שאני מכיר בינתיים ראיתי שיש הרבה מוצרים של DEKO והרבה ברזים למטבח שיש להם Shipping From Israel.

יש דרך לדעת מה מאוחסן במחסנים באיזור ישראל ?

כמו שענו.. מסומן לך ישראל. המשלוח גם יהיה זול יותר, לפעמים מאוד משמעותית לדברים כבדים.
אני חושב שיש גם הרבה דברים שלא מסומנים ובכל זאת נמצאים במחסנים קרובים, כי ראיתי הרבה משלוחים שהגיעו תוך פחות משבוע ולא היה ישראל באופציות.

הבעיה היא דואר ישראל. היה לי משלוח שהגיע תוך שבועיים ומשלוח אחר שעדיין לא הגיע למרות שכבר עבר חודש וחצי.

המשלוח הגיע השבוע - חבילה שהוזמנה ב-16/12 ולפי מספר המעקב נמסרה לדואר ישראל ב-30/12. צריך פשוט לעבור עם להביור ולשרוף את כל הארגון הכושל הזה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
נ תעודות סל הפכו לקרנות סל? שוק ההון 1

נושאים דומים

Back
למעלה