• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

Seeking Alpha Pro

רוי_ח

משתמש רשום
דירוג
2
שלום,

קיים האתר seekingalpha שבו מתפרסמים מאמרים של אנליסטים מקצועיים ברמה גבוהה מאוד.

מאמרים אלו יכולים להניב רווח של עשרות אחוזים.

ניתן לרכוש שם מנוי (PRO) שעולה 300$ חד פעמי למנוי של חודש , או 200$ כל חודש למשך שנה.

אני רוצה לנסות לפתוח קבוצה של המעוניינים לרכוש מנוי PRO ביחד , אם נצליח להתארגן סביבות 10 אנשים , נוכל לרכוש את המנוי ב20$ לחודש לכל אחד (אפשר לנסות את המנוי לחודש חד פעמי ונחליט ביחד אם ממשיכים).

נוכל לפתוח גם קבוצה בוואטאפ משלנו ולהחליט שם ביחד לאיזה מניות כדאי להיכנס עפי המאמרים שהתפרסמו בPRO.

למעוניינים צרו עימי קשר,

רוי.

הכותבים בסיקינג אלפא מקבלים כמה מאות דולרים על כל כתבה אם היא סוקרת מניה חדשה / נושא חדש. אם אותם מקצוענים היו בעלי ידע ששווה תשואה של מאות אחוזים לא עדיף להם לשים על זה את כספם מאשר לפרסם את זה בסיקינג אלפא?

אתה צודק בהחלט, אבל בחודשים האחרונים אני קורא עשרות מאמרים (החינמיים) של מניות שאני סוחר בהם, והם קולעים בול בתחזיות שלהם.
מסקרן אותי מאוד המאמרים של מנוי PRO , אך לא מוכן לרכוש אותו לבד בשלב זה.

נכון. הם גם יכולים להניב הפסדים של עשורת אחוזים, משום שלאותם מאמרים חשופים מאות מנויים.

הרבה מאוד מאמרים הם רק ניתוח של חברה , אתה תחליט לבד אם אתה מעוניין לסחור בה.
זה מה שאני עושה בשנתיים האחרונות והרווחים באחוזים מעולים, לכן אני שואף כרגע להגדיל את זה עוד ורואה לנכון שאולי הPRO יכול מאוד לעזור.

כמה שנים ברצף אתה מכה את השוק (אחרי עמלות ומיסים)?
בשנתיים האחרונות עשיתי ריצה מ18,000$ (הקרן שהפקדתי) ל36,000$ דרך חברת אינטראקטיב ברוקרס (יכול לשלוח סטייטמנט כהוכחה).
זה לא אומר שאני סוחר גדול או משהו כזה , השאיפה שלי זה לרוץ בכמה מסלולים שניתן, כדי להפיק את הרווח המקסימלי ביותר (שהשאיפה בחיים שלי זה להגיע לעצמאות כללית ולא להיות תלוי באף עבודה).

בשנתיים האחרונות עשיתי ריצה מ18,000$ (הקרן שהפקדתי) ל36,000$
תסביר לי איך שנתיים זה פרק זמן המניח את הדעת לגבי הכשירות של אותם אנליסטים לנצח את השוק?

תראה, רוב מוחלט של האנשים בפורום הזה הפנימו ממזמן את הפטאליות של לנסות לנצח את השוק, בטח בעזרת תצפיות של אנליסטים.
יש אין סוף סיבות וטיעונים למה זה חסר תועלת להסתמך עליהם, וכבר נמאס להשמיע אותם למען האמת.
בקיצור, למה נראה לך שמה שמונע לאנשים להכפיל את הכסף שלהם זה מנוי בכמה מאות דולרים?

תסביר לי איך שנתיים זה פרק זמן המניח את הדעת לגבי הכשירות של אותם אנליסטים לנצח את השוק?

תראה, רוב מוחלט של האנשים בפורום הזה הפנימו ממזמן את הפטאליות של לנסות לנצח את השוק, בטח בעזרת תצפיות של אנליסטים.
יש אין סוף סיבות וטיעונים למה זה חסר תועלת להסתמך עליהם, וכבר נמאס להשמיע אותם למען האמת.
בקיצור, למה נראה לך שמה שמונע לאנשים להכפיל את הכסף שלהם זה מנוי בכמה מאות דולרים?

הטעות של רובם זה שהם לא מפעילים את השכל שלהם , הם חושבים שאם יילכו לאיזה קורס או יקראו באיזה מאמר מה לקנות אז הם ירוויחו,
הדעה שלי היא שכדאי לאסוף מידע ככל שניתן על מניה/יות (כל אחד למי שהוא מתחבר) , להתייעץ ביחד עם חברים ולהגיע להחלטה אם סוחרים בה או לא.
אם זה היה כזה קל לרכוש מנוי בכמה מאות דולרים ולהכפיל את הכסף אז כולם היו עושים זאת.
עצה שלי אליך, אל תקשיב לאף אחד מה שהוא אומר לך , תחשוב על חברה שמדברת אליך , תאסוף עליה מידע ותוכניות עתידיות , ואז תחליט אתה בעצמך אם אתה מוכן להיכנס.
היום אני מתכוון להיכנס במנית דיסני DIS ומניה אקטיוויזן ATVI , לאחר שאספתי מידע רב עליהם בתקופה האחרונה, ושביומיים האחרונים כל הבורסה בארהב צנחה בגלל אמירותיו של טראמפ, אני חושב שזאת הזדמנות מצויינת להיכנס בכל אחת מהן (קח אני פועל בשנתיים האחרונות) . שים לך אותן במעקב ותראה כמה אחוזים אתה עושה בחצי שנה הקרובה .
בכל מקרה אם למישהו יתחשק להצטרף אלי אני אשמח .

הדעה שלי היא שכדאי לאסוף מידע ככל שניתן על מניה/יות (כל אחד למי שהוא מתחבר) , להתייעץ ביחד עם חברים ולהגיע להחלטה אם סוחרים בה או לא.
ובאמת נראה לך שאתה וחבריך תצליחו לאסוף יותר מידע ולנצח את בתי ההשקעות במשחק שלהם?

, לאחר שאספתי מידע רב עליהם בתקופה האחרונה
גם כל העולם ואישתו.

שים לך אותן במעקב ותראה כמה אחוזים אתה עושה בחצי שנה הקרובה
לשים למעקב ולסחור באמת זה כלל וכלל לא אותו דבר, הן מבחינה מנטלית הן מבחינת מיסים ועמלת.
חצי שנה זה לא טווח בעל משמעות כלשהיא, לא משנה כמה כסף עשית בצורה כזו או אחרת.
אני יכול להראות לך מניה או מטבע שהכפיל בערכו בחצי שנה האחרונה, האם זה אומר שזה מעשה חכם מצידי ללכת ולנסות למצוא את הכוכב הבא? לא.

עצה שלי אליך, אל תקשיב לאף אחד מה שהוא אומר לך , תחשוב על חברה שמדברת אליך , תאסוף עליה מידע ותוכניות עתידיות , ואז תחליט אתה בעצמך אם אתה מוכן להיכנס
האמן לי, מי שאומר לך "האמן לי", אל תאמין לו. האמן לי!

אם רוב מה שמפורסם באתרים כאלו הוא זבל, האתרים היו נסגרים ולא הופכים למאוד פופולריים.
כשיש יותר ידע אפשר לקבל החלטות יותר מתאימות, ולא צריך לברוח כמו מאש ממסחר לטווח קצר.

מה שאני אוהב באתר הזה שיש לו מקום גם לדובים וגם לשורים והכל לאותה המניה
אני יכול "לעקוב" עד מחר אחרי חוכמתם של אנשים, אבל לשוק יש תוכניות משלו
בכל מקרה, בנוגע ל"מומחים" יתכן שהם יודעים לנתח באופן מצוין אבל לרוב הם עושים זאת על בסיס העבר
אני את ההשקעות העתידיות שלי עושה בעלות של 40 אג' (כולל הכוס החד"פ)

20170719_183928.jpg

:)

אם רוב מה שמפורסם באתרים כאלו הוא זבל, האתרים היו נסגרים ולא הופכים למאוד פופולריים.
כשיש יותר ידע אפשר לקבל החלטות יותר מתאימות, ולא צריך לברוח כמו מאש ממסחר לטווח קצר.
ברצינות? גלשת בווינט לאחרונה או הקשבת לאינפו-וורס? אין קשר בין פופולריות לרמת הצחנה. אם יש זה כבר קשר הפוך.

@קפה שחור
רצחת אותי מצחוק.
אתה מאסכולת הכוס החד"פ?
שערתי לפי התמונה שיש לך ספל קבוע במשרד.

@קפה שחור
רצחת אותי מצחוק.
אתה מאסכולת הכוס החד"פ?
שערתי לפי התמונה שיש לך ספל קבוע במשרד.
יש לי ספל קבוע בבית, שניים יותר נכון, האחד תמיד נקי ומוכן לתוכן חדש והשני בדיוק נגמר כשזה קורה :)

אתה צודק בהחלט, אבל בחודשים האחרונים אני קורא עשרות מאמרים (החינמיים) של מניות שאני סוחר בהם, והם קולעים בול בתחזיות שלהם.
מסקרן אותי מאוד המאמרים של מנוי PRO , אך לא מוכן לרכוש אותו לבד בשלב זה.
יש גם אפשרות שהמניות עולות כי כל המנויים של seekingalpha מזדרזים לקנות אותן. מעין נבואה שמגשימה את עצמה.
אני חושב שזה יכול לעבוד כך לטווח הקצר, אבל רק בחברות קטנטנות.

בשנתיים האחרונות עשיתי ריצה מ18,000$ (הקרן שהפקדתי) ל36,000$ דרך חברת אינטראקטיב ברוקרס (יכול לשלוח סטייטמנט כהוכחה).
זה לא אומר שאני סוחר גדול או משהו כזה , השאיפה שלי זה לרוץ בכמה מסלולים שניתן, כדי להפיק את הרווח המקסימלי ביותר (שהשאיפה בחיים שלי זה להגיע לעצמאות כללית ולא להיות תלוי באף עבודה).
שאפו ענק!
אם אתה יודע לרוץ ולהכפיל את כספך כל שנתיים אתה ממש תותח על! הלוואי עלי...
אם הייתי טוב כמוך הייתי עוזב מיידית את העבודה, לוקח מינוף רציני על ההשקעה, ונעשה מיליונר כבד מהר מאוד.
אגב: כשמכפילים את ההשקעה כל שנתיים בכלל אין בעייה לשלם על מנוי חודשי ל SA.

לא כל מה שנוצץ הינו זהב.
יש הרבה אתרים באינטרנט עם הייףּ ענק, וערך זניח.

נושאים דומים

Back
למעלה