• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

Assets Allocation בהתאם לתמחור השוק

תופ

משתמש סולידי
דירוג
6
קראתי את הספר Rational Expectations של וויליאם ברנסטיין, ובאחד הפרקים הוא מתייחס לביצוע שינויים תקופתיים ביחסי ההקצאה לסוגי המניות בהתאם למודלים של תמחור (כמו CAPE). בשונה מאיזון שמחזיר את התיק למשקל המקורי, הכוונה פה היא:
Adjusting equity allocations up and down opposite valuation

וככלל אצבע הוא מציע:
A practical and conservative way to adjust allocations by price changes might be by, say, a 10-to-1 ratio on the upside and perhaps (because of the lognormal math) a 6-to-1 ratio on the downside.

לצערי הוא לא מספק שום פרט מעבר לכך ואני לא מצליח לתרגם את זה לנוסחה פשוטה.

מישהו מצליח לפענח את זה?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
adamshalev אסטרטגיות Tactical Asset Allocation שוק ההון 43
D Asset allocation או pp? שוק ההון 12
Y מה לדעתכם הפיזור הנכון בהתאם לפרופיל שלי? שוק ההון 7
נ כמה כסף צריך חוסך לפנסיה בהתאם לגילו פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
Roi פיקדון פלוס דולרי עם הבטחת קרן בהתאם לשינוי מדד מניות הזהב GLD UP שוק ההון 8
N יש צורך בהמרת מט"ח אם הכוח קנייה שלי בדולרים מתעדכן אוטומטית בהתאם לסכום השקלי שקיים בחשבון? שוק ההון 0
O כל כמה זמן מומלץ לשנות את הקצאת הנכסים בתיק השקעות ( לא לעשות איזון) בהתאם לשינוי פרופיל הסיכון? שוק ההון 1
נגב רכב חדש - התייעצות לרכישה בהתאם למאפיינים שלנו אוף טופיק 4
מ שינוי בתיק ההשקעות בהתאם לגיל שוק ההון 1
י השקעה בהתאם לחלוקת הנכסים. שוק ההון 3
א כניסה לשוק בהתאם לירידות (מה החסרונות) שוק ההון 0
G חישוב מחיר מניה בהתאם לשווי שוק באתר מאיה שוק ההון 37
ע תיק השקעות בהתאם לגיל שוק ההון 1
א עדכון של שער בקרן מחקה מדד בהתאם למסחר במדד שוק ההון 1
M האם חישוב "כדאיות רכישת דירה" בהתאם לעלויות הדירה מול עלות השכירות זה לא בעצם תזמון שוק? נדל"ן 23

נושאים דומים

Back
למעלה