• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

Apple ID מכשירי אפל - עזרה

See Sharp

משתמש רגיל
דירוג
41
אז לאחרונה עברתי לאייפון .
יש לי 2 טלפונים אחד של העבודה ואחד פרטי -
1. האם ניתן לשייך לאותו id שני מספרי טלפון שונים ?

2. הבנתי שניתן לצרף קרובי משפחה עם apple watch לאייפון שלי - איך זה מתבצע טכנית ? כמה מכשירי אפל ווטש ניתן לחבר לאייפון אחד ? והאם זה ישפיע על האחסון במכשיר ?

3. ב- apple id ישנה כתובת אי מייל- איזו חשיבות יש לה ? בהנחה ואני רוצה להכנס לחשבון ולשנות את כתובת המייל איך זה ישפיע ? האם זה ישפיע על הקבצים המאוכסנים במכשיר באיזשהו אופן ?
4. לגבי אפליקציית האיתור שקיימת במכשיר - האם יש באפשרותי לאתר בעלי מכשירי אפל (של אנשים זרים) בסביבתי ? כי ניסיתי וזה לא הציג אותם.

1. כן. כמה מכשירים שאתה רוצה. אבל שים לב שהטלפון של העבודה יסונכרן עם הפרטי שלך וההיפך, לא הייתי ממליץ על זה. לא עדיף להפריד ?

2. רק גארמין. ;)

3. זה ה ID שלך. דיי חשוב. ישתנה לך שם ה ID. לא אמור להשפיע.

4. לא אפשרי. אבל אם אתה רוצה לראות איפה הילדים נמצאים למשל, אפשר לצייד אותם ב AirTag.

ן. כמה מכשירים שאתה רוצה.
תודה. אם אני רוצה לצרף בני משפחה שיש ברשותם apple watch ללא סלולר , לאייפון שלי כך שאוכל להפעיל את פונקציית האיתור האם זה אפשרי ? כי משיטוט בגוגל הבנתי שחייב שלבן המשפחה אותו מצרפים יהיה apple watch with cellular .

נושאים דומים

Back
למעלה