• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

צו מניעה בטאבו עקב פשיטת רגל

teddypicker

משתמש רגיל
דירוג
123
מסתכל על דירה להשקעה, בטאבו מופיעים שני צוי מניעה משנים עוקבות.
הדירה משווקת דרך מתווך שאומר ש"אין בעיה למכור את הדירה - עו"ד הגיע להסכמה עם הכונס". אין שום מסמך רשמי, רק הודעת ווטסאפ לדבריו, שחלק מהסכום הראשוני עם החתימה הולך לכונס.

בינתיים ביקשתי מסמך חתום ע"י עו"ד של המוכרים שניתן למכור את הדירה וכמובן שאקח עו"ד מטעמי אם נתקדם.

אשמח ללמוד מניסיונכם:

1) האם מספיק שעו"ד שלי ידבר עם עו"ד של המוכרים, או להתעקש על מסמך חתום?
2) האם נהוג להתנות הסרה של צוי המניעה בטאבו (ועדכונו- שכן הוא כרגע מראה בעלות של מנוח) לפני טיוטות חוזה, או בחוזה עצמו?
3) האם זאת בעצם מיטה חולה שכדאי להימנע ממנה?

תודה!

במצבי קצה כמו שאתה מתאר אני משתדלת להגיע לעו"ד שקיימת לו מומחיות ספציפית בנושא ובמידה ואין תשובה חד משמעית נעזרת בחוות דעת נוספת.
הבעיה בנכסים בכינוס היא שלרוב הם מוצעים בשיטת המרכז מה שמוריד את המוטיבציה להשקיע בבדיקות המקדימות.
עם זאת, נכס "בעייתי" כזה שדורש התייחסות מיוחדת מדלל את הביקוש ואנחנו בהחלט יכולים לזכות מההפקר בסופו של דבר.
בכלליות זו עיסקה למתקדמים, וגם למתקדמים חשוב לשמור על צניעות, אף אחד מאתנו לא חסין.

נערך לאחרונה ב:
הבעיה בנכסים בכינוס היא שלרוב הם מוצעים בשיטת המרכז מה שמוריד את המוטיבציה להשקיע בבדיקות המקדימות.
תודה אך הנכס לא נמצא בכינוס,
קיימים 3 יורשים ולהבנתי אחד נמצא (כרגע או בעבר) בהליך פשיטת רגל כך שקיים צו מניעה עקב חלקו המשותף בדירה.

לגבי המומחיות הספציפית - עו"ד נדל"ן עם התמחות בפשיטות רגל?

בינתיים ביקשתי מסמך חתום ע"י עו"ד של המוכרים שניתן למכור את הדירה וכמובן שאקח עו"ד מטעמי
הייתי מנסה לפניי הפעלת עו"ד מטעמך בנוסף למכתב לדבר עם עו"ד הצד השני ולהבין מה הולך שם ללא פרשנות המתווך
לא תמיד זה עובד אבל לעיתים הם משתפים פעולה.
תנסה להבין את הרקע אם מסובך מאוד תשקול שוב אם זה מעניין אותך. אם החלטת שכן עו"ד מקרקעין טוב יכסה לרוב, אם עדיין ישנן שאלות כדאי לפנות למומחה בתחום פשיטות רגל. אבל בשלב הזה צריכה להשאל שוב השאלה האם זה לא גדול עליך ומה מידת הנסיון שלך.

נערך לאחרונה ב:
תודה לכולם,
החלטתי לרדת מהעסקה. נראית באמת כמו עסקה למתקדמים, תשלום חלקי לכונס נכסים, יורשים בחו"ל ויפויי כח מהם כדי שאני אוכל לקחת משכנתא (WTF), נכס שמצריך שיפוץ רציני ומחיר שלא מצדיק את ההתעסקות לעיל.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
H דירה עם צו עיקול של הוצאה לפועל נדל"ן 10
S אמצעי מניעה למניעת חסידה אוף טופיק 2
K רישום בטאבו של כל הבניין נדל"ן 3
A מידע רישום בטאבו נדל"ן 9
Michel מחפש עזרה בענייני רישום בטאבו ובטבלת איחוד וחלוקה. נדל"ן 0
A שחרור רישום בטאבו נדל"ן 1
ת רכישת דירה הרשומה בטאבו כחברת גוש חלקה - אישור משפטי למשכנתא לפני חתימה על חוזה נדל"ן 1
ט רכישת דירה בתל אביב ללא רישום בטאבו נדל"ן 17
ט מ"ר נטו/בטאבו/ארנונה/פלדלת נדל"ן 1
ח שמאות על דירה חדשה+רישום בטאבו נדל"ן 16
ע שטח דירה בטאבו קטן משטח הדירה בפועל נדל"ן 13
ג גג אינו רשום בטאבו נדל"ן 14
ל רישום הרחבת דירה בטאבו נדל"ן 15
G גודל דירה שלא רשומה בטאבו נדל"ן 24
מ השקעה משותפת בלי רישום של אחד הצדדים בטאבו, איך מחזירים את הכסף? נדל"ן 10
M שווי של גג פרטי הרשום בטאבו נדל"ן 23
J השכרה ב Airbnb של שטח שרשום בטאבו כמסחרי נדל"ן 2

נושאים דומים

Back