• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

פתרון אחסון לחפצים בעת נדודים

• פותח הנושא Cleo
  • פורסם בתאריך

Cleo

משתמש רגיל
דירוג
125
הי חברים.
אני רוצה לעשות שנה ללא בית קבוע. כלומר לגור בין סאבלטים שונים במקומות שונים בארץ ובחו"ל. אין לי רהיטים אבל יש לי קצת בגדים וכלי נגינה שלא הייתי רוצה לתקוע אצל בני משפחה / חברים (לא מגיע להם). ראיתי שיש במקומות שונים חברות אחסון בהן אפשר לשכור מחסן קטן. כמה שהמקום יותר נידח זה יותר זול.
תהיתי אם מישהו התנסה ו -
א. האם יש המלצות על חברה ספציפית?
ב. האם יש המלצות על איך לסדר מחסן כזה, כדי שאוכל מדי פעם לגשת לשם ולשלוף דברים בקלות (למשל בגדי קיץ חורף, מסמכים, שנורקל ;))
ג. טיפים נוספים ממי שהתנסה בחוויה דומה של נדודים יתקבלו בברכה
תודה וחג שמח,

היה לי נסיון עם חברת אחסון כזאת (המלצות בפרטי). שילמתי על מחסן קטנצ'יק (כ-10 מטר קוב, חדרון 2X2 בערך. מפתיע כמה אפשר לדחוס לשם אגב) כ-230 ש"ח לחודש. אכן ככל שהמיקום נידח המחיר (מעט) יותר זול. מבחינת תנאי האחסון היה סביר מאוד.

אם את רוצה לגשת למחסן מדי פעם, הייתי ממליץ לספוג עוד כמה עשרות שקלים בחודש אבל לקחת מחסן במיקום נגיש (פתח תקווה, נתניה וכד'). הם מאפשרים גישה עצמאית 24 שעות ביממה ללא תיאום מראש.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
י שכבות בIB. פתרון שאולי יהיה מוסכם. חשבונות נוספים. מיסים 54
C פתרון ליצירת קשר עם ילד בן שבע בבית צרכנות פיננסית 22
ל מעוניין להפסיק לרכוש שישיות מים - איזה פתרון קיים יש? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 51
G פתרון זול למספר טלפון נוסף? צרכנות פיננסית 4
D המלצה על מאוורר או כל פתרון אוורור אחר פוסטים מאיכות נמוכה 15
1337justme פתרון לצורך להדפסת מסמכים פעם בשנה בממוצע מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 24
M פתרון להגשת דוחות מס ב-Interactive Brokers מיסים 20
T עמלות גבוהות בקניית ETF אירופאי - יש פתרון למי שלא יכול לקנות ETF אמריקאי? שוק ההון 7
S בקשת פתרון למבחן ראיון שלא עברתי אוף טופיק 7
1337justme פתרון לטלויזיה + טלפון קווי לאנשים מבוגרים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
1337justme פתרון לסיכון מט"ח בהחזקה של דולרים בעו"ש שוק ההון 50
L מחפשת פתרון לפקס (שליחה וקבלה) יש יותר זול מ-50₪ לשנה? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 27
ק פתרון ביטוח לעבודות שנעלמות צרכנות פיננסית 5
flower פתרון חלקי לחוק ה-FIFO שוק ההון 6
גלעד 99 חיסכון ארוך טווח לילד - פתרון פשוט? שוק ההון 49
ל פתרון לכל הבעיות אוף טופיק 3
TheOneTech שירותי אחסון דברי ערך במגירות פרטיות צרכנות פיננסית 9
ה אחסון וגיבוי - אייפון צרכנות פיננסית 3
ה עזרה עם תשלום לשירותי אחסון בלוג אוף טופיק 8
Oyi פתרונות אחסון לתכולת דירה לכמה חודשים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
גיא_87 אחסון תמונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20
Golan אחסון פודקאסטים אוף טופיק 16
P פרטיות אחסון onedrive בענן של מעסיק אוף טופיק 2
א למה לא דומיין וחברת אחסון בארץ? התפתחות אישית 32