• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

סידור חלונות TWS

דור דורים

משתמש בכיר
דירוג
1,724
שלום לכולם

התחלתי לאחרונה להשתמש בTWS, וראיתי את הסרטון הזה שמציג איך לסדר את המסכים בצורה שנוחה לעבודה.
בגדול הוא אומר להיכנס לאתר של אינטרקטיב ישראל, להוריד איזשהו XML, ולטעון אותו בTWS.

הבעיות עם ההצעה הזו הן:
1. שהקובץ הזה לא קיים כבר. כלומר לא הצלחתי למצוא אותו באותו מקום שהוא מוצג בסרטון.
2. אני בכלל לא בטוח שהוא מתאים למשקיע הפסיבי שלא מנסה לעשות ניתוח טכני וכדו'.

אשמח אם מישהו שהשקיע בסידור החלונות בTWS לעצמו, יוכל לייצא את הXML המתאים ולשתף אותו כדי שנוכל להוריד אותו ולסדר בהתאם.
(אפשר פשוט בהודעה את תוכן הXML תחת תגיות של קוד למשל אם מסובך להעלות קובץ)

תודה רבה
דור

שלום לכולם

התחלתי לאחרונה להשתמש בTWS, וראיתי את הסרטון הזה שמציג איך לסדר את המסכים בצורה שנוחה לעבודה.
בגדול הוא אומר להיכנס לאתר של אינטרקטיב ישראל, להוריד איזשהו XML, ולטעון אותו בTWS.

הבעיות עם ההצעה הזו הן:
1. שהקובץ הזה לא קיים כבר. כלומר לא הצלחתי למצוא אותו באותו מקום שהוא מוצג בסרטון.
2. אני בכלל לא בטוח שהוא מתאים למשקיע הפסיבי שלא מנסה לעשות ניתוח טכני וכדו'.

אשמח אם מישהו שהשקיע בסידור החלונות בTWS לעצמו, יוכל לייצא את הXML המתאים ולשתף אותו כדי שנוכל להוריד אותו ולסדר בהתאם.
(אפשר פשוט בהודעה את תוכן הXML תחת תגיות של קוד למשל אם מסובך להעלות קובץ)

תודה רבה
דור
תגדיר מה אתה רוצה לראות ותעשה זאת
בחיי לא השתמשתי ב XML כדי לעשות הגדרות אילו
אתה פותח טאב חדש, לוחץ על האייקון של המנעול ואז מהתפריט (הכפתור הכחול נראה לי) מתחיל להוסיף חלונות שאתה רוצה לראות כמו order , news, watchlist, אתה משנה את הגדלים שלהם ושם אותם איפה שנוח לך
בסוף התהליך נועל עם המנעול
יוצא מהתוכנה והוא יעלה את ההגדרה לשרת ככה שזה ישמר גם אם תמחוק את ה TWS ותתקין שוב
כמובן שתוכל לייצא אותם הגדרות לשמירה לוקאלית

לך לFILE
OPEN LAYOUT LIBRARY

תגדיר מה אתה רוצה לראות ותעשה זאת
זה העניין, שאני לא ממש יודע....

אתה פותח טאב חדש, לוחץ על האייקון של המנעול ואז מהתפריט (הכפתור הכחול נראה לי) מתחיל להוסיף חלונות שאתה רוצה לראות כמו order , news, watchlist, אתה משנה את הגדלים שלהם ושם אותם איפה שנוח לך
בסוף התהליך נועל עם המנעול
יוצא מהתוכנה והוא יעלה את ההגדרה לשרת ככה שזה ישמר גם אם תמחוק את ה TWS ותתקין שוב
כן, אני פשוט מעדיף להתחיל מנקודה של מישהו ש"סוחר" באותו סגנון שאני סוחר (פסיבי), וכנראה שמה שנוח לו יהיה בסדר גם לי.
מנסה לחסוך מעצמי (ומאחרים) את התהליך, ולהסתמך על משהו שאתה/אחרים עשו כבר.

בחיי לא השתמשתי ב XML כדי לעשות הגדרות אילו
כמובן שתוכל לייצא אותם הגדרות לשמירה לוקאלית
תוכל לראות את הסרטון מדקה 2:30 עד 3:02 בערך. תניח שלפני כן הוא פתח את הTWS והוריד איזשהו XML מהאתר למחשב.
מה שאני מבקש זה שאחרי שעשית איזשהו סידור כזה שנוח לך, תייצא לשמירה לוקאלית (בXML) ותשתף.

אם אני לא טועה, זה ע"י File ואז Save Settings As...

לך לFILE
OPEN LAYOUT LIBRARY
אני רואה שם 25 אפשרויות. אתה יכול להמליץ על אחת מהן?
יש מומלצות לסוחרי ALGO, יש לאנליסטים, יש לפורקס, יש לאופציות ורק לפאסיבי לא נשאר....
(תמליץ בלי להמליץ כמובן ;) )

באותו סגנון שאני סוחר (פסיבי), וכנראה שמה שנוח לו יהיה בסדר גם לי.
תעשה רשימה פשוטה של החלונות שאתה צריך, דוגמא:
Watchlist ו Portfolio (נקרא בכותרת Monitor) - לעקוב אחרי ניירות וצפייה בתיק
Order Entry - לבצע פקודות לפי טיקר שנבחר במוניטור
Order Management - Orders (נקרא בכותרת Activity) - לראות הוראות פתוחות או שבוצעו\בוטלו
תלחץ על ה"+" בטאבים למטה, זה יפתח לך חלון בתול
תלחץ על המנעול תחת הכותרת Layout Locked
מתפריט הכחול (New Window) תתחיל לבחור את התתי תפריט שכתבתי למעלה
תגרור תזיז תשנה איך שבא לך ואז על המנעול שוב
אם יש עוד חלונות שאתה צריך בתור משקיע פאסיבי אז תוסיף כאוות נפשך לפני ה"נעילה"
עושים זאת פעם אחת ומתקדמים בחיים :)

אני רואה שם 25 אפשרויות. אתה יכול להמליץ על אחת מהן?
יש מומלצות לסוחרי ALGO, יש לאנליסטים, יש לפורקס, יש לאופציות ורק לפאסיבי לא נשאר....
(תמליץ בלי להמליץ כמובן ;) )
סורי לא מכיר אותם, בניתי אחת משלי.

ה-layout המינימלי שלי:
Jml1Hcw.png

תעשה רשימה פשוטה של החלונות שאתה צריך, דוגמא:
Watchlist ו Portfolio (נקרא בכותרת Monitor) - לעקוב אחרי ניירות וצפייה בתיק
Order Entry - לבצע פקודות לפי טיקר שנבחר במוניטור
Order Management - Orders (נקרא בכותרת Activity) - לראות הוראות פתוחות או שבוצעו\בוטלו
תלחץ על ה"+" בטאבים למטה, זה יפתח לך חלון בתול
תלחץ על המנעול תחת הכותרת Layout Locked
מתפריט הכחול (New Window) תתחיל לבחור את התתי תפריט שכתבתי למעלה
תגרור תזיז תשנה איך שבא לך ואז על המנעול שוב
טוב, עשיתי בערך מה שתיארת, זה מה שיצא:
Gj98IKg.jpg

אם מישהו מעוניין, אפשר להוריד את הXML מהקישור הזה, ואז לפי ההוראות בסרטון מלמעלה, או פשוט File, ואז Layout/Settings Recovery... ולזרום (צריך לתת לו את הXML באמצע).

עושים זאת פעם אחת ומתקדמים בחיים :)
פשוט ניסיתי להסתמך על הפעם האחת שלך, ולחסוך לעצמי אפילו את הפעם הראשונה....
;)

איך אני מייצא?
ככה:
זה ע"י File ואז Save Settings As...

ואיפה אני שם את הקובץ?
אני העליתי לגוגל דרייב.
אתה יכול לשלוח לי, ואני אעלה.
גם תמונה לא תזיק, שמי שמייבא יידע מה הוא הולך לראות לפני כן....

לדעתי המשקיע הפסיבי יכול להסתפק בגרסת ה-web. זה מה שאני עושה ולא מרגיש חוסר במשהו.

נושאים דומים

Back
למעלה