• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

נתקלתם בבעיות טכניות? דווחו כאן

היי רציתי לשאול אם זאת בעיה או משהו שבסדר ?

כל פעם שנפתח פוסט חדש - הוא לא נכתב בעמודת ה"תגובות האחרונות" כך שמשתמשים אחרים יראו שנפתח נושא חדש.

היי רציתי לשאול אם זאת בעיה או משהו שבסדר ?

כל פעם שנפתח פוסט חדש - הוא לא נכתב בעמודת ה"תגובות האחרונות" כך שמשתמשים אחרים יראו שנפתח נושא חדש.
לא היתה "תגובה" לפוסט (כי הוא חדש), לכן הוא לא מופיע ברשימת התגובות

זה כדי לעודד גולשים לכתוב בשרשורים קיימים ולא לפתוח נושא חדש על כל שאלה :)

חלק מההודעות שלי "ממתינות לאישור ההנהלה", חלק מאוחר יותר מתפרסמות ישר.

שחררתי עכשיו את כל התור. יש המון ספאמרים אז אני מעדיפה לנקוט בסינון ידני.

אני לא מצליח לגשת לאתר או לפורום מהסלולרי שלי, מאתמול. אני לא חושב שזאת תקלה מקומית כי אין אצלי בעיית גישה לאף אתר אחר.

י לא מצליח לגשת לאתר או לפורום מהסלולרי שלי,
הייתה אתמול בעיית DNS קלה והיא נפתרה בלילה. אני מציעה שתנקה את ה-cache בדפדפן של הסלולארי שלך.

למה הודעה שלי ממתינה לאישור המערכת למרות שאני ותיקה וגם אין בה אף לינק?
http://www.hasolidit.com/kehila/threads/אילו-יציאות-צרכניסטיות-הכי-מטריפות-אתכם.165/page-57#post-163043
נתקלתי בזה גם לעיתים (רחוקות מאד). משהו במערכת סינון מקרטע לפעמים.
@הסולידית אולי יש רשימה של מילים אסורות שאנחנו דורכים עליה לפעמים?

נתקלתי בזה גם לעיתים (רחוקות מאד). משהו במערכת סינון מקרטע לפעמים.
@הסולידית אולי יש רשימה של מילים אסורות שאנחנו דורכים עליה לפעמים?
לא קרה לי עדיין. כנראה שללקוניות שלי יש גם צדדים חיוביים.

זה עובד ככה שאם מצטטים הודעה בשרשור שבה יש משתמש חדש שפרסם לינק, אז גם הבן אדם שציטט נכנס לתור הידני של בדיקת ספאם.
זה מעיק ומציק, אני יודעת, אבל החלופה היא שתראו כאן פרסומות לו**אגרה פרי עטם של צבא בוטים מהמזרח הרחוק.

זה עובד ככה שאם מצטטים הודעה בשרשור שבה יש משתמש חדש שפרסם לינק, אז גם הבן אדם שציטט נכנס לתור הידני של בדיקת ספאם.
לא תמיד.
ההודעה של @מרק עוגיות נכנסה לתור אישורים אפילו שאינה כוללת לינקים כלל.
למה הודעה שלי ממתינה לאישור המערכת למרות שאני ותיקה וגם אין בה אף לינק?
http://www.hasolidit.com/kehila/threads/אילו-יציאות-צרכניסטיות-הכי-מטריפות-אתכם.165/page-57#post-163043

העליתי תמונה ל-imgur וניסיתי להטמיע אותה כאן, אבל היא לא מוצגת.
האם הבעיה היא בשרת (imgur), בתמונה עצמה, או במגבלות על מי שהעלה אותה (אני)?

העליתי תמונה ל-imgur וניסיתי להטמיע אותה כאן, אבל היא לא מוצגת.
האם הבעיה היא בשרת (imgur), בתמונה עצמה, או במגבלות על מי שהעלה אותה (אני)?
בגלל הגדרות אבטחה של imgur לא ניתן להטמיע את התמונה על פי הלינק הישיר שלה, אלא דרך לינק יעודי לתמונה מוטמעת בפורום.
שים לב שלאחר העלאה, בצד ימין-עליון של התמונה יש חץ קטן שפותח תפריט, תבחר Get share links אחת האפשרויות שם היא BBCode Forums וזה כבר נותן לך לא רק את הלינק הוולידי אלא גם כולל התגיות שאתה פשוט מעתיק ישירות לכאן וזהו.
הנה לינק לדוגמה שהטמעתי לא מזמן,
https://i.imgur.com/pNZcrvY.png
שים לב שהכתובת שונה לגמרי, הן בתת-דומיין והן בנתיב, הבעיה שלאחר ההעלאה כשכבר אין את הכפתור SHARE לא יודע איך להמיר ללינק ולידי, פשוט תנסה להעלות את התמונה מחדש ולשתף דרך הלחצן האמור.

• אהבתי
Reactions: ogi
@ogi
כדי להטמיע תמונה אתה צריך להעתיק את כתובת התמונה ולא את ה URL שלה:
לאחר מכן לוחצים על האייקון עם התמונה שנמצא בסרגל הכלים בחלונית התגובה כאן בפורום ומדביקים את הלינק בחלונית הדיאלוג שתיפתח, מאשרים וכך זה נראה:

2018-01-10_0659.png

נושאים דומים

Back
למעלה