• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מועדון "ביחד בשבילך", האם משתלם להצטרף כעצמאי?

haiosi

משתמש רשום
דירוג
4
האם כדאי להצטרף למועדון החברים של פורום העצמאים של ההסתדרות, כדי להיות חבר במועדון "ביחד בשבילך"?
אני מתכוין לפורום הזה:
עלות ההצטרפות היא 25 לחודש (300 לשנה). לא ברור צריך לשלם רק בשנה הראשונה או כל שנה.
האם ההטבות של "ביחד בשבילך" מכסות את העלות הזו. ראיתי שיש 9% הנחה בסופרמרקטים (מזון), אך לא מצויין באיזה רשתות.
יש כאן מישהו שמשתמש קבוע במועדון הזה, ויכול לפרט יותר על ההטבות, שאי אפשר לראות אותם באתר של "ביחד בשבילך", רק חברי מועדון יכולים לראות את רשימת ההטבות.

לא הבנתי, צריך קודם להצטרף ורק אז אני רואה מה אני מקבל?

אנחנו חברי מועדון אבל לא יכול להגיד שהשימוש שלו קבוע. ההנחות לחופשות או מוצרי חשמל לא יוצאי דופן ולא זולות במיוחד.

ההיליט לדעתי זה הכרטיס הנטען שנותן לך 25% הנחה למגוון רשתות עד לגובה של 500 שקל, 15% הנחה עד 1000 שקל ו10% הנחה עד 2000 שקל בכל חודש.

באופן אישי הרשתות שהם מציעים לא ממש חלק מהשגרה שלנו אז זה ללכת במיוחד אבל לפעמים זה שימושי, למשל כשעשינו שיפוץ והיינו צריכים דברים מהום סנטר או שקנינו דברים לתינוק בשילב באילת אז בנוסף למעמ יש עוד הנחה שזה נחמד

כדי לקנות דברים יקרים אספנו כרטיסים מחברים ומשפחה והטענו כל אחד ב500 כדי לשלם למשל על עגלה או כיסא תינוק.

בנוסף לרשתות מזון יש הנחות נחמדות, במיוחד למזון מהיר כמו פיצה והמבורגר שיכול להיות חצי מחיר מהרגיל. נגיד לפני שמזמינים אוכל תמיד אנחנו בודקים

האם זה משתלם? בכללי זה מאוד תלוי בך, יש אנשים שממש חדים על כל ההטבות ומנצלים כל דבר. אנחנו לא באמת חושבים על זה ורק כשיש קניות גדולות חד פעמיות נכנסים לבדוק אם יש הנחה. נגיד אני לא אלך לסופר אחר, רחוק יותר מהבית, רק בשביל כמה אחוזי הנחה אז לא יודע אם הייתי מצטרף לזה במיוחד

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
שם משתמש בעייתי כרטיסי מועדון: הונאה או שמשתלם? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
חתול לילה מועדון ה- 100 שוק ההון 13
נ האם להיות חבר מועדון? (צרכנות ברשתות) צרכנות פיננסית 27
S הטבת משכנתא לאומ בפתיחת חשבון דרך מועדון הוט נדל"ן 1
מ מועדון דיירים מתחת לדירה נדל"ן 29
I מועדון הוט - כדאיות הצטרפות לחברי הייטקזון צרכנות פיננסית 1
I השוואת תנאים בבנק מזרחי להצעות הייטקזון/מועדון הוט צרכנות פיננסית 42
S הטבות חשבון בנק דרך מועדון הוט (בנק לאומי) צרכנות פיננסית 1
ישראלי מצוי דירה להשקעה דרך מועדון חבר נדל"ן 168
T הטבות של מועדון הוט בבנק לאומי (מענק 2100 ש"ח או הלוואה ללא ריבית) צרכנות פיננסית 57
G דרך/מועדון שנותן הנחה על מנויים לעיתונים וכ'ו? אוף טופיק 11
קורא הדוק הטבות של מועדון הוט בבנק הבינלאומי הסתיימו צרכנות פיננסית 15
י קרן הפנסיה של אלטשולר שחם לחברי מועדון היטקזון צרכנות פיננסית 99
H אשראי צרכני - בחירת כרטיס אשראי\מועדון צרכנות צרכנות פיננסית 1
wa11a מועדון לקוחות הייטק זון צרכנות פיננסית 3
האופטימית תיק השקעות בבנק הבינלאומי - מועדון צרכנות הוט צרכנות פיננסית 81
RumpSteak החזר מס (עקב ביטוח חיים פרטי) לזוג נשוי - הגשה ביחד או בנפרד? מיסים 1
ויטל עוברים לגור ביחד - איך לא ליפול לכל הצרכנות יתר? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 28
ה בואו נתכנן תיק השקעות ביחד שוק ההון 16
unrealx יש נייר שנותן מעקב אחרי ממשלתי צמוד + מדד ביחד? שוק ההון 4
T באמאשלי יותר טוב מלזכות בלוטו ובטוטו ביחד אוף טופיק 1
ל איך מנהלים IRA ביחד עם חשבון ממוסה כתיק אחד? שוק ההון 11
ciconia חסכון לילדים - ביחד או לחוד שוק ההון 38
משוטט יותר טוב ביחד מאשר לחוד התפתחות אישית 11

נושאים דומים

Back
למעלה