• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה קרה לעולם ההיכרויות ?

deussex

משתמש רגיל
דירוג
492
משהו קרה לעולם ההיכרויות.

אני זוכר שבשנות ה 20 המוקדמות, אם כי הייתי ממש מופנם בהתחלה, היה ממש קל להכיר, זה בלי שהיה לי כסף, והייתי סטודנט צעיר במינוס. היה קל מאוד להכיר באינטרנט, אולי כי יחסית מעט אנשים היו בו. היה די קל, ואיפשהו במחצית שנות ה 20, זה נהיה ממש קל, עד כדי כך שבשנות ה 30 שלי, אמרתי אוקיי, הבנו, זה תמיד יהיה פשוט והתחלתי ליישר תחומים אחרים בחיי.

תמיד היו קשרים, קצת מטפטפים מאתרי הכרויות, עד שעכשיו, שאני מוצא את עצמי עם רצון למצוא קשר רציני ולהחיות את חיי החברה שלי, ומשהו השתנה. זה נהיה לי קשה.

דווקא בנקודה, שאני בנוי היטב, אני נחשב לגבר נאה יחסית, מסוגל להרשות בגדול מה שאני רוצה, גר לבד, בנוחות, יחסית רגוע בחיים - התחום הזה די נהיה קשה לי. אולי כי קצת התנתקתי בשנים האחרונות מכל מה שקשור אליו - אין לי פרופיל מפותח בפייסבוק, או אינסטה וכו', לא ממש התחברתי לקונספט של להעלות תמונות חדשות כל שבוע. אני כן בשנות ה 40 המוקדמות, אם כי נראה ממש צעיר לגילי. לא יודע, נהיה קשה.

נוצר מצב שבעיקרון יש לך כל מה שרצית, אבל אתה קם לדירה ריקה, ואין עם לי לחלוק את זה. שיפרת תחום אחד, הזנחת את האחר :)

מישהו מרגיש את זה גם ? אם כן, איך אתם מתמודדים עם זה ?

מהמסע שלי, שכתבתי שיש איזשהו מיצוי מאיפה שאני, והחיים קצת הופכים למשעממים (בצורה טובה), הרבה המליצו לי להכיר ולבנות זוגיות, העניין הוא שמבחור מאוד בטוח בעצמו, שתמיד היה מסוגל למצוא קשר, משהו אבד. או שהעולם הזה מאוד השתנה.

התנדבות.
לך להתנדב בארגון כלשהו שקרוב לליבך.

מהצורת כתיבה שלך עד כה (בפוסט זה ואחרים) זה נראה שאתה מאוד מבוסס עצמי ואישי, מה שמביא אותך לגבהים מקצועיים וכלכליים מאוד טובים אך פוגע ברמה הזוגית שלך.
בנות זוג מאוד נמשכות לאנשים שיודעים לחשוב על משהו מעבר לעצמם, הרגע הזה שהיא אומרת לעצמה "המממ, הוא יהיה בן זוג טוב כי הוא יודע לדאוג לאנשים אחרים מלבד עצמו".
אחד הדרכים לשפר מעגלים חברתיים הוא על ידי עזרה למישהו אחר, ברגע שאתה תעשה זאת באמת מרצון טוב (ולא כי אתה מחפש בת זוג) אתה לבד תמשוך את האישה שאתה רוצה.

ככל שאתה עולה בגיל שאליו אתה פונה (ואני משער שאתה לא מחפש מישהי בשנות העשרים), אחוז גדול יותר מהנשים כבר בזוגיות / נשואות / בעלות משפחה כך שגם היצע האפשרויות שלך נמוך יחסית מבעבר.

אחד הדרכים לשפר מעגלים חברתיים הוא על ידי עזרה למישהו אחר, ברגע שאתה תעשה זאת באמת מרצון טוב (ולא כי אתה מחפש בת זוג) אתה לבד תמשוך את האישה שאתה רוצה.
אתה יכול לתת דוגמא ? אני עוזר לחברים, אני מניח שאתה מתכוון עזרה איפשהו בקהילה ?

ככל שאתה עולה בגיל שאליו אתה פונה (ואני משער שאתה לא מחפש מישהי בשנות העשרים), אחוז גדול יותר מהנשים כבר בזוגיות / נשואות / בעלות משפחה כך שגם היצע האפשרויות שלך נמוך יחסית מבעבר.
כנראה שאתה צודק, למרות שכשאני נמצא בחברה של נשים משנות ה 25+ אני זוכה להתעניינות, לא זוכר שאמרו לי - וואו אתה מבוגר מדי (אולי כי לא ידעו את הגיל), הרבה פעמים שאלו מה אני לומד או שיערו שסיימתי ללמוד לפני 5-6 שנים. אני חושב שהבעיה יותר בי, אני זה שעם תסביך הגיל כאן. אבל זה נכון, נשים בגילי או תפוסות, או גרושות עם ילדים ומחפשות מיד פרק ב'. וגם אני לא מסתובב במסגרות הנכונות, פעם הייתי רוקד, ויוצא יותר, ויש לי נטייה להסתגר ולהיות בבית. עבודה, ספורט. ואני גם לא משקיע בפרופילים של און ליין כדי שיהיו מושכים מספיק.

תמצא תחביב חברתי. אני אוהב לטייל (בארץ ומחוצה לה) ותמיד יש נשים שמעוניינות להכיר.
רעיון טוב, וזה גם יכול לפתוח אותי חברתית עוד קצת. אולי להצטרף לקבוצת ריצה (האמת שיש לי בשכונה קבוצת ריצה מפותחת) או קבוצת טיולים.

אתה יכול לתת דוגמא ? אני עוזר לחברים, אני מניח שאתה מתכוון עזרה איפשהו בקהילה ?
התנדבות בחלוקת מזון לקשישים, סיוע בניקיון שבילי טיולים, שיפוץ בתים של ניצולי שואה, שמירה על חקלאים במרחב הכפרי, ועוד....
כל אלו הם התנדבויות שדורשות עבודה כחלק מצוות, ובדרך כלל יש בהם מגוון אנשים שמתנדבים (ביניהן גם רווקות, או לפחות אנשים מחוץ למעגל החברתי שלך שמכירים כאלו).

עולם ההיכרויות כיום שבור.
שמעתי מנשים רבות שהלוואי ומישהו היה ניגש אליהן פרונטלית, בעיני זה גם יותר קל ונגיש. באונליין מאוד קל להתפספס מכ"כ הרבה סיבות, גם אם אתה נראה טוב. בד"כ לנשים יש שם המון התאמות והשיחות מתות בקלות, אין בערך קצב והעניין אובד מהר.

מה שהעלו פה נשמע טוב, להתנדב במסגרות מסוימות שמעניינות אותך יכול לחשוף אותך לנשים עם רמה מסוימת של התאמה.
קח בחשבון שבקבוצות ריצה או חדרי כושר נשים בד"כ רוצות שקט, הרוב לא הולכות לשם כדי להכיר (יש כאלה שכן), אז זה צריך להיעשות בעדינות.

אם לא התנדבות כלשהי, גם כל מיני אירועי העשרה יכולים להיות כיפים: קורס נגרות, טעימות יין..

הייתה כתבה בערוץ12 על מיזם חדש של היכרויות דרך חברים, באמצעות בוט וואטספ, תבדוק בגוגל, אולי יהיה לך רלוונטי גם כן.

המלצתי בעבר ואמליץ גם היום. תבנה בוט.
המטרה שלו היא די פשוטה. הוא אמור לסנן את אלפי הפרופילים למי שכן מעוניינות בך. אתה תעשה את הסינון ממי שמעוניינות.

ההשקעה העיקרית היא בפרופיל כך שהוא ייצג את מי שאתה ושיהיו בו מספר תמונות שלך.
הדרך הכי פשוטה היא שליחת הודעה גנרית לכל מי שבאפליקציה. מכיוון שתקבל תשובה מאחוז קטן אבל מספר התשובות והתדירות שלהן יהיה גדול ביחס לרוב הגברים, אז האפליקציה תחליט שאתה סחורה חמה ותציג אותך בתדירות גבוהה יותר לנשים שלא פסלו אותך. כך גם תגיע לנשים שהאפליקציה מגדירה כסחורה חמה ובכלל לא מציגה אותן לגברים שמדורגים נמוך על ידי האלגוריתם (זה גם הפוך - גברים שמדורגים נמוך לא מוצגים לנשים שמדורגות גבוה). בשלב זה תשקול אם להמשיך עם הבוט או שבגלל שהשגת דירוג גבוה אפשר לעצור אותו.

מלבד הפרופיל יש קושי טכני מסויים בבניית הבוט והתגברות על ההגנות השונות אבל אני בטוח שיש מידע מספק באינטרנט.

שנות ה-40 המוקדמות...
איך אתה עם ילדים? מוכן לגרושה + X ?
אני מכיר גם את הסיפורים של הצד השני - חברות סביב גיל 40 שמחפשות זוגיות.
מצד שני - בני 40 רווקים/רווקות כבר די התרגלו לחיות לבד, לא יודע כמה אתה מוכן להתגמש ולהסכים לשגעונות של הצד השני.

המטרה שלו היא די פשוטה. הוא אמור לסנן את אלפי הפרופילים למי שכן מעוניינות בך. אתה תעשה את הסינון ממי שמעוניינות.

הדרך הכי פשוטה היא שליחת הודעה גנרית לכל מי שבאפליקציה. מכיוון שתקבל תשובה מאחוז קטן אבל מספר התשובות והתדירות שלהן יהיה גדול ביחס לרוב הגברים, אז האפליקציה תחליט שאתה סחורה חמה ותציג אותך בתדירות גבוהה יותר לנשים שלא פסלו אותך. כך גם תגיע לנשים שהאפליקציה מגדירה כסחורה חמה ובכלל לא מציגה אותן לגברים שמדורגים נמוך על ידי האלגוריתם (זה גם הפוך - גברים שמדורגים נמוך לא מוצגים לנשים שמדורגות גבוה). בשלב זה תשקול אם להמשיך עם הבוט או שבגלל שהשגת דירוג גבוה אפשר לעצור אותו.

מלבד הפרופיל יש קושי טכני מסויים בבניית הבוט והתגברות על ההגנות השונות אבל אני בטוח שיש מידע מספק באינטרנט.
היה על זה פרק ב"מראה שחורה"

מישהו מרגיש את זה גם ? אם כן, איך אתם מתמודדים עם זה ?
אין לי תשובה לשאלות ששאלת אבל כן אגיד את זה:

חיפוש זוגיות בעיניי מאוד דומה לחיפוש עבודה.

ואם תסכים איתי על הטענה הזו אז גם תסכים איתי ש:
1. השיטה הכי טובה היום בגיוסים היא "חבר מביא חבר", כלומר לדעתי הדרך הכי טובה להכיר מישהי איכותית היא שחבר/ה ימליצו ויחברו אותך למישהי שלדעתו היא איכותית ויכולה להיות התאמה. ככה חוסכים הרבה זמן ושיחות מיותרות.

2. כל האנשים סביבך צריכים לדעת שאתה פנוי לזוגיות ומחפש אותה, אל תניח שזה מובן מאליו מעצם היותך רווק.
אחרי שיישמת את זה הגדלת את הסיכויים למימוש סעיף 1.

עריכה: המילה המצונזרת היא ה.ג.ד.ל.ת. לא יודע למה זה קורה

נערך לאחרונה ב:
אין לי תשובה לשאלות ששאלת אבל כן אגיד את זה:

חיפוש זוגיות בעיניי מאוד דומה לחיפוש עבודה.

ואם תסכים איתי על הטענה הזו אז גם תסכים איתי ש:
1. השיטה הכי טובה היום בגיוסים היא "חבר מביא חבר", כלומר לדעתי הדרך הכי טובה להכיר מישהי איכותית היא שחבר/ה ימליצו ויחברו אותך למישהי שלדעתו היא איכותית ויכולה להיות התאמה. ככה חוסכים הרבה זמן ושיחות מיותרות.

2. כל האנשים סביבך צריכים לדעת שאתה פנוי לזוגיות ומחפש אותה, אל תניח שזה מובן מאליו מעצם היותך רווק.
אחרי שיישמת את זה ***** את הסיכויים למימוש סעיף 1.

עריכה: המילה המצונזרת היא ה.ג.ד.ל.ת. לא יודע למה זה קורה
אני מסכים איתך, מניסיוני.

תמיד אהבתי להכיר לבד, ואתה עובר המון סינון וגם פוגש הרבה אנשים שהם או לא מהאיכות שאתה מחפש, או עובר דרך קשה.

בזמנו הסכמתי שיכירו לי, והכירו לי מישהי פשוט יפייפיה, איכותית ביותר, מישהי שקשה מאוד להגיע אליה דרך אתר היכרויות כמו "עוד מישהו", או ברחוב. וזה היה קשר מהסרטים. חבל שהייתי צעיר וטיפש, ולא הערכתי את מה שהיה לי ביד.

השטות שכתבת גרמה לי להתחבר ולהגיב. (יש תופעה מוכחת שמראה שכדי לקבל תגובות כדאי לכתוב דברים שגויים באינטרנט)

דווקא ההפך הוא הנכון. ככל שאתה עושה לייק לאחרים והם לא עושים לך בחזרה, הדירוג שלך יורד.
מהר מאוד תמצא את עצמך בורר בתחתית של האשפה.

כדי למקסם את האלגוריתמים השונים הדרך הכי טובה היא דווקא לעשות רק לייק למי שאתה יודע שיהיו בקטע שלך ויעשו לך לייק (כלומר - דווקא למי 'שלא ברמה שלך', שירצו מאוד כן לפגוש אותך).

כשמדברים על בוטים, אז דווקא ליצור פרופיל ואז ליצור מאות בוטים מהמין השני שעושות לך לייק, זאת הדרך להצלחה

וואו שמע, ממש מדע טילים עשית מזה.. זה מהות הבעיה - אתם מנפחים את השטות הזו של הכרויות מכל פרופורציה..
מה הפלא שלא הולך לחלקכם שאתם מנתח לי את זה כאילו זה איזה מבצע צבאי מורכב להפצצת הכורים באיראן.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G ניוד כספים של קרה"ש ושל קופת גמל להשקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
N לא בטוח מה קרה עם הדיבידנדים שקיבלתי ב-IB שוק ההון 5
L מה קרה לטוויטר? אוף טופיק 1
B שרות לקוחות מיטב דש - הוראת קבע שנתתי וכלום לא קרה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
P קרה"ש כעצמאי, עם דמי ניהול סבירים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
G קרה למישהו פעם ? מכירה רעיונית שוק ההון 5
P הגדרת החוק - מי רשאי לפתוח קרה"ש כעצמאי? צרכנות פיננסית 6
bobby חשיבות של בחירה נכונה בETF בחשבון פטור (פנסיה+קרה"ש) אם אפשר תמיד למכור ולקנות אחרת? צרכנות פיננסית 0
W מה קרה לבלוג "התמונה הגדולה"? אוף טופיק 2
ת מה קרה לתכלית TTF S&P 500 ב-2014? שוק ההון 3
adamshalev מישהו יכול להסביר מה קרה היום בשוק? שוק ההון 56
Gentlemen מה קרה למחירי הזהב והכסף? שוק ההון 1
Jane Doe הבלתי יאומן קרה - קיבלתי פיצוי מחברת תעופה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 36
ERE בלי ה E מה קרה להראל???? השתגעו!!! 0.8% דמי ניהול על קרן מחקה שקלי 2-5 שוק ההון 1
Avi משהו יודע מה קרה בתחום הפיננסים בארץ שוק ההון 4
S פתח לעולם המחשבים למבוגרים התפתחות אישית 2
A לעולם לא מאוחר מדי יומני מסע אישיים 8
י להיכנס לעולם הפיננסי התפתחות אישית 7
לאץ' "פקטור השינה הערבה" מחוץ לעולם ההשקעות. התפתחות אישית 45
A לאן מגיעים הכספים שמושקעים במדדים? מי נהנה מהם? והאם זה יכול לעזור לעולם? אוף טופיק 31
סול התאמה לעולם התפתחות אישית 37
נ מעבר לעולם סולידי? יומני מסע אישיים 2
המהנדל הכנת דור העתיד לעולם האמיתי התפתחות אישית 8
ר כניסת רגל לעולם ההשקעות - כאזרח אמריקאי שוק ההון 2
L כניסה לעולם אבטחת המידע התפתחות אישית 17
P חדש לעולם ההשקעות - מחפש עצות שוק ההון 5
M כניסה לעולם ה- IRA - תמהיל השקעות שוק ההון 6
J התלבטות בין מניות ארה״ב לעולם שוק ההון 7
amidar האם יש כאן מישהו שקשור לעולם הפסיכולוגיה בצבא? אוף טופיק 0
c881 צריכת מזון שבועית מסביב לעולם מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10

נושאים דומים

Back