• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה למדתם לעשות בעצמכם לאחרונה?

לא משהו שלמדתי, אבל מעוניין ללמוד.. אולי ההיטקיסטים פה יכווינו אותי.
אני רוצה לכתוב תוכנה, בוט (?) שירוץ על המחשב שלי ויתפעל במקומי את חשבון באינסטגרם שלי.
כלומר - יעשה לייק ופלואו למשתמשים שמעלים תמונות בתייוגים מסויימים, בתדירות איטית.
מה אני צריך ללמוד כדי לעשות את זה?

אני יודע שיש אפליקציות שעושות את זה, אבל הן חשודות בעייני.

זה בטח יפר את תנאי השימוש של אינסטוש, אבל מעבר לזה you can לבדוק אם יש להם API שבאמצעותו תוכלי לבצע פעולות בחשבון שלך

לא משהו שלמדתי, אבל מעוניין ללמוד.. אולי ההיטקיסטים פה יכווינו אותי.
אני רוצה לכתוב תוכנה, בוט (?) שירוץ על המחשב שלי ויתפעל במקומי את חשבון באינסטגרם שלי.
כלומר - יעשה לייק ופלואו למשתמשים שמעלים תמונות בתייוגים מסויימים, בתדירות איטית.
מה אני צריך ללמוד כדי לעשות את זה?

אני יודע שיש אפליקציות שעושות את זה, אבל הן חשודות בעייני.
אני משתמש בתוכנה של FaceTech כדי לשווק בפייסבוק, היא נותנת לי את כל הפתרונות שאני צריך, מיותר לבזבז זמן ללמוד תכנות רק עבור זה
אתה מחפש משהו לאינסטגרם, יש להם את התוכנה שנקראת InstaBiz
אני לא עבדתי איתה כך שתבקש מהם חודש התנסות ללא תשלום
אני שילמתי על דמי רשיון התוכנה של הפייסבוק 200$ שנתי זה כולל גם חבילת שירות - זה הוזיל לי את עלות הקמפיינים הממומנים ב 50%
פייסבוק תמיד שמה להם מקלות בגלגלים אבל לאחר מספר ימים הם "מתבגרים" על השינוי והתוכנה עוברת אדפטציה מהירה לחזרה לפעילות

אם תתנסה, אשמח אם תעדכן, אני מחפש משהו לפלטפורמה הזאת לשנה הבאה

טוב, אחרי שקראתי איפה כתבתי את מה שכתבתי (יענו באיזה שרשור), אני אוסיף מספר דברים
התוכנה שאני משתמש בה מבוססת על תוסף (Extention) לדפדפן Chrome שבעצם "מתלבש" על העמוד עם פרטי החשבון של המשתמש ומבצע פעולות, הוא פועל בצורה די כבדה כאשר עובדים בנוסף על המחשב, לכן רצוי "לתת לו לעבוד" לבד
בעיקרון Extention זה JavaScript פשוט ,רצוי לדעת גם CSS ו HTML כמובן
מה שצריך ללמוד זה איך להגיע ל Tagים מסויימים בעמוד ול"שתול" שם נתונים, ולדעת למלא טפסים באופן רובוטי, כמו כן רצוי לשלוט בתזמונים של התגובות - פייסבוק חוסמים פעילות רה-פיטורית (חוזרת על עצמה)

נערך לאחרונה ב:
תודה @קפה שחור.
האמת שזה לא בדיוק למטרות עיסקיות, אז אני מתבאס להוציא על זה כסף.
אבל אולי אתן צ'אנס לטראייל.

אבל אולי אתן צ'אנס לטראייל.
זה הדבר הכי חשוב, אצלי היו דברים שלא ברורים לי לכן גם הדריכו אותי איך להשתמש ביעילות ואיפה ה"חוליות החלשות" של התוכנה
יש להם צוות תמיכה והם גם מוכרים לחו"ל, תמיד רצוי להתנסות בהתחלה לפני שנכנסים למערכת יחסים ארוכה
בעיקרון ההתנסות תעזור לך להתבונן במסך ולראות מה שמתרחש בו, יעזור לך להבין את הלוגיקה והפרוצדורה של התוכנה, במידה ותשקול לנסות לבד

מאוד low tech מצידי - למדתי להחליף רשתות קרועות בחלונות של הבית.
מצאתי סרטון הדרכה (אפילו בעברית), קניתי בחנות חומרי בניין את הרשת (12.5 ש"ח למ"ר), הגומיה (4 ש"ח למ"א) וגלגלת שאמורה לעזור בחיבור הגומיה (25 ש"ח) וביצעתי. לקח הרבה זמן אבל יצא יפה יפה. מניח שהאלטרנטיבה של בעל מקצוע היתה עולה מאיה לרשת.

(בטח @Yevgeny או @adamshalev ישלפו איזה קריקטורה)
הנה, אם כי רלוונטי יותר לנושא של ללמוד לעשות תיקונים בבית באופן כללי, לאו דווקא לתגובה הספציפית (מכאן, שזה המקור הקבוע שלי לקומיקסים על כמעט כל נושא בחיים...):
homeownership.png

בשנה האחרונה - והרבה בהשראת MMM ובוב מ-I like to make Stuff (מומלץ יוטיוב) החלטתי להעלות את רמת הההנדימן שבי.

תמיד שאפתי לתקן הכל לבד, אבל השנה לקחתי את זה קדימה.
1-. החלפת אטמים בכל הניאגרות הנסתרות בבית. אחרי חמש שנים הם מתבלות ונוזלות לאט לאט ...
0. הלחמות שונות.
1. החלפה ושיפוץ של שעון לדוד.
2. התקנת כיריים גז במקום קיימות (תמיד תזמינו טכנאי גז לבדוק אחרי).
3. תיקוני אופניים - כיוון הילוכים, החלפת שרשרת, פנצרים וכו.
4. וגולת הכותרת מהיום : החלפת פחמים למכונת כביסה.
המכונה שבקה ולא סובבה את התוף, שנייה לפני שאני קונה חדשה החלטתי לנסות לתקן.

חקרתי בדקתי פתחתי והחלטתי שהבעיה היא בפחמי המנוע.

פירקתי את המנוע והחלפתי את זוג הפחמים.

המכונה עובדת מסתובבת ומכבסת.

Badassity לפנים.

עלות : 60 שח. 70 אגורות חנייה :), 4 שעות עבודה ונסיעה לחנות ו(20 דקות צפייה ביוטיוב).

עצמאות כלכלית מתחילה מהידיים.

מצרף תמונות כי אפשר. הנה האלבום :

https://www.yogile.com/nfmc19jo/010850824l/share/?vsc=1ea51838

נערך לאחרונה ב:
בשנה האחרונה - והרבה בהשראת MMM ובוב מ-I like to make Stuff (מומלץ יוטיוב) החלטתי להעלות את רמת הההנדימן שבי.

תמיד שאפתי לתקן הכל לבד, אבל השנה לקחתי את זה קדימה.
0. הלחמות שונות.
1. החלפה ושיפוץ של שעון לדוד.
2. התקנת כיריים גז במקום קיימות (תמיד תזמינו טכנאי גז לבדוק אחרי).
3. תיקוני אופניים - כיוון הילוכים, החלפת שרשרת, פנצרים וכו.
4. וגולת הכותרת מהיום : החלפת פחמים למכונת כביסה.
המכונה שבקה ולא סובבה את התוף, שנייה לפני שאני קונה חדשה החלטתי לנסות לתקן.

חקרתי בדקתי פתחתי והחלטתי שהבעיה היא בפחמי המנוע.

פירקתי את המנוע והחלפתי את זוג הפחמים.

המכונה עובדת מסתובבת ומכבסת.

Badassity לפנים.

עלות : 60 שח. 70 אגורות חנייה :), 4 שעות עבודה ונסיעה לחנות ו(20 דקות צפייה ביוטיוב).

עצמאות כלכלית מתחילה מהידיים.

מצרף תמונות כי אפשר. הנה האלבום :

https://www.yogile.com/nfmc19jo/010850824l/share/?vsc=1ea51838

תותח!
איזה רעיונות או מדריכים אהבת במיוחד מהעולם של MMM ו-I like to make Stuff? איזה ציוד קנית?

איזה רעיונות או מדריכים אהבת במיוחד מהעולם של MMM ו-I like to make Stuff? איזה ציוד קנית?
MMM עושה הכל בעצמו. מבניית נגררים ועד להתקנת מערכת חימום ביתית שלמה. שילוב של הרבה זמן פנוי יחד עם ידע טכני (נרכש!) וכלים מצוינים.

ILTMS - הוא באמת בוב הבנאי. מסוגל לבנות כל דבר מאפס. אני מסוגל לראות שעות של סרטונים כאלו, זה נותן הרבה השראה ומאפשר לאלתר פתרונות שנצרבים לאחר מכן בשעת הצורך.

אני משתדל לקנות את הציוד ההכרחי ביותר ומשלים אותו שלב אחרי שלב.

כלים גדולים מחוץ לתחום כי אין מקום אבל :

1. מברגה איכותית נטענת עם שתי בטריות - בוש 10.8. ליטיום.
2. משור חשמלי - גיגסו. איכותי בוש סדרה ירוקה.
3. מקדחה טובה - בוש סדרה ירוקה.
4. ערכת כלי עבודה - ברמות איכות שונות, אין לי בעיה לקנות ממקסטוק כלי שאני משתמש בו מעט.
5. ערכת הלחמה.
6. מולטימטר.
7. ערכת מפתחות של SIGNET איכותית.
8. מברשות צביעה איכותיות וערכת שפכטלים איכותית בגדלים שונים. ככה עשיתי שפכטל מחדש ביחידת הורים ואמבטיה.
9 ברגים שונים תמיד צריך בנמצא - קודחים, סיבית וכו.
10. דבק נגרים - חשוב מאוד לתיקוני עץ.

יש עוד בעיקר דברים קטנים.

לא משהו שלמדתי, סתם באתי להשוויץ...לפני שרצתי למוסך כשנשבר לי לחצן בלם היד באוטו, בדקתי באי ביי האם ניתן להזמין את החלק הזה. הגיע תוך פחות מחודש מיפן. התקנתי לבד, הכל עובד. חסכתי לעצמי התעסקות עם המוסך וגם קצת כסף :)

לא משהו שלמדתי, סתם באתי להשוויץ...לפני שרצתי למוסך כשנשבר לי לחצן בלם היד באוטו, בדקתי באי ביי האם ניתן להזמין את החלק הזה. הגיע תוך פחות מחודש מיפן. התקנתי לבד, הכל עובד. חסכתי לעצמי התעסקות עם המוסך וגם קצת כסף :)
כל הכבוד!

התמונה להלן מחדר אמבטיה, למטה יש מכונת כביסה וסלים.
מחפש דרך להפוך את זה למקום אחסון "בוידעם" עבור מזוודות ועגלת תינוק, וילון תוצרת עצמית יכסה בחזית.
עץ/ברזל whatever, איזה מבנה ליצור, איך לחבר אותו וכו' (אפשר להתעלם מהנורה, אבטל אותה ויש עוד תאורה בחדר)
כל רעיון יתקבל בברכה.

נ.ב. מטריד אותי קצת הנושא הבטיחותי, איך אפשר לוודא שזה מספיק חזק ולא יפול ח"ו?

uc

נ.ב. מטריד אותי קצת הנושא הבטיחותי, איך אפשר לוודא שזה מספיק חזק ולא יפול ח"ו?
ממה עשוי הקיר? בטון? גבס?, תדאג להתאים את הברגים\דיבלים
אתה יכול לקחת פלטת עץ כמו מדף ולדחוף אותו בקצה השמאלי שישכב על ה"מחילה" שיש שם
לחזק מצד שני וכל עשרות ס"מ באורך
זה נראה כאילו המנורה מפריעה אבל נראה שתוכל להוריד אותה טיפה (לא חשמלאי אז קח אחריות על העבודה העצמית)

התמונה להלן מחדר אמבטיה, למטה יש מכונת כביסה וסלים.
מחפש דרך להפוך את זה למקום אחסון "בוידעם" עבור מזוודות ועגלת תינוק, וילון תוצרת עצמית יכסה בחזית.
עץ/ברזל whatever, איזה מבנה ליצור, איך לחבר אותו וכו' (אפשר להתעלם מהנורה, אבטל אותה ויש עוד תאורה בחדר)
כל רעיון יתקבל בברכה.
אני הייתי בונה בוידם מקונסטרוקציית אלומיניום ומצפה בשתי פלטות גבס למטה למעלה ובקו החזית.

וילון בחזית.

את החשמל היית מעביר לתוך הקונסטרוקצייה ויוצר שני ספוטים לד נחמדים.

זה אולי נשמע מורכב אבל זה ממש קל וזול.

יש הרבה הדרכות ביוטיוב על איך לעשות דברים הרבה יורת מורכבים מגבס.

תודה לעונים.
ממה עשוי הקיר? בטון? גבס?, תדאג להתאים את הברגים\דיבלים
בטון ובלוקים, לא גבס.
אתה יכול לקחת פלטת עץ כמו מדף ולדחוף אותו בקצה השמאלי שישכב על ה"מחילה" שיש שם
אפסיד בגובה 20-30 ס"מ, מעדיף להיצמד לקרמיקה כמה שאפשר.
האם יש מספיק איוורור בחדר הזה כדי למנוע עובש או חלודה בפריטים המאוחסנים?
חושב שכן. יש חלון רגיל (מטר+ X מטר+), נכנסים ויוצאים מספר פעמים ביום (זה שירותים+אמבטיה) וגם לא יהיה אטום כי בחזית יהיה וילון.
מקונסטרוקציית אלומיניום
כוונתך לאלומיניום שמשתמשים לקירות גבס? זה לא חלש מדי בשביל להחזיק קצת משקל?
את החשמל היית מעביר לתוך הקונסטרוקצייה ויוצר שני ספוטים לד נחמדים.
רעיון יפה.
יש לי ידע די רחב בחשמלאות, הספק מירבי, נוסחאות לחישוב, עובי חוטים וכו', אבל מלחיץ אותי הנושא של טמפרטורה, לא יודע איך לאמוד את זה, מה התקנים וכו', נורה שמתחממת גורמת שריפה, זה ממש לא צחוק. מפחיד. לכן הייתי מוותר לגמרי על התאורה ומסתפק בתאורה בצד השני של החדר.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Lemonade איך אתם למדתם על השקעות? התפתחות אישית 21
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 0
ל פתיחת עוסק פטור- האם לשלם לבעל מקצוע או לעשות הכל לבד? יזמות והגדלת הכנסות 19
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
לאץ' איך לעשות סדר בדירה שכורה שהתנהלה עד כה בצורה לקויה? נדל"ן 19
T התמודדות עם מסרונים לא רצויים מה לעשות? אוף טופיק 13
AlexNOSAM מעבר לארצות הברית - מה לעשות עם הפנסיות וקה״שים למיניהם? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
B האם לעשות הסבת מקצוע? התפתחות אישית 11
J מתלבט מאוד מה לעשות, אשמח לכל עצה והארה התפתחות אישית 9
ש מה לעשות בגירושין למכור או לקנות בית נדל"ן 11
Y מה לעשות עם עודפי עו"ש (קצר טווח) שוק ההון 8
S דברים קטנים ופשוטים שאפשר לעשות כדי לשפר את איכות החיים ולהאריך אותם אוף טופיק 81
E האם דמי ניהול שאני משלם הם סבירים ומה לעשות עם כל המסלולים? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
קפיטליסט_מרושע עם רגל אחת בחוץ - חושש לעשות את הצעד האחרון יומני מסע אישיים 57
R מה לעשות עם 2 מיליון שקל? נדל"ן 14
ל מה לעשות כשלא רוצים לעשות כלום? התפתחות אישית 76
ב קופת גמל לתגמולים - מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
א מה לעשות עם קופת גמל הונית נזילה המיועדת לטווח בינוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
הפרופסור סתם מתוך סקרנות, איך זה לעשות PhD במקום כמו סטנפורד או הרווארד ? התפתחות אישית 1
O מה לעשות עם ההורים- חיסכון לילד שוק ההון 32
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
S לקוח לא משלם - מה לעשות? אוף טופיק 17
D איפה הכי כדאי לעשות התמחות ברפואת ילדים התפתחות אישית 2
מ מה לעשות עם 80 אלף דולר? שוק ההון 7
י כרגע התחתנתי, מה צריך לעשות? אוף טופיק 13
N מתלבט מה לעשות ברקע הירידות האחרונות בשוק ההון שוק ההון 26
I מה לעשות עם ההשקעות בארץ בזמן רילוקיישן? שוק ההון 14
E אני רוצה לעשות ללוות צלמים באופן עסקי ולא יודע איך לתמחר את זה. אשמח לעזרה אוף טופיק 2
א לעשות פרויקטיים רק בשביל להשתפשף או שיש רעיונות טובים יותר התפתחות אישית 20
ש מרגיש שהולכים לי על הראש במשרד - מה לעשות? אוף טופיק 2
נ מתנגד להפיכה המשטרית, מה לעשות כצרכן פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 126
ד התלבטות באיזה מסלול לעשות פירעון חלקי של המשכנתא נדל"ן 15
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הודעה על שינוי דמי ניהול - יש מה לעשות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 13
E אני מתעד בהוצאות כל שקל כבר מעל שנה וחצי וזה מתחיל להתיש קצת. מה לעשות? להמשיך? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 21
ר מה לעשות עם פנסיה לא פעילה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
S להמשיך לתואר שני בארכיטקטורה או לעשות תואר ראשון נוסף במדעי המחשב? התפתחות אישית 4
O איזה הקצאת נכסים לעשות שוק ההון 3
יבגני_ל מה אפשר לעשות עם יתרה שימושית בחשבון ביטוח אובדן כוח עבודה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
R מה לעשות עם כספים שמיועדים לבניית בית ? שוק ההון 21
T הרגלי גלישה - מה ניתן לעשות? התפתחות אישית 10
E שאלה לגבי סכום דולרי גדול ומה לעשות איתו שוק ההון 52
T התחלתי לתת ל ChatGPT לעשות את העבודה שלי אוף טופיק 170
O כל כמה זמן מומלץ לשנות את הקצאת הנכסים בתיק השקעות ( לא לעשות איזון) בהתאם לשינוי פרופיל הסיכון? שוק ההון 1
D לבעלי חניה בבניין,. לא ביקשנו חלף חניה בתמ'א פינוי בינוי , לאחר תכנון וחתימה אבל טרם חתימה סופית., מה הכי טוב כרגע לעשות? נדל"ן 4
C עזיבת מקום עבודה - איך לעשות את זה נכון התפתחות אישית 19
נ דברים קטנים (וגדולים) שאפשר לעשות למען איכות הסביבה אוף טופיק 71
מ מה לעשות עם הכסף ששוכב בעו"ש פוסטים מאיכות נמוכה 2
W פרוייקטים שאפשר לעשות בתור סטודנט למדמח התפתחות אישית 23
C הבנק התנהג כמו בנק וגבה ממני ״עמלת ייצוא״ על הכנסות מאתר, מה יכול לעשות הלאה? אוף טופיק 25

נושאים דומים

Back
למעלה