• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לבוש אופטימלי בדייט לגברים

היא יועדה למי שכתבתי אותה - לא אלייך - כאישה + נשואה+ עם ילדים + בעשור אחר לגמרי משלו - שככזו אין לך תובנות לתרום לו כי זה לא העולם שלך.
תגובה לא הולמת.

היא יועדה למי שכתבתי אותה
גם אני ייעדתי את תגובתי בהתייחס לפות"ש.
להבדיל ממך, לי היו כבר שיחות קודמות איתו על הנושא בשרשור אחר שהוא פתח בזמנו ולכן אני מבינה שהוא מחפש זוגיות ולא סטוץ.

שאלה בנושא, מדוע צריך לבוא לדייט ולהיות נעול על מטרה שהיא מעבר ללהכיר?
יכול להיות שאחרי הפגישה תוגדר יותר טוב המטרה ולא צריך לחשוב על כך מראש.
יכול להיות שמישהו מחפש חתונה וילדים אך מרגע שהכיר את הבחורה אז המטרה משתנה, ולהפך.
ועוד אפשרויות אחרות.

יכול להיות שמישהו מחפש חתונה וילדים אך מרגע שהכיר את הבחורה אז המטרה משתנה, ולהפך.
ועוד אפשרויות אחרות.
אלא אם כן אתה חי בימי הביניים, אין שום סיבה שתהיה נעול על מטרה. צודק בהחלט.

מדוע צריך לבוא לדייט ולהיות נעול על מטרה שהיא מעבר ללהכיר?
מניחה שאף אחד לא נעול על המטרה הסופית עם אדם זר שהוא הולך להכיר.
אבל יש הבדל בצורת ההתנהלות שלך בהתאם למטרת ההיכרות.
אם אתה הולך להכיר משקיע פוטנציאלי לעסק שלך, תנהג אחרת מאשר אם תלך להכיר עובד פוטנציאלי לעסק ואחרת כאשר תלך לפגוש לקוח פוטנציאלי.
אותו אדם יודע לאיזה צורך אתם נפגשים, וגם הוא יתנהל בהתאם. הרי לא תיפגש עם לקוח חדש ותגיד לו שבעצם אתה רוצה אותו כמשקיע או כעובד, נכון?
אם אתה מתאם פגישת היכרות עם אישה לצורך בילוי חולף פוטנציאלי, תדאג שיהיה ברור ומוסכם עליה שזאת מטרת הפגישה.

אז מיניתי את עצמי ליועצת לבוש :
מכנסי בז , צ׳ינו (לא מקומטים. )
נעליים יפות סגורות , נניח מעור חום למשל.
חולצה מכופתרת, נניח תכלת, יפה ומגוהצת שאפשר לקפל עד המרפק.
היות ואוגוסט וחם ממש, אפשר להמיר במכנסיים קצרים מחויטים מבז׳ וטי שרט יפה במצב טוב. (יפה, נקיה ומבד עבה יחסית)
לא לצרף לזה כפכפים אלא סניקרס יפות או נעלי עור.
בחורף, אפשר לצרף למכנסי הבז׳ ולנעליים היפות, טי שירט מוצלחת וזקט מעל.
חשוב להריח נעים ולחפוף שיער לפני.
לחייך ולהיות נחמד.
אחפש תמונות לרפרנס.
אפשר לחפש בגוגל תמונות גברים איטלקיים בקיץ.

מצרפת תמונות לרפרנס למה שכתבתי בהודעה למעלה.

קבצים מצורפים

• ED63A654-7972-4B50-AAF8-844151B04D44.jpeg
    ED63A654-7972-4B50-AAF8-844151B04D44.jpeg
    KB 33.1 · צפיות: 18
  • C990B31F-E9A1-4863-B28E-721E284A00F5.jpeg
    C990B31F-E9A1-4863-B28E-721E284A00F5.jpeg
    KB 19 · צפיות: 18
  • 1628189C-C1CC-4E0B-B382-7BBFF7E530C2.jpeg
    1628189C-C1CC-4E0B-B382-7BBFF7E530C2.jpeg
    KB 25.1 · צפיות: 17
  • A52E0EDC-EF9C-4CC9-B983-965B3D567474.jpeg
    A52E0EDC-EF9C-4CC9-B983-965B3D567474.jpeg
    KB 150.8 · צפיות: 18
ועוד אפשרויות אחרות.
האמת שזה חלק מביקורת יותר רחבה על דרך החשיבה הישראלית,
שהכל חייב להיות או או
אתה חייב להיות או שמאלני או ימני (אסור לערבב או להיות ללא דעה)
או רוצה קשר רציני או רוצה ל**ין
או הומוסקסואל או הטרוסקסואל וכיו"ב...

לא משנה מה תלבש כמו שמשנה שתרגיש נוח בלבוש שלך.
שאומרים בגדים עושים את האדם, בין היתר זה כי הבגדים משפיעים מאוד על הביטחון העצמי שלך ואיך אתה נושא את עצמך בחוץ.
אתה יכול להיות אדם עם כריזמה של גיימס בונד ועדיין, מבטיח לך שאם תלך עם בגדים שלא תרגיש בהם מספיק נוח, הביטחון העצמי ייפגע באותו הדייט וזה יקרין החוצה.
ולגבי הלבוש עצמו - מה שהכי חשוב שהלבוש יהייה נעים לעין, מגוהץ ונקי (כמו גם שאתה עצמך תהייה אחרי מקלחת, מגולח ומבושם). מה תלבש פחות חשוב.

אני אישית יכול להעיד על עצמי שאני בדכ יוצא לדייטים עם גינס, נעלי ספורט וחולצת טריקו שחורה ופשוטה ללא הדפסים.
למה? כי כלבוש הזה אני מרגיש הכי נוח, וזה בהחלט מקרין החוצה. שים אותי במכופתרת או חליפה מהודרת, אני ירגיש הרבה פחות נוח בדייט.
הבגדים אומנם נשמעים פשוטים על הנייר, אבל אני דואג לצחצח את הנעליים ולשמור אותם בעיקר לבילויים, את הגינס והחולצה לגהץ ולוודאות שאין קרעים.
ולדעתי זה מה שחשוב - זה מראה שאתה כן מקפיד להגיע נקי ומסודר מצד אחד, אך גם לא מנסה להרשים עם בגדים שהם אובר מצד שני,
אלא מרגיש מספיק נח בבגדים שהם casual.

נערך לאחרונה ב:
זה יותר בישראל ?
זה הכי לא בישראל. בארצות הברית 99% מהאנשים מצביעים לאחת משתי מפלגות. אני לא חושב שיש עוד הרבה דמוקרטיות בעולם עם כל כך הרבה מפלגות כמו בישראל. ואין כאן באמת שמאל מול ימין.

לא משנה מה תלבש כמו שמשנה שתרגיש נוח בלבוש שלך.
שאומרים בגדים עושים את האדם, בין היתר זה כי הבגדים משפיעים מאוד על הביטחון העצמי שלך ואיך אתה נושא את עצמך בחוץ.
אתה יכול להיות אדם עם כריזמה של גיימס בונד ועדיין, מבטיח לך שאם תלך עם בגדים שלא תרגיש בהם מספיק נוח, הביטחון העצמי ייפגע באותו הדייט וזה יקרין החוצה.
ולגבי הלבוש עצמו - מה שהכי חשוב שהלבוש יהייה נעים לעין, מגוהץ ונקי (כמו גם שאתה עצמך תהייה אחרי מקלחת, מגולח ומבושם). מה תלבש פחות חשוב.

אני אישית יכול להעיד על עצמי שאני בדכ יוצא לדייטים עם גינס, נעלי ספורט וחולצת טריקו שחורה ופשוטה ללא הדפסים.
למה? כי כלבוש הזה אני מרגיש הכי נוח, וזה בהחלט מקרין החוצה. שים אותי במכופתרת או חליפה מהודרת, אני ירגיש הרבה פחות נוח בדייט.
הבגדים אומנם נשמעים פשוטים על הנייר, אבל אני דואג לצחצח את הנעליים ולשמור אותם בעיקר לבילויים, את הגינס והחולצה לגהץ ולוודאות שאין קרעים.
ולדעתי זה מה שחשוב - זה מראה שאתה כן מקפיד להגיע נקי ומסודר מצד אחד, אך גם לא מנסה להרשים עם בגדים שהם אובר מצד שני,
אלא מרגיש מספיק נח בבגדים שהם casual.
אני לא מעט מסתובב בחליפה בחו"ל, לכאורה זה "ממש לא אני" אבל בפועל אני ישר ניכנס למוד של בנאדם בחליפה וזה מקרין על ההתנהגות שלי וכמובן על הדרך בה הסביבה תופסת אותי.

רק לא כובע שמש,כל השאר בונוס...תודה מראש:)

Back
למעלה