• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

כיצד לבקש העלאה בשכר? הלכתי לאיבוד

• פותח הנושא OEM93
  • פורסם בתאריך

OEM93

משתמש סולידי
דירוג
9
שלום לכולם, רציתי להתייעץ אתכם כיצד אני מבקש העלאה בשכר מהבוס שלי.

אספר לכם בקצרה על מה שאני עושה היום,

עובד בחברה פרטית דיי גדולה שמספקת ציוד רפואי ברחבי הארץ, התחלתי את התפקיד הזה בחודש מרץ שנה שעברה.
התפקיד שלי מוגדר כסוכן שטח, אך מכיוון שבחברה לא היה מי שהתעסק עם קידום האתר הבעלים נתן לי גם את התפקיד הזה כי ציינתי בקו"ח שעשיתי כמה קורסים בנושא הזה באופן עצמאי והוא סמך עלי - את התפקיד של קידום האתר אני עושה ON THE WAY ובתאכלס מקדיש לו יום אחד בשבוע בממוצע.

מפה לשם, הבאתי לבעלים תוצאות מדהימות בשנה החולפת באתר האינטרנט - גדלנו כ45% בכניסות יחודיות באתר בהשוואה לאשתקד, והשנה ברבעון הראשון של השנה עשיתי גידול של כ65% במכירות האתר, כאשר חודש אפריל האחרון היה מעולה והמגמה ממשיכה.

החברה היא יבואן בלעדי של מכשיר רפואי מסוים, כשנכנסתי לתפקיד החברה מכרה בממוצע כ290-320 מכשירים בחודש והיום החברה מוכרת כ420-450 בממוצע בחודש.

כיום אני משתכר במשכורת נמוכה שהיא 7000 ש"ח בסיס ויש עמלות מכירה בממוצע של כ 1500-2000 ש"ח בחודש, לאחר ההורדות לא נשאר הרבה בגלל הרכב.

הקושי הכי גדול שאני לא יודע כמה להעריך את עצמי נכון, וקושי נוסף שאני לא יודע כיצד לקבוע איתו שיחה להעלאה בשכר, בעבודה הקודמת התקדמתי בתפקידים והשכר עלה מעצמו ללא שיחות שיזמתי מהצד שלי.
כיצד לקבוע את השיחה? לשלוח לו מייל שאני רוצה לדבר איתו? להרים לו טלפון ולהגיד שאני רוצה לדבר איתו? מה רושמים במייל\אומרים בטלפון? מה אומרים בשיחה עצמה כאשר אני מגיע לבקשה העלאה שכר? אני דיי אובד עצות.
כמה נהוג לבקש העלאה במשכורת? מצד אחד אומרים שלא נהוג לבקש יותר מ20%, מצד שני מרגיש לי מעט מידי אם אקבל גם העלאה של 1400-1500 ש"ח ברוטו למשכורת מכיוון שאני עושה תפקיד וחצי בחברה.

אשמח להכוונה ועזרה בנושא,

שבוע טוב :)

נערך לאחרונה ב:

האזרח הקטן

משתמש בכיר
דירוג
11,167
נשמעת משכורת מאוד נמוכה לאיש מכירות, גם אם כוללים את העמלות. יש לך סיבה להישאר דווקא שם ולא לנסות למצוא מקום אחר שמשלם שכר נורמלי?

OEM93

משתמש סולידי
דירוג
9
נשמעת משכורת מאוד נמוכה לאיש מכירות, גם אם כוללים את העמלות. יש לך סיבה להישאר דווקא שם ולא לנסות למצוא מקום אחר שמשלם שכר נורמלי?
אמממ, כרגע מה שמחזיק אותי שם זה שעות עבודה מאוד גמישות, אני ברוב הימים מתחיל ב8 בבוקר וכבר ב3 בצהריים מוצא את עצמי בבית, בנוסף מתחיל קורס QA חודש הבא.

yik - financial planner

משתמש בכיר
דירוג
2,090
פשוט. מבקשים לתאם פגישה בנושא שכר.
אומרים את כל מה שכתבת בהודעה, איזה ערך נתת. נוקבים במספר. כדאי לבדוק כמה אחרים במשרתך מקבלים(טבלאות שכר, חברים וכו').
אל תפחד לנקוב במספר. מקסימום יגידו לך לא. אז תדע מה חושבים עליך ומה מוכנים לתת ותעשה את השיקולים שלך אם כדאי להמשיך.

• אהבתי
Reactions: drx

הקלקלן

משתמש רגיל
דירוג
125
קובעים פגישת שכר.

״שלום, להלך הערך שלי לחברה (א/ב/ג), אשמח אם תוכלו לבוא לקראתי ולעלות לי את השכר ב-X.
תודה.״

לא צריך לעשות מזה כזה סיפור.

OEM93

משתמש סולידי
דירוג
9
פשוט. מבקשים לתאם פגישה בנושא שכר.
אומרים את כל מה שכתבת בהודעה, איזה ערך נתת. נוקבים במספר. כדאי לבדוק כמה אחרים במשרתך מקבלים(טבלאות שכר, חברים וכו').
אל תפחד לנקוב במספר. מקסימום יגידו לך לא. אז תדע מה חושבים עליך ומה מוכנים לתת ותעשה את השיקולים שלך אם כדאי להמשיך.
לא מכיר אנשים שעוסקים בתחום המכירות בתור סוכני שטח.
טבלאות שכר לא תמיד משקפות את המצב באמת, ככה שמאוד קשה להעריך באמת.

מה עושים במצב אם אני מבקש נניח סכום שהוא תוספת של 3000 ש״ח למשכורת והבוס מסכים לעלות אך ורק ב1000 ש״ח והוא נעול על הסכום הזה, אומרים לו פשוט שאני אשקול את זה ותוך כדי מתחילים לחפש עבודה אחרת?

Jamy_James

משתמש רגיל
דירוג
27
לא מכיר אנשים שעוסקים בתחום המכירות בתור סוכני שטח.
טבלאות שכר לא תמיד משקפות את המצב באמת, ככה שמאוד קשה להעריך באמת.

מה עושים במצב אם אני מבקש נניח סכום שהוא תוספת של 3000 ש״ח למשכורת והבוס מסכים לעלות אך ורק ב1000 ש״ח והוא נעול על הסכום הזה, אומרים לו פשוט שאני אשקול את זה ותוך כדי מתחילים לחפש עבודה אחרת?
אני באותה סירה איתך. ואם אקבל תשובה כזו מהמעסיק ללא ספק אחפש עבודה אחרת.
הרבה פעמים ברגע שמניחים את המכתב המעסיק חוזר בו ועונה לדרישות שלך, לפעמים זה מסתדר, לפעמים זה מאוחר מידי.

oferM

משתמש בכיר
דירוג
876
כול להיות שנקודת ההשוואה שלהם תהיה אתה מול איש קידום, מבחינת עלות נוספת ותועלת

אתה צריך לשאוף אחרת, לכמת להם בכסף, רווח גולמי או נקי כמה הוספת להם בחודש, לעומת התוספת שכר שלך ולגרום להם להבין שקידום זה עבודה שדורשת תחזוקה תמידית אחרת האתר ירד במיקומים

אפשר לשאול מה עשית, בקווים כללים? שיווק דיגיטלי זה תחום עניין שלי
והאם הצלחת לבנות קישורים? כי זה הקטע הקשה בארץ

yahud

משתמש בכיר
דירוג
1,356
אתה מבין את כל מה שצריך, אבל כנראה בתת מודע אתה מפחד מהתשובה שתקבל מהבוס שלך.

תנסה לכתוב על דף מה הדברים הכי גרועים שיכולים לקרות בעקבות השיחה, ולחשוב אם שווה לך ללכת לעשות את זה.
קשה להיות מונעים מהיגיון ולא מהפחד.

איך שאני רואה את זה, במקרה הגרוע הוא יגיד לך "לא, ויסביר לך כמה אתה לא נחוץ"
או
"יפטר אותך בשלב כזה או אחר"
(וכמובן שהלכתי על המקרים הקיצוניים, כדי שתבין אם אתה במקום בחיים שאתה יכול לקבל פיטורין בתור אופציה כלשהי. אם לא, אולי עדיף לך להשאיר את המצב כמו שהוא)

איך שאני רואה את זה, בכל מקרה, אתה יכול בקלות למצוא עבודה אחרת בשכר זהה או גבוהה, אז המחיר לא מאוד גבוהה לסיכונים המוגזמים שכתבתי.

oferM

משתמש בכיר
דירוג
876
שלום לכולם, רציתי להתייעץ אתכם כיצד אני מבקש העלאה בשכר מהבוס שלי.

אספר לכם בקצרה על מה שאני עושה היום,

עובד בחברה פרטית דיי גדולה שמספקת ציוד רפואי ברחבי הארץ, התחלתי את התפקיד הזה בחודש מרץ שנה שעברה.
התפקיד שלי מוגדר כסוכן שטח, אך מכיוון שבחברה לא היה מי שהתעסק עם קידום האתר הבעלים נתן לי גם את התפקיד הזה כי ציינתי בקו"ח שעשיתי כמה קורסים בנושא הזה באופן עצמאי והוא סמך עלי - את התפקיד של קידום האתר אני עושה ON THE WAY ובתאכלס מקדיש לו יום אחד בשבוע בממוצע.

מפה לשם, הבאתי לבעלים תוצאות מדהימות בשנה החולפת באתר האינטרנט - גדלנו כ45% בכניסות יחודיות באתר בהשוואה לאשתקד, והשנה ברבעון הראשון של השנה עשיתי גידול של כ65% במכירות האתר, כאשר חודש אפריל האחרון היה מעולה והמגמה ממשיכה.

החברה היא יבואן בלעדי של מכשיר רפואי מסוים, כשנכנסתי לתפקיד החברה מכרה בממוצע כ290-320 מכשירים בחודש והיום החברה מוכרת כ420-450 בממוצע בחודש.

כיום אני משתכר במשכורת נמוכה שהיא 7000 ש"ח בסיס ויש עמלות מכירה בממוצע של כ 1500-2000 ש"ח בחודש, לאחר ההורדות לא נשאר הרבה בגלל הרכב.

הקושי הכי גדול שאני לא יודע כמה להעריך את עצמי נכון, וקושי נוסף שאני לא יודע כיצד לקבוע איתו שיחה להעלאה בשכר, בעבודה הקודמת התקדמתי בתפקידים והשכר עלה מעצמו ללא שיחות שיזמתי מהצד שלי.
כיצד לקבוע את השיחה? לשלוח לו מייל שאני רוצה לדבר איתו? להרים לו טלפון ולהגיד שאני רוצה לדבר איתו? מה רושמים במייל\אומרים בטלפון? מה אומרים בשיחה עצמה כאשר אני מגיע לבקשה העלאה שכר? אני דיי אובד עצות.
כמה נהוג לבקש העלאה במשכורת? מצד אחד אומרים שלא נהוג לבקש יותר מ20%, מצד שני מרגיש לי מעט מידי אם אקבל גם העלאה של 1400-1500 ש"ח ברוטו למשכורת מכיוון שאני עושה תפקיד וחצי בחברה.

אשמח להכוונה ועזרה בנושא,

שבוע טוב :)
תגיד עשית את הדיון שכר? מעניין לשמוע איך הסתדר

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
L לבקש העלאה בשכר - התפתחות אישית 69
מ איזה מסמך אני צריך לבקש ממיטב ד"ש שיביאו לי בשביל שאדע מה היה העלות של המניות כשקניתי אותם? שוק ההון 8
ל איך וכמה לבקש בהעלאת שכר? התפתחות אישית 13
Michel האם ניתן לבקש מעו"ד להשקיע כספים שבנאמנות? נדל"ן 3
I אחרי פתיחת חשבון בצ'ייס - האם לבקש סקיורד של BOFA ? צרכנות פיננסית 6
משה כמה לבקש על יצירת מצגות וחומרי לימוד לקורס בנושא קיימות? אוף טופיק 16
D כמה שכר לבקש? פוסטים מאיכות נמוכה 13
4 איך לבקש שכירות מדודה שלי אוף טופיק 64
ב מתי ניתן לבקש החזר מס ? פוסטים מאיכות נמוכה 11
ס אז איך נכון לבקש מהבוס העלאת שכר ? אשמח לעזרתכם אוף טופיק 18
P העלאת שכר - כמה נהוג לבקש באחוזים? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 61
M איך לבקש העלאת שכר עקב קידום חלקי בתפקיד אוף טופיק 24
ב מותר לבקש פה המלצה ליועץ? שוק ההון 18
לא חשוב שמות האם אפשר לבקש הסבר מעמיק בנוגע למכפיל יעילות? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20
A זקיפות השתלמות ותגמולים - האם אפשר לבקש כתוספת לברוטו והאם כדאי? צרכנות פיננסית 19
liranviper לבקש החזר מס? מיסים 33
G איזה חיסכון פנסיוני לבקש בעבודה? צרכנות פיננסית 1
Rio אני שכיר ופתחתי עסק - אני יכול לבקש מהמעסיק לשלם לי כעסק? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 19
V למה העלאה בריבית באמת כל כך משפיעה על קונה דירה ממוצע בישראל פוסטים מאיכות נמוכה 17
ש התלבטות בין העלאה בשכר לבין פתיחת קרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
L משכורת 13 או 7% העלאה בשכר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
ש ייעוץ: העלאה בשכר / קרן השתלמות / פתיחת תיק השקעות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 23
ד איך מבקשים העלאה? התפתחות אישית 8
M השתתפות בשכר דירה ממשרד השיכון - נחשב להכנסה חייבת (עבור דו"ח מס שנתי)? מיסים 0
ס מדרגות מס בשכר משתנה מיסים 7
L הורדה בשכר - רעיונות אוף טופיק 36
S הטבות מס בשכר לא מבוטח⁩ - כדאיות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 20
J העאלה בשכר VS קרן השתלמות . התפתחות אישית 15
S פיצול פיצויים ותגמולים בשכר מעל 34K פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
B פיצול הפקדות בין קופות בשכר מעל 34K פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 54
E דמי אחזקת רכב או החלפת ההטבה בשכר ברוטו גבוה יותר בגובה דמי החזקת הרכב, מה עדיף מבחינת מס? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
J האם קיימים אנשים שעובדים במשרה חלקית בשכר נורמלי ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 40
S אופטימיזציה בשכר נטו על ידי שווי ארוחות בעבודה אוף טופיק 3
S שאלה למי שעובד בהייטק בשכר של 18+ ברוטו, כמה שעות אתם עובדים ביום אוף טופיק 31
א מוצר פנסיוני נוסף לקרן פנסיה בשכר הייטק? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 44
מתכנת חישוב פטור משיכת פיצויים כשחל שינוי בשכר/שיעור המשרה צרכנות פיננסית 3
O ירידה בשכר לצורך עלייה בקריירה התפתחות אישית 15
Y שקיפות בשכר - בעד או נגד? אוף טופיק 43

נושאים דומים

למעלה