• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ירידה מהארץ

מצב
הנושא נעול.
41% מהמיסים הם מיסים לא ישירים כמו מעמ, מיסים על נדלן וכו כך שגם החרדים תורמים. התגובה שלך היא דוגמא נהדרת למה שכתבתי, הכל דעות בלי עובדות. אני מזמין אותך להוכיח את הטענה שלך...
אתה סתם מתפרץ בלי מושג, הנתונים האלה הובאו כאן, תקרא ב#321

41% מהמיסים הם מיסים לא ישירים כמו מעמ, מיסים על נדלן וכו כך שגם החרדים תורמים. התגובה שלך היא דוגמא נהדרת למה שכתבתי, הכל דעות בלי עובדות. אני מזמין אותך להוכיח את הטענה שלך...
כמו שכתבו לך, כבר הוכח מעבר לכל ספק, כנראה שאתה בדיעות ופחות בעובדות.

אתה סתם מתפרץ בלי מושג, הנתונים האלה הובאו כאן, תקרא ב#321
קראתי את רוב התגובות, אם אני לא טועה הסולידית גם פרסמה את הגרף הזה בטוויטר. שוב חסר לי הנתונים, האם החרדים מוציאים פחות כי הם משתמשים בפער בין ההכנסה להוצאה לתרומה?אתה מבין שאם היו עושים מוסיפים רובריקה נוספת של משתמשי פורום הסולידית גם הייתה מקבל גרף דומה אולי, אנשים פה צורכים פחות וחוסכים יותר אז הכסף שאנחנו נותנים למיסים עקיפים נמוך יותר, כך אוכלוסיה שמרוויחה מעט ומוציאה מעט על צריכה וחוסכת הרבה ותקבל הבדלים דומים.

יש מסמך יותר מקיף שמודה שלא קראתי את כולו על החברה החרדית, לינק. האמת קצת יותר מורכבת.

לא באתי להתווכח על הנושא הזה. יש בארץ חברות שונות עם תפיסות עולם שונות. זה לא סביר שהשלטון המרכזי יחליט בשביל כולם. זה יוצר בדיוק את הפינג פונג האידואולוגי שאנחנו רואים. רק כתבתי שצריך להפריט את רוב השירותים במדינה או להעביר את רוב הכוח והכסף בנושא לעיריות.

אני אתן דוגמא, לרוב המפלגות הדתיות אין בעיה עם תחבורה בשבת. הבעיה שלהם זה היותה של התחבורה ציבורית זה אומר שבהינתן תחבורה בשבת חלק מהכסף מגיע בעצם מהכיס שלהם למרות שזה נוגד את ראיית העולם שלהם.

** קצת נתונים אופטימיים מהמסמך:

2002 שיעור המועסקים בקרב החרדים הנמוך ביותר 42% כאשר 50% נשים 35% גברים. מאז עליה מתמדת 2019 76.5% נשים 52.5% גברים.

נערך לאחרונה ב:
קראתי את רוב התגובות, אם אני לא טועה הסולידית גם פרסמה את הגרף הזה בטוויטר. שוב חסר לי הנתונים, האם החרדים מוציאים פחות כי הם משתמשים בפער בין ההכנסה להוצאה לתרומה?אתה מבין שאם היו עושים מוסיפים רובריקה נוספת של משתמשי פורום הסולידית גם הייתה מקבל גרף דומה אולי, אנשים פה צורכים פחות וחוסכים יותר אז הכסף שאנחנו נותנים למיסים עקיפים נמוך יותר, כך אוכלוסיה שמרוויחה מעט ומוציאה מעט על צריכה וחוסכת הרבה ותקבל הבדלים דומים.

התגובה שלך היא דוגמא נהדרת למה שכתבתי, הכל דעות בלי עובדות. אני מזמין אותך להוכיח את הטענה שלך...
בכל מקרה אני לא חושב שצריך לחזור 30 עמודים אחורה, חבל לחזור לנושא הזה, אף אחד פה לא ישנה את דעתו.

?אתה מבין שאם היו עושים מוסיפים רובריקה נוספת של משתמשי פורום הסולידית גם הייתה מקבל גרף דומה אולי,
יש פה ייצוג גבוה של הייטקיסטים שמשלמים הרבה מאוד מס הכנסה, בט"ל ומס בריאות, אני בספק גדול (מאוד) שהגרף יהיה דומה.
שבהינתן תחבורה בשבת חלק מהכסף מגיע בעצם מהכיס שלהם
מה שאתה מתאר אינו אפשרי מבחינה מתמטית, היות ורוב מוחץ של הציבור החרדי מקבל מהמדינה יותר ממה שהוא נותן הרי ששום דבר שניתן לחילונים לא יכול להגיע מהכיס שלהם.
או במילים אחרות, הם רחוקים מלממן את עצמם ולכן אי אפשר לטעון שהם מממנים מישהו אחר.
2002 שיעור המועסקים בקרב החרדים הנמוך ביותר 42% כאשר 50% נשים 35% גברים. מאז עליה מתמדת 2019 76.5% נשים 52.5% גברים
זה לא רק שיעור התעסוקה אלא גם הפערים האדירים בשכר ובפריון, אתה מוזמן לקרוא מחקר עדכני (והרבה פחות אופטימי) של פורום קהלת בנושא.

מצב
הנושא נעול.
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
-michael- ניהול מוצרים פנסיונים לאחר ירידה מהארץ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
פשוט התנהלות פיננסית בעת ירידה מהארץ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 31
C ירידה מהארץ - לאן, למה, ואיפה לקרוא על זה? אוף טופיק 44
בן מלך ירידה בשוק ההון - מבצע? שוק ההון 63
T האם ירידה בכמות העסקאות אמורה לגרור ירידה במחיר? נדל"ן 34
D קרנות רייט למגורים - ירידה בהתחלות בניה, ביקוש גדל שוק ההון 19
י סנופי 500 מגודר מפני ירידה בערך הדולר פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
ג האם שוק ההון מתמחר בוודאות ירידה במחירי הדיור? נדל"ן 38
ImCarryGG עליה של אג"ח בעת ירידה של השוק הכללי שוק ההון 9
Yos השפעת ירידה במס רווח הון על שינוי הקרנות שוק ההון 8
Modric19 ירידה חדה בVCIT שוק ההון 3
O ירידה בשכר לצורך עלייה בקריירה התפתחות אישית 15
ETL ירידה דרמטית בשער בליש"ט - הזדמנות לקניה במחירי רצפה? שוק ההון 3
newbie ירידה חדה (מדי?) בקרן השתלמות צרכנות פיננסית 33
ל מתי ירידה/עליה הופכת לצלילה/זינוק? אוף טופיק 18
T העברת כספים מהארץ לחו"ל ביורו צרכנות פיננסית 0
ה העברת תיק השקעות מהארץ לIBRK שוק ההון 1
ד האם הגיע הזמן להוציא את ההשקעות מהארץ? ואם כן, אז איך? פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 145
M העברת דולרים מהארץ ל IB צרכנות פיננסית 8
P הפקדת אישור יציאה מהארץ, כשבחו"ל? אוף טופיק 1
א חשבון וייז - לא מבין איך מעבירים אליו כסף מהארץ פוסטים מאיכות נמוכה 9
N הוצאת כספים מהארץ כאקט מחאה על הרפורמה המשפטית פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 176
Cleo הצהרה במשטרת הגבולות על יציאה/כניסה מהארץ בנתב"ג באותו יום (עבור תיירים) - אולי מישהו יודע אוף טופיק 1
F תואר מהארץ נחשב בארהב ? אוף טופיק 0
J בדיקת PCR ביציאה מהארץ למחוסנים מנה שניה? אוף טופיק 7
S איך משקיעים בוול סטריט או נאסדק מהארץ? שוק ההון 6
U האם ניתן להשקיע בונגארד (VTSAX) מהארץ? שוק ההון 34
T העברת מט״ח מהארץ לחשבון בחו״ל צרכנות פיננסית 20
I פתיחת חשבון בנק ברוסיה מהארץ צרכנות פיננסית 4
ק מקלט מס לחברה שלא מתנהלת מהארץ שוק ההון 4

נושאים דומים

Back
למעלה