• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

טלפונים ישנים - שליפת הזיכרון

טקבק

משתמש רגיל
דירוג
63
לא בטוח שזה הפורום המתאים.

יש לי כמה טלפונים ישנים ששמרתי אותם כי יש שם תוכן שחשוב לי (תמונות, סרטונים וכו').

אני רוצה לעשות בזה סדר, לשלוף את כל התוכן ולגבות בענן. הבעיה כמובן היא שחלקם לא עובדים, בחלקם המסך שבור וכו'.

הייתי רוצה לעשות זאת בעצמי ולחסוך כמה שקלים אבל אני מרגיש שזה אתגר מורכב לטלפונים שלא עובדים, מה דעתכם?

אם אני רוצה להיעזר באיש מקצוע, איזה דמות אני בעצם מחפש?

מעבדת טלפונים.

ציינת שהטלפונים ישנים.
האם הם באו עם כרטיס זיכרון כלשהו? אם כן, רכיב USB שקורא אותם לא אמור לעלות יותר מ10 שקלים (בחול, לא יודע כמה בארץ).
האם יש להם זיכרון מובנה?
אם כן, תנסה לחבר אותם למטען למשך יותר מ10 דקות. אם נדלקים (גם אם המסך שבור), תחבר אותם למחשב בכבל usb ותבדוק אולי אפשר לחלץ את התמונות דרך המחשב.
אני מציין בכוונה שקודם כל ייטענו 10 דקות בחשמל לפני שאתה מחבר למחשב, כי כנראה שהסוללה שלהם התרוקנה והמחשב לא יצליח להטעין אותם.

במכשירי אנדרואיד בדרכ כשאתה מחבר אותם למחשב, הם שואלים אותך לאן החיבור מיועד (העברת תמונות / הטענה וכו'). ברגע שאתה לוחץ על העברת מדיה אז נפתח לך כונן במחשב עם כל האחסון הפנימי שלו. רק צריך לפשפש בין התיקיות ולראות איפה התמונות והסרטונים.

אם המכשיר לגמרי מת אני מניח שרק מעבדה תוכל לעזור.

בכל אופן לפני שאתה רץ להוציא כסף על מעבדות, תבדוק אולי תוכל לחלץ את המידע בחלק מהמכשירים.

*אני לא מומחה בתחום, אבל כשהייתי צריך לחלץ תמונות ממכשירים ישנים זה בדיוק מה שעשיתי.

בהצלחה!

נושאים דומים

Back
למעלה