• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

השקעה בנכס דיגיטלי

Roei p

משתמש רשום
דירוג
0
הי שלום
חדש בפורום מדהים מה שקורה פה
לא מצאתי שרשור קיים אז פתחתי-

השקעות דרך הקמה וניהול נכסים דיגיטליים חנויות אינטרנט וחברות שמפתחות מערכות איתור ביקושים ובונה לך חנות חכמה
מישהו מכיר את החיה הזו?
הכניסה להרפתקה כזו סביב ה60 80 אלף דולר
נכס מניב לדברי אחת החברות.
מה הסיכויים סיכונים בתחום הזה? לאיזה סוג משקיעים זה מתאים?
למי שיש ניסיון בזה אשמח לכיוון להערכת כדאיות אם להמשיך לבדוק את התחום

רקע עלי- אני נשוי 36 +2 מכרתי נכס
אולי אקנה שטח בטווח השנה שנתיים הקרובות
מושקע בתיקי השקעות סולידים וקופות גמל קטנות
והנחת העבודה היא שאני צריך יכולת מימוש בטווח ה3 שנים
זה בכלל מתאים לי? לא נראה לי אשמח לדעת המלומדים כאן
תודה

הסיכון? לתת לחברה שמבטיחה לך ניסים ונפלאות 80 א״ד ולקבל בתמורה אתר יפה.
אם החברה הזאת הייתה כל כך טובה במה שהיא עושה וזה היה מניב תשואות יפות כמו שהיא מבטיחה לך היא הייתה יכולה כבר לעשות את זה בעצמה ולשבת על מכונה לייצור כסף. למה לה לחלק את כל העושר הזה עם אחרים?
(הכנס כאן נאום מזוייף על הרצון להעצים אנשים אחרים)

ייזהר הקונה.
מסכים עם הדברים של @adamshalev. בדברים האלה כדאי שתחקור טוב טוב. ככל הנראה מדובר באתר משוכפל מיני רבים. הנוסחה עבדה למוכר על אתר אחד והוא משעתק אותו ומוכר כל 'חתיכה' למרבה במחיר.
אם מציעים לך מערכת איתור ביקושים, סביר להניח שזאת מערכת WHITE LABEL שמותגה במאות ואלפי שמות ומוצעת כשירות או כאתר או כתוכנה לרבים וטובים, במקור בדולרים ספורים. כנ"ל לגבי כל המערכות המעורבות. אין קסמים בדברים האלה וסביר להניח שכל האלמנטים הנ"ל שיגיעו ליד בלתי מקצועית (ועד שתשתפשף גם אתה עדיין נמנה בקטגוריה) ידעכו ויניבו הכנסה דלה מאוד. שכר הלימוד פה הוא פשוט יקר מדי.

טוב, אני בתחום (לא בניית אתרים בשביל אחרים וניהול נכסים, אבל בתחום היותר גדול).. תתרחק, ואסביר למה:
  1. יש פה סיכון מאוד מאוד גדול.. אתה חי בחסדי גוגל/פייסבוק ובלי שום קשר למי מנהל את האתר שלך, רק צריך כמה שינויים באלגו וכל הכסף שלך הלך. אם אתה לא יכול לספוג את האובדן, אל תתקרב.
  2. לא מבין למה צריך להשקיע כל כך הרבה כסף רק בשביל לעשות דרופשיפינג של חרטא מאלי אקספרס.. תחפש OBERLO ותעשה את זה לבד בכמה מאות דולרים - אתה תפסיד כסף אבל אולי תלמד משהו על שיווק ואי קומרס, שזה גם שווה.
באנגלית אנחנו אומרים If you can't figure out who the mark is, it's probably you.

נ.ב. יש כל מיני מודלים המבוססים על קניית אתרים די קטנים, שיפוצם, ופליפ למישהו אחר. אני לא בא לפסול את המודלים האלו שהם שונים ממה שתיארת, אבל גם שמה יש הרבה סיכון וצריך להבין את זה.

יש כל מיני מודלים המבוססים על קניית אתרים די קטנים, שיפוצם, ופליפ למישהו אחר. אני לא בא לפסול את המודלים האלו שהם שונים ממה שתיארת, אבל גם שמה יש הרבה סיכון וצריך להבין את זה.
גם שם אני בספק רב אם מוכרים ברמת העשרות אלפי שקלים.

הנה כמה דוגמאות לאתרים שמציעים אתרים יד2:
https://monopoli.co.il/businesses-list?type=2&region=1&category=16
https://www.floop.co.il/אתרים-למכירה

האתרים עם תגי המחיר הגדולים - כוללים מלאי גדול או מביאים איתם אופרציה מלאה ורחבה. לא רק אתר, אלא גם חיבור אפקטיבי ומוכ לזאפ, גוגל אדס, גוגל פייסבוק, קהילה בעמוד פייסבוק וכו' וכו'. אחרת, אין מה להתקרב אליהם.

הי שלום
חדש בפורום מדהים מה שקורה פה
לא מצאתי שרשור קיים אז פתחתי-

השקעות דרך הקמה וניהול נכסים דיגיטליים חנויות אינטרנט וחברות שמפתחות מערכות איתור ביקושים ובונה לך חנות חכמה
מישהו מכיר את החיה הזו?
הכניסה להרפתקה כזו סביב ה60 80 אלף דולר
נכס מניב לדברי אחת החברות.
מה הסיכויים סיכונים בתחום הזה? לאיזה סוג משקיעים זה מתאים?
למי שיש ניסיון בזה אשמח לכיוון להערכת כדאיות אם להמשיך לבדוק את התחום

רקע עלי- אני נשוי 36 +2 מכרתי נכס
אולי אקנה שטח בטווח השנה שנתיים הקרובות
מושקע בתיקי השקעות סולידים וקופות גמל קטנות
והנחת העבודה היא שאני צריך יכולת מימוש בטווח ה3 שנים
זה בכלל מתאים לי? לא נראה לי אשמח לדעת המלומדים כאן
תודה
אני לא מבין מה זה הדבר הזה, אבל יש לי תחושה שגם אתה לא מבין איך זה עובד בפנוכו.
מה שאני לא מבין איך הוא עובד - אני לא קונה. חוץ ממכשירי חשמל..

אני לא מבין מה זה הדבר הזה, אבל יש לי תחושה שגם אתה לא מבין איך זה עובד בפנוכו.
מה שאני לא מבין איך הוא עובד - אני לא קונה. חוץ ממכשירי חשמל..
אתה ווורן באפט.

האתרים עם תגי המחיר הגדולים - כוללים מלאי גדול או מביאים איתם אופרציה מלאה ורחבה. לא רק אתר, אלא גם חיבור אפקטיבי ומוכ לזאפ, גוגל אדס, גוגל פייסבוק, קהילה בעמוד פייסבוק וכו' וכו'. אחרת, אין מה להתקרב אליהם.
עברתי שמה סתם לכיף,
הזייה:
מחזור שנתי
61,482,600 ₪
הכנסות חודשיות
21,000 ₪

עברתי שמה סתם לכיף,
הזייה:
מחזור שנתי
61,482,600 ₪
הכנסות חודשיות
21,000 ₪
כן, תמיד יש את ההזיות. מה הם חושבים לעצמם? שאנשים מאמינים לזה באיזשהו אופן?!
שים לב שיש שם גם הרבה אופרציות שנראות סבירות עם תג מחיר סביר (לפחות לדעתי) - 20-30-40K. שוב... כשיש מלאי נלווה למכירה ואופרציות מלאות. לא חנות דרופ שיפינג שהיא קופי פייסט של עוד עשרות.

נערך לאחרונה ב:

יש שם אתרים שאין מצב שהם ריווחיים...

בכל מקרה 60 מיליון לא נשמע מחזור סביר. @י.ג נשמע שאתה בקיא בתחום, אתה חושב שהתחום הזה לג'יט? נראה כאילו יש שם כמה מציאות וכל השאר זה סקאם. ראיתי שם אתרים שמפרטים על מספר כניסות יומיות לאתר ועל זה שהם מופיעים ראשונים בחיפושים של גוגל. אפשר להעריך מה השווי של הדברים האלה? נגיד יש איזו הערכה כמה 1000 גולשים יומיים שווים בכסף?

בכל מקרה 60 מיליון לא נשמע מחזור סביר. @י.ג נשמע שאתה בקיא בתחום, אתה חושב שהתחום הזה לג'יט? נראה כאילו יש שם כמה מציאות וכל השאר זה סקאם. ראיתי שם אתרים שמפרטים על מספר כניסות יומיות לאתר ועל זה שהם מופיעים ראשונים בחיפושים של גוגל. אפשר להעריך מה השווי של הדברים האלה? נגיד יש איזו הערכה כמה 1000 גולשים יומיים שווים בכסף?
אני לא ממש בקיא בזה אבל נהנה להסתכל מהצד. בעקרון, נראה לי מאוד לגיטימי להיפגש עם המוכר ולדרוש לראות את הנתונים מהאתרים השונים. לא בצילומי מסך (מטופלים או לא). אם חנות שופיפיי או אמזון, להיכנס איתו לחשבון ולראות נתונים. כנ"ל גוגל אנליטיקס, אדוורדס וכו' וכו'. מי שיסרב, ככל הנראה שיפץ נתונים ולא יזכה להתקדם איתך.
האתר הכי מעניין שנמכר שם כרגע זה "באופן טבעי" אבל גם הוא לא חף מבעיות. נראה מאוד מיושן וידרוש השקעה אדירה הן בשיפוצו והן בחידוש התכנים וטיפוח הפורום והקהילה המתבקש שם.
לדעתי, כשמדובר באתר שמציג הוכחות - וכרגע מוצגות שם הצעות בדבר חנויות למתנות, בגדי ילדים, קפה - אז זה משהו ששווה בדיקה. אם האדם מוכר את האופרציה כולה ולעיתים גם עם מלאי ממשי, אז בהחלט המחירים של כמה עשרות אלפי שקלים הם סבירים. סביר להניח שיש פה ושם גם אנשים שמגזימים בתימחור, בטראפיק ובהכנסות מהאתרים אבל יש גם כאלה שמאסו בעיסוק בחנות ורוצים לעבור לתחום אחר או להתמקד בעיסוק אחר שלהם והמכירה של העסק היא האקזיט הקטן שלהם.

היי חברים,

חדש בפורום אם כי מתנהל כמה שנים בהצלחה תחת עקרונות סולידיים.
הייתי שמח לפתוח פה שרשור ביחס להשקעה באתרים מניבים פסיביים/סמי פסיביים.
נחשפתי לאחרונה לחברות שמציעות הקמת אתר המספק לידים לבעלי מקצוע כך שניתן להשכיר את האתר או לחלופין למכור את הלידים.
יש כמובן גם אתרים מניבים למכירה ועל פניו מדובר בתשואה חלומית.
מי מכם מכיר את התחום ומבסס עליו את אסטרטגיית ההכנסה/השקעה שלו?

זו בדיוק הסיבה לפתיחת הפוסט
אני יודע שיש כסף באינטרנט ויש אנשים שמצליחים לייצר ערך.
המוטיבציה למכירה לא ברורה לי ולכן מעוניין לשמוע ממי שהתנסה בכך

תודה

מדובר שם בעיקר על מכירה דרך אמזון, קורס וכד'.. לא על הקמת אתר ליצירת הכנסה פסיבית

מי מכם מכיר את התחום ומבסס עליו את אסטרטגיית ההכנסה/השקעה שלו?
אני אתמצת את השרשור הנוכחי לתשובה - כנראה שאנחנו לא מכירים את התחום ואף אחד לא נוגע בו.

עד שיגיע מישהו שכן ויכול לענות על האתרים הספציפים שאתה שואל לגביהם.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
J IRA - אכיפת אחוז השקעה בנכס מסויים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
M השקעה בנכס בחו"ל עם מימון נדל"ן 22
B השקעה של אותה קרן מחקה עבור ילדים שונים שוק ההון 9
D כדאיות השקעה בדירה שלישית נדל"ן 10
Y השקעה בזמן משבר: לקיחת הלוואות בסכומים גדולים עם ריבית נמוכה צרכנות פיננסית 11
Y בחירת השקעה בביטקוין: IBIT, BITW, והשקעה ישירה השקעות אלטרנטיביות 8
O השקעה בקרן חוב נדל״ן נדל"ן 10
השועל השקעה בקריות - המלצות/דיס המלצות נדל"ן 8
E השקעה בקרן גידור - Trend Following שוק ההון 0
O השקעה לטווח ארוך מחקה באפט שוק ההון 18
מ זיכוי מס על הלוואה לצורך השקעה בשוק ההון מיסים 12
A יש הגיון כלשהו בשילוב גישה של השקעה במדדים ובגישה של מניות דיבידנד? שוק ההון 2
ש השקעה בקרנות איריות דרך אינטרקטיב ישראל שוק ההון 4
מ השקעה, קרן כספית ועו"ש שוק ההון 2
@ השקעה בנחושת שוק ההון 19
T החלת ותק קרן השתלמות בין גופי השקעה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ר השקעה חודשית במדד לצורך חיסכון בקופת גמל להשקעה או בברוקר שוק ההון 6
M השקעה ב IBKR במטבעות שונים עם ריבית גבוהה במיוחד- מה הקאץ'? שוק ההון 3
צ העלאת דמי ניהול בשינוי מסלול השקעה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
א השקעה mutual funds לעומת SGOV שוק ההון 13
M שינוי מסלול השקעה בפנסיה - תוך כמה זמן? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
R תמהיל השקעה לפנסיונר שוק ההון 17
A ניודים מגוף אחד לאחר, שינוי מסלול השקעה - מה ידוע ומה לא ידוע? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
D התלבטות בין רכישת דירה 3 להשקעה לבין המשך השקעה בקרן כספית + קה"ל נדל"ן 9
ג השקעה במינוף - בדיקת שפיות שוק ההון 25
S אפיק השקעה ראשוני לצעירה עם משכורת נמוכה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
G השקעה מחו״ל שוק ההון 5
אור כחול אלטרנטיבות השקעה לפיקדון בנקאי שוק ההון 7
צ השקעה במדד - הגיוני? שוק ההון 19
E 500 אש״ח אפשרויות השקעה? שוק ההון 20
ס השקעה ב-SCHG בעקבות הפוסט על השקעות לילד דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 11
O השקעה פאסיבית לאזרחים אמריקאים שוק ההון 5
K התלבטות לגבי מסלולי השקעה בקופת גמל בתיקון 190 שוק ההון 0
T משכנתא או השקעה נדל"ן 5
S השקעה בסיכון גבוה שוק ההון 55
S השקעה דרך אפליקציית בלינק שוק ההון 2
M העברת השקעה מכספית ל? שוק ההון 5
I השקעה בקרנות מנוטרלות מט"ח שוק ההון 3
Z חשבון השקעה לאחר נישואין שוק ההון 0
T להגדיל משכנתה בשביל השקעה שוק ההון 2
A השקעה לטווח בינוני שוק ההון 3
ש השקעה במדדים, האם באמת הנכון זה להשקיע באותו מדד כל הזמן או לפתוח אפיקים חדשים? שוק ההון 15
Y השקעה של 350000 למשך שנתיים וחצי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
G השקעה בחברה עם רכיב אג"חי השקעות אלטרנטיביות 5
P הסתמכות על השקעה במדדים - לבנות על תיק ההשקעות לעתיד. פוסטים מאיכות נמוכה 5
D חוות דעת על השקעה ל 10 שנים שוק ההון 2
S השקעה באג"ח ישראלי דרך ברוקר זר שוק ההון 1
S החלפת אסטרטגיית השקעה שוק ההון 5
AbuNafha מחשבון אקסל - השקעה בנדל"ן מול השקעה בשוק ההון שוק ההון 17
A איך להקל על יורשים בהוצאת כספים מחשבונות השקעה אמריקאיים של אזרח אמריקאי שנפטר שוק ההון 188

נושאים דומים

Back
למעלה