• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

הפקדה לקופת פנסיה לא פעילה או פתיחת קופת גמל חדשה

Chase

משתמש סולידי
דירוג
15
שלום,

יש ברשותי קופת פנסיה של מיטב ד"ש שבה יש כמה עשרות אלפי שקלים, היא אינה פעילה שכן לא הפקדתי אליה כשנתיים.
בנוסף יש לי פרוגמל מנהלים שמהווה את הכיסוי הביטוחי והפנסיוני שלי מהעבודה העכשיווית.

מאחר ואני לא שקט שביטוח המנהלים שלי יספיק לי בבוא העת למחיה, אני מעוניין להפקיד לעוד מקור כדי לעשות קצת "פיזור".

יש לי תנאים סה"כ טובים בקרן פנסיה (הישנה) עם דמי ניהול של 1% מההפקדה ו - 0.1% מהצבירה (בזמנו הצטרפתי אליה כשהיא נפתחה עבור סטודנטים).

הדילמה היא האם לחדש את ההפקדות אליה, או לפתוח קופת גמל חדשה? (כמובן ההפקדות יהיו באופן עצמאי).

אני מנסה להבין את היתרונות של כל אופציה, אשמח אם מישהו יוכל להוסיף לי שיקולים.

יתרונות המשך הפקדה בקרן פנסיה:
- דמי ניהול נמוכים.
- אגרות חוב ממשלתיות עם תשואה בטוחה.

יתרונות קופת גמל:
.........
**לא מבקש ייעוץ, אלא רק הבנה של השיקולים**

מה שכנע אותך לעבור לפרוגמל במקום להמשיך בקרן הפנסיה ?

אגב, אני רואה שבטעות פתחתי את השרשור הזה ב"משקיעים" במקום ב "צרכנות פיננסית". מישהו יודע איך אני מעביר את השרשור לשם (אם זה אפשרי בכלל)?

לי אמרו במגדל שאחרי שהקופה לא פעילה לא ניתן להפקיד אליה באותם תנאים

לי אמרו במגדל שאחרי שהקופה לא פעילה לא ניתן להפקיד אליה באותם תנאים

כשדיברתי איתם הם לא אמרו לי על זה משהו... אני גם חושב שב 3-4 שנים הקרובות הם מחוייבים להשאיר את דמי הניהול כך כי זה היה ההסכם שלהם בזמנו עם ההתאחדות (שזה יהיה תקף ל - 7 שנים מרגע ההצטרפות).

בכל מקרה, בהנחה שאני מקבל דמי ניהול טובים שם, מה היתרון של להפקיד לקופת גמל על פני להפקיד לקופת הפנסיה? (מזכיר שיש לי ביטוח מנהלים נוסף שהוא רובד הכיסוי הראשוני).

כמה הציעו לך ? למיטב זכרוני, הקונצנזוס כאן לגביו הוא שהמוצר הזה לא באמת אטרקטיבי.

2 אחוז מההפקדה ו - 0.3 מהצבירה. אבל זה לא האישו, אני מודע לזה שזה מוצר יקר יותר, אבל אני חושב שהיתרון של ביטוח אובדן כושר עבודה עיסוקי שווה את זה. וגם בהמשך דמי הניהול ירדו כי הכסף שיהיה שם יגדל.

אני מתכוון ליתרון של קופת גמל על פני קופת פנסיה, כרובד כיסוי משלים. האם יש יתרון לקופת גמל על פני קופת פנסיה במצב כזה?

למיטב זכרוני יש איזה יתרון במקרה מוות חו״ח, כסף בקופת גמל נשאר של היורשים ובקרן פנסיה (פעילה) המוטבים מקבלים קצבה.

כך שלמעשה אם אתה מתחיל להפקיד עכשיו לקרן הפנסיה שלך ו(שוב) חס וחלילה קורה לך משהו, אין כמעט משמעות לצבירה שהייתה לך, המוטבים פשוט יקבלו קצבה לפי השכר שלך. אם העברת קודם את הצבירה לקופת גמל, המוטבים יקבלו גם את הקצבה מקרן הפנסיה וגם את הצבירה מקופת הגמל. עם זאת, התשלום שלך על ביטוחים בקרן הפנסיה יגדל קצת.

כתב כאן נדב בעבר, שאם זה מדאיג אותך פשוט אפשר לעשות ביטוח חיים. אבל עדיין כדאי לדעת.

למיטב זכרוני יש איזה יתרון במקרה מוות חו״ח, כסף בקופת גמל נשאר של היורשים ובקרן פנסיה (פעילה) המוטבים מקבלים קצבה.
.

לא כל כך הבנתי. מה זה אומר "נשאר של היורשים" (קופת גמל), לעומת "המוטבים מקבלים קצבה" (קרן פנסיה)? "היורשים" וה "מוטבים" יהיו אותם אנשים (בת זוג וילדים).

יש בקופה כסף. אני אפקיד לשם כל חודש כמה מאות שקלים באופן עצמאי. כך שהשכר המבוטח שם לא רלוונטי.

תוכל לחדד?

אבל אני חושב שהיתרון של ביטוח אובדן כושר עבודה עיסוקי שווה את זה
אתה יודע שהתשלום על ביטוח אבדן כושר עבודה הוא יעבר לדמי הניהול, נכון?
ושאתה יכול לקנות ביטוח אבדן כושר עבודה עיסוקי בשוק החופשי

אתה יודע שהתשלום על ביטוח אבדן כושר עבודה הוא יעבר לדמי הניהול, נכון?
ושאתה יכול לקנות ביטוח אבדן כושר עבודה עיסוקי בשוק החופשי

אני יודע, אבל זה דיון נפרד... אני מדבר על השקעה בקרן פנסיה לעומד קופת גמל כרובד כיסוי משני.... אני רואה שאנשים ממשיכים להיצמד לקטע של ביטוח המנהלים. אז כדי לפשט את העניין -

לצורך העניין יש לי ביטוח אכ"א בשוק החופשי בתנאים מעולים, וקרן פנסיה אחת שאני מפקיד לה כל חודש דרך המשכורת בעבודה.

אני מעוניין בכיסוי נוסף. האם כדאי להפקיד לקרן פנסיה נוספת שיש לי (שאינה פעילה כרגע), או להפקיד לקופת גמל חדשה? מה היתרונות והחסרונות של כל אפשרות?

לצורך העניין יש לי ביטוח אכ"א בשוק החופשי בתנאים מעולים, וקרן פנסיה אחת שאני מפקיד לה כל חודש דרך המשכורת בעבודה.

אני מעוניין בכיסוי נוסף. האם כדאי להפקיד לקרן פנסיה נוספת שיש לי (שאינה פעילה כרגע), או להפקיד לקופת גמל חדשה? מה היתרונות והחסרונות של כל אפשרות?
מה שאני רואה שמשמעותי זה דמי הניהול מההפקדות שיש בקרן פנסיה, ובקופת גמל הוא בד"כ 0.
אתה יכול להתגבר על זה דרך הפקדה לקופת גמל וניוד לקרן הפנסיה.

יש כמו שציינת את האג"ח המיועדות. יש שרואים בזה יתרון ויש שרואים בזה חיסרון. בד"כ אם האלטרנטיבה מבחינתך היא 100% מניות, אז בתוחלת המניות ינצחו את האג"ח המיועדות. אם גם ככה אתה רוצה אחוז מסוים של אג"ח, כנראה שאג"ח מיועדות יתנו לך (בריבית של היום) את התנאים הטובים ביותר שניתן להעלות על הדעת באג"ח.

בקופת גמל אפשרויות הבחירה שלך לגבי מסלול השקעה רחבות יותר, עד כדי ניהול אישי (רלוונטי בפועל רק אחרי צבירה מסוימת).

בקרן פנסיה יש גם את האיזון האקטוארי, אבל לדעתי זה פחות משמעותי, הוא הולך ומתכנס לכיוון ה0 בממוצע.

אם כמו שהנחת, בקרן הפנסיה הביטוח היה פעיל, הייתה לזה משמעות במקרה הפעלת הביטוח. אבל כיוון שזה היפוטתי, אז זה לא כ"כ משנה.

לקופת גמל חדשה
אני מקווה שדיברת על קופת גמל (מה שנקרא לתגמולים) ולא על קופת גמל להשקעה.
אני בכל אופן הינחתי שאתה מדבר על קופת גמל (רגילה).

2 אחוז מההפקדה ו - 0.3 מהצבירה. אבל זה לא האישו, אני מודע לזה שזה מוצר יקר יותר, אבל אני חושב שהיתרון של ביטוח אובדן כושר עבודה עיסוקי שווה את זה.
למרות שאמרת שלא על זה באת לשאול, נראה לי שזה מוצר בעייתי ביותר.
נשמע שאתה לא מרוויח את המקדם המובטח, ובשביל ביטוח שאפשר לכסות בכמה שקלים בנפרד (שאתה משלם בכל מקרה), אתה שם חלק משמעותי מהכסף שאמור לסייע לך בגיל מבוגר, במסלול שיעשה כנראה פחות כסף....
אתה יודע באיזה מסלול מושקעים הכספים שלך? בהנחה שאתה צעיר מספיק, אם לא תהיה לך חשיפה מנייתית משמעותית בחיסכון הפנסיוני, אתה שם את עצמך בהפסדים גדולים הרבה יותר (ביחס לאלטרנטיבה) מכל דמי הניהול שתשלם כאן או כאן.

אני מקווה שדיברת על קופת גמל (מה שנקרא לתגמולים) ולא על קופת גמל להשקעה.
אני בכל אופן הינחתי שאתה מדבר על קופת גמל (רגילה).

דיברתי באופן כללי, תוכל לפרט מה ההבדל בין שתי הקופות?

אני חשבתי שיש רק סוג אחד של קופת גמל (שם בצד IRA) - הטבת מס' בעת משיכת הכסף לאחר גיל 60; אין אג"ח מיועדות; יכולות לכלול כיסוי אכ"ע עיסוקי במידת הצורך.

איזה עוד סוג יש?

אתה יודע באיזה מסלול מושקעים הכספים שלך? בהנחה שאתה צעיר מספיק, אם לא תהיה לך חשיפה מנייתית משמעותית בחיסכון הפנסיוני, אתה שם את עצמך בהפסדים גדולים הרבה יותר (ביחס לאלטרנטיבה) מכל דמי הניהול שתשלם כאן או כאן.

זה במסלול של "בני 50 ומטה - מודל תלוי גיל משתנה". אני לא יודע במה היא מושקעת ומה תמהיל ההשקעה. אבל זה לפי מה שנראה לי זה חלק מהקטע שאני משלם דמי ניהול, "שינהלו לי את התיק"...

נשמע שאתה לא מרוויח את המקדם המובטח, ובשביל ביטוח שאפשר לכסות בכמה שקלים בנפרד (שאתה משלם בכל מקרה), אתה שם חלק משמעותי מהכסף שאמור לסייע לך בגיל מבוגר, במסלול שיעשה כנראה פחות כסף....

מה זה "מקדם מובטח"? לגבי העלות של ביטוח אכ"ע עיסוקי - ההצעות שאני קיבלתי היום בסביבות 50 ש"ח בחודש, ועולה עם השנים. האמת שאני לא כל כך יודע להעריך מה יותר משתלם - 50 ש"ח בחודש עבור ביטוח אכ"ע פרטי, או דרך ביטוח מנהלים.

תודה על המענה אגב :)

קופת גמל (שם בצד IRA)
IRA זה רק מסלול השקעה. לא מוצר שונה.

איזה עוד סוג יש?
קופת גמל להשקעה היא מוצר אחר לגמרי.
אני אישית לא כ"כ אוהב אותו - לטעמי חסרונותיו עולים על יתרונותיו ברוב המקרים.
הוא לא מוצר פנסיוני כמו קרן פנסיה, ביטוח מנהלים או קופת גמל.
אז למה הדימיון בשם? כי משרד האוצר אוהב לבלבל אותנו.

זה במסלול של "בני 50 ומטה - מודל תלוי גיל משתנה". אני לא יודע במה היא מושקעת ומה תמהיל ההשקעה. אבל זה לפי מה שנראה לי זה חלק מהקטע שאני משלם דמי ניהול, "שינהלו לי את התיק"...
בוא נעשה סדר.
אתה משלם דמי ניהול כי הם יכולים לגבות אותם ממך - לא כי הם עושים משהו חשוב במיוחד.
אתה יכול לבחור מסלול השקעה כמעט בכל המוצרים. לטעמי הדבר החשוב ביותר עבור אנשים צעירים הוא מסלול עם אחוז מניות גבוה. גם משהו פאסיבי ומפוזר בעולם זה חשוב.
אל תניח שהמטרה של מנהל ההשקעות שלך הוא תשואה מקסימלית עבורך לטווח הארוך. המטרה שלו היא תשואה כזו שתביא לו כמה שיותר לקוחות. זה אומר למשל שלא כדאי לו לקחת סיכון גבוה, אפילו שלטווח הארוך זה ייתן תשואה גבוהה יותר, כי בטווח הקצר זה עלול לתת תשואה פחות טובה מהמתחרים שלו, והוא עלול לאבד לקוחות.

מה זה "מקדם מובטח"?
מי שפתח ביטוח מנהלים לפני 2013, נהנה מזה.
היום זה כבר לא רלוונטי למוצרים חדשים.
זה יתרון בתנאי שהמקדם מספיק נמוך.
בכל אופן, לא רלוונטי להיום.
לפי הסאב קונטקסט הינחתי שביטוח המנהלים שלך נפתח בשלב מאוחר יותר.

לגבי העלות של ביטוח אכ"ע עיסוקי - ההצעות שאני קיבלתי היום בסביבות 50 ש"ח בחודש, ועולה עם השנים.
נשמע זול.
מבטיחים לך בכמה זה יעלה עם השנים?
עם השנים אתה אמור להיות זקוק לו פחות, כי תצבור כסף במוצר הפנסיוני שלך.
מצד שני, שים לב שעם השנים יכול להיות שלא תוכל למלא הצהרת בריאות, וגם הגיל לא עושה טוב.
ביטוח אכ"ע על איזו משכורת זה?

האמת שאני לא כל כך יודע להעריך מה יותר משתלם - 50 ש"ח בחודש עבור ביטוח אכ"ע פרטי, או דרך ביטוח מנהלים.
מה כל כך רע בביטוח האכ"ע שבקרן הפנסיה?
אתה עובד בעבודה שדורשת יכולת פיזית שעלולה להיפגע, ותכריח אותך להחליף מקצוע?

אגב, לעיתים המעסיק משלם על ביטוח האכ"ע. שווה לבדוק גם את האופציה הזו.

לא כל כך הבנתי. מה זה אומר "נשאר של היורשים" (קופת גמל), לעומת "המוטבים מקבלים קצבה" (קרן פנסיה)? "היורשים" וה "מוטבים" יהיו אותם אנשים (בת זוג וילדים).

יש בקופה כסף. אני אפקיד לשם כל חודש כמה מאות שקלים באופן עצמאי. כך שהשכר המבוטח שם לא רלוונטי.

תוכל לחדד?

מוטבים/יורשים, זה לא משנה באמת.
אנסה לעשות סדר:
נניח והכל נשאר בקרן הפנסיה, ועכשיו אתה מעביר לשם כספים כל חודש. כמה שתעביר קשור לשכר המבוטח שלך. ככל שתעביר יותר השכר המבוטח שלך יהיה גדול יותר. עכשיו נניח וקרה לך משהו, מי שהגדרת כמוטב יקבל אחוז מסוים מהשכר הזה בכל חודש (כשהילדים יעברו את גיל 21 הם יפסיקו לקבל את החלק שלהם ורק בת הזוג תמשיך לקבל את החלק שלה עד 120).

עכשיו נניח וקודם העברת את הכסף לקופת גמל, התחלת את אותן הפקדות לקרן הפנסיה ואז קרה משהו:
המוטבים שלך עדיין יקבלו את השכר מקרן הפנסיה בכל חודש, אבל עכשיו הם גם יקבלו את הצבירה שהעברת לקופת הגמל במלואה, בנוסף לתשלומים החודשיים.

אגב, כשאתה אומר שתעביר לשם כספים באופן עצמאי, אתה מתכוון שתפקיד מהנטו? (בניגוד להפקדות מטעם המעסיק שמופקדות מהברוטו)
זה יוצר לך קצת סיבוך עם ההגדרה של הכספים, בעיקרון קרן הפנסיה תגדיר אותם כ״קצבה מזכה״, כלומר כשתצא לפנסיה אתה שוב תשלם מס על הכספים האלה. נכון למצב כיום רק בגיל הפרישה אתה תצטרך להוכיח להם שלא ניתנה לך הטבת מס על הכספים ולשנות את ההגדרה ל״קצבה מוכרת״ כדי להמנע מתשלום המס. אותו סיפור עם קופת גמל, אגב, אין הבדל מהבחינה הזאת.

נערך לאחרונה ב:
אגב, כשאתה אומר שתעביר לשם כספים באופן עצמאי, אתה מתכוון שתפקיד מהנטו? (בניגוד להפקדות מטעם המעסיק שמופקדות מהברוטו)
זה יוצר לך קצת סיבוך עם ההגדרה של הכספים, בעיקרון קרן הפנסיה תגדיר אותם כ״קצבה מזכה״, כלומר כשתצא לפנסיה אתה שוב תשלם מס על הכספים האלה. נכון למצב כיום רק בגיל הפרישה אתה תצטרך להוכיח להם שלא ניתנה לך הטבת מס על הכספים ולשנות את ההגדרה ל״קצבה מוכרת״ כדי להמנע מתשלום המס. אותו סיפור עם קופת גמל, אגב, אין הבדל מהבחינה הזאת.

כן, אני מתכוון להפקיד סכום נוסף מהנטו.

לא הבנתי למה אני אשלם מס על זה בעת יציאה לפנסיה? הרי כל החסכונות לפנסיה פטורים ממס. או שזה לא נכון? בנוסף, לפי מה שקראתי, אני אוכל לקבל על זה החזר של מס' הכנסה ברמה מסויימת.

נניח והכל נשאר בקרן הפנסיה, ועכשיו אתה מעביר לשם כספים כל חודש. כמה שתעביר קשור לשכר המבוטח שלך. ככל שתעביר יותר השכר המבוטח שלך יהיה גדול יותר. עכשיו נניח וקרה לך משהו, מי שהגדרת כמוטב יקבל אחוז מסוים מהשכר הזה בכל חודש (כשהילדים יעברו את גיל 21 הם יפסיקו לקבל את החלק שלהם ורק בת הזוג תמשיך לקבל את החלק שלה עד 120).

במקרה שאני מתכוון אליו זה לא רלוונטי, כי ההפקדה תהיה כמה מאות שקלים, כך ש"הכר המבוטח" לא רלוונטי במקרה הזה.

עכשיו נניח וקודם העברת את הכסף לקופת גמל, התחלת את אותן הפקדות לקרן הפנסיה ואז קרה משהו:
המוטבים שלך עדיין יקבלו את השכר מקרן הפנסיה בכל חודש, אבל עכשיו הם גם יקבלו את הצבירה שהעברת לקופת הגמל במלואה, בנוסף לתשלומים החודשיים.

אז לפי מה שאתה אומר, היתרון של קופת הגמל בכך הוא שאם אני מעביר את כל הכספים מקרן הפנסיה לקופת הגמל, ואז מתחיל להפקיד עצמאית לקופת הגמל, אזי המוטבים "יהנו" גם מקבלת קצבה חודשית (שתהיה בסכום נמוך שכן השכר המבוטח יהיה מאות שקלים, אבל גם את כל הסכום שנצבר בקופה.

הבנתי נכון?

כן, אני מתכוון להפקיד סכום נוסף מהנטו.
לא הבנתי למה אני אשלם מס על זה בעת יציאה לפנסיה? הרי כל החסכונות לפנסיה פטורים ממס. או שזה לא נכון? בנוסף, לפי מה שקראתי, אני אוכל לקבל על זה החזר של מס' הכנסה ברמה מסויימת.

לא, למעשה רוב החסכונות לפנסיה לא פטורים ממס הכנסה. אם הכנסתך כפנסיונר תהיה גבוהה אתה תשלם עליה מס הכנסה.

במקרה שאני מתכוון אליו זה לא רלוונטי, כי ההפקדה תהיה כמה מאות שקלים, כך ש"הכר המבוטח" לא רלוונטי במקרה הזה.

כמה מאות שקלים הם לאו דווקא מעט בחישוב השכר המבוטח, תזכור שההפקדה היא אחוז קטן יחסית מהשכר. מי שמרוויח 7000 ש"ח בחודש מפקיד גם הוא רק כמה מאות שקלים בחודש. ועדיין לקבל קצבה של כמה אלפי שקלים לחודש עד 120 זה לא מעט כסף.

אז לפי מה שאתה אומר, היתרון של קופת הגמל בכך הוא שאם אני מעביר את כל הכספים מקרן הפנסיה לקופת הגמל, ואז מתחיל להפקיד עצמאית לקופת הגמל, אזי המוטבים "יהנו" גם מקבלת קצבה חודשית (שתהיה בסכום נמוך שכן השכר המבוטח יהיה מאות שקלים, אבל גם את כל הסכום שנצבר בקופה.
הבנתי נכון?

כן, הבנת נכון. החיסרון הוא שהפרמיה החודשית שלך על ביטוח השארים הזה תהיה קצת גבוהה יותר מאשר אם היית משאיר שם את הצבירה.

למעשה רוב החסכונות לפנסיה לא פטורים ממס הכנסה. אם הכנסתך כפנסיונר תהיה גבוהה אתה תשלם עליה מס הכנסה

אני רוצה רק לעשות סדר, כי זה משהו שחדש לי:

במידה ויש לבנאדם קרן פנסיה/ביטוח מנהלים/קופת גמל אחת, והוא פורש ומתחיל לקבל קצבה - קצבה זו תהיה פטורה ממס ללא תלות בגובה שלה? או שכן יש השפעה לסכום?

במידה והתשובה היא שאין פטור ממס הכנסה, זה אומר שעל אחת כמה וכמה במידה ויש שתי קופות או יותר, אזי קיים סיכוי גדול יותר של תשלום מס הכנסה.

אני רוצה רק לעשות סדר, כי זה משהו שחדש לי:

במידה ויש לבנאדם קרן פנסיה/ביטוח מנהלים/קופת גמל אחת, והוא פורש ומתחיל לקבל קצבה - קצבה זו תהיה פטורה ממס ללא תלות בגובה שלה? או שכן יש השפעה לסכום?

במידה והתשובה היא שאין פטור ממס הכנסה, זה אומר שעל אחת כמה וכמה במידה ויש שתי קופות או יותר, אזי קיים סיכוי גדול יותר של תשלום מס הכנסה.

היא לא תהיה פטורה ממס, וזה לא קשור למספר הקרנות שיש לך. בדיוק כמו עם שכר עבודה, את מס הכנסה מעניין כמה כסף בסה"כ אתה מקבל כל חודש, ואם הסכום עולה על תקרה מסוימת אתה מחויב במס הכנסה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
מ מיסוי - הפקדות לפנסיה מול הפקדה לקופת ג בניהול אישי מיסים 1
M תקרת הפקדה לקופת גמל להשקעה 2021 שוק ההון 3
O עצמאי ללא חבות מס - גובה הפקדה לקופת גמל שוק ההון 5
נ צמד שאלות על תקרת הפקדה לקופת גמל להשקעה שוק ההון 3
Michel ביצוע מהלך משמעותי של הפקדה עצמאית בקרן פנסיה מקיפה. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
N הפקדה עצמאית לפנסיה ממלגת דוקטורט פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
צ קרן השתלמות לעצמאי - מעל תקרת הפקדה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
A הפקדה לתיק ההשקעות במט"ח שוק ההון 2
ס תקרת הפקדה בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
א הפקדה לקהש ביום האחרון בשנה - ולקבל רווחים של שנה שלמה? שוק ההון 9
Z זיכוי וניכוי מרווח הון בשל הפקדה לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
O בית השקעות למסחר עצמאי ללא הפקדה ראשונית. שוק ההון 11
D נוסחה לחישוב הפקדה מצטברת וריבית שוק ההון 12
S מעסיק משלם על ביטוח אובדן כושר עבודה - שאלה לגבי הפקדה לקרן פנסיה משלימה או קופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
ה המחאה או הפקדה צרכנות פיננסית 2
ס קיזוז רווח הון כנגד הפקדה עצמאית לפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
א הפקדה של מעל 100k usd לib צרכנות פיננסית 1
S הפקדה מעל התקרה בקרן השתלמות - האם זה שווה את זה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
D הפקדה לבית השקעות באמצעות כ.אשראי שוק ההון 4
S משיכת גמל להשקעה עבור הפקדה לפקדון, האם משתלם ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
G הוזלת עמלות הפקדה באינטרקטיב ישראל שוק ההון 3
~berlin~ הפקדה של 50,000 ש"ח בקרן סל שוק ההון 4
ש הפקדה לקרן השתלמות וקופת גמל במסלול פאסיבי שוק ההון 4
D דוח שנתי למס הכנסה 1301 - החזר מס על הפקדה לביטוח חיים - באיזה סעיף? מיסים 4
מ הפקדה שלילית בקרן פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ז תזמון השוק + מינוף (בפועל: הפקדה חודשית ורכישה בעזרת פקודת LIMIT, מינוף בIB) שוק ההון 10
M הפקדה מעל לתקרת הפנסיה המקיפה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
א הפקדה מעל תקרת הפטור בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ע פתיחת תיק עוסק פטור פיקטיבי רק לצורך הפקדה בקרן השתלמות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
U קופת גמל בניהול אישי - סכום הפקדה ראשוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
C הפקדה לפנסיה וקה"ש בחופשת לידה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
deussex אחוז הפקדה 7% לפנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
1337justme דוגמא ל"טופס קוביות" ושאלה על ביטוח אכ"ע מעל תקרת הפקדה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
פ תאריך ערך של הפקדה בקרן השתלמות/גמל/פנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
Tim_Duncan קרן השתלמות - מעבר עבודה, הפקדה לאחר שנים, שימור תנאים פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
שם משתמש בעייתי דמי ניהול: הפקדה מול צבירה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
P הכנסת הפקדה עצמאית של קרן השתלמות בגליון הוצאות/הכנסות משפחתי? צרכנות פיננסית 3
א הפקדה של מקסימום בתחילת שנה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ח מס על הפקדה לקרן השתלמות (לא) מעבר לתקרה מיסים 16
E הפקדה לקרן השתלמות שלא במסגרת חודשית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
D פתיחת קרן IRI - הפקדה עצמית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
C עיכוב הפקדה לקרן השתלמות ira פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 8
A הפקדה לקרן ההשתלמות מעל התקרה השנתית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 56
K קרן השתלמות הפקדה מעבר לפטור ממס הוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
כ קרן השתלמות - הפקדה מעל לגבול הפטור פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 17
T פנסיה הפקדה עצמאית ומיסוי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
M האם הפקדה חודשית קטנה עוזרת לתיק של 1.5 מליון שח? שוק ההון 12
M קופת גמל להשקעה או הפקדה במסחר עצמאי ? שוק ההון 12
A שינוי בפרטי הפקדה שקלית לאינטראקטיב פוסטים מאיכות נמוכה 1
נ חיסכון פנסיוני- הפקדה חסרה - אוליי מישהו יכול לכוון אותי מה עושים בבקשה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4

נושאים דומים

Back
למעלה