• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

המלצה על חנות בגדים

משתמש מחוק

משתמש סולידי
דירוג
633
זה לכאורה לא המקום הנכון להמליץ על חנות בגדים שכן הקטע כאן הוא בעיקר הימנעות מקניות. אבל מה לעשות, פעם ב- פשוט נגמרים לי הבגדים וחייבים לחדש מלאי. וכשזה קורה, אני הולך ל"Worker".
היום יצאתי משם עם 10 טישרטים (100% כותנה), 2 חולצות פולו בסגנון "לקוסט", 2 זוגות מכנסיים (אחד כותנה רשמי יותר ואחד קז'ואלי), זוג מדרסים אורתופדיים ו- 3 חולצות Dryfit (לאימונים). הכל כמובן ללא מותגים ובלי שטויות. השארתי שם 590 ש"ח על הכל (!), ומבחינתי אני מסודר בערך לשנתיים הקרובות.
ה- Value for money שם חורג מעל ומעבר למקובל בתחום (לא שביליתי בשנים האחרונות בחנויות בגדים כדי לבדוק), ומדובר בבגדים איכותיים ועמידים לא פחות מהממותגים (מניסיון).
מעבר לכל זה, חווית הקניה שם תכליתית, עניינית וקצרה. הם לא רגילים ללקוחות פרטיים בכלל (בקופה שואלים על איזו חברה להוציא את החשבונית ואם יש כרטיס "חבר"). החנות לא בקניון, אז אין את כל הסחות הדעת והניג'וסים בדרך שגורמים לי להתרחק מקניונים כמו מצרעת, אין כמעט אנשים (ואם כן אז פה ושם איזה נציג חברה או עובד שמחפשים בגדי טבחים וכדומה) אין מוזיקה שמטמטמת במוח כנהוג בחנויות "אופנה", אין מוכרות נודניקיות רעבות לעמלות אלא שתי מוכרות/מחסנאיות מנומסות ויעילות שעוזרות רק כשמבקשים מהן, והכל מסודר בצורה ברורה מאוד (יש גם אתר מושקע ואינפורמטיבי ואפשר למעשה לקנות דרכו).
בקיצור, למי ששונא לקנות בגדים (כמוני), ומתפלץ ממחירי הבגדים הממותגים (כמוני)- מומלץ בחום.

נערך לאחרונה ב:
הדוגמנים באתר שלהם מצחיקים אבל תודה על הטיפ.
לחוויית קנייה קלאסית יש גם רשת שנקראת האנגר. להם אין אתר, אבל זה מקום מאד זול עם מבחר דיי גדול, רק חשוב למדוד כל דבר כי לפעמים יש שם מידות קצת הזויות (מכנסי אלגנט עם מותניים צרות אבל אורך של איזה מטר וחצי).
ויש את הכתבה הזו שאני שומר הרבה זמן: http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4605734,00.html

כן, הדוגמנים באתר קורעים מצחוק. :)
מכיר את האנגר, יש לי בקירבת מקום ואכן זול- אבל הרבה יותר מבולגן ומלא באנשים (לא לבעלי נטיות מיזנטרופיות). עם זאת, בהחלט שווה בדיקה גם כן.

ממממ...הדוגמנים....

ועכשיו ברצינות: אני אוהבת בגדים מיוחדים ולא כאלה שיש לעוד הרבה נשים אז לרוב אקנה בגדי מעצבים. אין לי אפשרות כלכלית לזה אז מצאתי את הפתרון האולטימטיבי של לקנות באאוטלטים או בחנויות עודפים. מה גם שאני לא מסתדרת עם בדים שהם לא טבעיים ומעדיפה כותנה, פשתן ושות'.
ומבחינתי אין כזה דבר אופנתי וטרנדי.
יש מחמיא לי או לא מחמיא לי ולכן לא מזיז לי לקנות פריטים מלפני כמה עונות.
אז רוב הקניות שלי הן באאוטלט בהרצליה. חצאית שבמקור עלתה 799 ש"ח קניתי ב-50 ש"ח למשל.
גופיה שבמקור עלתה באיזור ה-80 קניתי ב-10 ש"ח.

באיזה חנויות באאוטלט בהרצליה?
המחירים ממש טובים.

החצאית היא ממיס לגוט אם אני לא טועה. בגדול, יש במיס לגוט אופנה טיפונת מבוגרת אבל זו ספציפית היא חצאית צהובה פשוטה ויפה שאומרת "כולי הפי הפי ג'וי ג'וי שהגיע הקיץ" :)
הגופיה מקסטרו.
בקסטרו לפני חודשיים שם קניתי שמלה ירוקה מויסקוזה שבעונה עלתה 270 ש"ח ואני קניתי אותה ב-20 ש"ח.
ז'קטים מחויטים אני אוהבת במנגו (שגם יש להם חנות שם) אבל זה פריט שאני קונה אחת לכמה שנים. הם באיזור ה-130-150 ש"ח במקום 400-500 ש"ח בערך.
גם באפרודיטה יש מחירים נמוכים ביותר לפריטים איכותיים. (חזיות שבמקור עולות 600-700 ש"ח עולות שם 100, ברור שיש גם קצת יותר יקרות באיזור ה-150-200 אבל עליהן אני כבר לא מסתכלת...).
בקיצור, צריך פשוט לחפש בחנויות, גם ככה אין שם המון.
זה אאוטלט למי שרוצה להיראות מליון דולר ב-100 ש"ח :)

נערך לאחרונה ב:
@Roy_L אם אני מקבלת נזיפה שאני מדרדרת את הפורום אני אומרת שאתה התחלת.... :-p

אחלה.תודה על הפירוט!

עשיתם שירות לכולנו, תודה.
האמת היא שקשה למצוא דברים טובים במחיר הגיוני (לא רק בגדים) ולכן אשמח אם הסולידית תרשה מיני-פורום להמלצות מסוג זה :)

העליתי את הרעיון בשרשור הצעות לשיפור בפורום שער הקהילה.

אני לאו דווקא חושב שצריך לקנות את הזול.
לפעמים כדאי לשלם יותר ולקבל מוצר איכותי שיחזיק לאורך זמן.

אצטט את עצמי... :roll:

ה- Value for money שם חורג מעל ומעבר למקובל בתחום (לא שביליתי בשנים האחרונות בחנויות בגדים כדי לבדוק), ומדובר בבגדים איכותיים ועמידים לא פחות מהממותגים (מניסיון).

שאני אחפור שוב עם ה"לב מרקט" שלי, או שזה כבר מוגזם?

@breezblock אני לא יודעת מה זה לב מרקט אבל זה נשמע כמו קניות מהלב ולא משהו שבאמת ייכנס לארון שלי...

@Yellow
פירטתי בהודעה אחרת, ואפרט בחדווה שוב.
מדובר בפלטפורמת החלפות באמצעות מטבע וירטואלי פנימי שנקרא - "לב".
הרעיון הוא שאת מוכרת פריטים בלבבות, וקונה בלבבות.
האופי הוא מאוד קהילתי, ונרקמו ממש קשרי חברות סביב ה"מרקט". יש גם קבוצת פייסבוק פעילה, והרוב המכריע של המשתמשים הוא נשים..

אפשר למצוא שם פריטים מכל הסוגים וכמובן פרטי לבוש.
בשנתיים האחרונות כל הבגדים שלי משם.
מוכר פריטים בבית שאין לי צורך בהם, וקונה דברים שאני כן צריך.
לא נדיר למצוא שם פריטים ממש חדשים עם טיקט.

המניע העיקרי שלי לשימוש בפלטפורמה הוא אקולוגי, אבל אין ספק שיש שם גם אלמנט של חיסכון כספי.

לינק למרקט:
https://www.levmarket.co.il

תני צ'אנס, ואם יש לך שאלות.. אני פה בשביל זה.

תודה רבה. זה נראה פרויקט מוצלח מהקצת שרפרפתי. באופן אישי, אני פחות מתחברת לקנייה באופן הזה כשמדובר בביגוד.האמת שיש לי כמה שקיות של בגדים שאספתי אבל הן תתרמנה למעון לנשים מוכות. יש לי גם שני זוגות נעליים בגווני לבן שלא הלכתי איתן כמעט ושאני רוצה לתרום לכלות מעוטות יכולת. מבטיחה לספר לאחרים אודות הפרויקט.
תודה ששיתפת.

אומנם זה קצת סותר את רוח הפורום אבל אם במקרה כבר טסתם לאירופה.
יש באירופה רשת מאוד מוצלחת בשם Primark. אני אישית קונה בגדים כמעט רק שם כשיוצא לי להגיע פעם ב...
המחירים זולים היסטרית ויש המון מציאות - כפכפים עולים שם יורו 1, חולצות T רובן עד ה10 יורו (יש גם ב5 וב7).
מאוד מומלץ.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G המלצה על חנות לציוד משרדי? אוף טופיק 3
D המלצה על בית-חולים/רופא לניתוח לסת (אורתוגנטי)? פוסטים מאיכות נמוכה 0
L מעוניינת ללמוד QA אשמח לקבל המלצה מכאן אולי מישהו מכיר חברה טובה שגם דואגת להשמה שוק ההון 1
W המלצה ליועץ לעסקת קומבינציה בישראל נדל"ן 3
Bonfire המלצה למסנן מים מאבנית לברז בשירותים? אוף טופיק 2
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
L המלצה על ספר שעוסק בהקצאת נדל"ן כאפיק בתיק ההשקעות נדל"ן 3
Jane Doe המלצה על החישוק - מיזם חביב שהוקם כדי להוריד את יוקר המחיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
the_newbie [בקשה] המלצה ליועץ מס \ רואה חשבון המתמחה ברילוקיישן מיסים 5
Bonfire מבקש המלצה בפרטי לבנק אמריקאי פוסטים מאיכות נמוכה 1
Roi המלצה על סרט Dumb Money פוסטים מאיכות נמוכה 1
A המלצה לספרים על ליווי התפתחותי אוף טופיק 3
H מחפשים המלצה על מדיח טוב לבית מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
א המלצה על טלפון ללא אור כחול מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 6
D המלצה לרו"ח - אזרחית אמריקאית מיסים 10
Fitch המלצה לשואב אבק אלחוטי פוסטים מאיכות נמוכה 9
Fitch המלצה לשעון חכם לילדים פוסטים מאיכות נמוכה 17
י המלצה להשקעה בתעודה עוקבת נאסדק בדולרים שוק ההון 4
D המלצה לרו"ח עבור מכירת RSU מיסים 2
M המלצה למוסד לימודים מעודף לתואר שני במדעי המחשב התפתחות אישית 58
N מחפשת המלצה לקופת גמל לעצמאי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
flower מכתב המלצה ממנהל המחלקה אוף טופיק 6
E המלצה לקרן/נייר דיבידנד ביורו פוסטים מאיכות נמוכה 1
S מחפש המלצה למיקרוגל דיגיטלי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
ג למי שקצת טכני - המלצה על שירות חסימת פרסומות בענן אוף טופיק 11
א המלצה על מומחה להשקעות פוסטים מאיכות נמוכה 11
L המלצה לקופת גמל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
K המלצה על מזרן פוסטים מאיכות נמוכה 1
מ המלצה להשקעה או חיסכון פוסטים מאיכות נמוכה 3
N המלצה לאסטרטגיית משיכה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 32
סשה המלצה על קרנות מחקות גז טבעי שוק ההון 11
ג המלצה על מתכנן פיננסי + פרישה צרכנות פיננסית 1
C המלצה לנתב קווי עד 250₪ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
N המלצה למניה דומה שוק ההון 1
כ המלצה על חברת שילוח מאנגליה לישראל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 2
א המלצה על רואה חשבון פוסטים מאיכות נמוכה 3
A המלצה על רואה חשבון מיסים 2
לב מישקין המלצה על מטפל/ת לליווי וייעוץ להתפתחות אישית התפתחות אישית 0
A המלצה לתמהיל משכנתא ע"ס 600,000 ש"ח נדל"ן 1
Michel המלצה לטלוויזיה 65 אינץ' ? האם חשוב OLED/QLED ? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 30
I המלצה לטבלת/אייפד לילד צרכנות פיננסית 3
ט המלצה על מגהץ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 3
mk1 המלצה לספר/קורס להשקעות ערך במניות התפתחות אישית 2
A הפקת נסח טאבו בצורה מקוונת, בקשה המלצה כיצד להשיג את האישור בפשטות ומהירות נדל"ן 7
א האם יש לכם המלצה לקרנות אג"ח אמריקאי (קונצרני) שוק ההון 14
S מחפש המלצה על חברה שמציעה חבילות נופש לחו"ל צרכנות פיננסית 8
מתכנתגד המלצה לקנות מחברות A4 מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 12
S יעוץ\המלצה לניהול אלגו השקעות אלטרנטיביות 10
A מחפש המלצה על כרטיס אשראי ללא דמי חבר צרכנות פיננסית 3
E בקשת המלצה לקומקום אוף טופיק 2

נושאים דומים

Back
למעלה