• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

דליפת פרטים של כל הבוחרים בישראל

בגץ : הרשות להגנת הפרטיות במשרד המשפטים ערכה הליך פיקוח וביקורת קפדניים על האופן שבו המפלגה מנהלת, מחזיקה ומשתמשת בפנקס הבוחרים שברשותה, ואין שום סיבה להגביל את הליכוד מלהעביר את פרטי האזרחים לפושע היחיד שעוד לא הספיק לקבל אותם
https://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3796513,00.html

• אהבתי
Reactions: HHH
אם כי בג"צ לא פסל את האפשרות או הצורך לתבוע, אלא רק אמר שלא בהליך שמתבסס על ועדת הבחירות.

אם כי בג"צ לא פסל את האפשרות או הצורך לתבוע, אלא רק אמר שלא בהליך שמתבסס על ועדת הבחירות.
לא נעשה כלום להפסיק את הבושה. מה תעזור תביעה אחרי שכל הסוסים ברחו ?

מקבל SMSים מהליכוד...
2~3 מהם היו שזה שקר, לא נגנב כלום ושזה FAKE שדלף ספר הבוחרים זה הכל תעמולה של שמאלנים חמוצים.
מה לעשות ואני מאמין יותר ל-רן בר זיק מאשר לעומד בראש ממשלת מעבר?

ושוב איתכם הפעם במאגר מספרי טלפון של כלל האזרחים, לא רק של פעילי ש״ס, וקשרים משפחתיים - בעזרתם אפשר לענות על שאלות אבטחה במערכות אחרות.
לאנשי ש״ס יש בונוס - תוכן הפניות לנציגי המפלגה בכל נושא, בצירוף לפרטי הפונה, כמובן.

למה בכלל צריך לחשוף את ספר הבוחרים למפלגות השונות? איזו תועלת ציבורית נובעת מכך?

למה בכלל צריך לחשוף את ספר הבוחרים למפלגות השונות? איזו תועלת ציבורית נובעת מכך?
תועלת למפלגות לשלוח מליוני סמסים ולעודד "קשר עם הבוחר" (על זה הם מקבלים כסף). באופן לא מפתיע רב המפלגות בעד "קשר עם הבוחר" ותקציבי בחירות והם מצביעים בעד הגדלת התקציב והגדלת המידע מן הסתם.

יש תוכנה אגרון עם כל הפרטים המזהים של אזרחי המדינה שהופצה לציבור ב2006 ואני מכיר אישית אדם שהתפקיד שלו היה להשיג את הפרטים המעודכנים מהמפלגה ובתמורה הוא היה מקבל את הגרסא המעודכנת.
שכן שלי אחרי הבחירות פנו אליו הנציגים של אחד המפלגות ובגלל שזה מפלגה עם מצביעים קבועים, אז הם יודעים בדיוק כמה הצבעות צריך להיות להם ושהם ראו שחסר 2 ישר הגיעו אליו למה הצבעת למישהו אחר... במקרה הזה זה פעל לטובת המפלגה שאני אוהד, אבל ברור שהשיטה עלובה.

ושהם ראו שחסר 2 ישר הגיעו אליו למה הצבעת למישהו אחר...
נשמע כמו עבירה פלילית. מקווה שפעם אחת מישהו יתלונן על אותם בריונים והם יבלו כמה שנים בכלא כהרתעה לחבריהם.

תועלת למפלגות לשלוח מליוני סמסים ולעודד "קשר עם הבוחר" (על זה הם מקבלים כסף). באופן לא מפתיע רב המפלגות בעד "קשר עם הבוחר" ותקציבי בחירות והם מצביעים בעד הגדלת התקציב והגדלת המידע מן הסתם.
אני תוהה האם יש אדם ששינה את הצבעתו רק כי קיבל עשרות מסרונים ממפלגה כלשהי. אצלי הם ישר מפולטרים לספאם אבל לפני כמה ימים נכנסתי לחפש שם משהו וראיתי כמה זבל המפלגות שולחות.

יש תוכנה אגרון עם כל הפרטים המזהים של אזרחי המדינה שהופצה לציבור ב2006 ואני מכיר אישית אדם שהתפקיד שלו היה להשיג את הפרטים המעודכנים מהמפלגה ובתמורה הוא היה מקבל את הגרסא המעודכנת.

שכן שלי אחרי הבחירות פנו אליו הנציגים של אחד המפלגות ובגלל שזה מפלגה עם מצביעים קבועים, אז הם יודעים בדיוק כמה הצבעות צריך להיות להם ושהם ראו שחסר 2 ישר הגיעו אליו למה הצבעת למישהו אחר... במקרה הזה זה פעל לטובת המפלגה שאני אוהד, אבל ברור שהשיטה עלובה.
מזכיר פרק של "שנות ה-80" - שידעו לספור כמה בעלי זכות הצבעה יש בטירת הכרמל, כמה הגיע לאיזו מפלגה וכו'.

שכן שלי אחרי הבחירות פנו אליו הנציגים של אחד המפלגות ובגלל שזה מפלגה עם מצביעים קבועים, אז הם יודעים בדיוק כמה הצבעות צריך להיות להם ושהם ראו שחסר 2 ישר הגיעו אליו למה הצבעת למישהו אחר...
??
המקסימום שהם יכולים להגיע אליו זה שמתוך 500 מצביעים בקלפי מסויימת הצביעו להם רק 498.
המסקנה שהוא 1 מתוך ה2 שהבריזו (בהנחה שהוא הגיע להצביע) היא ספקולטיבית לגמרי, והוא תמיד יכול להאשים אותך (או שכן אחר) בהברזה הזו...

אם הוא לא הגיע בכלל להצביע זה כבר סיפור אחר - מעקב כזה אכן מפלגה יכולה לבצע על המצביעים הפוטנציאליים שלה.

ושוב איתכם הפעם במאגר מספרי טלפון של כלל האזרחים, לא רק של פעילי ש״ס
משתמע שיש שם גם, בחלק מהמקרים אולי, מידע על חשבונות בנק?

כתבה בלי paywall:
https://www.calcalist.co.il/calcalistech/article/bj7j2covj

מידע מאחד המגלים:
https://www.linkedin.com/pulse/massive-data-breach-isreal-leaks-again-entire-israeli-ran-bar-zik
https://twitter.com/barzik
(אם למישהו יש חשבון twitter ויש קישורים מעניינים אחרי גלילה של אייטם וחצי, שתפו.)

יש תוכנה אגרון עם כל הפרטים המזהים של אזרחי המדינה שהופצה לציבור ב2006
עברו מאז 16 שנה.
אני תוהה אם יש דרך לבדוק אם אני נמצא בבסיסי הנתונים החדשים שזלגו, כגון ש"ס, ומה בדיוק יש שם.

אגב, מרגיזה במיוחד תגובת ש"ס. כמובן, אין התנצלות או לקיחת אחריות.

במקום זאת, העמדת פנים של רציניות ונקיון כפיים:
"...תוכנת בחירות מקצועית ואמינה .. מאגר מידע רשום כדין ... נאסף על-ידה כדין ... מיטב מומחי האבטחה ..."

המעטה בחשיבות:
"... חשש לחדירה למאגר המידע ..."

הצגה כצד הנפגע וכנמצאים בצד הנכון:
"...תפעל ככל שיידרש, כנגד כל גורם שיימצא כי פעל בניגוד לדין".

נערך לאחרונה ב:
אם למישהו יש חשבון twitter ויש קישורים מעניינים אחרי גלילה של אייטם וחצי, שתפו.)
בהמשך הגלילה הוא ממש פירט איך זה התבצע
רן העלה פוסט שלם ופתוח גם באתר שלו כך שכל אחד יכול לקרוא

??
המקסימום שהם יכולים להגיע אליו זה שמתוך 500 מצביעים בקלפי מסויימת הצביעו להם רק 498.
המסקנה שהוא 1 מתוך ה2 שהבריזו (בהנחה שהוא הגיע להצביע) היא ספקולטיבית לגמרי, והוא תמיד יכול להאשים אותך (או שכן אחר) בהברזה הזו...

אם הוא לא הגיע בכלל להצביע זה כבר סיפור אחר - מעקב כזה אכן מפלגה יכולה לבצע על המצביעים הפוטנציאליים שלה.
אני גר באזור שרוב רובו לא חרדים, ואתה צודק שאם יש בקלפי אחד מספר גבוה של מצביעים של המפלגה שלך, אז אי אפשר לדעת, אבל במקרה כמו במקום שאני גר, שיש קלפיות שיש לך 10 או 20 קולות של המפלגה שלי, ויודעים בדיוק כמה צריך להיות, וברגע שחסר שני קולות, ובמקרה שאתה מועמד מפוקפק... אז ישר יבואו אליך...
בהחלט. הצבעה חשאית נועדה למנוע ניסיונות להשפיע על המצביע באיומים או שוחד.
מאוד נחמד מצד המדינה שהיא אוסרת את זה בחוק, אבל לדעתי המדינה חייבת לדאוג שלא יקרה דבר כזה, חופש הצבעה זה בסיס הדמוקרטיה, ולדעתי ממש לא מספיק שהמדינה אסרה את זה בחוק, כי לעבור על החוק זה נכון שזה עברה על החוק, אבל עדיין זה מעשי, ודברים כאלו אם אפשר (ולדעתי אפשר בקלות) חייבים לעשות שלא יוכלו לעשות.

אבל במקרה כמו במקום שאני גר, שיש קלפיות שיש לך 10 או 20 קולות של המפלגה שלי, ויודעים בדיוק כמה צריך להיות, וברגע שחסר שני קולות, ובמקרה שאתה מועמד מפוקפק... אז ישר יבואו אליך...
זה סיפור ממש מקומם בעיני (ולא קשור לחרדים. קל לי לדמיין פעילים בכל המפלגות מתנהגים כך, אם יהיה להם חשד מבוסס).

מצד המדינה שהיא אוסרת את זה בחוק, אבל לדעתי המדינה חייבת לדאוג שלא יקרה דבר כזה, חופש הצבעה זה בסיס הדמוקרטיה, ולדעתי ממש לא מספיק שהמדינה אסרה את זה בחוק, כי לעבור על החוק זה נכון שזה עברה על החוק, אבל עדיין זה מעשי, ודברים כאלו אם אפשר (ולדעתי אפשר בקלות) חייבים לעשות שלא יוכלו לעשות.
מבחינתי, חוקים נועדו לסמן מה אפשר וצריך לשבור...
מהירות מותרת - אם אין מהירות מותרת, אי אפשר לנסוע במהירות לא חוקית.
גניבה - אם לא מוגדר גניבה, אני פשוט לוקח, לא גונב.
חמץ - אם אין חוק לגבי הצגת/ מכירת חמץ, אי אפשר לעבור על החוק המדובר.

מאוד נחמד מצד המדינה שהיא אוסרת את זה בחוק, אבל לדעתי המדינה חייבת לדאוג שלא יקרה דבר כזה, חופש הצבעה זה בסיס הדמוקרטיה, ולדעתי ממש לא מספיק שהמדינה אסרה את זה בחוק, כי לעבור על החוק זה נכון שזה עברה על החוק, אבל עדיין זה מעשי, ודברים כאלו אם אפשר (ולדעתי אפשר בקלות) חייבים לעשות שלא יוכלו לעשות.
המדינה זה אתה. מה אתה עשית נגד אותה מפלגה שאימה על אנשים שלדעתה לא הצביעו לה ?
מפלגות מאימות על מצביעים, נותנות שוחד בחירות, מפרות את חוקי מאגרי מידע, ותוקפות ומאימות על מערכת אכיפת החוק וכל זה לא מפריע למצביעים שלהם להמשיך ולהצביע להם ולחזק אותן. אז למה שהם יחזרו למוטב ?

נערך לאחרונה ב:
אני גר באזור שרוב רובו לא חרדים, ואתה צודק שאם יש בקלפי אחד מספר גבוה של מצביעים של המפלגה שלך, אז אי אפשר לדעת, אבל במקרה כמו במקום שאני גר, שיש קלפיות שיש לך 10 או 20 קולות של המפלגה שלי, ויודעים בדיוק כמה צריך להיות, וברגע שחסר שני קולות, ובמקרה שאתה מועמד מפוקפק... אז ישר יבואו אליך...
האמת היא שזה מזכיר לי חבר ליכוד מפורסם שהצביע במערכת בחירות אחת בקלפי באיזור חרדי, ובסוף בקלפי היו 0 קולות לליכוד...

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
U מסירת פרטים על המסלקה הפנסיונית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 16
V ברוקר ישראלי מבקש המון פרטים בהרשמה, הגיוני? צרכנות פיננסית 10
א מסירת פרטים החדשה לביט /בנק ישראל צרכנות פיננסית 3
Y האם ניתן לאתר בעלות על נכסי נדלן לפי פרטים מזהים? נדל"ן 7
I פרטים על תמ״א 38 - חיזוק מבנים נדל"ן 0
P הודעה על העברת פרטים מחברת אשראי לגוף הבינלאומי? צרכנות פיננסית 1
Myrath ביאור פרטים טכניים לפתיחת תיק השקעות שוק ההון 13
A פרטים על קרנות נאמנות וקרנות סל: שוק ההון 1
L mac מול pc באופן כללי ולייעוד תוכנה מסויימת (פרטים בפנים) אוף טופיק 21
P למה בהעברה בנקאית לכאורה אין ווידוא פרטים? צרכנות פיננסית 3
משה למישהו יש ניסיון בהעברת שיעורים פרטים? אוף טופיק 17
yossidiv חוק איסור הלבנת הון וסירוב לבקשת הבנק לקבל פרטים שלדעתי אינם מעניינו אוף טופיק 67
Michel ביצוע מהלך משמעותי של הפקדה עצמאית בקרן פנסיה מקיפה. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ש תכנית הDRIP של אינטראקטיב ישראל שוק ההון 1
yanosh34 עודף לא ברור של זיכוי לפי סעיף 45א מיסים 15
R קרן השתלמות IRA בדמי ניהול של 0.5, האם כדאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
T האם מס על הפקדות גבוהות לפנסיה של המעסיק אמור להיות מחושב בצורה שנתית או חודשית? מיסים 7
R שאלה של מתחיל לגבי השקעות בS&P500 שוק ההון 1
מ ביטול טיסות של חברות לואוקוסט - האם חכם? אוף טופיק 15
ב אג"ח של בנקים בארץ שוק ההון 6
S האם מדד חלקי סקטוריאלי של סנופי נחשב מדד מבחינת גמל IRA? שוק ההון 1
M הסכם הצטרפות של ברוקרים - להיות רגוע? שוק ההון 18
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
R איך מוצאים פוליסת חיסכון בעלת יחס גבוהה של נכסים לא סחירים? שוק ההון 9
MaorRocky סכנות של קניית קרקע לפני אישורים נדל"ן 17
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 3
חתול לילה מה צריך להיות הדרוג של אג"ח ישראלי? שוק ההון 16
N שאלה בנוגע למיסוי של אופציות ו RSU מיסים 3
וינסנט זיכוי/החזר מס בגין מיסוי במקור של דיבידנדים מארה"ב ע"י ברוקר זר מיסים 23
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ס האם אפשר לקזז ירידת ערך של רכב ממס רווחי הון מיסים 16
R עזרה בניהול החשבונות של ההורים שוק ההון 12
MaorRocky קופת גמל לא מחזירה לי תשואה של השוק ואני לא מבין למה שוק ההון 2
מ מיסוי אמריקאי של תשלומי מילואים מיסים 9
I אופציה CALL על קרן סל של בלקרוק שוק ההון 1
ש איך עושים סדר בכל הבלגן של חסכונות/פנסיה/השתלמות וכו'? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ש חסרונות של פנקס קבלות ממוחשב לעומת ידני? מיסים 6
מ שוקל העברת תיק השקעות לIB, העברה של קרנות שקליות ותהיות לגבי התיק שוק ההון 7
K חברה משותפת בבעלות של כמה חברות יזמות והגדלת הכנסות 14
A חובת הגשה של טופס 134 בדוח השנתי מיסים 0
B תשואות של מסלול פנסיה לפי חודש (מחקה מדד s&p 500) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
G נייר ערך של 50 החברות הגדולות ב-s&p שוק ההון 6
K האם שוק המניות לא יכול להיות מימוש של מעבר פשוט בין סוגי משאבים שוק ההון 47
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8
J גלגל החיים (או הפרמידה) של הפנסיה, ו-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
E האם קרן אירית של בלקרוק משלמת מס רווחי הון מקוזז אינפלציה או מקוזז הפרשי שערי מט"ח? שוק ההון 3
T מהי "שָנָה" בהגדרת תושב חוזר ותיק, טופס 113 של מס הכנסה מיסים 3

נושאים דומים

Back
למעלה