• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

בירוקרטיה של בנק אמריקאי לאזרח זר

העברה בתוך ארהב לחשבון על שם אותם בעלי חשבון תעורר פחות חשד מאשר העברה למדינה נידחת במזרח התיכון. רצוי שאשתך תעשה את זה עם הסיסמא החדשה שקיבלה ולא אתה שיש לך רקורד של ניסיון "לפרוץ" לחשבון עם סיסמא שגויה.
אם אתה תחסם, יכול להיות שגם אשתך תחסם, ויכול להיות שלא.
לי יש חשבון עו"ש משותף עם האיש שלי. מאחר שאין הרבה פעילות בעו"ש, חשבון העו"ש הוקפא אוטומטית די הרבה פעמים (על אף שהיתה פעילות בחשבון ההשקעות שזה חשבון אחר).
אצלי חשבון העו"ש פעיל ואצל האיש שלי החשבון קפוא, כי הוא עדיין לא התקשר לוולס פרגו לבקש שיסירו את ההקפאה אצלו.

נערך לאחרונה ב:
@Jane Doe אני כבר חסום,רק אשתי יכולה כאמור לנסות.
להעביר לחבר בארהב? מה ההשלכות שיכולות להיות לדעתך?האופציה של הפקדת צק בארץ לא עדיפה לדעתך? ובכלל כמה ימי עסקים מנסיונך זה לוקח(צק\העברה)
ממש תודה על הסיוע!

לא רוצה להסתכן במתן יעוץ גרוע. להערכתי, אין לך הרבה מה להפסיד בלנסות להעביר את הכספים לחשבון אחר שאין מעליו סכנת הקפאה. אם חשוב לך שהחשבון לא יסגר אוטומטית בגלל אפס פעילות, תשאיר בו דולר אחד ואל תרוקן אותו לגמרי. העברה בתוך ארהב לוקחת 1-3 ימי עסקים.

תויג י ולכן אני כותב, אם כי לא נראה לי שיש לי מה לחדש.
  1. אם לאשתך יש כעת גישה מלאה לחשבון ולך לא, אז נראה שמבחינה אופרטיבית אכן נפתרה הבעיה. אני מניח שלכך התייחסו קודמי.
  2. חסימת החשבון היא נכונה כדי להישמר מהונאה. אתה פשוט בצד הלא נכון שלה. אין כאן שום עברה שמצדיקה מעצר. נראה לי מופרך לחלוטין.
  3. מאוד מאוד מתסכל לשוחח עם מוקדנים שהם רובוטים שרק יודעים לדקלם. במקרים חריגים המוקדם יכול לעשות את כל ההבדל. לא פעם כשמעבר השני של הקו מצאתי אדם מרובע כזה שלא מבין מה קורה וחוץ מלקרוא מהפרוטוקול הוא לא יכול לעשות כלום פשוט אמרתי שלום ותודה. ניתקתי. והתקשרתי שוב לשוחח עם מוקדן אחר.
  4. הרעיון של יוסי לגשת לזיהוי בשגרירות נראה לי רעיון טוב. גם נוטריון יכול להיות הפתרון. יתכן וכך הבנק יסכים לזהות אותך, או שתי יפה את כוחו של מישהו שנוסע לארה״ב ומוכן לעשות לך טובה. לא הייתי טורח לעשות זאת מתוך הנחה שהבנק יכבד זאת, אלא מדבר איתם מראש. בשיחה לא הייתי מספר את כל הסיפור אלא מתקשר כבעל החשבון בלבד ואומר שחשבונו נחסם עקב טעויות בסיסמה (זהו, לא כל הסיפור), אתה מתגורר בחו״ל ולא יכול להגיע לארה״ב, והאם יש דרך לזהות אותך מצע ועת גורם שלישי, או הקונסוליה, או לייפות כוחו של מישהו.
  5. יכול להיות שהם יסכימו לעשות זאת רק בהתבסס על הפרטים המעודכנים אצלכם, שאתה אומר שהם שגויים. האם ביכולתך לקבל דואר לכתובת הקודמת שהייתה להם?
  6. ואם כלום לא עוזר, הייתי מבקש שרק יקפיאו את החשבון לזמן ארוך עד שתמצאו פתרון, ושלא יסגרו אותו. ובנתיים פותח חשבון אחר לצרכים שוטפים.
בהצלחה

@אורי היקר, ראשית תודה על ההתיחסות המפורטת והמנומקת. אני עוקב באדיקות רבה אחרי כל התגובות שלך מראשיתו של הפורום וזה פשוט תענוג כל פעם מחדש.
מצד אחד,אשתי אכן יש לה גישה לחשבון ומנגד בעוד שבוע החשבון אמור להכנס להליך הקפאה\סגירה(\אין לי מושג מה יקרה עם הכסף) אני מניח שההליך יהיה תקף לשנינו..בנוסף ע"פ המייל גם אם היא מבצעת פעולה בזמן הקרוב הם רשאים לבטל אותה לכן אני לא חושב שהבעיה נפתרה.
ניסיתי לשאול מס סופרויזרים מה לגבי נוטריון\זיהוי בקונסוליה ובא כח,.... א י ן עם מי לדבר.... הם פשוט מדקלמים לי שוב ושוב את נוסח המייל..וזהו..

@אורי היקר, ראשית תודה על ההתיחסות המפורטת והמנומקת. אני עוקב באדיקות רבה אחרי כל התגובות שלך מראשיתו של הפורום וזה פשוט תענוג כל פעם מחדש.
מצד אחד,אשתי אכן יש לה גישה לחשבון ומנגד בעוד שבוע החשבון אמור להכנס להליך הקפאה\סגירה(\אין לי מושג מה יקרה עם הכסף) אני מניח שההליך יהיה תקף לשנינו..בנוסף ע"פ המייל גם אם היא מבצעת פעולה בזמן הקרוב הם רשאים לבטל אותה לכן אני לא חושב שהבעיה נפתרה.
ניסיתי לשאול מס סופרויזרים מה לגבי נוטריון\זיהוי בקונסוליה ובא כח,.... א י ן עם מי לדבר.... הם פשוט מדקלמים לי שוב ושוב את נוסח המייל..וזהו..
תודה.
אני לא כל כך מבין (וכך הייתי אומר להם): אם לאשתך יש גישה לחשבון, הרי שלאחד משני הבעלים המאומתים יש גישה כזו ואין עילה לסגירתו. אם יש ספק לגבי הזהות הדיגיטאלית שלך (כלומר להרשאות שלך לעשות פעולות), אז שיבטלו את היוזר שלך, אבל שישאירו את של אשתך והחשבון ימשיך לתפקד. יש הבדל בין יוזר, להרשאות שלו, לחשבון עצמו.

אולי אשתך, שההרשאות שלה מתפקדות, יכולה לעדכן את פרטי הקשר (מייל, כתובת לקבלת דואר, טלפון, וכו.), וזה יאפשר לבנק לוודא את הזהות שלך.

אם נתקלת בקיר אטום של מוקדנים, נסה מספר אחר. אולי לבנק יש מספר נפרד לתמיכה מחו״ל, אולי מחלקת הונאה, ואם איתם דיברת, אולי המוקד הרגיל. מה לגבי הסניף עצמו בו נמצא החשבון? דבר עם הבנקאי הפרטי שם, או עם המנהל. יש מנהלים אזוריים, מחלקות כרטיסי אשראי. פשוט לנסות עד שתפוח על המוקדם שמבין עניין.

ואם ניסית הכל, פתח חשבון חדש בבנק אחר לניהול שוטף ותמשיך להתנהל מול הבנק הנוכחי רק כדי למזער נזקים. בהצלחה.

אם אתם מעבירים את הכסף מהחשבון בסוף אז אל תעשו את זה במכה אחת. עדיף 2 3 העברות ולהשאיר כמה דולרים שם. די הגיוני שלחשבון מוגבל כזה יש איזה אלגוריתם שבודק פעולות חריגות (והעברה של כל הכסף בחשבון נשמע לי כמו פעולה די חריגה).

איך זה נגמר בסוף?

:)) חברת הניהול הפנתה אותי לאחת שאחראית על פתיחת חשבונות ובין השאר פתחה גם את שלי. היא חיברה אותי עם איש הקשר שלה בבנק, אדם בשר ודם ולא רובוט טלפוני.. ביקש שאשלח צילומי דרכון..וזהו..
עד הפעם הבאה.......

מתנצל שלא עידכנתי קודם!
אתם בהחלט ראויים לעדכון :)

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
Y בירוקרטיה בפתיחת תיק - עריכה שוק ההון 1
Y בירוקרטיה בפתיחת תיק שוק ההון 1
A בירוקרטיה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
Lamur קיטור בירוקרטיה צרכנות פיננסית 2
Michel ביצוע מהלך משמעותי של הפקדה עצמאית בקרן פנסיה מקיפה. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
ש תכנית הDRIP של אינטראקטיב ישראל שוק ההון 1
yanosh34 עודף לא ברור של זיכוי לפי סעיף 45א מיסים 15
R קרן השתלמות IRA בדמי ניהול של 0.5, האם כדאי? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
T האם מס על הפקדות גבוהות לפנסיה של המעסיק אמור להיות מחושב בצורה שנתית או חודשית? מיסים 7
R שאלה של מתחיל לגבי השקעות בS&P500 שוק ההון 1
מ ביטול טיסות של חברות לואוקוסט - האם חכם? אוף טופיק 15
ב אג"ח של בנקים בארץ שוק ההון 6
S האם מדד חלקי סקטוריאלי של סנופי נחשב מדד מבחינת גמל IRA? שוק ההון 1
M הסכם הצטרפות של ברוקרים - להיות רגוע? שוק ההון 18
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
R איך מוצאים פוליסת חיסכון בעלת יחס גבוהה של נכסים לא סחירים? שוק ההון 9
MaorRocky סכנות של קניית קרקע לפני אישורים נדל"ן 17
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 3
חתול לילה מה צריך להיות הדרוג של אג"ח ישראלי? שוק ההון 16
N שאלה בנוגע למיסוי של אופציות ו RSU מיסים 3
וינסנט זיכוי/החזר מס בגין מיסוי במקור של דיבידנדים מארה"ב ע"י ברוקר זר מיסים 23
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ס האם אפשר לקזז ירידת ערך של רכב ממס רווחי הון מיסים 16
R עזרה בניהול החשבונות של ההורים שוק ההון 12
MaorRocky קופת גמל לא מחזירה לי תשואה של השוק ואני לא מבין למה שוק ההון 2
מ מיסוי אמריקאי של תשלומי מילואים מיסים 9
I אופציה CALL על קרן סל של בלקרוק שוק ההון 1
ש איך עושים סדר בכל הבלגן של חסכונות/פנסיה/השתלמות וכו'? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ש חסרונות של פנקס קבלות ממוחשב לעומת ידני? מיסים 6
מ שוקל העברת תיק השקעות לIB, העברה של קרנות שקליות ותהיות לגבי התיק שוק ההון 7
K חברה משותפת בבעלות של כמה חברות יזמות והגדלת הכנסות 14
A חובת הגשה של טופס 134 בדוח השנתי מיסים 0
B תשואות של מסלול פנסיה לפי חודש (מחקה מדד s&p 500) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
G נייר ערך של 50 החברות הגדולות ב-s&p שוק ההון 6
K האם שוק המניות לא יכול להיות מימוש של מעבר פשוט בין סוגי משאבים שוק ההון 47
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8
J גלגל החיים (או הפרמידה) של הפנסיה, ו-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
E האם קרן אירית של בלקרוק משלמת מס רווחי הון מקוזז אינפלציה או מקוזז הפרשי שערי מט"ח? שוק ההון 3
T מהי "שָנָה" בהגדרת תושב חוזר ותיק, טופס 113 של מס הכנסה מיסים 3
Z אם מתחרטים יום אחרי על מכירה של מנייה שהוחזקה שנים שוק ההון 4
P להיות הגירסה הכי טובה של עצמך. התפתחות אישית 14
ה הפסיכולוגיה של הכסף - הספר צרכנות פיננסית 2
S חבות מס של ידועים בציבור כשלאשה אין הכנסה חייבת במס מיסים 2
I משיכת פנסיה - עניין של מיסוי אוף טופיק 4
עלילה מסלול חוות דעת על תמהיל של יועץ נדל"ן 32
Y שאלות של מייק מתחיל לגבי קרן השתלמות ופנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Y העברה בנקאית או צ'ק האם יש הבדל בין דרכי העברה? סכום של 80 אש"ח נדל"ן 7

נושאים דומים

Back
למעלה