תגובה אחרונה ע"י shlomi171

 1. shlomi171

  אזרח אמריקאי עם שם שונה - בעיה בפתיחת חשבון בIB?

  מה עם לשנות את השם של החשבון בישראל? כמה זה מסובך?
 2. shlomi171

  seekingalpha רשימת מעקב?

  גם אחריו אני עוקב, אבל אני מחפש עוד זוית למיות דיבידנדים.
 3. shlomi171

  seekingalpha רשימת מעקב?

  יש למישהו רשימת כותבים שמומלץ לעקוב אחריהם? בעיקר בנושאי מניות דיבידנד. מלבד חן אלעזר שאותו אני מכיר ומחבב את הפוסטים שלו. תודה.
 4. shlomi171

  מה היא התזונה הנכונה (או לא הנכונה)?

  זה פשוט קציצת בשר טחון כמעט ללא שומן שצלוי למידת וול דאן ומעלה. בקירור נורמלי אין סיבה שזה לא יחזיק תקופה סבירה במקרר. הבעיה בפאסט פוד זה בעיקר הכמויות, אין שום בעיה לאכול כל יום המבורגר בלי הציפס והקולה וכל שאר התוספות מסביב.
 5. shlomi171

  טסלה

  בקצרה: אנחנו בעד כל מה שטוב ונגד כל מה שרע D:
 6. shlomi171

  מה היא התזונה הנכונה (או לא הנכונה)?

  100 ש"ח לכמה משקל/קופסאות בפועל?
 7. shlomi171

  קונה נטפליקס?

  נטפליקס עבדה עד היום עם קו מחשבה של "כמות גוברת על איכות" על מנת למלא את השורות ולהיות בעלי מאחג תוכן שיכול להתחרות בדיסני ושות', לדעתי הפעולה הזו מצתה את עצמה ולקוחות רבים מרגישים שלמרות ההיצע הרב, אין יותר מדי תוכן איכותי שיכול למשוך את העין.
 8. shlomi171

  מה היא התזונה הנכונה (או לא הנכונה)?

  להבנתי בסרדינים אין סיכון של ספיגת כספית בגלל אורך החיים הקצר יחסית שלהם בים לעומת דגים יותר גדולים. עם זאת, לא מצאתי מחקר שיאשר את זה.
 9. shlomi171

  בת ים "על הים"

  תיקנתי לך
 10. shlomi171

  השפעת מלחמת רוסיה-אוקראינה על הכלכלה העולמית

  האירופאים די הביאו את משבר אנרגיה על עצמם בזה שהם סגרו את תחנות הכוח הפחמיות והגרעיניות שלהם ולעבור ולהסתמך על אנרגיה ירוקה שעדיים לא הוכיחה את עצמה. הגז הרוסי הגיע כפתרון ביניים ופוטין מנצל את צינור הלחץ הזה עד תום. מפחיד שיש פוליטיקאים בארץ שחושבים אותו דבר (ההחלטה ההזויה לעצור את חיפושי הגז...
 11. shlomi171

  המצב הפוליטי בקנדה

  לא מסכים, אם את רוצה למחות נגד הכנסת תחסמי את הגישה לכנסת. למה למשל חסימת צמתי רכבת בידי פעילי מחאת הנכים *גם לזמן קצר של שעה בבוקר* נחשב למשהו לגיטימי?
 12. shlomi171

  המצב הפוליטי בקנדה

  אני חייב להגיד משהו שהתשרש בארץ וממש לא מובן לי, ממתי הכזכות להפגין כוללת את הזכות לעצור לאזרח הפשוט את החיים? חסימת צרירים מרכזיים/ צמתי רכבת/ כניסה לשדה תעופה זה אלימות לכל דבר ובהפגנות היא מוכוונת לאזרח משלם המיסים שמנסה לחיות את חייו. זאת לא הפגנה ואין שום צידוק שבעולם לביצוע פעולה כזו.
למעלה