• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

אוטומציה

הם יכולים להחליט על דעת עצמם לעבור להערכה?
חברת חשמל מספקים לי מוצר, יש להם כללים, מהו המחיר ואייך גובים אותו. כמובן שכללים אלו כפופים לרגולטור. אם לא מתאים לי הכללים של הרגולטור אני יכול לקנות גנרטור.
בכל מקרה זה לא שהם עושים הערכה וזהו, אני יכול להיכנס לאתר ולעדכן קריאה, ואז ישלח לי חשבון חדש.

הם יכולים להחליט על דעת עצמם לעבור להערכה?
בהחלט יש בזה משהו מקומם.
יאמר לזכותם שלפחות מאפשרים לעדכן קריאה באופן יזום על ידי הלקוח ולהימנע מהערכה.

אגב, מבחינתם יש בזה סיכון שאנשים לא הגונים "ילוו" על חשבונם, דהיינו יעדכנו קריאה נמוכה יותר על מנת לדחות את התשלום.
שמעתי מאחד העובדים שם, שיכול להתקשר אדם שקיבל חשבון עם הערכה על 2,000 שח ולספר סיפורים שהשנה הוא היה בחו"ל ויתקנו לו את החשבון לפי הדיווח שלו.

או אני מאמין גדול באוטומציה (מתכנת כמובן).

זה התחיל עם סקריפט קטן שכתבתי לפני שנתיים (כשחייתי בלונדון) שיושב על חשבון טוויטר ונכנס לתחרויות. מייצר בין 5000 - 10,000 ש"ח בשנה בפרסים. קצת יותר בעייתי לשימוש בארץ (אין תחרויות) אבל אני ממשיך להריץ אותו בלונדון ואוסף פרסים נבחרים (השאר נותן לחברים). החשבון - https://twitter.com/guynesher123

במקביל אני מצלם ומנסה לקדם את עצמי (מנסה לעשות כסף מהצד). כרגע אני מצליח לייצר בין 50-200 ש"ח בחודש שזה ממש לא מצדיק את המאמץ שהולך פנימה, אבל אני בדרך הנכונה (לדעתי). ע"מ לקדם את עצמי בכל האתרים החברתיים שתלויים במספר האינטרקציות (ראה ערך אינסטגרם) הרמתי סקריפט שאוטומטית מגיב לתמונות חדשות (אותם אנשים מגיבים לי בחזרה / עוקבים אחרי). עדיין די ראשוני אבל התוצאות סבירות - https://www.instagram.com/guyn אני לא רוצה סתם לקדם את עצמי כי זה לא מטרת הפורום אבל אם אתם רוצים לרכוש הדפס דברו איתי בפרטי :>

אוטומציה בבית יותר מסובכת בגלל עלויות (לא רק זמן פיתוח אלא גם רכיבים פיזיים שבד"כ לא זולים כ"כ) - אני בודק בניה של מערכת השקיה אוטומטית לעציצים - לא מסובך אבל יעלה כמה מאות שקלים לעשות כמו שצריך ולא בטוח שזה מצדיק את העלות. אם יש אנשים שבנו דברים דומים הייתי שמח לשמוע.

הכללים לחישוב חשבון חשמל https://pua.gov.il/DomesticConsumers/Pages/ConsumerRightsFull.aspx
מתברר שאפשר לבקש קריאת מונה, לא להאמין למונה ולשלוח אותו לבדיקה ואפשר כמובן להמשיך ולא להאמין למכון הבדיקה ועוד ועוד. תעסוקה נפלאה לימי העצמאות הכלכלית.

בנימה אישית: עוזר אישי זה דבר נהדר :)
הוא דואג לכל הדברים הקטנים הללו אשר מסיחים את הדעת מהעבודה עצמה, מטפל בקביעת פגישות, מו"מ מול גורמים שונים, ועוד...
אומנם לוקח קצת זמן עד ששני הצדדים מתאימים עצמם אחד לשני, אבל כאשר יש עוזר טוב הוא שווה את משקלו בזהב.
כמובן לא לשכוח את החלק הטוב שאתם מספקים למישהו עבודה.
@זאב
כמה עולה עוזר אישי בארץ?

אם העוזר לא חייב לדבר עברית אפשר למצוא עוזר במזרח בדולרים ספורים לשעה
אתר אחד מיני רבים בתחום

https://www.yourmaninindia.com/
באנגלית אני יודע למצוא.. אני דווקא מחפש מישהו שיתקשר לבנקים לבטל עמלות, יילך לדואר, יתקשר לתאם תור בקופה, יברר כמה עולס סרט ביס..

@זאב
כמה עולה עוזר אישי בארץ?
תלוי בהרבה משתנים, כל המספרים שאני כותב פה הינם באלפי שקלים ברוטו.
עוזר מקצועי בחברה למנכ"ל שכרו יכול לנוע בין 15 ל 22
עוזר אישי מתחיל (לאחר סיום לימודים לתואר ראשון) בדרך כלל מרוויח בין 7 ל- 9, הם עובדים בדרך כלל בתור עוזרים פרלמנטרים לחברי כנסת או ס.עוזר אישי
סטודנט לתואר ראשון שעובד במשרה חלקית מרוויח בין 1.5 ל- 4 , שוב תלוי בתפקיד ובשעות שבו הוא עובד. היתרון בתפקיד שבדרך כלל הם עובדים מהבית, או משלבים זאת עם עבודה נוספת.

נערך לאחרונה ב:
לא הבנתי את תגובתך
עוזר אישי, בהבנה שלי, חוץ מ 1% של בוגרי מנהל עסקים שמוכנים להיות פקידה של איזה מנכ"ל, זה תפקיד של מזכירה.

המחשב שצריך בשביל זה תואר מגוכחת בעיני. או שמישהו השקיע בתואר בשביל לעבוד כמזכירה.

המחשב שצריך בשביל זה תואר מגוכחת בעיני. או שמישהו השקיע בתואר בשביל לעבוד כמזכירה.
אני אענה לך על זה באנלוגיה הבאה:
מה ההבדל בין סמנכ"ל תפעול לעוזר אישי?
התשובה היא: בעוד שסמנכ"ל התפעול שואב את כוחו מהסמכויות שמוקנות לפי תקנון החברה, עוזר אישי שואב את כוחו בארגון מהאישיות שלו ביצירת קשרים ארגוניים ופוליטיים.

אבל אם נהיה יותר ממוקדים להלן ציטוט מהעיתונות שמסביר זאת:
"עוזר אישי צריך לבטל לחלוטין את האגו שלו בפני הבוס, הוא נחשף לסודות הכמוסים ביותר של המנכ"ל, יו"ר הדירקטוריון או בעל השליטה בחברה. הוא מתמסר כל-כולו לקידום האינטרס של הבוס, ועליו להיות זמין עבורו במשך כל שעות היממה, כולל שבתות וחגים לטיפול בנושאים מקצועיים ואישיים. זו גם הסיבה שבמקרים מסוימים האינטראקציה האינטנסיבית בין הבוס לעוזר האישי הופך גם לקשר אישי עמוק"

כתבה על תפקידם של עוזרים אישיים (רמז: גם מהנדסים עובדים כעוזרים אישיים).

אם אני אענה לך בצורה יותר פרסונאלית, תפקידו של עוזר אישי בחברה הינו להוות את שדרת הניהול הבאה. לי יש עוזר אישי בחברה שלי, ומעבר לעובדה שהוא מטפל בחלק מהדברים בחיי היומיום. הוא גם לומד לנהל פרויקטים\לשוחח עם אנשים בדרגות בכירות\לערוך ראיונות עבודה\ניהול תקציבים\ועוד.....
המטרה בעוזרים אישיים הינו לתפיסתי תכנון עתידי, זו הדרך האידיאלית להכין את הקרקע שארגון יוכל לשמור על התרבות הארגונית שלו.

לא כל כך.
הוא יכול לציין החשבון נמוך/גבוה ב איקס % מהחשבון בשנה שעברה.

לוקח שניה ולהעיף מבט על הסכום וללקלוט האם הוא סביר או שיש בעיה. לא?!
כן, אבל אני מעוניין להעלים מחיי שניות מיותרות.
אנחנו כרגע שנינו מעורבים בהמון פרוייקטים, וההתעסקות הזו בקטנות פשוט מסיחה את הדעת.
זה לא רק חשבון החשמל. אלה רוב ההיבטים של החיים שלנו.

אז תחליט על סכום גג,
חברה, יש לי מעט קומון סנס שמאפשר לי בכל זאת לחשוב על פתרונות כאלה בעצמי, אני מספר על מה הייתי מעוניין שיהיה לי.

חברה, יש לי מעט קומון סנס שמאפשר לי בכל זאת לחשוב על פתרונות כאלה בעצמי, אני מספר על מה הייתי מעוניין שיהיה לי.
האויב של הטוב הוא המצויין.
לדעתי, לא תמצא כלי שיאפשר לך באופן אוטומטי לחסוך 5 שניות בחודש. כל כלי כזה ידרוש תחזוקה יקרה יותר מבחינת זמן, או ויתור על השאיפה לפקח על גובה החשבון.

האויב של הטוב הוא המצויין.
לדעתי, לא תמצא כלי שיאפשר לך באופן אוטומטי לחסוך 5 שניות בחודש. כל כלי כזה ידרוש תחזוקה יקרה יותר מבחינת זמן, או ויתור על השאיפה לפקח על גובה החשבון.
יש איזה בדיחה על מתכנתים שעובדים קשה כדי לחסוך לעצמם עבודה קלה. (כנראה הקומיקסים של @Yevgeny )

נושאים דומים

Back
למעלה