• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

לא מצליח למצוא עבודה, האם זה בגלל שאני כבד שמיעה?

אימפולסיביות

משתמש רשום
דירוג
4
שלום לכולם,

קראתי את הכללים והבנתי שאסור לפרסם שמות של מוסדות, חברות וכו', אז לא אכתוב שמות.

אני בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטה מסוימת (סיימתי לימודים בפברואר) ללא ניסיון, אני כבד שמיעה וקורא שפתיים כך שאני מתקשה לתקשר באמצעות שיחות טלפוניות (אני מבין כמה מילים רק במקרים בודדים), אפילו מכשירי שמיעה לא עוזרים מכיוון שאני שומע את מה שאומרים לי בשיחות טלפוניות אבל לא מבין.

הכיוון שלי זה להיות כלכלן/אנליסט/תמחירן, אבל כל מקום עבודה ששלחתי אליו קורות חיים - לא חוזרים אליי, אני כמובן לא שופט כי יכול להיות שזה בגלל שאין לי ניסיון או כל סיבה אחרת, אבל 2 חברות כן חזרו אליי וכתבתי להם שאני כבד שמיעה כך שאני מתקשה לתקשר באמצעות שיחות טלפוניות, ואז הם כתבו לי "צר לי, התפקיד כולל שיחות טלפוניות", אני מפברואר לא מצליח למצוא עבודה, אני ידעתי מראש שזה עלול לקחת לי זמן רב עד שאמצא עבודה (בלי קשר לכך שאני כבד שמיעה, אמרו לי שזה קורה להרבה אנשים, במיוחד מי שסיים/סיימה כלכלה), אבל אני מרגיש שאם הייתה לי יכולת לתקשר באמצעות שיחות טלפוניות אז אולי הייתי עובד היום (כמובן שלא בטוח שהייתי עובד היום מכל מיני סיבות כמו שלא הייתי מספיק טוב בראיון עבודה וסיבות אחרות, אבל לדעתי זה היה כן מגדיל את הסיכוי שהייתי מוצא עבודה).

פניתי לעובדת סוציאלית לגבי עזרה בחיפוש עבודה (יש לי 48% נכות כך שביטוח לאומי מימן את הלימודים של תואר ראשון וכל מה שמסביב כמו תמלול, מחשב נייד וכו', כלומר הייתי זכאי לתכנית שיקום, ועזרה בחיפוש עבודה מהווה חלק מתכנית שיקום), היא כמובן נענתה לעזרתי, אבל אנחנו בקושי נפגשים וכבר חודשיים וחצי אין ממש התקדמות (נפגשנו רק פעם אחת לפני חודש, והיא אמרה שבפגישה הבאה אני היא ואחראית של חברת השמה ניפגש שלושתנו ומשם נתקדם, הפגישה הראשונה הייתה לדבר על המצב שלי, מה הכיוון שלי, מה אני מתכנן לעשות בעתיד וכו', להבהיר הכול), אבל היא בקושי עונה (היא אמרה לי מראש שהיא עמוסה ואני כמובן כיבדתי וחיכיתי, אבל חודשיים וחצי?), אני משתדל לא לשפוט (בגלל שאני מתוסכל) כי אולי היא באמת עמוסה וכנראה שלהיות עו"ס זה לא קל וכו', חשבתי להניח שהיא פשוט שכחה ממני והזניחה אותי אבל מצד שני זה לא נשמע לי הגיוני מכיוון שביטוח לאומי הוציאו לא מעט כסף עליי (על תכנית שיקום) אז יש להם אינטרס שאמצא עבודה אם אני לא טועה.

אז אולי פשוט לשנות כיוון? כלומר לא להיות אנליסט/תמחירן? האם קיימים תפקידים בכלכלה (שהם לא אנליסט/תמחירן) שבהם לא דורשים שיחות טלפוניות ומתאימים יותר לאנשים כמוני?

אני כמובן ידעתי עוד לפני שהתחלתי תואר ראשון שלפחות חלק מהתפקידים בכלכלה דורשים שיחות טלפוניות, אבל חשבתי שיגידו לי "נמצא פתרון לבעיה הזו, ההשכלה הכי חשובה לנו" כי בתפקידים מכובדים משתמשים גם באימיילים הרבה פעמים, לא? ובנוסף לכך, הבנתי שכאשר המעסיקים יעסיקו אנשים עם מוגבלות אז הם יקבלו הטבה מהמדינה אם אני לא טועה.

אני אפילו מוכן להתפשר על משכורת הכי נמוכה (בתפקיד של כלכלה) בשוק שזה 7-9K ש"ח אם אני לא טועה, העיקר לצבור ניסיון ויחד עם זה המשכורת תעלה, ועדיין, לא מצליח למצוא עבודה.

אני מרוב הייאוש ותסכול שלחתי קורות חיים לתפקיד הזה:
image.jpg

ובהמשך התחרטתי, כי התפקיד הזה יותר קשור לתעשייה וניהול ופחות לכלכלה כך שאם אעבוד בזה בסוף אז לא אתקדם כ-כלכלן אם אני לא טועה ואז כל ההשקעה בתואר ראשון הלכה לפח, שלחתי אליהם קורות חיים מכיוון שהמשרה פעילה עוד ממרץ אז הנחתי לעצמי שהם לא מצליחים למצוא עובד/ת ולכן חשבתי שיש לי סיכוי להתקבל לשם למרות שהם דורשים שנה לפחות של ניסיון בעוד שאני ללא ניסיון.

ו... זהו בעצם, אני ממש מתנצל שכתבתי המון, ניסיתי לקצר כמה שיותר ועשיתי רווח טיפה גדול בין הפסקאות כדי שיהיה לכם/ן נוח לקרוא (אני מקווה), אז... אשמח לעצות בבקשה.

תודה רבה והמשך שבוע מצוין לכולם (ושוב מתנצל שכתבתי המון) :)

שלום לכולם,

קראתי את הכללים והבנתי שאסור לפרסם שמות של מוסדות, חברות וכו', אז לא אכתוב שמות.

אני בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטה מסוימת (סיימתי לימודים בפברואר) ללא ניסיון, אני כבד שמיעה וקורא שפתיים כך שאני מתקשה לתקשר באמצעות שיחות טלפוניות (אני מבין כמה מילים רק במקרים בודדים), אפילו מכשירי שמיעה לא עוזרים מכיוון שאני שומע את מה שאומרים לי בשיחות טלפוניות אבל לא מבין.

הכיוון שלי זה להיות כלכלן/אנליסט/תמחירן, אבל כל מקום עבודה ששלחתי אליו קורות חיים - לא חוזרים אליי, אני כמובן לא שופט כי יכול להיות שזה בגלל שאין לי ניסיון או כל סיבה אחרת, אבל 2 חברות כן חזרו אליי וכתבתי להם שאני כבד שמיעה כך שאני מתקשה לתקשר באמצעות שיחות טלפוניות, ואז הם כתבו לי "צר לי, התפקיד כולל שיחות טלפוניות", אני מפברואר לא מצליח למצוא עבודה, אני ידעתי מראש שזה עלול לקחת לי זמן רב עד שאמצא עבודה (בלי קשר לכך שאני כבד שמיעה, אמרו לי שזה קורה להרבה אנשים, במיוחד מי שסיים/סיימה כלכלה), אבל אני מרגיש שאם הייתה לי יכולת לתקשר באמצעות שיחות טלפוניות אז אולי הייתי עובד היום (כמובן שלא בטוח שהייתי עובד היום מכל מיני סיבות כמו שלא הייתי מספיק טוב בראיון עבודה וסיבות אחרות, אבל לדעתי זה היה כן מגדיל את הסיכוי שהייתי מוצא עבודה).

יש לך את הקלפים שקיבלת בעולם. בוא ננסה לעשות איתם את המיטב.

פניתי לעובדת סוציאלית לגבי עזרה בחיפוש עבודה (יש לי 48% נכות כך שביטוח לאומי מימן את הלימודים של תואר ראשון וכל מה שמסביב כמו תמלול, מחשב נייד וכו', כלומר הייתי זכאי לתכנית שיקום, ועזרה בחיפוש עבודה מהווה חלק מתכנית שיקום), היא כמובן נענתה לעזרתי, אבל אנחנו בקושי נפגשים וכבר חודשיים וחצי אין ממש התקדמות (נפגשנו רק פעם אחת לפני חודש, והיא אמרה שבפגישה הבאה אני היא ואחראית של חברת השמה ניפגש שלושתנו ומשם נתקדם, הפגישה הראשונה הייתה לדבר על המצב שלי, מה הכיוון שלי, מה אני מתכנן לעשות בעתיד וכו', להבהיר הכול), אבל היא בקושי עונה (היא אמרה לי מראש שהיא עמוסה ואני כמובן כיבדתי וחיכיתי, אבל חודשיים וחצי?), אני משתדל לא לשפוט (בגלל שאני מתוסכל) כי אולי היא באמת עמוסה וכנראה שלהיות עו"ס זה לא קל וכו', חשבתי להניח שהיא פשוט שכחה ממני והזניחה אותי אבל מצד שני זה לא נשמע לי הגיוני מכיוון שביטוח לאומי הוציאו לא מעט כסף עליי (על תכנית שיקום) אז יש להם אינטרס שאמצא עבודה אם אני לא טועה.

בוא ננסה לשנות את כיוון המחשבה פה.
ביטוח לאומי זה גוף ממשלתי. הוא נותן לך מה שמגיע לך לפי החוק. אין לו שום אינטרס שיהיה לך טוב או שתצליח בחיים. רק לך יש את האינטרס הזה ואתה צריך להשתמש במה שנותנים לך בהתאם.
אני מאוד בעד שתהיה נחמד לעו"ס ובכללי תכבד את זה שהיא כנראה עושה עבודת קודש לעומת שאר המקצועות, אבל בהחלט הייתי מנסה להציק בצורה נחמדה נגיד פעם בשבוע. אתה יכול לשלוח הודעה כגון "היי שבוע טוב מקווה שהכל טוב. רק רציתי לתזכר שוב שאני אשמח שניפגש בהקדם עם חברת ההשמה".

אז אולי פשוט לשנות כיוון? כלומר לא להיות אנליסט/תמחירן? האם קיימים תפקידים בכלכלה (שהם לא אנליסט/תמחירן) שבהם לא דורשים שיחות טלפוניות ומתאימים יותר לאנשים כמוני?

אני כמובן ידעתי עוד לפני שהתחלתי תואר ראשון שלפחות חלק מהתפקידים בכלכלה דורשים שיחות טלפוניות, אבל חשבתי שיגידו לי "נמצא פתרון לבעיה הזו, ההשכלה הכי חשובה לנו" כי בתפקידים מכובדים משתמשים גם באימיילים הרבה פעמים, לא? ובנוסף לכך, הבנתי שכאשר המעסיקים יעסיקו אנשים עם מוגבלות אז הם יקבלו הטבה מהמדינה אם אני לא טועה.

אני אפילו מוכן להתפשר על משכורת הכי נמוכה (בתפקיד של כלכלה) בשוק שזה 7-9K ש"ח אם אני לא טועה, העיקר לצבור ניסיון ויחד עם זה המשכורת תעלה, ועדיין, לא מצליח למצוא עבודה.
אני מרוב הייאוש ותסכול שלחתי קורות חיים לתפקיד הזה:
image.jpg

ובהמשך התחרטתי, כי התפקיד הזה יותר קשור לתעשייה וניהול ופחות לכלכלה כך שאם אעבוד בזה בסוף אז לא אתקדם כ-כלכלן אם אני לא טועה ואז כל ההשקעה בתואר ראשון הלכה לפח, שלחתי אליהם קורות חיים מכיוון שהמשרה פעילה עוד ממרץ אז הנחתי לעצמי שהם לא מצליחים למצוא עובד/ת ולכן חשבתי שיש לי סיכוי להתקבל לשם למרות שהם דורשים שנה לפחות של ניסיון בעוד שאני ללא ניסיון.

הייתי ממשיך לחפש ולא מוותר.
לא יודע איזה עוד ניסיון תעסוקתי יש לך בחיים, אבל בהחלט גם לעבוד במשהו שהוא לא בדיוק מה שאתה רוצה לשנה או שנתיים יתן לך עוד כלים בחיים כדי אח''כ שוב חיפוש עבודה במה שאתה רוצה.
התואר שעשית לא הולך לפח בשום מקרה.

ו... זהו בעצם, אני ממש מתנצל שכתבתי המון, ניסיתי לקצר כמה שיותר ועשיתי רווח טיפה גדול בין הפסקאות כדי שיהיה לכם/ן נוח לקרוא (אני מקווה), אז... אשמח לעצות בבקשה.

תודה רבה והמשך שבוע מצוין לכולם (ושוב מתנצל שכתבתי המון) :)
אין לי יותר מדי טיפים בנוגע לתחום עצמו, אבל בהחלט הייתי מחפש אנשים שעובדים בתחום ויוכלו לעזור לך להבין מה אתה צריך לעשות כדי למצוא עבודה. זה מאוד נפוץ במקצועות טכנולוגיים שלאנשים יש מנטור או ייעוץ שעוזר להם להתקדם קדימה לעבר עבודה, אז מקווה שזה אפשרי גם פה.

@אימפולסיביות
אין לי הרבה איך לעזור, אבל אני מאוד מעריך את העוצמות שלך לחפש ולא לוותר, שואב מזה השראה.
יום יבוא ואולי סיפור החיים שלך יהיה שווה סרט תיעודי. תאמין בזה.

שאלת תם: יש אולי כלי שיודע לתמלל שיחה לטקסט, ובמקביל להקריא טקסט לשיחה ?
נשמע מאד מתאים לסיטואצייה של שיחה בטלפון, בתנאי שאתה יודע לכתוב טקסט ממש מהר.
אם אתה יכול לדבר בטלפון ולקרוא את הטקסט המתומלל אז אפילו יותר פשוט.

בהנחה שיש משהו כזה, הייתי מציע במקום להגיד מראש שאתה כבד שמיעה, לקבוע ראיון טלפוני קצר ולהדגים את היכולת תקשורת שלך, מאמין שאם ישמעו שאפשר לתקשר בצורה סבירה בטלפון אז פחות ירתעו.

מחזק ומעלה, אם אלה המספרים הייתי (אם הייתי בסיטואצייה שלך) אפילו אומר מראש שאני מודע למצב ומוכן לקבל משכורת נמוכה ממחיר השוק, ההבדל של כמה אלפים בודדים בחודש הבתחלה הוא זניח לחלוטין לטווח הארוך, ויכול להיות שתיפול על מעסיק קמצן שזה מה שיקנה אותו.

@אימפולסיביות כמה שאלות/כיוונים:
1. במה עובדים כבדי שמיעה בוגרי תואר ראשון? כיצד הם מתגברים על קשיי התקשורת?
2. האם אתה יודע כיצד אתה נשמע באוזני אחרים? האם הדיבור שלך ברור מספיק לקיום שיחה שוטפת?

בהכללה, יכולת לתקשר היא חשובה בהרבה מקצועות. אם תבין איך דומים לך מתגברים על הפער זה ייתן לך כיוון.

לצערי אין לי ידע מספק על מקצועות הכלכלה ועל שוק העבודה בתחום. אבל גם לי יש משהו שעלול להפריע למצוא עבודה, אז חשבתי הרבה על איך מתמודדים. אני מאמין שכולנו נשמח גם לשמוע עדכון ממך בעוד כמה חודשים של איך הלך. דבר ראשון לא הייתי אומר שאני מוכן להתפשר על מחיר נמוך ממחיר שוק מכיוון שאז המעסיק עלול לשמוע משהו כמו. " אני יודע שאני עובד גרוע או אז תשלם לי פחות משאר העובדים בבקשה תעסיק אותי" אני מאמין שבטוח יש לך ידע בכלכלה כי אחרת לא היית מוציא תואר ולכן אני לא רואה סיבה שתקבל פחות ממחיר השוק. וגם סיכוי מאוד טוב שאתה אפילו טוב יותר מהממוצע אם הצלחת להוציא תואר חרף קשיים.

אני מאוד בעד שתהיה נחמד לעו"ס ובכללי תכבד את זה שהיא כנראה עושה עבודת קודש לעומת שאר המקצועות, אבל בהחלט הייתי מנסה להציק בצורה נחמדה נגיד פעם בשבוע. אתה יכול לשלוח הודעה כגון "היי שבוע טוב מקווה שהכל טוב. רק רציתי לתזכר שוב שאני אשמח שניפגש בהקדם עם חברת ההשמה".
דבר שני: מסכים לגמרי עם העצה לגבי ביטוח לאומי. יתכן מאוד מאוד שהעוס אדם מדהים אבל מה שבטוח מי שמשלם לה זה המדינה. כלומר, היא לא מתוגמלת לפי האם היא תמצא לך עבודה הכי מהר או לא ולכן להציק לה בנחמדות יכול להיות הדבר המושלם.
דבר שלישי: הייתי מנסה בשיא הבטחון להתבדח על המגבלה הזאת אם הייתי אתה אני חושב שזה יניב לך נקודות זכות, בסף הכל המראיינים האלה הם בני אדם ואם תהייה מצחיק וכריזמטי זה כן יכול לעבוד. אתה יכול לספר על איך במקום עבודה הקודם שלך בגלל שאתה לא שומע הכי טוב בכל דבר שהיה צריך לטפל וואטסאפ או מייל אחד והיית מקבל את זה.

ולסיום שתדע שמבחינתי אתה מעורר השראה ואני מעריך אותך בטירוף. אני בטוח שאתה תמצא עבודה בסוף כי בסופו של יום מי שטוב במה שהוא עושה מוצא עבודה. אם אתה טוב בכלכלה מעסיק לא ירצה לוותר עליך כי אתה לא שומע הכי טוב.

לכולם קשה למצוא עבודה ראשונה/ בת זוג... לך יש "תירוץ לגיטימי" ללמה לא חוזרים אלי.
א. אתה יכול לנסות לפרסם פוסט בלינקדין של "כולה קליק".
אבל 2 חברות כן חזרו אליי וכתבתי להם שאני כבד שמיעה כך שאני מתקשה לתקשר באמצעות שיחות טלפוניות, ואז הם כתבו לי "צר לי, התפקיד כולל שיחות טלפוניות"
ב. בתנאי שלא נגעת ב-א. - לא לציין שאתה כבד שמיעה ולתאם שיחה פנים אל פנים -"במקרה אהיה באזור ביום X"
ג. לנסות להגיע לחברות השונות שמעניינות אותך ולתת קורות חיים ביד

נ.ב.
שמעתי על כלכלן עיוור שהצליח להתקבל בטענה שהוא ורק הוא מסוגל לנהל "נאמנות עיוורת".

אני תוהה אם יש קבוצת פייסבוק של כלכלנים מחפשים עבודה או או כלכלנים באופן כללי.
אני חושב שאם היית פותח פוסט כזה שם, היית מקבל הרבה תגובות, לא מתוך רחמים, אלא אני בטוח שפשוט היית מגיע למישהו שמחפש עובד, למשרה שלא דורשת שיחות טלפוניות, ואומר לעצמו אני רוצה בנאדם עם כזאת מוטיבציה.

דוגמה מחיפוש זריז - https://www.facebook.com/groups/2475878672443773

אני לא מכיר את התחום, אבל הדבר הכי טוב זה לפגוש מגייסים או מנהלים באופן בלתי אמצעי כך שיבינו את הקושי ויתגייסו לסייע. היה אצלכם יריד גיוס? הייתי מחפש דברים בסגנון.
לפעמים לאוניברסיטאות יש גם קשרים עם התעשייה, הייתי מחפש כזאת פונקציה באוניברסיטה ומנסה להפעיל אותה, דרך ארגון הבוגרים או מרכז הסיוע לסטודנט.
הייתי גם מחפש פרסומים על חברות שמקיימות איזשהי פעילות חברתית או פילנטרופית בתחום, מנסה להשיג איש קשר שקשוב לקושי שלך ומכיר את החברה מבפנים. בחברה בה אני עובד למשל, יש עדיפות בתהליך הגיוס למועמדים עם כל מיני מאפיינים, אם עובד שולח את הקו"ח ומסמן את זה.
בהצלחה!

1. דבר ראשון הייתי מחפש קהילה של כבדי שמיעה ושואל שם. אולי יש קבוצת פייסבוק רלוונטית. אתה בטוח לא הראשון שנתקל בבעיה הזו ויועיל לשאול אנשים אחרים במצבך איך הם מסתדרים.
2. יש לך איזה קשרים רלוונטיים? שווה לשאול הורים, סטודנטים וחברי סגל מהתואר שהיית בקשר איתם, ואת הקהילות מסעיף 1 אם הם במקרה מכירים מישהו שמחפש וכו'. קשרים זו גם דרך לחפש משרה רלוונטית (כי כבר בפניה הראשונית יצויין כובד השמיעה) וגם בכלליות זו דרך טובה לחפש עבודה.
3. חברות גדולות ובמיוחד בינלאומיות בד"כ יותר פתוחות להעסקת אנשים עם מגבלות.
4. אל תתיאש - זו כנראה לא הפעם הראשונה שאתה צריך להשקיע יותר מאמצים מהאדם הממוצע. תזכור שגם אם 95% מהמשרות לא מתאימות לך, אתה צריך למצוא רק אחת שכן מתאימה. אני מציע שתתייעץ עם החבר'ה מסעיף 1 ואז תמשיך בחיפוש עבודה. בהצלחה!

וכתבתי להם שאני כבד שמיעה כך שאני מתקשה לתקשר באמצעות שיחות טלפוניות, ואז הם כתבו לי "צר לי, התפקיד כולל שיחות טלפוניות"
נקודת מבט נוספת:
המעסיק מכיר דרך עבודה מסויימת. הניסיון שלו מצומצם. העלת קושי, וקיבלת מענה "אנחנו לא יודעים מה לעשות בנידון".
היה הרבה יותר יעיל עבורך אם במקום להעלות קושי, תראה את מקומך כמי שצריך ללמד אודות הפתרונות.

קח על הכפתיים שלך את העבודה להכיר מה נדרש במשרות כאלו, אילו חלופות יש לביצוע המשימות, אילו מעקפים יש לקיום שיחות טלפון וכו'.
אני יודע שזה "לא פייר" אבל בפועל, אלא אם אתה הולך למקום עבודה גדול, המעסיק כנראה מרגיש חסר אונים אל מול הקושי שהעלת. ואל מול הקיבעון שלו בשיטות עבודה.
בשורה התחתונה - אין קשר אין כבדות שמיעה לאיכות עבודתך ככלכלן. אבל צריך למצוא שיטות עבודה שיתאימו ויביאו לידי ביטוי את כישורייך.

לכל מה שכתוב מעלה תוסיף שעבודה ראשונה אחרי תואר היא מקפצה קשה לכולם, גם למי שבשבלונה המשעממת. זאת מכיוון שכישורייך המקצועיים עוד לא הוכחו.

בדרך לשם אני מציע שתהפוך אתה למומחה התאמות של הארגון (שעוד לא הצטרפת אליו). תשדר למעסיק לא שיהיה לו יותר קשה, אלא שהוא ירוויח עוד ידע, כלים, גמישות מחשבתית, וזאת מבלי להקריב במקצועיות. צא ולמד אילו פתרונות יש בשוק, תתחבר לקהילות של כבדי שמיעה - איך הם מתמודדים במסגרת המקצועית? מה עושים עם שיחות טלפון? תיצור קשר עם כלכלנים - תלמד את שיטות העבודה הסטנדרטיות. אילו חלופות תציע במקומן כדי להשיג את מטרות העבודה?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A מנסה למצוא עבודה ולא מצליח התפתחות אישית 86
י לא מצליח למצוא עבודה (בעל תואר ראשון בכלכלה חד חוגי) התפתחות אישית 25
C לא מצליח למצוא עבודה התפתחות אישית 33
A לא מצליח למצוא עבודה ראשונה בהייטק אוף טופיק 38
S שאלת מס שבח (לא מצליח למצוא תשובה) נדל"ן 10
R לא מצליח למצוא יועץ פיננסי בלתי תלוי שוק ההון 27
klayhamn לא מצליח למצוא המלצה על יועץ פנסיוני פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 18
ה לא מצליח למצוא אם יש חפיפה ב VTI/SPLV/IWM שוק ההון 0
G לא מצליח למצוא קרנות סל באפליקציה שוק ההון 3
Z בשעתיים אחרונות לא מצליח לקבל קוד אימות חד פעמי לאיזור אישי במס הכנסה, מישהו עוד נתקל בבעיה כזו? מיסים 0
א לא מצליח למכור כבר מעל חודש - אין היענות נדל"ן 33
Y בן 40, לא מצליח לצאת מבית ההורים. אוף טופיק 37
סטס לא מצליח לצאת מהדירוג הנמוך, ולבנות עסק יציב שגודל התפתחות אישית 6
R לא מצליח לראות הבדל בין קרנות כספיות של אותה החברה שוק ההון 3
A לא מצליח להבין לגבי קרנות סל חוץ שנסחרות בארץ שוק ההון 16
א לא מצליח להבין איגרות חוב ממשלתיות, איך החישוב הזה עובד ? שוק ההון 6
Tsachi01 מורה רווק מרוויח 8+ נטו ולא מצליח לסגור את החודש - דעתכם? אוף טופיק 155
R הייטק -חברה בינונית מול סטארט אפ? לא מצליח לבחור אוף טופיק 8
N מצליח בהכול, במתמטיקה אאוט סיידר התפתחות אישית 32
ת לא מצליח להזמין כ.אשראי לאימי. ספציפית אשראי "שופרסל" צרכנות פיננסית 18
M מה קורה אם קונה דירה לא מצליח לשלם אחרי חתימת חוזה ורישום הערת אזהרה? נדל"ן 7
aminadav מישהו מצליח להבין למה נדל"ן בנייה ומניב יורדים כל כך הרבה בחודשים האחרונים? פוסטים מאיכות נמוכה 3
Y לא מצליח להבין מה ההיפ עם חברות הפאאנג כאן אוף טופיק 18
כ לא מצליח להחליט במה להשקיע יומני מסע אישיים 7
R לא מצליח לקבל כרטיס אשראי למטרות חסכנות עקב חוק נתוני האשראי החדש צרכנות פיננסית 25
A לא מצליח להבין איך אין עדיין אינפלציה שוק ההון 22
A לא מצליח להבין איך נגרם ההפסד שוק ההון 2
Y איני מצליח להבין איך בקרנות סל יש פער בין מה שהמדד עשה למה שהקרן עשתה שוק ההון 5
L לא מצליח להמיר שקלים לדולר בIB שוק ההון 5
י לא מצליח להפסיק לבזבז כסף. מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 68
ד לא מצליח לצאת מהבית של ההורים אוף טופיק 232
E לא מצליח לחשב ולהבין את עמלות הניהול שלי בבנק צרכנות פיננסית 6
M עזרה בספארק, לא מצליח לרכוש קרן מחקה שוק ההון 3
T לא מצליח לעשות העברה בין שלקים לדולרים בIB שוק ההון 9
jenglender לא מצליח להשיג ITIN אמריקאי שוק ההון 8
מ לא מצליח להבין את נתוני הקרנות הנאמנות שוק ההון 0
tomer111 מה ההשלכות של פרישה בגיל 60 ומדוע אני לא מצליח לשכנע את סוכן הביטוח לשנות את גיל הפרישה לזה? אוף טופיק 3
yossik לבדוק חשבוניות חברים, שיטת מצליח על ימין ושמאל מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
S סתם מחשבה שעלתה לי וקשה לי למצוא את הקאץ' הכלכלי אוף טופיק 8
H איך למצוא ח"פ של מרפאת שיניים עם קוד תאגיד לצורך תביעה קטנה אוף טופיק 3
א איפה אפשר למצוא מידע לגבי התשואה הפנימית והמח"מ של קרנות כספיות ? שוק ההון 2
I איפה ניתן למצוא דמי ניהול של תעודות סל שוק ההון 5
פ היכן ניתן למצוא נתונים היסטוריים על שינויים בתשואת הדיבידנד של מדדים ושל קרנות סל? פוסטים מאיכות נמוכה 1
M מסודר כלכלית ואלהורי - מתקשה למצוא משמעות בחיים התפתחות אישית 86
tomer111 איך למצוא מחיר אג״ח בארץ דרך googlefinance google spreadsheet שוק ההון 1
P איך למצוא מנתח מומלץ? פוסטים מאיכות נמוכה 23
M מנסה למצוא תוכנה לעסק. אוף טופיק 22
unrealx כלי נוח למצוא את כל תכניות הבנייה בעיר / איזור מסוים נדל"ן 4
S סקר שוק בין הבנקים כדי למצוא את הבנק האטרקטיבי ביותר צרכנות פיננסית 5
R איפה אני יכול למצוא חומר מרוכז כל העולם הזה? שוק ההון 22

נושאים דומים

Back
למעלה