• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

מה העלויות והסיכונים בעבודה מול אינטראקטיב - ישראל?

yk304

משתמש רגיל
דירוג
163
יש להם עלויות חודשיות? מה עלות העברה הכסף אליהם כעת(הבנתי שכת יש להם חשבון בנק ישראלי וזה ללא עלות)? מה עם מיסוי בארה"ב? כל העניין בכלל משתלם?

מה האלטרנטיבה?

נערך לאחרונה ב:
אתה מתכוון לעבוד ישירות מול IB האמריקאי או דרך המתווך הישראלי BETRADE?
דרך המתווך הישראלי היתרון המרכזי שאם התיק שלך קטן מ-100K$ אין לך עלויות חודשיות, אם אתה ישירות מול האמריקאי העלות היא 10$ לחודש אלא אם עברת את התקרה ואז חינם.

עלות העברת הכספים מינורית, אתה בארץ עושה העברת זה"ב לסניף סיטי בארץ (עולה בערך 6 שח). הכסף מופיע אצל הברוקר ואתה יכול להמיר אותו לדולר לפי שער מסחר.

מיסוי בארה"ב אינו קשור, אתה חשוף אליו בין אם אתה משקיע למשל דרך בנק לאומי או דרך ברוקר אמריקאי כמו IB, זה הכל תלוי באיזה ניירות אתה קונה.
אם קנית ניירות מהבורסה האמריקאית (כמו VT העולמי שאוהבים כאן) בשווי מעל 60K$ אז יורשייך חשופים למס עיזבון במקרה של פטירתך של 35%, אבל זה תקף לא משנה דרך מי קנית, גם בנק בארץ.
אבל העובדה שהברוקר אמריקאי לא אומר שאתה חייב לקנות ניירות אמריקאים, אתה יכול לקנות דרכו ניירות דומים שמקורם באירלנד ובכך להתחמק מהמס המדובר.

דרך המתווך הישראלי היתרון המרכזי.....
הבנתי :) ממש עזרת לי.

דרך המתווך הישראלי היתרון המרכזי שאם התיק שלך קטן מ-100K$ אין לך עלויות חודשיות, אם אתה ישירות מול האמריקאי העלות היא 10$ לחודש אלא אם עברת את התקרה ואז חינם.

עלות העברת הכספים מינורית, אתה בארץ עושה העברת זה"ב לסניף סיטי בארץ (עולה בערך 6 שח). הכסף מופיע אצל הברוקר ואתה יכול להמיר אותו לדולר לפי שער מסחר.

מיסוי בארה"ב אינו קשור, אתה חשוף אליו בין אם אתה משקיע למשל דרך בנק לאומי או דרך ברוקר אמריקאי כמו IB, זה הכל תלוי באיזה ניירות אתה קונה.
אם קנית ניירות מהבורסה האמריקאית (כמו VT העולמי שאוהבים כאן) בשווי מעל 60K$ אז יורשייך חשופים למס עיזבון במקרה של פטירתך של 35%, אבל זה תקף לא משנה דרך מי קנית, גם בנק בארץ.
אבל העובדה שהברוקר אמריקאי לא אומר שאתה חייב לקנות ניירות אמריקאים, אתה יכול לקנות דרכו ניירות דומים שמקורם באירלנד ובכך להתחמק מהמס המדובר.
וואו, ממש אמ;לק לכל הפוסטים בעניין.

וואו, ממש אמ;לק לכל הפוסטים בעניין.
אכן :) אחרי שלקח לי איזה יומיים-שלושה לקרוא את כל הפוסט המלא הנחתי שפותח הדיון אינו מעוניין בכך.
באמת שצריך להכניס שם תקציר בתחילת הפוסט ולהקל על אנשים, עדיף שיקבלו מידע מתוצמת מאשר יראו או גודל השרשור ויוותרו על המידע בשלמותו.

רק רציתי להגיד הערה קטנה על "אינטראקטיב - ישראל" והיא שהרושם שלי מצוות המכירות שלהם מאוד שלילי.... אבל אולי זה רק מהנציגה שיצא לי לדבר איתה.

כלומר, בגלל הרושם השלילי שנוצר אצלי אני פוחד לעבור אליהם :( אולי יש אלטרנטיבה?

הסיבה שנוצר אצלי הרושם השלילי הוא:
הם כל הזמן התלוננו שאיך החברה שדרכה אני עושה השקעות לא מאפשרת לי להעביר אליהם כספים למרות שהם יודעים שאין להם חבר בורסה ישראלית (רגולציה).
אחר כך נציג המכירות שלהם עשה הרבה רעש בשיחה משותפת אתם.
כל הזמן לכלכו על המתחרים.

אם אני הייתי נציג מכירות שלהם הייתי מסביר רק מה לעשות כדי לעבור וזהו........

אם הם לא נראים לך או שתעבוד מול IB ישירות ללא תמיכה טלפונית בעברית, או שתמצא ברוקר ישראלי אחר שנוח לך איתו.
כאמור הם רק מתווך שנותן תמיכה תמורת אחוזים, לי אישית לא היתה שום התנסות איתם עד כה.

אם הם לא נראים לך או שתעבוד מול IB ישירות ללא תמיכה טלפונית בעברית, או שתמצא ברוקר ישראלי אחר שנוח לך איתו.
כאמור הם רק מתווך שנותן תמיכה תמורת אחוזים, לי אישית לא היתה שום התנסות איתם עד כה.
זה בדיוק הקטע שאני מחפש ברוקר זר כי אני מעדיף שהכסף שלי לא יהיה בארץ :) כנראה שאין ברירה אלה לעבוד אתם?

זה בדיוק הקטע שאני מחפש ברוקר זר כי אני מעדיף שהכסף שלי לא יהיה בארץ :) כנראה שאין ברירה אלה לעבוד אתם?
מבחינת ברוקר זר הם זולים בסדרי גודל מכל השאר. אני לא חוויתי את מה שחווית, אבל לדעתי שווה לספוג את זה בשביל העלויות.

מבחינת ברוקר זר הם זולים בסדרי גודל מכל השאר. אני לא חוויתי את מה שחווית, אבל לדעתי שווה לספוג את זה בשביל העלויות.
יש עוד ברוקר זר שממש נוח לעבוד איתו?

לדעתי לא. הם היחידים שמאפשרים הפקדה בשקלים תוך יום, ואז רכישת דולר דרך הפלטפורמה שלהם בעמלה מצחיקה

רק רציתי להגיד הערה קטנה על "אינטראקטיב - ישראל" והיא שהרושם שלי מצוות המכירות שלהם מאוד שלילי.... אבל אולי זה רק מהנציגה שיצא לי לדבר איתה.
זה מאד תלוי על מי אתה נופל שם...
כל הזמן לכלכו על המתחרים.
איזה מתחרים? אין להם ממש מתחרים בארץ.
תמיד תוכל לעבוד דרכם ישירות לא דרך BT.

כלומר, בגלל הרושם השלילי שנוצר אצלי אני פוחד לעבור אליהם :( אולי יש אלטרנטיבה?

מעשרות שיחות מולם, אני יכול להעיד שהשירות מעולה. יש לציין לטובה במיוחד את הנציג רועי.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
קורא הדוק מעבר ממסלול למסלול במוצר פנסיוני - מי סופג את העלויות שוק ההון 4
S קרנות מחקות חו"ל - מהן העלויות האמיתיות? שוק ההון 5
Y מעוניין להבין כדאיות השקעה בתעודת סל כדי להבין מה העלויות ואיך להשוות עמלות. שוק ההון 14
לב מישקין קושי בעבודה עם קולגה - אשמח לתובנות אוף טופיק 32
ס דמי ניהול בעבודה ראשונה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
ס פגישה עם סוכן בעבודה חדשה איך להתכונן פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 9
C משועמם בעבודה עם המון זמן פנוי התפתחות אישית 44
E משועמם בעבודה, מתעניין יותר בפיננסים התפתחות אישית 18
A שיפור תנאים סוציאלים בעבודה התפתחות אישית 6
י עבודה כשליח בעבודה נוספת מיסים 30
amit ייעוץ בעבודה ראשונה , הנדסת חשמל טכניון פוסטים מאיכות נמוכה 2
לב מישקין קשיים בעבודה חדשה אשמח לתובנות אוף טופיק 14
P משמעות אחוז משרה בעבודה חלקית? מיסים 4
IceCold להחזיר משהו שקיבלתי בעבודה הקודמת אוף טופיק 3
deussex התמודדות עם אי תיאום ציפיות בעבודה ויציבות נפשית התפתחות אישית 17
S יש סעיף בעבודה שלי לגבי קרן השתלמות והייתי אמור לקבל אותו (כנראה) אבל עדיין לא, מה לעשות? אוף טופיק 2
E רעיונות ליום צוות בעבודה? אוף טופיק 4
P האם אתם נהנים בעבודה? אוף טופיק 77
Harvey בריאות עיניים בעבודה מול מחשב אוף טופיק 20
S חושב עם עצמי על ארוחת צהריים בעבודה ללא חדר אוכל אוף טופיק 101
G ימים ראשונים בעבודה חדשה אוף טופיק 15
M ביטוח מנהלים בעבודה צרכנות פיננסית 1
S אופטימיזציה בשכר נטו על ידי שווי ארוחות בעבודה אוף טופיק 3
S חיסכון על אוכל בעבודה צרכנות פיננסית 0
V בקשה להעלאת שכר בעבודה אוף טופיק 4
M באיזה פתרונות אתם משתמשים בעבודה לניהול פרויקט אוף טופיק 7
S תשלום על ארוחות בעבודה צרכנות פיננסית 18
N כישורים הדרושים בעבודה התפתחות אישית 3
מתכנת חימום מזון בעבודה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 22
ט מה היתרונות בעבודה מול 2 ברוקרים? שוק ההון 1
O מחפש סולידים/יות לשיחות ליד הקולר בעבודה (משרות פתוחות) אוף טופיק 0
oz1987 הרצאה על פנסיה עם אחראי שכר בעבודה צרכנות פיננסית 1
א העלאת שכר בעבודה צרכנות פיננסית 56
א התלבטות בעבודה צרכנות פיננסית 26
P איך לנהל ענייני מיסים בעבודה עם Fiverr? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 5
א טפסים בעבודה שחובה להכיר צרכנות פיננסית 21
Koby Paris האם אתם מחשבים הטבות בעבודה בתור הוצאות עתידיות ? פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 21
G איזה חיסכון פנסיוני לבקש בעבודה? צרכנות פיננסית 1
מ אנומליות שיכולות להתרחש רק בעבודה אוף טופיק 8

נושאים דומים

Back
למעלה