• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

Vanguard® LifeStrategy® Balanced Fund

• פותח הנושא Izik
  • פורסם בתאריך
קרנות אלה אינן ניתנות לרכישה ע"י משקיעים ישראלים.

אלו קרנות הנמצאות באוסטרליה והן פתוחות למשקיעים ישראלים עד כמה שידוע לי,והשאלה שלי הייתה ברמת העיקרון האם כדאי להשקיע הכל בקרן רב סקטורית ובכך לחסוך את ההקצאה מחדש ופיזור על פני מספר קרנות Thanks

עלויות גבוהות
Management costs
First $50,000
0.90% p.a
Next $50,000 0.60% p.a
Balance over $100,000 0.35% p.a
Buy spread cost (purchase) 0.16%
Sell spread cost (withdrawal) 0.13%

אם אתה מעוניין בניהול אקטיבי והעלויות נראות לך אז לך על זה. יש אופציות אקטיביות זולות יותר בישראל וגם בארה"ב.

למה זה נקרא אקטיבי?,זה קרן המורכבת מאוסף של קרנות.אשמח לשמע על קרנות זולות יותר בארהב.הקרן הזאת נראית לי מתאימה מכיון שיש אפשרות להשקיעה בה בסכומים קטנים בתירות גבוהה

יש קבוצת קרנות דומה אמריקאיות. הן זולות יותר. עד כמה שידוע לי יש אפשרות למשקיע ישראלי לרכוש אותן. כמובן שיש לקחת בחשבון מס ירושה אמריקאי.

זה אקטיבי כי זה לא מוצר שעוקב אחרי מדד. הם מתחייבים ש X נכסים יושקעו במשהו מסויים ו Y נכסים במשהו אחר. לא מדברים שם על עקיבה אחרי מדד.
תחפש VWINX, VWELX אלה קרנות עם רקורד ארוך ו 0.25% דמי ניהול.

לא מדויק.כל אחד מהקרנות עוקבת אחרי מדד ספיציפי,רק ההקצאה נעשית מראש בהתאם לרמת הסיכון שלך.האם הקרנות הללו של ואנגרד פתוחים למשקיעים זרים?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
J Vanguard Balanced Index Fund Admiral Shares - VBIAX שוק ההון 6

נושאים דומים

Back
למעלה