• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

High interest, no fees, savings account

Moonshine

משתמש רשום
דירוג
1
**שאלת מתחיל גמור‍:
בספר שאני קורא נתקלתי בהמלצה להפקדת כסף למטרות קצרות טווח במה שנקרא - high interest no fees savings account.
גוגל הניב לי הרבה תוצאות באנגלית (בחול כמובן). רציתי לדעת האם יש לנו בארץ משהו דומה לזה? הדבר הכי קרוב שמצאתי היה פוליסת חסכון.. אבל להבנתי עמלת הניהול מאוד גבוהה.
מה אני מפספס?
תודה רבה!

על פניו נראה שזה פחות הכיוון.. יש דמי ניהול..
תודה בכל זאת!

אולי ההקשר בו מופיע הביטוי יכול לעזור.

אולי ההקשר בו מופיע הביטוי יכול לעזור.

תודה.
הוא מדבר חשבון חסכון לטווח בינוני, עם נזילות גבוהה. משמע שאוכל למשוך מתי שאצטרך.. אבל ימשיך לגדול יותר מאשר בעובר ושב.. בגדול שחלק מהחסכון החודשי ילך לחשבון הזה, ושאר הכסף לתיק ההשקעות.

בדקה 9:10 הוא מדבר על זה.

מקווה שזה עוזר.

באמת לא נראה שיש כאלה בארץ. אני תוהה בסביבת הריבית הנוכחית מה החשבונות האלה מציעים.

מה אני מפספס?
שאתה קורא ספר מהמילניום הקודם.
ב 13 שנים האחרונות אין כזה דבר פיקדון בריבית גבוהה, ואף אחד לא יודע אם יהיה כזה דבר שוב בימי חיינו או אי פעם.

יש פק"מ בבית י-ם, זה קרוב.
SAVINGS ACCOUNT זה בסה"כ שם יפה לסוג של עו"ש נושא ריבית.

באמת לא נראה שיש כאלה בארץ. אני תוהה בסביבת הריבית הנוכחית מה החשבונות האלה מציעים.
תודה!
שאתה קורא ספר מהמילניום הקודם.
ב 13 שנים האחרונות אין כזה דבר פיקדון בריבית גבוהה, ואף אחד לא יודע אם יהיה כזה דבר שוב בימי חיינו או אי פעם.
תודה גם לך!
האם יש לך המלצה לספרים בנושא? חוץ מלקרוא כאן בבלוג כמובן..

נושאים דומים

Back
למעלה