• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

ETF של הנסדאק

Aviel_T

משתמש רשום
דירוג
1
שלום, אני בן 23, מעוניין להשקיע בקרן סל המחקה את מדד הנסדאק 100 לאורך עשרות שנים :)

ניסיתי לחפש באינטרנט כל מיני קרנות וקצת הלכתי לאיבוד.. הבנתי שהקרנות הנפוצות הן:
QQQ
QQQM
EQAC

אני חושב שכרגע ההעדפה שלי היא הקרן האחרונה, משום שהבנתי שהיא צוברת ולא מחלקת מה שיכול להתאים לטווח ההשקעה הארוך שלי ולרצון שלי להתעסק כמה שפחות בתיק ההשקעות.

ממי מכם שמבינים בתחום ומושקעים גם הם בקרנות סל מחקות מדד הנסדאק, אשמח לשמוע מכם באילו קרנות אתם מושקעים, ולמה השקעתם בהם.
חשוב לי להדגיש שאני לא מבקש מאף אחד כאן המלצה או ייעוץ. תרגישו חופשי לרשום שאת על ליבכם, תודה רבה לכל מי שיעזור!

אשמח לשמוע מכם כאילו קרנות אתם מושקעים, ולמה השקעתם בהם.
הקרן השקלית של בלאקרוק (1159243). דמי ניהול 0.33%. צוברת. מעדיף לא לשלם על קניית דולרים ולהסתכן באפשרות לחבות מס ירושה בנייר אמריקאי.

נערך לאחרונה ב:
דעתכם על הקרנות שרשמתי
מעולם לא החזקתי נייר אמריקאי. הוא זול יותר ויתכן שהעקיבה שלו מדויקת יותר כי נסחר בשעות זהות למסחר במדד. עמלת קניה ומכירה- תלוי בהסדר מול בית ההשקעות. יכולה להיות חשיפה למס ירושה אמיקאי.

מעולם לא החזקתי נייר אמריקאי. הוא זול יותר ויתכן שהעקיבה שלו מדויקת יותר כי נסחר בשעות זהות למסחר במדד. עמלת קניה ומכירה- תלוי בהסדר מול בית ההשקעות. יכולה להיות חשיפה למס ירושה אמיקאי.
אפשר הסבר על מס ירושה אמריקאי?

גוגל: מס ירושה אמריקאי
אפשר להעביר לך את כל החסכונות שלי כתגמול על זה שהכרת לי את מנוע החיפוש הגדול בעולם?? ועוד הסברת לי מה לרשום שם ! איזה גבר אתה תשלח לי תמספר טלפון שלך כדי שאני אוכל להעביר לך מלא מלא כסף בביט

בבקשה להתייחס לנושא ולא לפאן האישי [ @Aviel_T ]

בן 23 ומה שאתה חושב זה על מס ירושה ?

אפשר להעביר לך את כל החסכונות שלי כתגמול על זה שהכרת לי את מנוע החיפוש הגדול בעולם?? ועוד הסברת לי מה לרשום שם ! איזה גבר אתה תשלח לי תמספר טלפון שלך כדי שאני אוכל להעביר לך מלא מלא כסף בביט

התגובה הזו כנראה באה כי היו על זה מלא דיונים כאן בפורום, ואין סיבה לחזור על אותו דבר כל פעם. חפש בפורום.

יש לך מחלה קשה או תחביבים מסוכנים (אני לא מחברת ביטוח) ?
האסטרטגיה המובילה בשוק ההון כאן בפורום, זה השקעה לטווח ארוך וברגע שאתה מתכנן לדוגמא להשקיע למינימום 15 שנה ומקווה שהתיק יגדל בצורה שתוכל לקחת כל פעם רק קצת, שזה אומר להשאיר את התיק אפילו עד המוות, אז מטבע הדברים צריך לחשב חישובים שאנחנו לא מורגלים ביום יום לחשב
כשאתה עושה השקעה לשנה שנתיים או אפילו ל5 שנים לגיטימי לא לקחת בכלל את החישוב של הסיכון למות, למרות שזה קיים, אבל בהשקעות לטווח ארוך, זה חסר אחריות לא לחשב מקרי קיצון, כי בוודאות זה יקרה בטווחים ארוכים.

לטווח ארוך מובן אבל ירושה זה לא עניינך

כבר יש אותם ?
מה הקשר? מה זה התשובה הזאת?
האסטרטגיה המובילה בשוק ההון כאן בפורום, זה השקעה לטווח ארוך וברגע שאתה מתכנן לדוגמא להשקיע למינימום 15 שנה ומקווה שהתיק יגדל בצורה שתוכל לקחת כל פעם רק קצת, שזה אומר להשאיר את התיק אפילו עד המוות, אז מטבע הדברים צריך לחשב חישובים שאנחנו לא מורגלים ביום יום לחשב
כשאתה עושה השקעה לשנה שנתיים או אפילו ל5 שנים לגיטימי לא לקחת בכלל את החישוב של הסיכון למות, למרות שזה קיים, אבל בהשקעות לטווח ארוך, זה חסר אחריות לא לחשב מקרי קיצון, כי בוודאות זה יקרה בטווחים ארוכים.
צודק בהחלט.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
S האם יש ETF-ים של מגוון רחב של מטבעות קריפטו - ולא רק ביטקוין? השקעות אלטרנטיביות 10
A ETF של ishares במקרה של פשיטת רגל שוק ההון 3
O PFIC על ETF של ISHARES שמחקה אג"ח של ממשלת ארה"ב שוק ההון 5
ה האם יש השהייה בין השער של קרן סל עוקבת מדד חו"ל ל ETF המקביל? שוק ההון 18
tomchoook קנייה בסיסית של ETF בלאומי טרייד שוק ההון 13
ז רכישת ETF אמריקאי במערכת מסחר של פסגות שוק ההון 1
Y קניות ראשונות של ETF שוק ההון 4
F ProShares משיקה ETF על טהרת חוזים עתידיים של ביטקוין שוק ההון 1
ש מעקב אחרי ETF של ishares ב- google sheet אוף טופיק 7
I תיק של ETF פוסטים מאיכות נמוכה 2
E שאלה של מתחילים לגבי מכירה של ETF שוק ההון 2
מ אחרי איזה מדד עוקב ה ETF של סין FXI? שוק ההון 8
T אתר לעקוב אחרי תשואה של מניות/ETF? שוק ההון 5
קאמי קפיצה מוזרה במחיר של cxse etf - ממה נובעת? שוק ההון 2
ס דמי ניהול של קרן iShares MSCI ACWI UCITS ETF שוק ההון 5
twister ניכוי מס במקור של ETF אג"ח אמריקאי שוק ההון 6
omertal רשימת אחזקות של ETF בקובץ CSV שוק ההון 4
S מישהו מכיר מנגנון קיים שבודק השוואה של שני ETF? שוק ההון 1
T השוואת ETF זר של S&P 500 שוק ההון 5
T לא מבינה תשואה של ETF שוק ההון 8
MJJF ETF איגרות חוב של וואנארד שוק ההון 25
ד רכישה בסכום גבוה של ETF דל סחירות שוק ההון 6
O עזרה בהבנת ETF של Vanguard שוק ההון 2
ה מספרי נייר ETF מסויימים של בלאקרוק שוק ההון 4
S מכירים ETF שעוקב אחרי המדד העולמי או המדד העולמי ללא ארצות הברית שקיים עוד לפני המשבר של שנת 2000? שוק ההון 7
K קרנות צוברות חדשות (ETF) של ואנגארד שמאוגדות באירלנד שוק ההון 277
cypriano de rore מיסוי פנימי של ETF מיסים 29
ה איך אני קונה ETF של VANGUARD? שוק ההון 6
ע הסבר על חישוב ה-SEC Yield של bond etf שוק ההון 5
totoguy רכישת ETF איריות במערכת של בנק מזרחי שוק ההון 3
ש שאלה בנושא התחרות של ETF לא אמרקאיות שוק ההון 2
Finer ETF's של חברות הימורים? שוק ההון 1
א רכישה ראשונה של ETF - VXUS ב IB וקבלת הודעה שוק ההון 14
א מחיר של ETF בבורסה בארה"ב שוק ההון 3
ג ETF של אג"ח שוק ההון 3
Hamato Yoshi חסכון בעמלות קנייה ומכירה של ETF שוק ההון 19
F שמועה שאומרת שה-ETF של ואנגארד יצאו מהרשימה החינמית של TD Ameritrade שוק ההון 48
N מעבר ל-ETF עם השקעה אוטומטית של דיבידנדים שוק ההון 10
A בחירה אופטימלית של ETF אמריקאיים עבור חשבון קרן השתלמות מסוג IRA שוק ההון 31
א פשיטת רגל של מנפיקי etf שוק ההון 8
stass השקעה בזהב - דרך ETF של חברות ולא הסחורה שוק ההון 14
Y ETF אירית של זהב פיזי שוק ההון 20
מ פקודת קניה של ETF שוק ההון 2
yoni היבטים מיסויים של החזקת ETF שמורכב ממספר ETFs שוק ההון 0
A האם נדרש מילוי טפסים של ה-IRS בקניית ETF ארה"ב שוק ההון 3
ERE בלי ה E הקצאה בתוך ETF ושאלה של קרן אחת מול כמה שוק ההון 1
ERE בלי ה E סוגיית המטבע של אחזקת ETF שוק ההון 12
U שאלת טירון: מה ההיגיון ב-ETF של תעשייה מסוימת שוק ההון 10
ERE בלי ה E זהירות! מס של 35% על דיוידנדים ב ETF קנדיים בבנק פועלים שוק ההון 16