• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

C2 Gateway: ברנד דיסקאונט חדש של Mexem ("אינטראקטיב ישראל") עם עמלות ברצפה

אבל תסכים איתי שהיה מאד נחמד אם האופציה המובנית בIB, שinter-il לא מאפשרים, הייתה זמינה
אמת.
מצד שני יש הרבה דברים שinter-il מאפשרים שישראלים לא חלמו לעשות (בזול) לפני כמה שנים.

כן כן, אני יודע שאפילו עם $10 לחודש IB יוצאים יותר זולים מרוב בתי ההשקעות, אפילו בלי inter-il.

כאן כל מיני דברים שגרמו לי להעז ולפנטז קצת שMEXEM, תחת הכובע הזה, יהיו עם פחות חסרונות מהרגיל.
בינתיים אני רק מתבדה
Unfortunately, we do not have a definitive answer to that question because it depends on a lot of factors. Some of the factors are related to Interactive Brokers' compliance and therefore we cannot promise you will
be able to delink your account.
But, we can help you in the process of opening a new account and transferring your positions if necessary.

דווקא תשובה יפה, יחסית לתגובה שאנשים טענו שהם קיבלו מ inter-il.
פה הם טוענים שיכול להיות ש IB יעשו בעיות, ובכל מקרה הם יעזרו לך לפתוח חשבון ולהעביר את הכספים.

פה הם טוענים שיכול להיות ש IB יעשו בעיות, ובכל מקרה הם יעזרו לך לפתוח חשבון ולהעביר את הכספים.
היא בהחלט מנוסחת יפה (גם אם מעורפלת), אבל הטיעון נשמע לי מוזר.
לא רואה היגיון במצב שבו IB לא יתנו לי לבצע ניתוק ולעבוד מולם ישירות, אבל כן יתנו לי לפתוח חשבון חדש מולם ישירות ולהעביר את הניירות אליו.
אבל אולי אני מפספס משהו... יכול להיות שזה קשור לסיבה שבגללה C2 מלכתחילה יזמו את הסיפור הזה והולכים לדרוש מלקוחות אירופאיים לעבוד דרך C2G.

לא רואה היגיון במצב שבו IB לא יתנו לי לבצע ניתוק ולעבוד מולם ישירות, אבל כן יתנו לי לפתוח חשבון חדש מולם ישירות ולהעביר את הניירות אליו.

אולי בגלל שאתה פותח את החשבון מול C2 (באמצעות הלינק שלהם), יתכן שאם תפתח מול IB ישירות ואז תשייך ל C2 אז תוכל להתנתק בקלות, השאלה אם C2 יסכימו לשייך חשבון של IB.
כנראה שזה נובע מהסכמים בניהם של עלויות וכו'
הרי שאתה פותח דרך C2 אתה לא משלם דמי שימוש חודשיים, IB לא רוצים שכולם אחרי שיגיעו ל 100K יעברו אליהם, הם מעדיפים שהם ישארו דרך מתווכים (כדי לחסוך שאלות/תמיכה וכו'), אז הם מקשים ויודעים שהרוב לא יפתחו חשבון חדש וישארו דרך המתווכים, במיוחד שאפילו דרך C2 זה יותר זול מ Inter-il.

דיבידעת הסיר את עמוד ה-"ברוקר מועדף" שלו (=קבוצת דיבידעת ב-"אינטראקטיב ישראל"), אך נראה שלינק ההצטרפות לקבוצה עדיין עובד אם חופרים קצת כדי למצוא אותו:

נכתב ע"י daat99:
אסור לקשר אנשים לברוקרים בחו"ל בלי אישור של הרשות לניירות ערך עבור כל אדם/גוף שרוצה לעשות זאת.
חדשות רעות.
בא נקווה שזה לא ישפיע על הפורום בצורה כזו או אחרת.

חדשות רעות.
בא נקווה שזה לא ישפיע על הפורום בצורה כזו או אחרת.
טוב, הדף ההוא היה נראה כמו פלייר
מי ששם פלייר או משהו שנראה כמו כנראה מקבל מבט של "משווק" מצד הרגולוטור

"תגידו שאליקו שלח אותכם" ובורסה, כנראה שלא הולכים ביחד

הצד הקונספרטיבי בי אומר שזה מישהו פנימי שנמאס לו להרוויח פחות על חברים וירטואליים של "אליקו" כשיש ישראלים אחרים שמוכנים לשלם יותר

טוב, הדף ההוא היה נראה כמו פלייר
מי ששם פלייר או משהו שנראה כמו כנראה מקבל מבט של "משווק" מצד הרגולוטור

"תגידו שאליקו שלח אותכם" ובורסה, כנראה שלא הולכים ביחד

הצד הקונספרטיבי בי אומר שזה מישהו פנימי שנמאס לו להרוויח פחות על חברים וירטואליים של "אליקו" כשיש ישראלים אחרים שמוכנים לשלם יותר
זו גם התחושה שלי.
אנחנו קרובים לסגירת הבסטה. ההסכם של דיבידעת "טוב מדי" והמתווך הישראלי לא מעוניין בעוד מצטרפים להסדר הזול.

והמתווך הישראלי לא מעוניין בעוד מצטרפים להסדר הזול.
אז למה הם עדיין מכבדים את כל מי שמצטרף דרך הלינק?
חוץ מזה שעם האופציה של C2G, יש אופציה אפילו זולה יותר מדיבידעת ללא צורך ב"הטבות מיוחדות לחברי קבוצה מסוימת".

צד הקונספרטיבי בי אומר שזה מישהו פנימי שנמאס לו להרוויח פחות על חברים וירטואליים של "אליקו" כשיש ישראלים אחרים שמוכנים לשלם יותר

ההסכם של דיבידעת "טוב מדי" והמתווך הישראלי לא מעוניין בעוד מצטרפים להסדר הזול.

אם זה ככה, inter-il היו מורידים את הקישור הישיר להרשמה (שעדיין עובד).
עדיין אפשר להירשם דרך דיבידעת, אפשר למצוא את הדף דרך אתרי מטמון, ולגשת ישירות ללינק להרשמה.

זו גם התחושה שלי.
אנחנו קרובים לסגירת הבסטה. ההסכם של דיבידעת "טוב מדי" והמתווך הישראלי לא מעוניין בעוד מצטרפים להסדר הזול.
אני דווקא קיבלתי את התחושה ההפוכה.
אם אינטראקטיב ישראל לא היו רוצים את הקבוצה הם לא היו ממשיכים לאשר לאנשים שניגשים דרכה להצטרף.
הנה התגובה המלאה של @daat99 מהפורום שלו:
הרשות לניירות ערך העבירה תקנות חדשות שאוסרות עלי מלהמשיך ולהציג את הדף של הקבוצה במתכונתו הנוכחית.
מכיוון שנכון לנקודת הזמן הזו אני לא מתוגמל על קיום הקבוצה ופרסומה אני החלטתי שכאב הראש של הרשות לא מצדיק את המשך הפרסום של ההטבות בבלוג שלי.
מבחינת אינטראקטיב ישראל הם עדיין מוכנים לצרף אנשים לקבוצה אם הם נרשמים דרך דף הרישום המקורי שלהם שקישור אליו פורסם בדף שהסרתי.

מי שלא מעוניין בהמתנה למציאת פתרון חלופי מול אינטראקטיב ישראל שיאפשר לי לקשר אליהם בלי לעבור על המגבלות החדשות של הרשות לניירות ערך יכול למצוא את הדף הישן עם הקישור לדף הרישום בשרתים של אינטראקטיב ישראל באמצעות שירותי ארכיון אינטרנטי כמו זה.
ניתן לרשום בתיבת הכתובת שבאתר את דף הבית של הבלוג שלי ושם למצוא תיעוד היסטורי של הבלוג מלפני שהסרתי את הקישור לעמוד הרלוונטי.

כשמגיעים לדף הרישום בשרתים של inter-il אז צריך להעתיק את הכתובת שלו מהארכיון ולפתוח אותו בלשונית חדשה בדפדפן לפני שמבצעים את הרישום.

חוץ מזה שעם האופציה של C2G, יש אופציה אפילו זולה יותר מדיבידעת ללא צורך ב"הטבות מיוחדות לחברי קבוצה מסוימת".
מישהו בדק שהם מספקים תמיכה בעברית ללקוחות שלהם?
זו הסיבה היחידה שפתחתי חשבון דרך אינטראקטיב ישראל.
לא רואה סיבה שמישהו שמסתדר טוב עם האנגלית לא ילך ל-IB ישירות בלי לעבור דרך מקשר כלשהו.

אז למה הם עדיין מכבדים את כל מי שמצטרף דרך הלינק?
מכבדים כי הם עומדים בסיכומים
אם אינטראקטיב ישראל לא היו רוצים את הקבוצה הם לא היו ממשיכים לאשר לאנשים שניגשים דרכה להצטרף.
זה לא עובד ככה, יש סיכומים שצריך לעמוד בהם

ועדיין ישראלי שירשם ל MEXEM ישלם פי כמה וכמה ומכל משתמש עולמי אחר באותה חברה

קודם מורידים מהחשיפה ואז מורידים מסדר היום

בסוף ישלחו ישראלים לברנד החדש ולא יתנו תמיכה בעברית
ואז הם יגידו שהשירות ה"יקר" הוא עבור העברית

מישהו בדק שהם מספקים תמיכה בעברית ללקוחות שלהם?
או לצורך העניין, אם הם בכלל נותנים למישהו שהוא לא לקוח C2 להירשם.
אמנם C2 מוזכרים מילולית באתר מספר זעום של פעמים, אבל בבירור כל הבראנד הזה הוקם בשביל לשרת לקוחות שלהם.
מניח שנגלה רק כשמישהו ינסה.

מכבדים כי הם עומדים בסיכומים

ועדיין ישראלי שירשם ל MEXEM ישלם פי כמה וכמה ומכל משתמש עולמי אחר באותה חברה

קודם מורידים מהחשיפה ואז מורידים מסדר היום
מסכים. קפה שחור מבין איך הדברים עובדים.

אני חושב שזה סוג של הסכם שנעשה במחשכים. האיש של mexem לדיבידעת:
אתה אל תציג את ההטבה בפומבי ואנחנו נאפשר לך להביא אנשים חדשים להסכם הזה, גם כשאנחנו כבר מבינים שלא משתלם לנו.
אין הצגה של המידע בפומבי ולכן עוברי אורח לא יקבלו את ההטבה, אלא רק יודעי דבר שמסתובבים בפורומים מספיק זמן**.
עכשיו תתרץ שעשית את זה בגלל רגולציה ובכלל סגרנו את הפינה.

** קיבלנו הוכחה שזה אכן כך. משתמשים חדשים בפורום הסולידית שלא השתתפו מספיק בדיונים נופלים בפח ונרשמים ל-mexem ישירות. יש פרסום רב ל-mexem ברשת רק בזכות הטבת דיבידעת, אבל אם אין דרך קלה מספיק להשיג את הקישור (לחטט במטמונים זה לא משהו שאנשים רגילים עושים) אז אנשים נרשמים ל-mexem ישירות, למרות שהבאז נוצר על ידי דיבידעת.

למרות שהבאז נוצר על ידי דיבידעת
אני באמת לא מבין מה אתה רוצה, חוץ מלייצר אווירה של סקנדל.
דעת לא היה חייב לעשות את הדיל הזה, הוא לא הרוויח ממנו (מלבד אולי טראפיק לבלוג ואני יכול לגלות לגם סוד - זה לא הרבה כסף אם בכלל), ואדרבא התנאים לא חלו עליו בהתחלה כי בצורה אירונית הוא לא נרשם דרך הלינק, וכבר היה לו חשבון, רק אחרי כשנה הם הסכימו להחיל עליו את התנאים.

גם אם אתם לא מאמינים וחושבים שהוא הרוויח פר ליד או לא יודע מה, בתור מי שנהנה מהמבצע שהשיג זה ממש הזוי שתבואו אליו בביקורת, במיוחד שהלינק עדיין קיים.

אין לי שום אג'נדה בנושא.
אני מעריך מאוד את דעת ונהנה מהתנאים שהוא השיג עבורנו וגם מהתכנים שלו (חלק מהתיק שלי מושקע במניות דיבידנד).

אני חושב שעדיין הייתי בבית השקעות ישראלי אם לא הייתה חותמת הכשר של הפורום על המבצע של דיבידעת.

בפוסט הקודם שיתפתי סתם קונספירציה שעלתה בראשי... (ולפי הודעות של אחרים, זה לא מחשבה שלי בלבד)

אני חושב שעדיין הייתי בבית השקעות ישראלי אם לא הייתה חותמת הכשר של הפורום על המבצע של דיבידעת.

דווקא מנקודת מבט שלי זה הפוך, הרוב פה בפורום נגד עבודה מול מתווך, ומעדיפים עבודה ישירה מול IB.

דווקא מנקודת מבט שלי זה הפוך, הרוב פה בפורום נגד עבודה מול מתווך, ומעדיפים עבודה ישירה מול IB.
תשמע, צריך להתחיל מאיפשהו. ברור שהשלב הסופי הוא לעבוד בלי מתווך.
אבל בתור התחלה המבצע של דיבידעת שיכנע משתמשים רבים עם תיק קטן להצטרף.

גם אם אתם לא מאמינים וחושבים שהוא הרוויח פר ליד או לא יודע מה, בתור מי שנהנה מהמבצע שהשיג זה ממש הזוי שתבואו אליו בביקורת, במיוחד שהלינק עדיין קיים.
לא ציינתי בשום מקום שהוא הרוויח אישת או לא, מה גם שלדעתי זה היה מוצדק מאוד אם כן היה מרוויח.
אני רק אומר שהמשך המבצע תמורת אי הפרסום בפומבי של המבצע (על פי הקונספירציה), זה דיל טוב גם לקהילה וגם ל-mexem, כי לדעתי הם הרוויחו הרבה מה"באז" סביב המבצע בפורומים (אגב, לא רק פה, ראיתי התייחסות למבצע גם בפורום של הייטק בפייסבוק).

טוב נראה לי שאפשר לחזל"ש. ענו לי למייל המשך:
Is registration only open for C2 (Collective2) customers? You seem to be closely related to C2 but I haven't seen any specific mention of such requirement.
While we do allow trading for individual clients who are not auto-trading, the commissions might differ according to the account's volume as our commissions are intended for auto-trading customers.

Are you interested in a self-managed account with no auto-trading? If so, please inform us about your expected trading volume. For us to be able to suit the costs your needs, we would ask that you as specific as you can be about your trading goals. If possible, please mention all trading products you will be trading.

אמ"לק - מאפשרים ללקוחות חיצוניים להירשם, אבל התנאים/עמלות יהיו בהתאם להיקף המסחר, עם דגש שהתנאים/עמלות שמוזכרים באתר מכוונים ללקוחות auto-trading. חושב שמיציתי את הכיוון הזה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G פדיחה של גיא ברנד וערוץ 13 בתכנית כלכלה אוף טופיק 0

נושאים דומים

Back
למעלה