3 ארוחות ליום שלם בפחות מ5 שקלים

  • פותח הנושא Rio
  • פורסם בתאריך

Rio

משתמש ותיק
הצטרף ב
29/1/15
הודעות
103
דירוג
192

סרטון מרשים, מדובר בפאונד, ובאנגליה, אבל הדבר שהכי חידד לי הניסוי הזה הוא הכמות האדירה של דברים חינמים שזמינים לשימוש. בנוסף על הדרך למדתי כמה מתכונים מיוחדים.
 

KickR

משתמש בכיר
הצטרף ב
18/6/19
הודעות
2,766
דירוג
3,104

סרטון מרשים, מדובר בפאונד, ובאנגליה, אבל הדבר שהכי חידד לי הניסוי הזה הוא הכמות האדירה של דברים חינמים שזמינים לשימוש. בנוסף על הדרך למדתי כמה מתכונים מיוחדים.
כמה סוכר ומלח...
לפחות הוא שילב קצת ירקות ופירות
 

c881

משתמש בכיר
הצטרף ב
24/1/15
הודעות
6,907
דירוג
9,374
בפחות מ-5 שקלים - 5 ביצים קשות
 

unrealx

משתמש ותיק
הצטרף ב
13/9/18
הודעות
992
דירוג
580
אני עושה את זה מזמן,
בבוקר - לחם עם חביתה (כ- 2.2 ש"ח)
צהריים - בעבודה (סיבוס, טוב נו שווי מס)
ערב - שייק חלבון + פירות / כריך מהעבודה
 

Shaz

משתמש בכיר
הצטרף ב
10/6/18
הודעות
5,133
דירוג
2,033
אני עושה את זה מזמן,
בבוקר - לחם עם חביתה (כ- 2.2 ש"ח)
צהריים - בעבודה (סיבוס, טוב נו שווי מס)
ערב - שייק חלבון + פירות / כריך מהעבודה
מה זה סיבוס?
 

KickR

משתמש בכיר
הצטרף ב
18/6/19
הודעות
2,766
דירוג
3,104
אני עושה את זה מזמן,
בבוקר - לחם עם חביתה (כ- 2.2 ש"ח)
צהריים - בעבודה (סיבוס, טוב נו שווי מס)
ערב - שייק חלבון + פירות / כריך מהעבודה
זה לא ממש יעזור לך בפרישה המוקדמת ^_^
 

KickR

משתמש בכיר
הצטרף ב
18/6/19
הודעות
2,766
דירוג
3,104
1. כל חיסכון עוזר, ולא כתבתי את זה בהודעה, על מה אתה עונה?
להגיד ״אני עושה את זה מזמן״ כשבפועל אתה מסתמך על מימון מהעבודה זה כמו להגיד שאני לא משלם על דיור כי אני גר עם ההורים.
 

unrealx

משתמש ותיק
הצטרף ב
13/9/18
הודעות
992
דירוג
580
להגיד ״אני עושה את זה מזמן״ כשבפועל אתה מסתמך על מימון מהעבודה זה כמו להגיד שאני לא משלם על דיור כי אני גר עם ההורים.

הדיון כאן הוא איך לחסוך בהוצאות על אוכל, ובמקומות עבודה עם הטבה (רוב האנשים כאן) זה הגיוני, ויש הרבה שלא מנצלים
לגור אצל ההורים - פחות ריאלי
 

יוסי מערוף

משתמש ותיק
הצטרף ב
2/7/18
הודעות
762
דירוג
864
אותי זה מדהים לראות בכל הסרטונים האלה את כל האוכל המעובד והזול שם
למשל: לחם ב-40p, גבינה צהובה ב-30p, פסטה ב-20p, פחיות מזון משומר ב-30p וכו'

הם צריכים לעשות אתגר של לאכול בריא וזה יהיה הרבה יותר מעניין
 

KickR

משתמש בכיר
הצטרף ב
18/6/19
הודעות
2,766
דירוג
3,104
הדיון כאן הוא איך לחסוך בהוצאות על אוכל, ובמקומות עבודה עם הטבה (רוב האנשים כאן) זה הגיוני, ויש הרבה שלא מנצלים
לגור אצל ההורים - פחות ריאלי
א. לא כל מקום עבודה נותן את ההטבה הזו ולכן זה לא ריאלי למי שלא עובד במקום כזה
ב. ההטבה הזו בפועל עולה לך כסף (לכל הפחות היא באה במקום העלאה במשכורת)
 

yossik

מודרטור
הצטרף ב
24/1/15
הודעות
11,300
דירוג
12,991
נו באמת איזה גימיק.
הכנתי סלט טונה, עגבניה, עלה חסה, כפית מיונז, סלרי - עלה מעט יותר מ 1 פאונד.
לארוחת ערב - צלי עוף בתנור + פירה ת"א, לא הולך לחשב כמה עולה עלה חסה או הצ'ופצ'יק של כנף העוף...
אני מעריך את החיסכון בצריכה מיותרת אבל להתכלב ככה כמו בקליפ - give me a break!
מעניין לשמוע את תגובתה של ה @הסולידית
** עריכה **
שכחתי להוסיף גם את הביצה הקשה לסלט הטונה אז הוא עלה לי 1.5 פאונד :)
 
נערך לאחרונה ב:

שלי

משתמש ותיק
הצטרף ב
24/1/15
הודעות
710
דירוג
708
אני עושה את זה מזמן,
בבוקר - לחם עם חביתה (כ- 2.2 ש"ח)
צהריים - בעבודה (סיבוס, טוב נו שווי מס)
ערב - שייק חלבון + פירות / כריך מהעבודה
נראה אחלה.
עם מה אתה מכין את השייק?
 

בת העמק

משתמש בכיר
הצטרף ב
22/12/15
הודעות
8,190
דירוג
13,352
אותי זה מדהים לראות בכל הסרטונים האלה את כל האוכל המעובד והזול שם
נו, ככה מקבלים סכרת בגיל מוקדם, לא? כבר שנים ארוכות שמחירי הירקות והפירות גם בארצנו הפכו להיות לוקסוס.
אבל גם עם אוכל בריא יחסית אפשר בזול. ק"ג אורז וק"ג קטניות עולים 7-10 ש"ח בערך כ"א ומספקים בערך 10 ארוחות ליחיד כשכל ארוחה = פחות מ-2 ש"ח. אם מוסיפים לתבשיל גם כמה ירקות (בצל, גזר, קישוא) אז עוד חצי שקל למנה.
תערובת לקציצות שמורכבת מבשר וירקות טחונים יחד ביחס של 50% מוזילה מאד את המנה לסדר גודל של 5 ש"ח. הטעם נשאר מאד בשרי.
אם מקפידים לקנות רק ירקות בעונה ובמבצע זה גם עוזר (לא קונה השנה כרובית, המחיר לא הולם לדעתי).
סרטון מרשים,
בעיקר עורר בי בחילה אבל גם קצת צחקתי (כמה עולה הביגוד לכלב?).
 

יוסי מערוף

משתמש ותיק
הצטרף ב
2/7/18
הודעות
762
דירוג
864
הם צריכים לעשות אתגר של לאכול בריא וזה יהיה הרבה יותר מעניין

סתם בשביל הקטע
- עשיתי בדיקה של מחירים דרך אתר השוואות מחירים באנגליה - (בחנויות האקספרס יותר זול)
0.69£-0.89£ לחבילה של קילו של שיבולת שועל דקה
1.35£-1.65£ לבקבוק של 2 ליטר חלב
0.85£-0.99£ לחבילה של 40גר קינמון טחון

אז לארוחת בוקר למשך חודש מה שצריך זה
קילו שיבולת שועל (לפי 3 כפות גדושות), 2 בקבוקי חלב לחודש (חצי כוס חלב לכל מנה) + קינמון ששמים קצת כל פעם
זאת אומרת שארוחת בוקר משביעה לחודש שלם צריכה לעלות כ-4.5 עד 5.5 פאונד (0.15-0.18 פני ליום)

אגב, עשיתי חישוב כמה זה עולה בישראל (לפי העלות מהקניה האחרונה שלי) ויצא לי שהעלות היא כ-1 ש"ח ליום.
(7.5 ש"ח לקילו ש"ש, 21.6 ש"ח ל-4 ליטר חלב, 1.9 ש"ח ל-40 גרם קינמון = 31 ש"ח לחודש
 

unrealx

משתמש ותיק
הצטרף ב
13/9/18
הודעות
992
דירוג
580
נראה אחלה.
עם מה אתה מכין את השייק?

סקופ חלבון ומים / חלב סויה, אם זה מים אז אוכל עם זה משהו קטן כמו פירות או חטיף אנרגיה (בשביל הפחמימה)
מעדיף להמנע מחלב אם אפשר
 

Starspike

משתמש סולידי
הצטרף ב
4/8/17
הודעות
35
דירוג
6
גם מכבד בקר (קפוא/טרי) אפשר לחיות דיי הרבה ב-5 שקל ליום
 

ImCarryGG

משתמש בכיר
הצטרף ב
6/7/19
הודעות
1,162
דירוג
779
בארץ יותר קשה במיוחד באוכל בריא, מחירי האוכל הבריא בסופרים באירופה(במיוחד בהולנד) מדהימים, בקלות חיסכון של 30 40 אחוז מבארץ מבלי לשנות את התפריט בכלל(תכלס רק לשפר אותו עם מוצרים יותר איכותיים קצת)
 

נושאים דומים

למעלה