• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תשלומי מיסים לIRS מIB

מתי יגיע השלג

משתמש רגיל
דירוג
47
שלום לכולם,

אני כרגע מבצע ניסוי קטן - גיליתי שהIRS לא תומך באופן ישיר בתשלומי כרטיס אשראי, אלא עובד דרך 3 ספקים חיצוניים שגובים עמלות שמנות על הפריבילגיה של לשלם מיסים.

למי שלא תושב ארה"ב ושאין לו חשבון בנק שם, מדובר במכשול די מעצבן.

השתמשתי ב Direct Pay באתר של הIRS כדי לחייב את החשבון שלי בIB, בסכום קטן של $2 וזה נראה שזה עובר.

יש לעוד מישהו בקהל ניסיון עם זה? האם IB לא עושים עם זה בעיות?

האמת זה לא דיל כזה גרוע לשלם בכרטיס אשראי. הם לוקחים 1.9% עמלה, אבל אם יש לך כרטיס אמריקאי שאתה מקבל עליו 1.25-1.5 cashback ואתה מתזמן את התשלום כך שיש לך חודשיים לפני שאתה משלם זה משתווה.
אם אתה פותח כרטיס אשראי חדש' עם שנה עד שנה וחצי של ריבית אפס על האשראי אפילו הרווחת קצת.
בקשר ל-IB אני לא רואה סיבה שזה לא יעבור אם יש לך את הכסף בחשבון, אני לא יודע בוודאות ב-IB אבל ב-Fidelity זה עובד למען האמת אני משתמש בחשבון ההשקעות בתור חשבון בנק באופן הבא.

מובן לגבי מה שאתה אומר לגבי אשראי, אבל אני פחות בעניין של להיכנס למערכת פיננסית של מדינה אחרת יותר ממה שאני צריך.

הסיבות היחידות שאני בברוקר אמריקאי זה בגלל האזרחות שלי שם והעמלות הנמוכות לעומת בתי השקעות בארץ.

אבל אם יש לך כרטיס אמריקאי שאתה מקבל עליו 1.25-1.5 cashback ואתה מתזמן את התשלום כך שיש לך חודשיים לפני שאתה משלם זה משתווה.
ואם יש לך כרטיס שצובר 2% ומעלה, או שאתה בדיוק צריך לסגור בונוס על כרטיס חדש, זה בכלל מצויין :)

להוציא כרטיס אשראי אמריקאי, לפחות חשבון בנק אמריקאי, לקבל קאשבאק... מילא אם זה היה על הדרך, אבל לעשות את הדברים האלה במיוחד? נשמע לי קצת מוגזם, במיוחד כי להוציא אשראי או חשבון בנק אמריקאי זה לא משהו טריוויאלי, במיוחד כשאתה לא נמצא שם (ולא, אני לא רוצה לטוס לארהב בשביל זה). אני טועה פה? יש דרך קסם לפתוח חשבון בנק אמריקאי אונליין כתושב ישראל בלי להפקיד סכומים גדולים בהתחלה? אולי Ameritrade כן עושים את זה קל לשלם לIRS ומשתלם לי לפתוח חשבון אצלם?

אני יודע שבWISE זה אפשרי לשלם לIRS דרך העברות בנקאיות, אבל עוד לא ברור לי העלויות מבחינת המרות מטבע שכרוכות בכך (וכן אני יכול להעביר כסף מIB לשם ולחסוך המרה). מישהו ניסה דרך WISE ויכול להעיד שזה עובר חלק?

אני מעריך מאוד את העצות של הקהילה פה, ואני שמח לשמוע את כל הרעיונות.

להוציא כרטיס אשראי אמריקאי, לפחות חשבון בנק אמריקאי, לקבל קאשבאק... מילא אם זה היה על הדרך, אבל לעשות את הדברים האלה במיוחד?
בשביל לקבל החזר של לפחות 2% על כל ההוצאות שלך בכ.א לי זה נשמע שווה. אני אישית מקבל 2.5% ו3% בPAYPAL ואמזון. רונן פה מקבל יותר.
יש דרך קסם לפתוח חשבון בנק אמריקאי אונליין כתושב ישראל בלי להפקיד סכומים גדולים בהתחלה?
כן בוודאי איזו שאלה? אתה לא איכר, אתה אמריקאי!
תוכל לפתוח אונליין ברוב המקומות או בSDFCU ידידויתיים במיוחד לתושבי חוץ.

להוציא כרטיס אשראי אמריקאי, לפחות חשבון בנק אמריקאי, לקבל קאשבאק... מילא אם זה היה על הדרך, אבל לעשות את הדברים האלה במיוחד?
הפוך.
להוציא כרטיס אשראי זה העיקר.
לשלם איתו ל IRS זה על הדרך כי כבר יש לך כרטיס גם ככה.

בשביל לקבל החזר של לפחות 2% על כל ההוצאות שלך בכ.א לי זה נשמע שווה. אני אישית מקבל 2.5% ו3% בPAYPAL ואמזון. רונן פה מקבל יותר.

תודה על החידוש ועל החידוד. אחקור את הדברים האלה.

תודה על החידוש ועל החידוד. אחקור את הדברים האלה.
אז מה רע בעצם בלהעביר מIB? כמה עמלות הם לוקחים? (מעבר לייתרונות האחרים שיש להוציא כ.א אמריקאי)

הם לא לוקחים שום עמלה. Direct Debit זה חינם ללא הגבלה, אבל התנאים שלהם להעברה לחשבון של גוף שלישי הם מחמירים - בגדול רק לתשלום חשבונות (הם נותנים דוגמאות כמו החזרי הלוואות, תשלום חשבון חשמל אבל לא תשלומי מיסים).

בעיקרון כשמדובר בwire transfer צריך לבקש אישור והם כותבים במפורש שהם כנראה יאשרו העברות לתשלומי מיסים.

החשש הקטן הוא שזה יעבור, אבל שזה מנוגד לתנאי שימוש שלהם והם ינעלו לי את החשבון או משהו כזה.

סתם ככה כל אזרח אמריקאי שיש לו שם ויזה מקבל דרכה קשבק של 2-3% על עסקאות כאלה? מה התנאים?

סתם ככה כל אזרח אמריקאי שיש לו שם ויזה מקבל דרכה קשבק של 2-3% על עסקאות כאלה? מה התנאים?
בגדול כן, אם יש לך קרדיט סקור סביר.
תנאים? תשלם בזמן, קבל קש לחשבון או זיכוי לחשבון אשראי. כמובן שצריך את הכרטיס הנכון, כל כרטיס וההטבות שלו.

בחזרה לנושא המקורי, direct debit מהirs עבר בהצלחה ובינתיים IB לא יצרו איתי קשר כדי לציין בעיה כלשהי.

עדכון :)

דיברתי עם IB ואמרו:

1. מותר לשלוח תשלומים לIRS עם Direct Debit
2. מותר לקבל החזרי מס מהIRS עם Direct Deposit

כן הזהירו אותי מבעיות טכניות שיכולות לגרום לתשלום להיכשל, לדוגמא שהIRS לא מכניס את כל הפרטים בבקשת תשלום בצורה נכונה, אבל שאין בעיה מבחינת המדיניות שלהם.

התשלום לIRS הצליח לי בלי שום תקלות. מדריך קצר:

1. באתר של IB, בתפריט בוחרים transfer & pay -> direct deposit
2. בדף יופיע routing number וגם account number. לשמור אותם בצד ולוודא בלמטה של הדף שכתוב direct debit is enabled .אם לא, להפעיל אותה בלחיצת כפתור ENABLE.
3. הלכתי לעמוד Direct Pay באתר של הIRS, והכנסתי את פרטי החשבון שנמצאים בIB בעמוד של Direct Debit. סוג חשבון בחרתי checking
4. לוודא שכל הפרטים שלך בדף תשלום מתאימים לפרטים בחשבון של IB
5. ביום של החיוב שבחרת בדף של הIRS, אמורה להופיע הודעה בIB על בקשת החיוב שקיבלו, בהתאם לסכום צריך לא לדחות את הבקשה, או לאשר אותה במפורש

בהצלחה למי שמנסה!

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
eivgeni תשלומי מיסים למחזיקי גרין קארד צרכנות פיננסית 1
מ מיסוי אמריקאי של תשלומי מילואים מיסים 9
ש תשלומי ריבית משכנתא נדל"ן 8
A תשלומי מס בIB מיסים 6
יוזר האם ניתן להעביר תשלומי משכנתא לקבלן מחו״ל? נדל"ן 1
Michel הגבלת סכום קצבת פנסיה כדי להשפיע על גודל הכנסה לצורך חישוב תשלומי ביטוח לאומי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
A דחיית תשלומי מס הכנסה מיסים 4
unrealx תשלומי שכירות רק במזומן נדל"ן 28
Z החזר תשלומי ביטוח כפולים עקב אי ניוד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
S היום שאחרי תשלומי החל"ת: המציאות המסתמנת מ-1 ביולי אוף טופיק 12
A מדוע תשלומי המשכנתא שלי משתנים בכל חודש? נדל"ן 7
yossik תוכנה חינמית להערכת תשלומי מס ל IRS אוף טופיק 0
A סיום תשלומי משכנתא מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 33
G חישוב רווח / הפסד סופי בהתחשב כל האלמנטים (עמלות שונות, מיסים) פוסטים מאיכות נמוכה 0
ב מכירת דירה קיימת וקנייה של אחרת - איך אני מצמצם מיסים? נדל"ן 1
S איך מדווחים מיסים מ IBKR מיסים 1
צ מיסים על קופת גמל ישנה מיסים 11
R איך לזהות קרן שנחשבת PFIC לענייני מיסים אמריקאים מיסים 2
T תושב חוץ ותשלום מיסים מיסים 5
א מיצוי זכויות בתשלומי מיסים או ביטוחים וכו', כשמשלמים על בית אבות (יש חברות שמתעסקות בזה, בלי לשחוט את כל הסכום?) מיסים 0
ס תשלום מיסים לסטודנט חסר עבודה מיסים 1
ח הכנות לפני קבלת אזרחות אמריקאית - מבחינת מיסים שוק ההון 15
Xeno למי לשלם מיסים? אזרח ארהב, גר בישראל, עבודה אמריקאית, עובד עצמאי מיסים 2
Cfy תשלום מיסים על רווח הון דולרי ב-IBI מיסים 0
R מיסים עם אזרחות אמריקאית - סחר בnasdaq מיסים 3
D מיסים בinteractive. מיסים 8
A נניח שיש לי אג"ח האם עלי לשלם מיסים רק על הקופונים או גם מיסים 6
T מיסים על קופת גמל מיסים 4
deussex שאלה על החלפת דירות שניות - מיסים נדל"ן 10
Y רישום דירה על שם ילד (בגיר) - משמעויות מבחינת מיסים והטבות מיסים 4
D חומר קריאה על מיסים פוסטים מאיכות נמוכה 5
T חרדים-לא משלמים מיסים (?)/לא תורמים למדינה (?) צרכנות פיננסית 0
Z חישוב מיסים על עמלות מיסים 2
משתמש מחוק 9 מיסים ובפרט מס עזבון שוק ההון 7
D קניית דירה בהתניה של המוכר, שימכור הדירה אם לא ישלם מיסים . אשמח לטיפים, וממה להזהר. נדל"ן 246
ש תשלום מיסים בגין אחזקת נכס\חשבון בנק בארה"ב מיסים 6
Tsachi01 עובד כשכיר וגם כעצמאי במקביל - מיסים מיסים 4
א מיסים על דירה שניה נדל"ן 1
O שאלה לגבי מיסים על כספי פיצויים בגיל פרישה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
Y EIN - דיווח מיסים בארה"ב מיסים 8
א מיסים עבור קרן השתלמות וקופות גמל להשקעה לאזרח ארה"ב מיסים 26
U דיווח מיסים interactive brokers על בסיס ה tear statement ההתחשבות שער מט"ח שוק ההון 12
ש מיסים שדרוג דירה נדל"ן 7
M מיסים על אופציות לאזרח אמריקאי מיסים 9
ע מיסים בריטיים על חשבון בנק בבריטניה ללא תושבי בריטניה מיסים 9
milx בית שעלה בערכו ב-3 מיליון שח - האם יש לשלם מיסים במכירתו? פוסטים מאיכות נמוכה 3
T איך לשלם פחות מיסים אם אני לא גר בארץ מיסים 41
פ 50 דרכים כשרות לשלם פחות מיסים דיוני עומק על פוסטים מהבלוג 57
V מכירת RSU - איזו שכבה למכור כדי לשלם מינימום מיסים? מיסים 6
Y מיסים בהשקעה בwall street דרך מיטב דש מיסים 1

נושאים דומים

Back
למעלה