תשלום בכל אתר בארהב

• פותח הנושא efa
  • פורסם בתאריך

efa

משתמש ותיק
דירוג
33
יש דרך לשלם באתר בארהב שלא מאפשר תשלום עם אשראי שמקורו בארצנו?
מנסה לעשות שילוח בתוך ארהב אבל לא מאפרים לי לשלם
ניסיתי פייפאל עם כתובת אמריקאית ולשלם ישירות עם פרטי כרטיס של ויזה נטענת אבל שום דבר לא עבד

ראיתי שירות באינטרנט של קונים בשבילך אבל הם רוצים 7% מהעסקה וזה נראה לי מוגזם

יש מצב שאין שרך לעקוף את זה? איזה הזוי?

nicepo1

משתמש בכיר
דירוג
4,059

efa

משתמש ותיק
דירוג
33
@nicepo1 מקבלים פייפאל אבל התשלום נדחה מייד לאחר אישור ההזמנה באתר (השלב שאחרי אישור התשלום בפייפאל עצמם). זו הייתה תשובת הנציג

It appears that the order could not go through because we can only accept orders, and payments from inside the US/Canada. I apologize for the troubles! Any authorization hold you see for the order will automatically reverse and return to you.

nicepo1

משתמש בכיר
דירוג
4,059
מקבלים פייפאל אבל התשלום נדחה מייד לאחר אישור ההזמנה באתר (השלב שאחרי אישור התשלום בפייפאל עצמם).
מעניין,זה במקרה חנות באייבי?
אולי תנסה להתחבר דרך VPN

efa

משתמש ותיק
דירוג
33
וואלה לא ניסיתי עם VPN.
אתה אומר שאולי עם פייפאל וVPN אין להם דרך לדעת מאיפה התשלום מבוצע?
מעניין.. גם לא יצא לי עד היום להשתמש VPN, אולי כדאי..
וזה קרה בLevi's
אז מוזר :S

@nicepo1 אגב אם יש לך המלצה לVPN חינמי שאוכל לבדוק על גביו?

נערך לאחרונה ב:

dror

משתמש ותיק
דירוג
296
יש תוספים לדפדפנים שנותנים לך vpn בחינם
בטח אם זו קנייה חד פעמית
@efa

efa

משתמש ותיק
דירוג
33
מעדכן שניסיתי עם התוסף browsec אבל משום מה זה עדיין לא עובד (VPN בצירוף פייפאל עם ויזה נטען עם כתובת תשלום אמריקאית)
הבעייה שהוא לא מחווה מה גורם לזה ליפול אז גם לא ברור איך להתמודד

efa

משתמש ותיק
דירוג
33
(אי אפשר לערוך את ההודעה מאתמול)

ניסיתי גם תשלום ישירות מהויזה הנטען (כשאני על VPN), ותשלום מהאשראי הרגיל שלי בפייפאל כשאני על VPN
אבל גם שני אלה לא עזרו, והאתר זורק אותי לפני ביצוע ההזמנה

אשמח לשמוע אם למישהו יש עוד רעיון, אין מצב שאי אפשר לעקוף את זה

האזרח הקטן

משתמש בכיר
דירוג
6,119
יש חנויות אונליין שעושות חיים קשים ולא מסכימות לקבל תשלום מאמצעי תשלום לא אמריקאים. אני מניח שהסיבה היא ניסיון לא טוב ובעיות גבייה מלקוחות לא אמריקאים, אבל לנו כישראלים זה בהחלט מתסכל. כרטיס האשראי מקושר לכתובת ומדינה כך שלמוכר יש גישה למידע לפני אישור ההמזנה.
אני לא חושב ש vpn יביא תועלת כי המידע על ארץ המגורים שלך מקושר למספר האשראי עצמו, וכרטיסים נטענים חסומים בהרבה מקומות.
הייתי מנסה עם כרטיס אשראי אחר, אולי ויזה יעבור ומאסטרכארד לא או להיפך. פעם היה גם לאמריקן אקספרס אפשרות לעדכן כתובת שנייה דרך נציג, והיה אפשר לרשום כתובת אמריקאית. לא יודע אם האופציה הזו עוד קיימת.
אם יש לך קרוב משפחה או מכר בארצות הברית אפשר לבקש מהם שיבצעו את הרכישה ותעביר להם את הסכום.
אם שוב דבר מהאפשרויות האלו לא אפשרי, כנראה שהפתרון הוא לחפש את הפריט במקום אחר או לנסות להשתמש בשירותי הזמנות כמו buy2usa אבל זה עשוי לפגוע מאוד במחיר.

האזרח הקטן

משתמש בכיר
דירוג
6,119
סתם השערה, אולי כשנכנסת אתמול עם vpn עוד היה לך מזהה כלשהו בדפדפן cookie שאפשר להם לשייך אותך לניסיונות הקודמים שבהם נחסמת על מדינה לא נתמכת.

efa

משתמש ותיק
דירוג
33
@האזרח הקטן מחקתי את ההודעה כי הם פתאום שלחו לי הודעת ביטול :\

ומשיחה עם הנציג שלהם נשמע שאתה צודק!

אולי קיבלתי את הודעת הביטול כי ביטלתי את ה VPN מייד אחרי שהזמנתי ועוד הייתי באתר קצת?

אני כבר רוצה לנצח את הקנייה הזאת רק כי זה מעצבן אותי חחחח

מה דעתך? כי נשמע שההשערה שלך הגיונית

האזרח הקטן

משתמש בכיר
דירוג
6,119
יש לאתר מספר סימנים שיכולים להעיד על המיקום שלך:
1. כתובת ה IP הנוכחית וההיסטורית (אם אתה ללא vpn הם מזהים שאתה מישראל).
אם אתה משתמש בvpn הם יכולים בסבירות גבוהה לזהות שזה חיבור מvpn והם יכולים לחסום גם רכישה כזו (מניח שמבחינת סיכון אשראי, מי שרוצה להונות אותם לרוב ישתמש במשהו שיטשטש את כתובתו, לכן הם עשויים לחסום קנייה מכתובת "לא אמיתית".
בנוסף, הם שומרים מידע על הסשן שלך, לפי קוקיז ששמורים בדפדפן (לא רק, יש היום דרכים יותר מתקדמות לזהות משתמש לפי אוסף של מאפיינים) כך שאם אתמול זיהו שאתה מישראל, גם מחר כשתיכנס דרך vpn הם יכולים לקשר את זה למישהו שנכנס מישראל.
2. כרטיס האשראי - לרוב הם יכולים לקבל מידע על ארץ השיוך של הכרטיס ולפעמים הם מבצעים אימות של המיקוד שאתה מקיש מול המיקוד שמשוייך לבעל הכרטיס ומכשילים עסקה שבה זה לא תואם (כדי למנוע מצב שמישהו קונה בכרטיס שלא בבעלותו).
לגבי כרטיס אשראי נטען, אני סבור שיש לבית העסק מידע שמדובר בכרטיס נטען ויכולים לחסום עסקאות גם בכרטיסים אלו.
לגבי פייפאל אני לא בטוח אבל יתכן שגם שם יש להם גישה למיקוד או למדינה של בעל החשבון.

בקיצור, מה שאתה מנסה אולי אפשרי (ואולי לא) אבל דורש הרבה מאמץ מצידך כדי לעקוף את ההגנות שהם שמו כל עוד אתה לא יודע אילו הגנות מופעלות.
תנסה לחפש בגוגל פרטים לגבי הזמנה לחו"ל מאותו אתר, אתה כנראה לא הראשון שניסה, ואם מישהו הצליח יתכן שפרסם איך.

efa

משתמש ותיק
דירוג
33
@האזרח הקטן חזרתי עם מידע חדש, מסתבר שכתובות חברות השילוח (!) חסומות אצלם. חתיכת צעד מוגזם לא?

עכשיו, איך מנצחים את זה? אולי צריך לנסות שירות שילוח אחר, או שאפשר להוסיף עוד תחכום קל?
מעניין אם זו הסיבה שהמשלוח שלי בוטל אפילו שהצלחתי לשלם

Most 3rd party forwarders are blocked from our system

For orders placed in the United States, the preferred method of payment is with credit cards based in the US. However, we do accept the following forms of international payment methods_ (inte rnational billing address) Visa, MasterCard, Discover & American Expres

האזרח הקטן

משתמש בכיר
דירוג
6,119
@האזרח הקטן חזרתי עם מידע חדש, מסתבר שכתובות חברות השילוח (!) חסומות אצלם. חתיכת צעד מוגזם לא?

עכשיו, איך מנצחים את זה? אולי צריך לנסות שירות שילוח אחר, או שאפשר להוסיף עוד תחכום קל?
מעניין אם זו הסיבה שהמשלוח שלי בוטל אפילו שהצלחתי לשלם
תחפש בגוגל את שם האתר וחברות שילוח, כנראה אתה לא הראשון שנתקל בבעיה מאותו אתר ואולי מישהו אחר פיצח את הפתרון

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ש תשלום מיסים בגין אחזקת נכס\חשבון בנק בארה"ב מיסים 6
A ביטול הקצאת אשראי וקרבה למינוס, מה עושים במקרה כזה שאי אפשר להכנס למינוס אך יש תשלום שמכניס למינוס ? צרכנות פיננסית 14
לב מישקין מה עדיף לקנות רכב יד שנייה או לקחת מהעבודה תמורת תשלום? צרכנות פיננסית 12
T פנסיה - תשלום אובדן כושר עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
K מיסוי נומינלי על קרן זרה - האם יתכן תשלום מס בהפסד שנובע משער המטבע? שוק ההון 7
M אי תשלום מס רווחי הון IB מיסים 13
D תשלום למס הכנסה וביטוח לאומי לאחר דוח שנתי מיסים 5
D תשלום למס הכנסה וביטוח לאומי לאחר דוח שנתי אוף טופיק 1
R העברת תשלום משכנתא לקבלן עבור שלב מתקדם יותר בהסכם מכר נדל"ן 1
I השלכות של אי תשלום דוח אגרה באוסטריה אוף טופיק 21
P גן ילדים פרטי -תשלום יחסי אוף טופיק 11
ה תשלום שכירות במזומן נדל"ן 3
TheOneTech תשלום לועד בית על תאורה בחדר מדרגות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 10
T הערכת סיכון - תשלום 100% מראש בדירה על הנייר נדל"ן 18
unsullied תשלום ל IRS אופטימלי (2% עמלה?) מיסים 6
A התייעצות לגבי מסלול תשלום לקבלן - חלק מההון קיים בנכס אחר שהוא ללא משכון \ הלוואות נדל"ן 8
D תשלום מס על אירוע מס יחיד מיסים 4
לאץ' צמצום תשלום עמלות לבית ההשקעות שוק ההון 4
N תשלום משכנתא לפני הון עצמי נדל"ן 8
ה תשלום ביטוח לאומי מיסים 13
א אופן תשלום עמלות ודמי ניהול על קרנות סל איריות שוק ההון 11
ש תשלום כנגד חשבונית מיסים 1
R אין מספיק מזומן בקה"ש IRA לצורך תשלום דמי ניהול חודשי ברוקרים ופלטפורמות מסחר 11
י החזר הון עצמי בהעדר ראיית תשלום נדל"ן 12
א העברת ניירות ערך מתיק ממוסה לתיק לא ממוסה כדי לדחות תשלום מס רווחי הון? ברוקרים ופלטפורמות מסחר 6
ה תשלום חוב והנחות כלכליות לנכים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 7
ת בבואי לשלם היום ארנונה באתר-שגיאה. אז לחצתי שוב - האם תשלום ירד פעמיים? מיסים 9
S תשלום על טיפול בגינה משותפת בבניין-נופל על המשכיר או על השוכר? נדל"ן 3
V תשלום א.כ.ע במעבר מ-ב.מנהלים לקופ"ג פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
L קנייה דירה חדשה מקבלן עם תשלום ריבית על ה75% עד האכלוס נדל"ן 2
ז סנקציות כנגד אי תשלום חשבונית על ידי חברה בע"מ אוף טופיק 5
H תשלום גיזום שנתי - משכיר או שוכר? אוף טופיק 8
E תשלום למס הכנסה בסוף שנה מיסים 29
מ שאלה בנושא תשלום ריבית בלבד על משכנתא נדל"ן 5
I תיאום מס לשכיר - זיכוי עבור תשלום לריסק פרטי ומטריה ביטוחית צרכנות פיננסית 7
B תשלום עמלות ודמי ניהול שוק ההון 4
ס תיאום מס סולידי (עם מומחי מס וללא תשלום) מיסים 14
I זיכוי מס בגין תשלום לביטוח חיים\אובדן כושר עבודה לשכירים (שלא דרך תלוש השכר) צרכנות פיננסית 8
stamEhad שאלה על תשלום מס יסף (מילוי טופס 135 - דו"ח מס שנתי מקוצר) בעקבות מימוש אופציות. האם אני חייב? מיסים 13
M תשלום מס רווחי הון באיחור מיסים 6
S הורדת מחיר שכירות באמצעות תשלום שיפוץ מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
P תשלום קבוע לחברת חשמל - לא מוגזם? צרכנות פיננסית 9
מ תשלום מס - ברוקר בחו״ל מיסים 3
ע מועד תשלום מס שוק ההון 2
S המשמעות של הפסקת תשלום לפנסיה אוף טופיק 30
R תשלום מס דרך מיטב דש טרייד שוק ההון 15
S קבלת תשלום עבור אפליקציה צרכנות פיננסית 3
M תשלום מס שולי על רווחי הון? שוק ההון 2
O תשלום מס הכנסה שוק ההון 1
stamEhad קרן מחקה אג"ח ממשלתי - איך מקבלים את הקופונים(תשלום הריבית)? שוק ההון 3

נושאים דומים

למעלה