• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תשכנעו אותי למה לא להצביע העבודה גשר?

• פותח הנושא Shaz
  • פורסם בתאריך

Shaz

משתמש בכיר
דירוג
3,148
סך הכל השכר שלי דיי נמוך ולדעתי אני בערך בעשירון 6

ואם לקחת רק יהודים לא חרדים בהשוואה לקבוצה היותר מצומצמת (לא שאני בעד חלוקה כזאת אבל בשביל הדוגמה)
אני אולי גם עשירון 5 אם לא 4

סך הכל אני לא משלם הרבה מס אז הם לא ממש יפגעו בי ומצד שני יסבסדו הרבה מה שיוריד לי את עלות המחיה

למה לא להצביע להם?

מה לדעתך יקרה לאינפלציה אחרי ששכר המינימום יעלה ל-40?
כמה דברים אחרים יתייקרו בעקבות המהלך הזה?
מה תהיה שווה המשכורת שלך שכבר עכשיו נמוכה אחרי שהכל יתייקר?

כי אתה רוצה כלכלה נורמלית?
כי יש לך אינטרס שבבוא היום, שהשכר שלך יעלה ותתקדם בחיים, תצליח ולא תתקע בכבלי הסוציאליזם?
כי אתה רוצה שהממשלה שלך תשקיע בבריאות, בחינוך, בתחבורה ציבורית ולא בתשלום ריביות לאג''ח על חשבון העתיד שלך, של כל הדור שלך ושל הדורות הבאים?
כי תמיכה ממשלתית אמורה להיות פיתרון זמני לבעיה זמנית, ולא להפוך בעיה זמנית לבעיה קבועה בשביל ליצור פיתרון קבוע?

וללא קשר לכלכלה, מדובר במפלגה אבודה.

ואם לקחת רק יהודים לא חרדים בהשוואה לקבוצה היותר מצומצמת (לא שאני בעד חלוקה כזאת אבל בשביל הדוגמה)

סך הכל אני לא משלם הרבה מס אז הם לא ממש יפגעו בי ומצד שני יסבסדו הרבה מה שיוריד לי את עלות המחיה

למה לא להצביע להם?
כי אתה עוד צעיר מספיק בשביל לא לדעת שמי שיקבל את הזרנוק זה אתה וחברים שלך ממעמד הביניים.
לאנשים עשירים או סתם אלפיון עליון יש סוללה של עו"ד/רו"ח/יועצי מס שידאגו לשלם מס פחות ממך,
איך ? כדת וכדין, חברות ארנק, ינחיתו את הילדים לעבוד בחברה ועוד שאר כפתור ופרחים.

סוציאליזם דופק את כולם בסופו של דבר גם את העניים וגם את העשירים.
כהוכחה אמפירית לכך תנסה להרכיב רשימה של כל המדינות שנראה לך סבבה להגר אליהן.
תחשוב כמה שניות על כמה מדינות לפני שאתה פותח את הספוילר.

בלי להכיר אותך ובלי לדעת את ההרכב המדויק של הרשימה שתרכיב - אני מהמר שכל המדינות ברשימה אינן סוציאליסטיות ולא היו סוציאליסטיות בעברן.

מה לדעתך יקרה לאינפלציה אחרי ששכר המינימום יעלה ל-40?
כמה דברים אחרים יתייקרו בעקבות המהלך הזה?
מה תהיה שווה המשכורת שלך שכבר עכשיו נמוכה אחרי שהכל יתייקר?
מי אמר שהכל יתייקר? יעלו את השכר בהתאם לעליה של שכר המינימום תכלס

כי אתה רוצה כלכלה נורמלית?
כי יש לך אינטרס שבבוא היום, שהשכר שלך יעלה ותתקדם בחיים, תצליח ולא תתקע בכבלי הסוציאליזם?
כי אתה רוצה שהממשלה שלך תשקיע בבריאות, בחינוך, בתחבורה ציבורית ולא בתשלום ריביות לאג''ח על חשבון העתיד שלך, של כל הדור שלך ושל הדורות הבאים?
כי תמיכה ממשלתית אמורה להיות פיתרון זמני לבעיה זמנית, ולא להפוך בעיה זמנית לבעיה קבועה בשביל ליצור פיתרון קבוע?

וללא קשר לכלכלה, מדובר במפלגה אבודה.

אבל זה מה שהם רוצים להשקיע בכל זה על ידי כספים והעשירונים העליונים

מה שלא פוגע בי אישית

כדי לקבל חלק יותר גדול אבסולוטית בעוגה אתה חייב להגדיל את העוגה.

כי אתה עוד צעיר מספיק בשביל לא לדעת שמי שיקבל את הזרנוק זה אתה וחברים שלך ממעמד הביניים.
לאנשים עשירים או סתם אלפיון עליון יש סוללה של עו"ד/רו"ח/יועצי מס שידאגו לשלם מס פחות ממך,
איך ? כדת וכדין, חברות ארנק, ינחיתו את הילדים לעבוד בחברה ועוד שאר כפתור ופרחים.

זה עכשיו קורה גם ככה...
לדעתי העבודה יחזיקו את הניסיונית האילו חזק יותר ויקחו מהעשירים כמה מס שצריך

סוציאליזם דופק את כולם בסופו של דבר גם את העניים וגם את העשירים.
כהוכחה אמפירית לכך תנסה להרכיב רשימה של כל המדינות שנראה לך סבבה להגר אליהן.
תחשוב כמה שניות על כמה מדינות לפני שאתה פותח את הספוילר.

בלי להכיר אותך ובלי לדעת את ההרכב המדויק של הרשימה שתרכיב - אני מהמר שכל המדינות ברשימה אינן סוציאליסטיות ולא היו סוציאליסטיות בעברן.

שוויץ,לוקסנבורג,כל המדינות הסקנדינביות
אוסטרליה,קנדה

זרקתי כמה, מה הרעיון?

או לחלק אותה אחת (אופציה פחות צודקת) אבל יותר כדאית לי
זה טוב לזמן קצר מאד. מהר מאד, התמריץ לעבודה יורד, הצמיחה יורדת ואין אפשרות לממן את ההטבות האלה. כולם מפסידים. גם אתה. ניסו את זה בברה"מ, ונצואלה ועוד לא מעט מקומות. בסוף זה תמיד נגמר רע.

אבל זה מה שהם רוצים להשקיע בכל זה על ידי כספים והעשירונים העליונים

מה שלא פוגע בי אישית

ממש לא, זה ייפגע בך אישית, זה מה שאתה לא מבין.
תוכנית העבודה מתבססת על הגדלת החוב הציבורי, כלומר הנפקת יותר אג''ח, כלומר תשלום יותר ריבית כלומר, יותר ויותר כסף מהתקציב יילך על תשלום ריביות במקום השקעה בבריאות, בחינוך וברווחה.
אפילו הם יודעים שהמס שהם רוצים להוסיף לא יכסה את התוכנית הגרנדיוזית שלהם.

ביום שבו תתעורר ותראה שפתאום המע''מ עלה, שפתאום מחיר ביקור במיון קופץ, שפתאום התחבורה הציבורית דורכת במקום, שיותר ויותר אנשים מרגישים שהמחירים רק עולים-תזכור אותי שם. כי זה היום שבו הריבית דריבית של החוב שמפלגת העבודה תתנקם בכולם, ובמיוחד בעניים ובמעמד הביניים-כי העשירים האמיתיים יודעים איך להסתדר.

או לחלק אותה אחת (אופציה פחות צודקת) אבל יותר כדאית לי
לטווח הקצר.
אני לא יודע בן כמה אתה, אבל זה לא משנה-כי יש מחר. ובמחר הזה, אתה יכול להרוויח יותר, ואם לא אתה, אז הילדים שלך, ואם לא הם, אז הנכדים שלך.
אתה רוצה לחיות על חשבון העתיד שלך? על חשבון הילדים שלך?
יותר טוב שתקח הלוואה ותפשוט רגל. הנה עוד דרך ל''כסף חינם'' והיחיד שייפגע מזה זה אתה העתידי והבנק. בדיוק כמו שרצית לא?

-----
ג''נ- הכותב, אנוכי, מכיר את מערכות הרווחה בישראל מגיל 12. היכרות אדוקה ומעמיקה, לטוב ולרע.
מהזיווית הקטנה שלי, אני אומר לך, המדינה זאת לא הדרך שתבטיח לך עתיד טוב יותר.
היא יכולה לתת לך כלים שיעזרו לך לבנות עתיד טוב יותר, אך לא מעבר. יתרה מזאת, אני לא מאמין שהיא צריכה לעשות מעבר.

נערך לאחרונה ב:
זה טוב לזמן קצר מאד. מהר מאד, התמריץ לעבודה יורד, הצמיחה יורדת ואין אפשרות לממן את ההטבות האלה. כולם מפסידים. גם אתה. ניסו את זה בברה"מ, ונצואלה ועוד לא מעט מקומות. בסוף זה תמיד נגמר רע.
אם עושים את זה בקטנה הכל בסדר..
לא צריך בקיצוניות

אם עושים את זה בקטנה הכל בסדר..
לא צריך בקיצוניות

מעבר מ-29 ש''ח לשעה ל-40 ש''ח לשעה, עלייה של יותר מ-33 אחוז (!), ישר אחרי תום הפעימות להעלאת שכר המינימום, זה לא נקרא קיצוניות?!

הן דווקא המדינות הכי קפיטליסטיות בעולם.
מזמין אותך לחפש מידע באינטרנט.
לפי מה הקביעה שהן קפיטליסטיות? אין בהן בכלל עזרה ממשלתית לציבור החלש?

מעבר מ-29 ש''ח לשעה ל-40 ש''ח לשעה, עלייה של יותר מ-33 אחוז (!), ישר אחרי תום הפעימות להעלאת שכר המינימום, זה לא נקרא קיצוניות?!

זה רק לחלק קטן בציבור.. אפשר לעמוד בזה

ממש לא, זה ייפגע בך אישית, זה מה שאתה לא מבין.
תוכנית העבודה מתבססת על הגדלת החוב הציבורי, כלומר הנפקת יותר אג''ח, כלומר תשלום יותר ריבית כלומר, יותר ויותר כסף מהתקציב יילך על תשלום ריביות במקום השקעה בבריאות, בחינוך וברווחה.
אפילו הם יודעים שהמס שהם רוצים להוסיף לא יכסה את התוכנית הגרנדיוזית שלהם.

ביום שבו תתעורר ותראה שפתאום המע''מ עלה, שפתאום מחיר ביקור במיון קופץ, שפתאום התחבורה הציבורית דורכת במקום, שיותר ויותר אנשים מרגישים שהמחירים רק עולים-תזכור אותי שם. כי זה היום שבו הריבית דריבית של החוב שמפלגת העבודה תתנקם בכולם, ובמיוחד בעניים ובמעמד הביניים-כי העשירים האמיתיים יודעים איך להסתדר.

לטווח הקצר.
אני לא יודע בן כמה אתה, אבל זה לא משנה-כי יש מחר. ובמחר הזה, אתה יכול להרוויח יותר, ואם לא אתה, אז הילדים שלך, ואם לא הם, אז הנכדים שלך.
אתה רוצה לחיות על חשבון העתיד שלך? על חשבון הילדים שלך?
יותר טוב שתקח הלוואה ותפשוט רגל. הנה עוד דרך ל''כסף חינם'' והיחיד שייפגע מזה זה אתה העתידי והבנק. בדיוק כמו שרצית לא?

-----
ג''נ- הכותב, אנוכי, מכיר את מערכות הרווחה בישראל מגיל 12. היכרות אדוקה ומעמיקה, לטוב ולרע.
מהזיווית הקטנה שלי, אני אומר לך, המדינה זאת לא הדרך שתבטיח לך עתיד טוב יותר.
היא יכולה לתת לך כלים שיעזרו לך לבנות עתיד טוב יותר, אך לא מעבר. יתרה מזאת, אני לא מאמין שהיא צריכה לעשות מעבר.

לא יכול לבנות על עצמי להרוויח יותר
מעדיף לבנות על המדינה שתעשה זאת בשבילי

למה לא להצביע להם?
לא ייאמן ,הקמפיין עובד....

התפיסה הקומוניסטית טוענת לצדק בחלוקה של העוגה בין האזרחים, היא רק לא לוקחת בחשבון שכשהיא מטילה מיסים לא הוגנים על הצד המוצלח היא:
א. יכולה לגרום לו להגר למקום אחר.
ב.יכולה לגרום לו לעבוד פחות קשה.

ב2 המקרים העוגה פשוט תקטן וגם הצד הפחות מוצלח יפסיד מכך.
מערכת קומוניסטית היא נגד ההגיון האנושי,הרי אנחנו בני אדם ולא נמלים בקן, לכן כדי לאכוף אותה אתה חייב מערכת של כפייה אלימה ולשקר תמידית לאנשים .

אם הייתי שר החינוך הייתי זורק לפח את אבא גוריו וחצוצרה בוואדי ומכניס לתוכנית הלימודים את 1984.

נערך לאחרונה ב:
נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א אחזקה ישירה באג"ח - תשכנעו אותי שלא כדאי שוק ההון 25
א הביטוח משכנתא מחיב אותי חיוב כפול. נדל"ן 8
I הכריחו אותי לממש הפסדי הון - מה עכשיו? שוק ההון 11
ד הבנק מחייב אותי פעמיים צרכנות פיננסית 29
ה מחפש להשקיע בדירות יד 2 בצפון אנגליה, איך אתם יכולים לקדם אותי? פוסטים מאיכות נמוכה 0
א אג"חים תמיד מפתיעים אותי, למה תשואת האג"ח הישראלי התרסקה ? שוק ההון 34
ש מנהלת המשרד מנסה לבודד אותי. מה עושים? אוף טופיק 3
א תשואה מאגח צמוד (מודה שהצלחתם לבלבל אותי) שוק ההון 13
ריש-לקיש כפירה בתיק הדגל של מייק, שכנעו אותי אחרת שוק ההון 17
Regevkr בעיות עם ניכוי מס במקור לפי האמנה עם ארה"ב - לא מוצאים אותי במרשם מיסים 1
G אשתי עוסקת פטורה - אם רשות המיסים תגדיר אותי כסוחר בבורסה האם זה עלול להשפיע עליה? פוסטים מאיכות נמוכה 0
M כתבה שמעצבנת אותי על סל מוצרים ויוקר המחייה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 99
צ שכנעו אותי לא לעבוד באבטחה! אוף טופיק 45
Y הבנק שלי העביר אותי סניף ללא רשותי ולא עונה מאז צרכנות פיננסית 12
ה האם החוב הענקי של ארהב צריך להדאיג אותי? שוק ההון 5
נ חיסכון פנסיוני- הפקדה חסרה - אוליי מישהו יכול לכוון אותי מה עושים בבקשה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
מ אווף יש מישהו שמוכן ללוות אותי בצדדים הטכניים של ההשקעות שוק ההון 6
חתול לילה עצרו אותי אני רוצה לתזמן (מניות הבנקים) שוק ההון 35
L שאלה מחשבתית שמאתגרת אותי - קולגה מהעבודה שהוא גם שכן, ונסיעה במונית אוף טופיק 22
ע פוליסה פיננסית - למה אני מרגיש שכולם דוחפים אותי לשם? שוק ההון 53
מ מקצוע חדש...קבלו אותי- שוטף מדרגות... התפתחות אישית 29
unrealx חושב לשים את כל החלק אג"חי בתיק בקונצרני ארה"ב דירוג השקעה, תעצרו אותי שוק ההון 7
A העבירו אותי מקרן מחקה לקרן סל והעלו את דמי הניהול - מה הייתם עושים? שוק ההון 23
Jasper בן עשרים ואחת מרגיש שחיסכון בא לי בקלות, אבל להתחיל להשקיע מפחיד אותי ממש. שוק ההון 18
M ללמוד תואר שיגשים אותי תואר שאוכל לפרוש באמצעותו? התפתחות אישית 3
תפוזינה שאלה פשוטה שמבלבלת אותי: קופת גמל להשקעה מול חשבון רגיל שוק ההון 34
אורן פטור מקרנות נאמנות אבל 0.05% על קרנות מחקות?! למה מבלבלים אותי?! שוק ההון 14
ק הבנק לא סופר אותי. איפה אני טועה? צרכנות פיננסית 86
מתכנתגד שכנעו אותי לא לקנות שעון דופק! מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 19
ח משכנע את המשוכנעים - קיטורי השוכרים בתל אביב מוציאים אותי מדעתי אוף טופיק 37
ל שכנעו אותי לא לקנות קינדל! מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 104
Y אז היום משרד האוצר הפתיע אותי אוף טופיק 9
yossik אל-על, ממש מרגיזים אותי מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 16
מוריה עקצו אותי... אוף טופיק 22
Sinister נייר חדש שמסקרן אותי - DAX GTR שוק ההון 5
yossik ממשלה חדשה - שני דברים שמדאיגים אותי. אוף טופיק 28
Y משהו שהגניב אותי היום בבנק אוף טופיק 23
ח פנסיה,בלבלת אותי! צרכנות פיננסית 30
מ הדברים שלא תתפסו אותי קונה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 20