• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תנאי אשפוז לאחר ניתוח בבית חולים פרטי

ilyaf

משתמש רגיל
דירוג
77
היי,

שאלה לאנשים שעברו ניתוח בבית חולים פרטי,בין אם דרך הביטוח הרפואי שלהם או בדרך אחרת.
לי ולחבר שלי יש ביטוח רפואי פרטי (אחרי הרפורמה) שכולל גם ניתוחים.
לאחרונה שנינו נזקקנו לניתוחים ועברנו אותם - אני בבית חולים רפאל,הוא במדיקל סנטר. הביטוח הרפואי שילם על שניהם,ושמחתי שסוף סוף יש תמורה לפרמיה ששילמנו כמה שנים טובות.
אממה - בעוד שלא מעט תנאים היו יותר טובים מבית חןלים ציבורי (האפשרות לבחור את המנתח, הזמינות של צוות האחיות וכו), נוצר לי הרושם שגם כאן - יש דברים שהביטוח הפרטי לא מכסה,ואחד מהם זה חדר פרטי באשפוז.למרות שחבר שלי קיבל חדר לבד במדיקל,בלילה השני שרציתי לישון לידו סולקתי על ידי המאבטח בטענה שיש צורך באישור מיוחד להישאר ליד המאושפז,וממה שהבנתי בין השורות - זה בגלל שהוא היה מאושפז בחדר רגיל ולא פרטי.לא עזר שבתכלס לא היה מטופל אחר שהיה זקוק למקום הזה, ולא באמת הפרענו למישהו - נאלצתי לעזוב ולחזור בשעות הביקור.
מה שגרם לי לתהיה הלא נעימה - אז למעשה, אחרי ששילמתי לא מעט כסף על ביטוח רפואי פרטי,כדי שבבוא העת כשאצטרך,אוכל לקבל את התנאים הטובים ביותר לאשפוז,נראה שגם זה לא מספיק,ואם אני רוצה משהו לא כזה סופר חריג כמו אפשרות שבן משפחה ישן לידי בלי לסמוך על טוב ליבו של המאבטח,אני צריך להוסיף עוד מאות ואלפי שקלים מכיסי על חדר פרטי...
אני מפספס משהו?
יש ביטוחים שכן מכסים את זה?
תודה!

היי,

שאלה לאנשים שעברו ניתוח בבית חולים פרטי,בין אם דרך הביטוח הרפואי שלהם או בדרך אחרת.
לי ולחבר שלי יש ביטוח רפואי פרטי (אחרי הרפורמה) שכולל גם ניתוחים.
לאחרונה שנינו נזקקנו לניתוחים ועברנו אותם - אני בבית חולים רפאל,הוא במדיקל סנטר. הביטוח הרפואי שילם על שניהם,ושמחתי שסוף סוף יש תמורה לפרמיה ששילמנו כמה שנים טובות.
אממה - בעוד שלא מעט תנאים היו יותר טובים מבית חןלים ציבורי (האפשרות לבחור את המנתח, הזמינות של צוות האחיות וכו), נוצר לי הרושם שגם כאן - יש דברים שהביטוח הפרטי לא מכסה,ואחד מהם זה חדר פרטי באשפוז.למרות שחבר שלי קיבל חדר לבד במדיקל,בלילה השני שרציתי לישון לידו סולקתי על ידי המאבטח בטענה שיש צורך באישור מיוחד להישאר ליד המאושפז,וממה שהבנתי בין השורות - זה בגלל שהוא היה מאושפז בחדר רגיל ולא פרטי.לא עזר שבתכלס לא היה מטופל אחר שהיה זקוק למקום הזה, ולא באמת הפרענו למישהו - נאלצתי לעזוב ולחזור בשעות הביקור.
מה שגרם לי לתהיה הלא נעימה - אז למעשה, אחרי ששילמתי לא מעט כסף על ביטוח רפואי פרטי,כדי שבבוא העת כשאצטרך,אוכל לקבל את התנאים הטובים ביותר לאשפוז,נראה שגם זה לא מספיק,ואם אני רוצה משהו לא כזה סופר חריג כמו אפשרות שבן משפחה ישן לידי בלי לסמוך על טוב ליבו של המאבטח,אני צריך להוסיף עוד מאות ואלפי שקלים מכיסי על חדר פרטי...
אני מפספס משהו?
יש ביטוחים שכן מכסים את זה?
תודה!
לפני שבודקים ביטוחים, הייתי בודק את נהלי בית החולים. הדברים האלו לא נקבעים על ידי מאבטח ובכלל לא בטוח שכסף היה פותר את הבעיה.

לפני שבודקים ביטוחים, הייתי בודק את נהלי בית החולים. הדברים האלו לא נקבעים על ידי מאבטח ובכלל לא בטוח שכסף היה פותר את הבעיה.
תודה.יכול להיות שאתה צודק,לפי מה שרשום באתר שלהם,הם לא מאשרים לינה עם מאושפז אלא אם הוא זקוק להשגחה צמודה...כששאלתי את האחות though באותו היום,היא אמרה שזה לא אפשרי כי הוא "במקרה בחדר לבד,זה לא חדר פרטי",אז יש מצב שזה נוהל שתקף רק במחלקת האשפוז הרגילה.אבל נקודה טובה,בפעם הבאה (שמקווה שלא תהיה בזמן הקרוב) אבדוק את זה מראש.
מה שקצת מוזר לי זה שהיה נראה שמדובר בתחום אפור, כי בלילה הראשון אמא שלו ישנה לידו בלי בעיה והם אפילו נתנו לה שמיכה וכרית,ולכן זה נחת עלי די בהפתעה בלילה השני.היות ולא מדובר בבית חןלים ציבורי,להבנתי לא אמורות להיות להם הפתעןת מבחינת כמות החולים שפתאום זקוקים לחדר,לכן קצת מפתיע אותי שהם דורשים לא לישון ליד המטופל גם אם יש לידו מקום.

נערך לאחרונה ב:
תודה.יכול להיות שאתה צודק,לפי מה שרשום באתר שלהם,הם לא מאשרים לינה עם מאושפז אלא אם הוא זקוק להשגחה צמודה...כששאלתי את האחות though באותו היום,היא אמרה שזה לא אפשרי כי הוא "במקרה בחדר לבד,זה לא חדר פרטי",אז יש מצב שזה נוהל שתקף רק במחלקת האשפוז הרגילה.אבל נקודה טובה,בפעם הבאה (שמקווה שלא תהיה בזמן הקרוב) אבדוק את זה מראש.
שלא תהיה פעם נוספת ואם תהיה, מאחל שהדבר הכי מטריד יהיה סידורי השינה של המלווה.

לא מזמן הייתי במצב דומה. הופתעתי עד כמה הפער בין בית חולים פרטי וציבורי הוא קטן מבחינת התנאים (האמת, מה שראיתי בבתי חולים ציבוריים היה סה"כ לא רע בכלל).
לא קיבלנו חדר פרטי (גם בתשלום לא יכלנו - היה תפוס), אבל אפשרו למלווים לישון בחדר, למרות ששתי המיטות היו תפוסות (יש כורסה טובה ליד כל מיטה).
כנראה שזה תלוי במדיניות בית החולים וגם במצב הרוח של הצוות.
היתרונות בבית חולים פרטי היו מבחינתנו יותר אחיות פר מטופל ואפשרות לקבוע תור מהר יותר.

רוצה לציין שבחדר לא פרטי המלווה הוא אמנם עזרה מבורכת למטופל שלו, אבל מטרד למטופל השני. באופן טבעי מלווה נוטה להיות מאוד ממוקד בצרכים של המטופל שלו, ולכן גם מי שבד"כ מתחשב בזולת עשוי לא כ"כ לעשות זאת. לכן אני לא ממש בטוח האם לאפשר למלווים לישון זה לטובת המטופלים או לא (כמובן שזה לא רלוונטי כשפועל יש רק מטופל אחד - זה כבר עניין של הצמדות עיוורת לנהלים).

לא מזמן הייתי במצב דומה. הופתעתי עד כמה הפער בין בית חולים פרטי וציבורי הוא קטן מבחינת התנאים (האמת, מה שראיתי בבתי חולים ציבוריים היה סה"כ לא רע בכלל).
לא קיבלנו חדר פרטי (גם בתשלום לא יכלנו - היה תפוס), אבל אפשרו למלווים לישון בחדר, למרות ששתי המיטות היו תפוסות (יש כורסה טובה ליד כל מיטה).
כנראה שזה תלוי במדיניות בית החולים וגם במצב הרוח של הצוות.
היתרונות בבית חולים פרטי היו מבחינתנו יותר אחיות פר מטופל ואפשרות לקבוע תור מהר יותר.

רוצה לציין שבחדר לא פרטי המלווה הוא אמנם עזרה מבורכת למטופל שלו, אבל מטרד למטופל השני. באופן טבעי מלווה נוטה להיות מאוד ממוקד בצרכים של המטופל שלו, ולכן גם מי שבד"כ מתחשב בזולת עשוי לא כ"כ לעשות זאת. לכן אני לא ממש בטוח האם לאפשר למלווים לישון זה לטובת המטופלים או לא (כמובן שזה לא רלוונטי כשפועל יש רק מטופל אחד - זה כבר עניין של הצמדות עיוורת לנהלים).
נשמע הגיוני,תודה.
אגב,מבחינתנו היתרון המרכזי בבית חולים פרטי מעבר למה שציינת היה גם האפשרות לבחור את הרופא המנתח והזמינות שלו לשאלות לאחר השחרור (לצערי הניסיון שלי עם המערכת הציבורית מעיד פעם אחר פעם שאם אין לך איש קשר לשאלות,הגורמים בקהילה הרבה פעמים די קלולס במקרה הטוב,או נותנים הנחיות שגויות במקרה הפחות טוב)

אגב,מבחינתנו היתרון המרכזי בבית חולים פרטי מעבר למה שציינת היה גם האפשרות לבחור את הרופא המנתח והזמינות שלו לשאלות לאחר השחרור
אכן יתרון גדול, אבל לא בהכרח של בית חולים פרטי. במקרה שלנו אותו מנתח יכול היה לבצע את הניתוח בבית חולים ציבורי. לדעתי הרובד המשלים בקופ"ח מאפשר את זה. מה שאני לא יודע זה כמה זמן היינו מחכים.

מה שקצת מוזר לי זה שהיה נראה שמדובר בתחום אפור, כי בלילה הראשון אמא שלו ישנה לידו בלי בעיה והם אפילו נתנו לה שמיכה וכרית
קצת קשה להבין לפי הכינוי אבל אתם שני בנים? אולי יש פה אפליה?

לדעתי הרובד המשלים בקופ"ח מאפשר את זה

הרובד המשלים מאפשר את זה במסגרת של ניתוח פרטי. בעצם הרובד המשלים בקופת חולים הוא סוג של ביטוח בריאות פרטי בפני עצמו ואין לו קשר למערכת הציבורית

קצת קשה להבין לפי הכינוי אבל אתם שני בנים? אולי יש פה אפליה?
כן,שני בנים.אבל לא נראה לי שזה קשור... דווקא אחת האחיות ניסתה לעזור וכשהתחלתי לאסןף את הדברים היא אמרה לי להישאר וסגרה את הדלת של החדר שלא ישאלו שאלןת D: אבל לצערי זה בסןף לא עזר,היא חזרה ןאמרה שהיא ניסתה להתווכח ואמרו לה שלא מאפשרים לאף אחד להישאר מחוץ לשעות הקבלה.

אכן יתרון גדול, אבל לא בהכרח של בית חולים פרטי. במקרה שלנו אותו מנתח יכול היה לבצע את הניתוח בבית חולים ציבורי. לדעתי הרובד המשלים בקופ"ח מאפשר את זה. מה שאני לא יודע זה כמה זמן היינו מחכים.
צודק. בנושא הזה יש לי אנקדוטה מעניינת ממש מהזמן האחרון,שחיזקה את המסקנה שלי לגבי זה שעשיתי בחירה טובה כשעשיתי ביטוח פרטי בנוסף למשלים בקופה והחלטתי לעבוד עם סוכן ביטוח מומלץ ולא עצמאית -
שברתי את היד בנפילה מהאופניים ונזקקתי לניתוח.
אושפזתי בבית חולים ציבורי (פינו אותי באמבולנס) והוגדרתי כניתוח דחוף,הייתי אמור לעבור אותו עוד באותו יום.
אממה,בית חולים ציבורי משמע עומס,במיוחד בקורונה,כפי שגיליתי על בשרי - הגיעו תאונות קשות דחופות עןד יותר ודחו אותי קודם מהיום למחר ואז ממחר לתשתחרר הביתה תמתין עם סד ונקרא לך (רופא המשפחה המצוין שלי בקופה שמע על זה והיה בהלם,פעם ראשונה שהוא נתקל בדבר כזה).
אחרי כמה ימים שחיכיתי ולא קראו לי וכשביקשתי לדבר עם ראש המחלקה הוא אמר לי בקור רוח שעם שבר כזה אין בעיה לחכות גם 3 שבועות (דעה ש2 רופאים פרטיים בכירים חלקו עליה),הפעלתי את הביטוח הפרטי.אממה,אחרי הרפורמה לא לכל רופא אפשר ללכת,ולך תבין מהרשימה באתר של הראל מי מהמנתחים בהסדר מנתח ידיים - רוב האורתופדים מתמחים ברגל מסתבר. מזל שהייתי עם סוכנת מצוינת שפנתה לדרגים בכירים בהראל ותוך יומיים מצאו לי מנתח מדהים ונותחתי בבית חולים רפאל בפרטי.
אגב אולי לא בדקתי מספיק לעומק, אבל ממה שראיתי בפוליסת הביטוח המשלים, הניתוח שהייתי צריך לא נכלל בניתוחים המכוסים (יש סיכוי שפספסתי,כי אני לא מומחה במושגים רפואיים ובניגוד לביטוח הפרטי לא היה מישהו שיעזור לי בפיענוח,עד שהקופה זזה כבר מצאו לי פיתרון אחר)

אגב אולי לא בדקתי מספיק לעומק, אבל ממה שראיתי בפוליסת הביטוח המשלים, הניתוח שהייתי צריך לא נכלל בניתוחים המכוסים
בפוליסות אחרי הרפורמה כל ניתוח בישראל מכוסה גם אם הוא לא ברשימה.
הרשימה היא רק לעניין שכר מנתח ובית חולים, ואם הניתוח לא ברשימה מסתכלים על ניתוח דומה.

עניין נוסף חשוב מאוד הוא ביטוחי קטסטרופות.
תבדקו שיש לכם כיסויי תרופות מחוץ לסל, תרופות בהתאמה אישית, השתלות, ניתוחים בחול.
אם הפוליסות שלכם הן מלפני הרפורמה ב 2016, יתכן מאוד שסכומי הכיסוי שלכם לא טובים.
הסיכוי שתשתמשו בזה ממש קטן אבל מדובר בכיסויים של מליוני שקלים.

בפוליסות אחרי הרפורמה כל ניתוח בישראל מכוסה גם אם הוא לא ברשימה.
הרשימה היא רק לעניין שכר מנתח ובית חולים, ואם הניתוח לא ברשימה מסתכלים על ניתוח דומה.

עניין נוסף חשוב מאוד הוא ביטוחי קטסטרופות.
תבדקו שיש לכם כיסויי תרופות מחוץ לסל, תרופות בהתאמה אישית, השתלות, ניתוחים בחול.
אם הפוליסות שלכם הן מלפני הרפורמה ב 2016, יתכן מאוד שסכומי הכיסוי שלכם לא טובים.
הסיכוי שתשתמשו בזה ממש קטן אבל מדובר בכיסויים של מליוני שקלים.
כל ניתוח מכוסה גם *בביטוחים משלימים של קופת החולים*? (פחות קריטי עבורנו כי יש לנו גם ביטוחי בריאות פרטיים אחרי הרפורמה, אבל כן אשמח לחידוד עבור אמא שלי,שבביטוח הפרטי שעשיתי לה - גם כן אחרי רפורמה - הוחרגו לא מעט בעיות רפואיות קיימות ונאלצים להסתמך על הביטוח המשלים בקופה להשלמת הפער). ואגב,מי הגורם בקופה האחראי לאשר ניתוחים דרך הביטוח המשלים? המזכירות הרפואית בסניף?
לגבי שאר הפוליסות - בהחלט,יש לנו כל מה שציינת.תודה.

נערך לאחרונה ב:
כל ניתוח מכוסה גם *בביטוחים משלימים של קופת החולים*? (פחות קריטי עבורנו כי יש לנו גם ביטוחי בריאות פרטיים אחרי הרפורמה, אבל כן אשמח לחידוד עבור אמא שלי,שבביטוח הפרטי שעשיתי לה - גם כן אחרי רפורמה - הוחרגו לא מעט בעיות רפואיות קיימות ונאלצים להסתמך על הביטוח המשלים בקופה להשלמת הפער). ואגב,מי הגורם בקופה האחראי לאשר ניתוחים דרך הביטוח המשלים? המזכירות הרפואית בסניף?
לגבי שאר הפוליסות - בהחלט,יש לנו כל מה שציינת.תודה.
בגדול יש חפיפה בין ניתוחים בישראל לבין השירות המשלים של קופות החולים.
היתרון בביטוח הוא קיצור זמני המתנה ומחליפי ניתוח שלא מכוסים בקופות חולים.
בביטוח אתה יכול לבחור מסלול משלים שבן או השתתפות 3000 שח, שהם משמעותית יותר זולים בגילאים מבוגרים, ואז במקרה הצורף למצוא מנתח שעובד עם חברת הביטוח ולא עובד עם קופת החולים וכך לקבל אותו גם במסלול משלים שבן.

ביטוח פרטי יכול כמובן להחריג מה שהוא רוצה, ואפשר גם להתווכח עם החתם ולבקש שישנה את ההחרגות או לקבל הצעות מחברות אחרות.
שים לב טוב להחרגות אם הם נראות לך הגיוניות. אם לדוגמה יש בעיה נקודתית וכל האיבר הוחרג זה לא הגיוני.
שים לב גם שלא להסתיר בעיות, במקרה הצורך יבדקו את זה ויכולים להשתמש בזה כדי להגיד לה שאם היו יודעים לא היו מבטחים אותה.

בגדול יש חפיפה בין ניתוחים בישראל לבין השירות המשלים של קופות החולים.
היתרון בביטוח הוא קיצור זמני המתנה ומחליפי ניתוח שלא מכוסים בקופות חולים.
בביטוח אתה יכול לבחור מסלול משלים שבן או השתתפות 3000 שח, שהם משמעותית יותר זולים בגילאים מבוגרים, ואז במקרה הצורף למצוא מנתח שעובד עם חברת הביטוח ולא עובד עם קופת החולים וכך לקבל אותו גם במסלול משלים שבן.

ביטוח פרטי יכול כמובן להחריג מה שהוא רוצה, ואפשר גם להתווכח עם החתם ולבקש שישנה את ההחרגות או לקבל הצעות מחברות אחרות.
שים לב טוב להחרגות אם הם נראות לך הגיוניות. אם לדוגמה יש בעיה נקודתית וכל האיבר הוחרג זה לא הגיוני.
שים לב גם שלא להסתיר בעיות, במקרה הצורך יבדקו את זה ויכולים להשתמש בזה כדי להגיד לה שאם היו יודעים לא היו מבטחים אותה.
תודה.
אני אחדד את השאלה שלי - אימי אובחנה עם אוסתיאופרוזיס (בריחת סידן) קשה בעמוד השדרה.
כמובן שהביטוח הפרטי בניתוחים החריג את זה בתהליך החיתום,כך שלהבנתי אם היא תשבור יד ותזדקק לניתוח - כמו שקרה לי - הם ישר ידחו את זה בטענה שזה קשור.
יש לה ביטוח משלים בקופת החולים,אבל כששברתי אני את היד ובדקתי שם,הניתוח הרלונטי לא הופיע ברשימת הניתוחים המכוסים בתקנון.
האם במקרה כזה היא תוכל לבקש מהקופה לבצע את הניתוח דרך הביטוח המשלים בכל זאת,כי כפי שצינת יסתכלו על הניתוח הכי דומה ברשימה? או שזה נכון רק לביטוחים הפרטיים?
וכמו כן,מי בעצם אחראי בקופה על כל התהליך ויכול לתת מענה לשאלות בעת הצורך? אותה המזכירות הרפואית שמאשרת טופסי 17 או שיש גורם נפרד לביטוחים משלימים?

@ilyaf
אני לא יודע בוודאות לענות לך.
אם הניתוח לא מכוסה במשלים, הוא כנראה מכוסה דרך סל הבריאות הציבורי אבל אז אין לך בחירת מנתח.

אתה יכול לשלוח מייל למחלקת תביעות משלים של קופת החולים ולשאול אותם, ואז הם חוזרים אליך במייל או בטלפון.
אתה יכול לקבל את המייל של מחלקת תביעות בשירות הלקוחות הרגיל של הקופה.
לפעמים גם אם משהו לא מכוסה, יש להם ועדת חריגים.
כשתהיה לך תשובה מוסמכת תעדכן.

@ilyaf
התקשרתי למוקד ניתוחים של קופת חולים כללית מושלם לברר. המספר מופיע בעמוד צור קשר.
בעמוד של כללית מושלם ברשימת נותני השירות מופיעים רשימת הניתוחים המאושרים ומי הרופא/ים בהסדר.
ניתוח שלא ברשימה לא מכוסה על ידי הביטוח המשלים, אלא על ידי סל הבריאות הבסיסי, ואז אתה מקבל טופס 17 מהמרפאה ומקבל את השירות במערכת הציבורית, מה שאומר שאתה לא יכול לבחור מנתח ויש לך זמן המתנה ארוך.
הנציגה אמרה שיש הרבה פעמים שהניתוח מופיע בשמו הרפואי ולא בשם הרגיל, ואחרי שאתה שולח את ההפנייה של הרופא הם מנסים לראות אם הניתוח בשמו הרפואי קיים ברשימה.

להרבה מהניתוחים שבדקתי ברשימת הניתוחים בעמוד של כללית מושלם יש רק מנתח אחד בהסדר שמבצע את הניתוח הזה.

בביטוחים פרטיים, כל ניתוח או מחליף ניתוח בישראל מכוסה, אם כי גם שם יכולה להיות בעיית זמינות של רופאים, תלוי באיזה איזור בארץ אתה.

@ilyaf
התקשרתי למוקד ניתוחים של קופת חולים כללית מושלם לברר. המספר מופיע בעמוד צור קשר.
בעמוד של כללית מושלם ברשימת נותני השירות מופיעים רשימת הניתוחים המאושרים ומי הרופא/ים בהסדר.
ניתוח שלא ברשימה לא מכוסה על ידי הביטוח המשלים, אלא על ידי סל הבריאות הבסיסי, ואז אתה מקבל טופס 17 מהמרפאה ומקבל את השירות במערכת הציבורית, מה שאומר שאתה לא יכול לבחור מנתח ויש לך זמן המתנה ארוך.
הנציגה אמרה שיש הרבה פעמים שהניתוח מופיע בשמו הרפואי ולא בשם הרגיל, ואחרי שאתה שולח את ההפנייה של הרופא הם מנסים לראות אם הניתוח בשמו הרפואי קיים ברשימה.

להרבה מהניתוחים שבדקתי ברשימת הניתוחים בעמוד של כללית מושלם יש רק מנתח אחד בהסדר שמבצע את הניתוח הזה.

בביטוחים פרטיים, כל ניתוח או מחליף ניתוח בישראל מכוסה, אם כי גם שם יכולה להיות בעיית זמינות של רופאים, תלוי באיזה איזור בארץ אתה.
תודה רבה על הבירור והתשובה המפורטת!
אעדכן שזו בערך התשובה שקיבלתי גם ממאוחדת דיגיטל (אין להם מייל של מוקד תביעות,ענתה לי נציגת הצאט). הם כן אמרו שיש ועדת חריגים בקופה שיכולה לאשר ניתוח שלא בתקנון (כפי שציינת לדעתי) אבל משער שאם יש אופציה דרך הסל הבסיסי אין הרבה סיכוי שזה יאושר אם אין סיבה רפואית. נשמע נכון?
אגב, במאוחדת ההתנהלות בנושא ניתוחים בביטוח משלים מבוצעת כמסתבר מול המזכירות הרפואית בסניף.אין להם מוקד תביעות נפרד כמו לכללית,הכל עובר דרך המזכירות.

נערך לאחרונה ב:
אשמח אם תסביר יותר, למה הרפורמה משפיעה על פוליסות שלפניה.

אשמח אם תסביר יותר, למה הרפורמה משפיעה על פוליסות שלפניה.
היא לא. זה בדיוק העניין.
נניח כיום סכומי הכיסוי של תרופות הוא בערך 1.5 מליון ש"ח לשנה ללא הגבלת זמן (תלוי באיזו חברה).
בפוליסות ישנות יתכן שיש לך כיסוי של 1 מליון ש"ח חד פעמי, ואז אם אין לך בעיה רפואית עדיף ככל הנראה לשדרג לפוליסה חדשה.
כנ"ל בנושאים נוספים כמו תרופות ביולוגיות או תקרות לטיפולים מיוחדים והשתלות.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
2 תנאי תשלום שהיו בעבר ברכישת דירה מקבלן נדל"ן 18
C באיזה תנאי שוק פק"מ נותן יותר ריבית מהתשואה של קרן כספית? שוק ההון 6
ranv באיזה ברוקר תנאי השורט short טובים? שוק ההון 7
ptom השוואות תנאי ביטוח צרכנות פיננסית 2
H שאלה לגבי תנאי קבלה למחיר למשתכן עקב מצב מסורבל. נדל"ן 17
bayov מה תנאי הלוואה סבירים היום עבור 100K ל-36 חודשים צרכנות פיננסית 8
שם משתמש בעייתי תנאי הזכאות לתוספת סוציאלית פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
H תנאי הלוואה וחשבון עו"ש בבנק יהב צרכנות פיננסית 12
א עמלות על פקודות תנאי שוק ההון 2
G השוואת תנאי עמלות בין אקסלנס לאחרים שוק ההון 13
ה האם תנאי הפנסיה נשמרים במעבר בין מעסיקים? שוק ההון 6
O בדיקת תנאי משכנתא נדל"ן 19
דאניל פגישה ראשונה עם בנק לצורך השוואות תנאי משכנתא נדל"ן 20
T תנאי משכנתא נדל"ן 38
H תנאי פתיחת חשבון ב-IB שוק ההון 1
dorian תנאי כניסה לIRA שוק ההון 6
A הלוואה מקרן השתלמות - תנאי ההלוואה מול דמי ניהול צרכנות פיננסית 4
ח תנאי מימון ברכישת דירה חדשה מקבלן נדל"ן 2
oz1987 תנאי פנסיה דרך מקום העבודה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 68
ס איפה אפשר להשיג תנאי משכנתא הכי טובים צרכנות פיננסית 10
ק "העברת" משכנתא לאחר הפסקת עבודה נדל"ן 2
A שיקולים ותהיות בבחירת קרן פנסיה וגמל\השתלמות לאחר סקר שוק ולימוד עצמי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 14
D האם ניתן להשאיר RSU ב-ESOP לאחר עזיבת מקום עבודה? שוק ההון 2
the_newbie מיסוי RSU לאחר סוף העסקה מיסים 3
ק התוכנית שלי להתנהלות לאחר הפרישה המוקדמת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 113
א המשך השקעת כספי פנסיה לאחר פרישה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
Z חשבון השקעה לאחר נישואין שוק ההון 0
R שמירת דמי ניהול בקרן פנסיה לאחר עזיבת מקום עבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 24
ש רכישת שליש דירה לאחר זכייה במחיר למשתכן. נדל"ן 3
M מיסוי דירה לאחר הסכם ממון נדל"ן 2
S האם ניתן להוסיף נתונים לדו"ח לאחר קבלת שומה ? מיסים 16
E דמי אבטלה - לאחר תקופה ממושכת בחו"ל פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
N בעלי מניות לאחר עסקת רכישה שוק ההון 16
ה סמוטריץ שוקל מיסוי רווחי קה"ש לאחר 6 שנים פוליטיקה, אקטואליה, דת-מדינה ושאר מרעין בישין 244
ס התייעצות לאחר פגישה עם סוכן מטעם העבודה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
O איך לחשב מה יותר משתלם לאחר ניכוי מס, קרן כספית או פקדון בבנק? מיסים 5
M מחויבות לבניה לאחר זכייה במכרז בנה ביתך ברמ׳׳י נדל"ן 0
א הצמדה למדד תשומות הבניה לאחר קבלת הדירה נדל"ן 4
A עיכוב מחמת כח עליון לאחר חריגה מתאריך החוזה נדל"ן 18
מ IRA לאחר גיל 67 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 4
S הגשת בקשה להחזר מס הכנסה דרך finupp - בדיקה בסימולטור לאחר הגשה הראה חוב ולא זיכוי - הצילו! מיסים 21
מ מס רווחי הון לאחר פרישה מעבודה מיסים 3
-michael- ניהול מוצרים פנסיונים לאחר ירידה מהארץ פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 15
ט יציאה לדרך חדשה בחיים לאחר מכירת דירה יומני מסע אישיים 53
F תשלום חוב למס הכנסה לאחר הגשת דו''ח מיסים 3
M הוצאת טופס 867 לאחר סגירת חשבון מיסים 5
C חישוב הפרשים בדמי לידה על בונוס ששולם לאחר הלידה צרכנות פיננסית 4
I נעליים במאות שקלים נקרעות לאחר מספר חודשים מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 18
D קיזוז הפסד הון אל מול רווח ממישוש RSU לפני תקופת החסימה (שנה לאחר הענקה) מיסים 1
R הקטנת מס לאחר תיאום מס משתי משרות מיסים 1

נושאים דומים

Back
למעלה