1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

תזמוני ביצוע הוראה בבנק לאומי

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י TheWatcher, ‏2/7/16.

1. TheWatcher

TheWatcher משתמש סולידי

שאלת n00b, לא בטוח אם היא תלויית פלטפורמה או הבורסה עצמה:
    בחרתי לקנות ניירות ערך ביום רביעי בערב (ישראלי, מחקה מדד חו"ל) , נאמר לי שאני לא יכול לבצע את הקניה "באותו יום" אלא למחרת.
    עם זאת, גם כרגע (שבת) הפעולה מופיעה כפעולה עתידית ובתיק עצמו הנייר מופיע עם כמות החזקה, שער אחרון, שינוי יומי +X אך עם שער קניה ממוצע=0

מדוע זה לא מתבצע AS IS יום לאחר מכן? זה קרה לי פעם קודמת וחשבתי שזה בגלל שביצעתי בסופ"ש, אבל עד כמה שאני יודע יש מסחר בחמישי
    האם הרווחתי את ה+X או שפספסתי את היום?

2. אורי ג.

אורי ג. משתמש בכיר

ניתן גם לתת הוראה מתמשכת ושיתפוס בפעם הבאה שיש מסחר. המחיר יהיה שונה מהמחיר שאתה רואה עכשיו.

3. יובל

יובל משתמש ותיק

הסיבה להבנתי היא ששער הקרן עבור סוף יום ה' טרם נקבע - הוא ייקבע רק בסוף היום.
    אם תבדוק עכשיו את שער הקרן, תראה שהוא מעודכן ל-29.6 (יום ד'). בדוק הערב או מחר בבוקר והוא יהיה מעודכן ל-30.6.
    פה יש דיון בנושא דומה, תסתכל בלינק ל-sponser (לא מצאתי את המידע הזה בשום מקום אחר אבל מה שכתוב שם מדוייק מנסיוני).

מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
נושאים דומים פורום תאריך
יש דרך לדמות ביצועי Leveraged ETFs? פינת המשקיעים ‏אתמול ב- 15:25
מקור מידע על ביצועי ניירות ערך בארץ ובעולם פינת המשקיעים ‏16/8/19
פרקליטו של השטן (או של מנהל הקרן) - האם ביצועי עבר הם באמת לא רלוונטיים? פינת המשקיעים ‏18/5/19
הפרשים במחיר ביצוע קניית קרנות פינת המשקיעים ‏28/2/19
ביצוע רק הפרשת מעביד בפנסיה פינת המשקיעים ‏13/11/18
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.