• אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין להסתמך או לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ מקצועי אישי מבעל הרישיון המתאים, וכל הנוהג אחרת עושה זאת על אחריותו בלבד. האחריות לאמור בכל הודעה היא על מחבר/ת ההודעה בלבד.
  • חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תוכנה לניהול תיק השקעות

אפשר להציע פיתוח של Widget אנדרואיד שמציג את המידע מחוץ לאפליקציה? זה משהו שחסר בהמון אפליקציות פורטפוליו.

איזה מידע היית רוצה שיהיה מוצג ב widget? תזכור שלא מדובר בתוכנת real time.

אז נרחיב את היריעה ונשאל כמה ישלמו לי ב X הימים הבאים, אני אוסיף לרשימת ה todo list. תודה!

אם תעשה "כמה ישלמו לי החודש"
הכוונה שאתה תבחר (נגיד) 30 יום ואתה תראה בתצוגה לכל יום בנפרד.
יש מצב שרוב הימים יהיו ריקים אז כמובן שלא אציג אותם.
אבל כל דבר בעיתו, הרשימה שלי מספיק ארוכה כבר עכשיו D:

הבנתי, מצד שני לראות "היום אתה אמור לקבל 0$ לחשבון שלך" או "היום אתה לא מקבל כלום" זה קצת מבאס :)

I make spelling mistakes because Hebrew is my third and not frequently used. A decent person would normally not pay attention and move on. See, it doesn't hurt to tell to a person what you really think of him directly. Without platitudes and silly jests. And good morning to you too by the way.
;)
אני רואה שפגעתי בך ואני מתנצל.

שוחררה גירסה 5.4.5 לחלונות ו 0.98B לאנדרואיד שתהפוך לגירסה הרשמית במידה ולא יימצאו תקלות.
זה כמובן לא אומר שאין עוד רעיונות לפיתוח. יש עוד הרבה

שינויים:
1. Adding a transaction to a new portfolio is more intuitive
2. An improved sync between mStockDiv and Windows StockDiv
3. Projections navigation was improved
4. Swipe down to refresh
5. Added "today you should get..." when today you receive dividends
6. Re-selecting the same sort option will reverse sort up/down
7. Added "should have announced" dividends notifications

https://www.stockdiv.com
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stockdiv.stockdivm

שוחררה גירסה 1.1.0 למובייל:
1. Added dividend history / dividend projection / ROI per stock (click on symbol in portfolio)
2. Long click on symbol in portfolio or click on symbol in stock data will go to symbol's dividends
3. Added dividends calendar in account tab
4. Clicking on congrats, today you should get... (in account tab) will show today's dividends
5. If you update from an earlier version, this one time, you might need to re-enter your credentials

שוחררה גירסה 5.5.0 לחלונות
שיפור במהירות ובמידע שנשלף מרשימת דייב פיש
וכמובן פיתרון באגים ובעיות קלילות
https://www.stockdiv.com
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stockdiv.stockdivm

שוחררה גירסה 1.1.0 למובייל

התקנתי (את אפליקציית המובייל) ומחקתי תוך שניה. קודם כל אני סולד מאפליקציות שדורשים יצירת חשבון עוד לפני שבכלל ניתנה לי הזדמנות לבדוק מה היא עושה ואם בכלל אני מעוניין להמשיך להשתמש בה. שנית, לפי הכיתוב בכניסה (התנסות בחינם למשך 14 יום) לא ברור לי אם בכלל יש לי ערך לבדוק אותה, כשנראה שמדובר בסך הכל בדמו לתקופה מוקצבת (וגם לא ראיתי פירוט לגבי מודל המחירים). אין לי בעיה עם אפליקציות שמבקשות תשלום אבל ההעדפה שלי היא קודם כל להשתמש באפליקציות שלא גובות כסף (או בגרסאות ה free שלהם), ואם כן יש עלויות שיהיה פירוט שקוף על מה משלמים את האקסטרה.

זו לא המלצה לכאן או לכאן, אלא דעתי האישית בלבד.

קודם כל תודה על הפידבק.
1. החשבון הוא על מנת לשמור את המידע (טרנזקציות) שאתה מכניס.
2. ללא המידע, אין מה לנסות/להשתמש בתוכנה. יש לך רעיון איך לתת למשתמש אפשרות להתנסות בה ללא הכנסת המידע שלו (או חלקו) מלכתחילה?
3. שים לב שאפשר לייבא מידע כך שאתה לא צריך להכניס את הטרנזקציות אחת אחת. כמו כן, אתה יכול לעשות את הכל דרך גירסת החלונות ואז לצפות במובייל.
4. מכיוון שסגרת מיד, לא ראית את מודל המחירים. אם היית לוחץ על register היית מקבל את האפשרויות. מה שכן, מסך ה register ישופר לגירסה הבאה.
5. התוכנה היא בדיוק מה שתיארת, 14 יום גירסת ה free שלה. אז לא הבנתי איפה הבעיה.

קודם כל תודה על הפידבק.
1. החשבון הוא על מנת לשמור את המידע (טרנזקציות) שאתה מכניס.
2. ללא המידע, אין מה לנסות/להשתמש בתוכנה. יש לך רעיון איך לתת למשתמש אפשרות להתנסות בה ללא הכנסת המידע שלו (או חלקו) מלכתחילה?
3. שים לב שאפשר לייבא מידע כך שאתה לא צריך להכניס את הטרנזקציות אחת אחת. כמו כן, אתה יכול לעשות את הכל דרך גירסת החלונות ואז לצפות במובייל.
4. מכיוון שסגרת מיד, לא ראית את מודל המחירים. אם היית לוחץ על register היית מקבל את האפשרויות. מה שכן, מסך ה register ישופר לגירסה הבאה.
5. התוכנה היא בדיוק מה שתיארת, 14 יום גירסת ה free שלה. אז לא הבנתי איפה הבעיה.

תודה על ההתייחסות.

1. זה לא היה ברור לי מספיק, כדאי אולי לתת קישור "למה אנחנו מבקשים את זה" כמו גם לציין אם יש אפשרות למחיקת חשבון במידה ולא רוצים להמשיך.
2. לייצר חשבות התנסות שמכיל מידע, לא חושב שהקטע העיקרי הוא הזנת המידע אלא אופן ההצגה, ניתוח המידע וכו' - חשבון שכל הנתונים מוזנים מראש ואפשר להיכנס אליו בקליק ממסך הכניסה בלי התחברות/רישום.
לחילופין - לשמור את המידע על המכשיר בלי ענן ומחיקה שלו אם לא מעוניינים להמשיך.
3. אין לי חלונות
4. לטעמי לפחות, קישור צריך להיות כבר בדף הכניסה הראשוני שמופיע מיד אחרי ההתקנה
5. התכוונתי לתוכנות במודל שיש להן גרסה חינמית מוגבלת וגרסה בתשלום, אפשר להשתמש בכל התכונות במהלך תקופת ההתנסות כדי להתרשם מיכולות האפליקציה, ואחרי תום התקופה התוכנה מאבדת את יכולות הפרימיום למי שלא משלם אבל לא איבדתי את כל המידע שכבר הזנתי.

נערך לאחרונה ב:
אף אחד לא ייתן שירות בלי הדוא"ל שלך פשוט כי אין דרך ליצור איתך קשר כדי לתת את השירות מלהתחילה. זה מעצבן, אבל אין מה לעשות.

לא מבין מה זה אומר "כי אין דרך ליצור איתך קשר כדי לתת את השירות מלהתחילה"
למה שייצרו איתי קשר? השימוש היחיד הרלוונטי מבחינתי לתת אימייל הוא לשירות ענן שמאפשר שחזור חשבון דרך האימייל.

האלטרנטיבה - לרדת מהענן, להתקין תוכנה אצלך בבית יחד עם שרתים, בסיסי נתונים וכו'. ולשלם - לא על שירות שאתה סולד, אלה על התקנה. לא תרצה את זה. ואין תכנת היום שירצה להתעסק עם זה. ברוכים הבאים ל שנת 2019...

נו באמת... יש מספיק אפליקציות שיודעות לשמור את המידע במכשיר מבלי להעלות אותו לענן אם אני לא רוצה לתת חשבון. כל מה שנדרש הוא לדאוג לגיבוי של המכשיר כדי לא לגבות מידע, לא לכל מה שכתבת.

1. זה לא היה ברור לי מספיק, כדאי אולי לתת קישור "למה אנחנו מבקשים את זה" כמו גם לציין אם יש אפשרות למחיקת חשבון במידה ולא רוצים להמשיך.
קיבלתי, יתווסף.

לייצר חשבות התנסות שמכיל מידע,
מצד אחד מבין למה אתה מתכוון, מצד שני, ברור לך שהוא יהיה מוגבל ביותר כדי שגם אחרים יוכלו להשתמש בו (לא תוכל להוסיף/למחוק לדוגמה). אם המטרה היא רק לראות איך דברים נראים אז יש לך את תמונות המסך לדוגמה.

קישור צריך להיות כבר בדף הכניסה הראשוני שמופיע מיד אחרי ההתקנה
הוא שם, כפתור ה register עושה בדיוק את זה

התכוונתי לתוכנות במודל שיש להן גרסה חינמית מוגבלת וגרסה בתשלום
אבל המודל שלי הוא שונה. אתה יכול להשתמש בכל התכונות בחינם במשך 14 יום.

השימוש היחיד הרלוונטי מבחינתי לתת אימייל הוא לשירות ענן שמאפשר שחזור חשבון דרך האימייל.
מבחינתי מדובר בזיהוי שלך כמשתמש הן על מנת לשחזר סיסמה או כל עידכון אחר לצורך העניין וכן, גם למחיקה בסופו של דבר אם צריך. יכלתי לבקש מספר טלפון אבל זה עוד יותר מרחיק אנשים ובצדק. בכל מקרה, לא דיברת על לתת מייל אלא על פתיחת חשבון מלכתחילה ועל זה עניתי בתגובה הקודמת.

יש מספיק אפליקציות שיודעות לשמור את המידע במכשיר
נכון אבל אנחנו מדברים על סלולרי, שמלכתחילה המקום/זיכרון הוא מוגבל וכל אפליקציות הענן קרויות כך מכיוון שהמידע הוא בענן.

אנחנו מדברים על סלולרי, שמלכתחילה המקום/זיכרון הוא מוגבל
טיעון חלש. מכשיר ממוצע היום עם 4GB RAM ו-64GB אחסון, וכל המידע של התוכנה שלך תופס כנראה פחות מקום מקובץ JPG.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
ע תוכנה לניהול תיק השקעות StockDiv שוק ההון 42
ת תוכנה מומלצת לניהול תיק השקעות אוף טופיק 9
Z תוכנה לניהול השקעות - portfolio performance אוף טופיק 2
B תוכנה לניהול כספים שוק ההון 1
V תוכנה לניהול הוצאות/הכנסות אוף טופיק 2
F עסק צדדי לג׳וניור מהנדס תוכנה. התפתחות אישית 8
M כמה מרוויח בעלים של בית תוכנה או מפתח ובעל מוצר תוכנה ממוצעים אוף טופיק 3
M שכר מקובל למשרות פיתוח תוכנה עם 2-3 שנות ניסיון התפתחות אישית 83
S מציאת עבודה בפיתוח תוכנה (אמבדד) בברלין אוף טופיק 6
Z האם תוכנה של מס הכנסה מנפיקה אישור כשמשדרים תיקון לדו״ח? מיסים 6
C פתיחת בית תוכנה התפתחות אישית 15
E הסבת מקצוע לפיתוח תוכנה בגיל מבוגר התפתחות אישית 49
R תוכנה לניתוח טכני גרפים והתראות? פוסטים מאיכות נמוכה 22
J כמה חברות תוכנה/חומרה יש בסנופי? אוף טופיק 9
ב פרסום כלי שפותח במסגרת העבודה (תוכנה) אוף טופיק 9
Emilia צומת דרכים - בודקת תוכנה עם ניסיון יומני מסע אישיים 69
Y התייעצות בנוגע לשכר חודשי עבור מפתח תוכנה התפתחות אישית 9
S חיפוש משרה ראשונה בפיתוח תוכנה כאשר אין ניסיון רלוונטי התפתחות אישית 11
S מהרהר על ההתפתחות קרירה כמפתח תוכנה מבחינת Domain התפתחות אישית 4
M מנסה למצוא תוכנה לעסק. אוף טופיק 22
F הנדסאי תוכנה vs קורסים בתכנות פוסטים מאיכות נמוכה 2
M הנדסת תוכנה התפתחות אישית 2
E מעבר מתפקיד פיתוחי לתפקיד ניהולי (תוכנה) - אודה לעצתכם אוף טופיק 3
B קריירה כארכיטקט תוכנה התפתחות אישית 3
N התלבטות בין קורסים של פיתוח תוכנה התפתחות אישית 12
yodo [תוכנה גנרית כלשהיא שמבטיחה תשואות גבוהות] - משהו מכיר? שוק ההון 22
D שעות עבודה של איש תוכנה? התפתחות אישית 28
S איך להישאר רלוונטי בשוק העבודה - פיתוח תוכנה בסביבית . NET אוף טופיק 65
קירכהוף בודק תוכנה אוטומציה אוף טופיק 0
קירכהוף ניהול ,תוכנה או התקדמות מקצועית התפתחות אישית 2
amidar תוכנה חינמית לזיהוי פנים - עשרות אלפי קבצים. אוף טופיק 6
F שינוי קריירה להנדסת תוכנה-בוטקאמפ, לימודי תעודה או תואר נוסף? התפתחות אישית 11
yossik תוכנה חינמית להערכת תשלומי מס ל IRS אוף טופיק 0
M אתר אונליין או תוכנה חינמית לשינוי טקסט pdf אוף טופיק 5
Myrath תוכנה פשוטה לעריכת ווידאו אוף טופיק 13
L mac מול pc באופן כללי ולייעוד תוכנה מסויימת (פרטים בפנים) אוף טופיק 21
c881 למה מפתח תוכנה/מתכנת צריך לדעת מתמטיקה? אוף טופיק 13
דוג לעבוד במשרת סטודנט או לפתח משהו בעצמי (תוכנה) התפתחות אישית 18
T תוכנה לניתוח טכני שוק ההון 10
U שאלה גסה - חברה מומלצת לניהול תיק השקעות שוק ההון 7
c881 הלוואה ב - 1% דמי ניהול מצד אחד. מצד שאני - העברת קופת גמל/ קרן פנסיה לניהול של גוף לא ידוע. פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
R הפקדת כספים לניהול אצל יועץ השקעות בלתי תלוי שוק ההון 2
R העברת כספים לניהול ע"י יועץ השקעות בעל רישיון שוק ההון 1
K שאלות בנוגע לניהול סיכונים התפתחות אישית 7
S יעוץ\המלצה לניהול אלגו השקעות אלטרנטיביות 10
M הבדל בין חברות לניהול פנסיה במסלול מחכה מדד פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
R העברת קרן השתלמות לs&p500 בהראל או המתנה לניהול עצמי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
deussex הצעה לניהול כספי פיצויים ב S&P500 גם כן פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
י אפליקציה\קובץ לניהול אישי צרכנות פיננסית 0
M העברת קרן השתלמות ישנה לניהול עצמי - יתרונות וחסרונות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2

נושאים דומים

Back
למעלה