• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

תואר שני במדעי המחשב

ברור לי, אבל אני לא מחפש כל יום להמציא את הגלגל, גם לדבג למה האינדקס יוצא מגבולות המערך זה סבבה פשוט נמאס לי לשבת יום שלם ובסוף העתקתי מציור של המעצב לתוך הקוד, לא חווה מזה שום הנאה או אתגר אינטלקטואלי או חשק להמשיך עם זה. אני גם לרוב עושה את המשימות שדורשות יותר קוד ופחות UI
במצב כזה ייתכן ששווה לבדוק משרת סרבר סייד או משהו בסגנון לפני שהולכים על תואר שני.

שאלה שעשויה לנסות לחדד את ההבדל היא האם נהנית מהאתגרים האינטלקטואליים באוניברסיטה? נניח מקורס מבני נתונים? מקורס אלגוריתמים?
עוד שאלה (לא יודע עד כמה קל לענות עליה), האם אתה טיפוס שאוהב לחקור? רוב המשרות שמצריכות תואר שני מערבות רכיב מחקרי ברמה כלשהי.

תבדוק קורות חיים של מרצים בתחום שמעניין אותך תראה איפה הם למדו.
תבדוק איפה למשל הם מבלים את השנת שבתון שלהם.
האם הלימודים מוכרחים להיות באנגלית מבחינתך ? זה כבר יצמצם את הטווח מאוד.
תגש למרצים ותשאל אותם איפה הם ממליצים.
דירוגים של המוסדות.

לגבי בר אילן, לא מכיר... מה שכן בלי להכניס פוליטיקה הבנתי שהמוסד מאוד מוטה, ואולי זה כן יקשה עליי..
יש שם קורסי חובה ביהדות, מעבר לזה הבנתי מחברים שזה מאוד דומה לכל אוני אחרת.
גם אני אישית לא ככ מתחבר לקורסי חובה ביהדות אבל אם מתקבלים שם למנחה מוצלח לדעתי זה שווה את זה.

במצב כזה ייתכן ששווה לבדוק משרת סרבר סייד או משהו בסגנון לפני שהולכים על תואר שני.

שאלה שעשויה לנסות לחדד את ההבדל היא האם נהנית מהאתגרים האינטלקטואליים באוניברסיטה? נניח מקורס מבני נתונים? מקורס אלגוריתמים?
עוד שאלה (לא יודע עד כמה קל לענות עליה), האם אתה טיפוס שאוהב לחקור? רוב המשרות שמצריכות תואר שני מערבות רכיב מחקרי ברמה כלשהי.
הכי נהנתי מהקורס מבני נתונים.
אני לא יודע אם אני אוהב לחקור אבל אני כן אוהב לפתור בעיות באופן עצמאי, אני מניח שיש פה עוד המון מרכיבים, אבל כן אני כן צריך מסגרת, אם נגיד היו נותנים לי כסף ואומרים לי עוד שנה נחזור לבדוק מה עשית, לא הייתי מסתדר.

יתכן, אבל להכנס לסרבר לסייד, שזה מאוד רציתי, בשביל באמת ללמוד את הנושא יקח לי כמה שנים טובות, ואז אני אדע בדיעבד לענות אם זה מספיק מאתגר אותי... אני אגיד את האמת יצא לי לעבוד עם כמה אנשים שנחשבים ״תותחים״ בתחום, והם סבבה והכל, אנשים חכמים, אבל זה לא האנשים הכי גאונים שהכרתי. הייתי מאוד שמח לפתח נגיד DB ולא להשתמש בו.
אני נורא נורא אוהב מבני נתונים, אלגוריתמים אני חצי אהבתי, רשתות זרימה פחות אהבתי, יחסית לממוצע באותו מבחן הוצאתי ציון לא רע, למרות שלא הייתי הכי בראש לקורס. מבני נתונים גם הציון שלי לא וואו אבל אני מרגיש שסתם הלך לי פחות טוב במבחן מעניין טכני(לא רוצה לתת פה תירוצים אבל שרפתי חצי שעה על להעתיק מהמחברת טיוטה למחברת בחינה במקום לכתוב ישר בבחינה ופספסתי שאלה בגלל זה, וקיבלתי 80 ומשהו), אבל אני מאוד אוהב את הנושא הזה היום בעבודה ובכלל, ואני מרגיש שאני ממש טוב בו בleet code ומאוד נהנה.

יתכן, אבל להכנס לסרבר לסייד, שזה מאוד רציתי, בשביל באמת ללמוד את הנושא יקח לי כמה שנים טובות
רוב המשרות שקיימות בארץ בתוכנה הן צד שרת. למה יקח לך שנים ללמוד את הנושא? אתה לא צריך לדעת הכל כדי לעבוד בזה ולהצליח תוך כדי עבודה.

לא כל מפתח צד שרת כותב קומפיילר. יש עוד הרבה מאוד רבדים ודברים שונים שלא יצא לך לעסוק בהם כנראה, ותוכל לגעת במשהו אחר אם תעבור עבודה או לתחום חופף.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
G תואר בגיל מאוחר במדעי המחשב (פתוחה) התפתחות אישית 41
S להמשיך לתואר שני בארכיטקטורה או לעשות תואר ראשון נוסף במדעי המחשב? התפתחות אישית 4
A תואר שני במדעי המחשב- בחירת תחום התמחות (נושא לתזה) התפתחות אישית 5
S תואר שני במדעי המחשב - האם כדאי? התפתחות אישית 5
א תואר במדעי המחשב בגיל 40? התפתחות אישית 20
C תואר במדעי המחשב בהתמחות מדעי הנתונים התפתחות אישית 3
ישראלי מצוי מתלבט לגבי תואר שני במדעי המחשב- מכללה או האוניברסיטה הפתוחה התפתחות אישית 5
R התלבטות בין תואר במדעי המחשב לבין מדעי המחשב ומדעי החיים התפתחות אישית 37
ה תואר במדעי המחשב למתכנת עם נסיון התפתחות אישית 6
ס תואר במדעי המחשב באוניברסיטה הפתוחה התפתחות אישית 10
הפרופסור תואר שני במדעי החיים התפתחות אישית 11
P סיימתי תואר לפני שנה ולא מוצא עבודה התפתחות אישית 19
L תואר בחשבונאות/סטטיסטיקה התפתחות אישית 9
A תואר שני - Data science התפתחות אישית 6
O נקודת זיכוי בגין תואר אקדמי שלא נוצלה מיסים 3
ETF Shark צעדים ראשונים בתחום ה-Data Science: תואר ראשון והתחבטויות התפתחות אישית 9
ב תואר במדמ"ח בפתוחה לרגל המצב התפתחות אישית 18
י תואר שני בכלכלה התפתחות אישית 3
R תואר שני מדעי הנתונים התפתחות אישית 5
N תואר ופרישה מוקדמת פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 33
Y תואר בפיזיקה או בחשמל התפתחות אישית 4
T מסיים תואר בהנדסת חשמל. מדוכא, מפוחד, ומוטרד מהעתיד, צריך עצות. (פוסט ארוך) התפתחות אישית 16
M איך להציג תואר שנמרח בקורות חיים? התפתחות אישית 10
י לא מצליח למצוא עבודה (בעל תואר ראשון בכלכלה חד חוגי) התפתחות אישית 25
L תואר ראשון התפתחות אישית 23
@ תואר שני - הנדסת מכונות התפתחות אישית 5
לאץ' תואר בגיל מאוחר התפתחות אישית 27
א חיפוש משרות שלא דורשות תואר ראשון התפתחות אישית 2
A תואר שני בסטטיסטיקה, כדאי? התפתחות אישית 2
י סיום תואר ראשון בכלכלה (חד חוגי) וחיפוש עבודה התפתחות אישית 11
AsMachined הסבה להייטקס - bootcamp או תואר שני? התפתחות אישית 15
A תואר במנהל עסקים התפתחות אישית 2
ס מה אתם הייתם עושים ? דחיית תואר בשנה למען מקום טוב יותר אוף טופיק 13
ל תואר דו חוגי בכלכלה ומדעי המחשב התפתחות אישית 3
י תואר שני בכלכלה במגמת מדעי הנתונים ללא תזה התפתחות אישית 2
U תואר במדמח באוניברסיטה נחשבת או בוטקאמפ? התפתחות אישית 61
ז תואר שני התפתחות אישית 14
הפרופסור תעודות מקצועיות אונליין בשילוב עם תואר שני התפתחות אישית 24
י התייעצות לגבי תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטה הפתוחה פוסטים מאיכות נמוכה 1
F תואר מהארץ נחשב בארהב ? אוף טופיק 0
Q עבודה בהייטק דרך לימוד עצמי (בלי תואר) כמו בארצות הברית? אוף טופיק 12
ג לימודי תואר ראשון בדברצן-הונגריה אוף טופיק 19
ד שאלה עבור חבר - תואר במשפטים התפתחות אישית 3
ל תואר בטכניון - או קורס משולב של infinity labs ותעשייה האווירית? התפתחות אישית 24
G מימון תואר שני / MBA התפתחות אישית 8
Lag בחירת כיוון לאחר תואר ראשון התפתחות אישית 14
ח דחיית נקודת זיכוי בגין תואר אקדמי - התמחות מיסים 2
Y עבודה בהייטק אחרי תואר בפיזיקה עם ניסיון התפתחות אישית 20
ז תואר שני בחו"ל התפתחות אישית 11
מ תואר שני בהנדסת חשמל בלי תזה - שווה משהו? התפתחות אישית 2

נושאים דומים

Back
למעלה