1. אזהרה: פורום זה מיועד להחלפת דעות בין משקיעים חובבים בנושאים תאורטיים בלבד. חל איסור מוחלט על בקשת או מתן ייעוץ השקעות פרטי. אין לראות בדיונים בפורום בבחינת יעוץ השקעות או תחליף לייעוץ פיננסי מקצועי המותאם אישית וספציפית למשקיע תוך התחשבות בנתוניו, צרכיו המיוחדים והאחרים, מצבו הכספי, נסיבותיו ומטרותיו. אין לפעול על פי הנאמר בפורום ללא קבלת יעוץ אישי מבעל הרישיון המתאים.

שתי נקודות

הנושא בפורום 'פינת המשקיעים' פורסם ע"י שרון לוינסון, ‏16/1/16.

1. שרון לוינסון

שרון לוינסון משתמש רשום

1. לא נכנסתי לפורום הזה לא מעט זמן , לכן יכול להיות שזה כבר פורסם , אבל אקסלנס יוצאת במבצע למי שפותח אצלה חשבון השקעות {המבצע לא מוגבל בזמן} , כשהחידוש הוא שאין סכום מינימום שחייב להיות בחשבון ההשקעות.
    הפרטים פה-https://www.xnes.co.il/ClosedSystem/Pages/LandingPage.aspx?WT.ac=closetrade

2.במהלך חיפושיי אחר מניות , שמתי לב שחברת אביב ארלון בע"מ נסחרת בשווי שוק של 95 מליון ש"ח בלבד {0.262 שקל למנייה} , ואני לא מכיר עוד פורומים שיכולים לעזור לי בזה , אבל מי שיוכל לעזור לי אני אשמח . איך החברה הזו , עם כל כך הרבה פרוייקטים נדל"ניים , מגיעה לשווי שוק כל כך נמוך? {באופן יחסי}

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/16
  2. liranviper

liranviper משתמש בכיר

אני מקווה שמערכת המסחר שלהם עברה יותר QA מהאתר שלהם:

Waler ו-daat99 אוהבים את זה.
  3. daat99

daat99 משתמש בכיר

אני לא מכיר את החברה עצמה ולרוב לא נהוג לדבר על מניות ספציפיות כאן בפורום (לפי בקשת @הסולידית ) אז אני אציג הסבר אפשרי.
    רוב החברות שעוסקות בנדל"ן ממונפות להחריד וכל הנכסים שלהן משועבדים למשקיעים ולגופים אחרים.
    כלומר במקרה של פשיטת רגל החברה תישאר בלי נכסים מאחריה.

4. אורי ג.

אורי ג. משתמש בכיר

למה בלבד? בכמה אתה חושב שהיא ראויה להסחר?

5. תל אביבי

תל אביבי משתמש בכיר

כיצד קבעת שנמוך? לא קובעים ערך שוק של חברה לפי כמות פרוייקטים שהיא מעורבת בהם. אם אתה רוצה לקבוע את הערך ה״הוגן״ - תגיד מה אתה מצפה שיהיו הרווחים שלהם בשנים הקרובות (ואתה צריך להיות מסוגל לנמק לעצמך את התחזית), תהוון ותראה כמה הוגן לשלם בשביל הרווחים הצפויים האלו. עכשיו תוסיף נכסים, תוריד התחייבויות, ותראה כמה יצא...

CarpeDiem ו-daat99 אוהבים את זה.
מוזמנים להשתמש בקישורי השותפים הבאים כדי לקנות באמאזון , להוריד ספרי שמע, או להקים אתר אינטרנט משלכם (מדריך מפורט - כאן). תודה על תמיכתכם באתר.
טוען...
  1. אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן. אין באמור בפורום כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו של כל אדם.