• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרשור להמלצה לקניית מוצרים איכותיים

• פותח הנושא Roi
  • פורסם בתאריך
אותה החוויה. מאוד מאוכזב מהציוד של Exogear שזה Exomount על גרסאותיהם השונות.
עברתי מאז למחזיקים של iOttie (לינק לאיביי) והם מצויינים. מותקים ב-3 רכבים שונים כבר תקופה ארוכה ללא שום בלאי. גם זולים יחסית, כ-20$ ואפילו פחות בגרסאות ה LOWEST PRICE + SHIPPING.
+1 מתקן מעולה, יש לי אותו 5 שנים ללא בעיה, הדבר היחידי שבטמפרטורה מאוד גבוהה הוא נוטה ליפול שאני מגיע לרכב אחרי שהוא חונה בחוץ

במיקרוגל סטנדרטי ניתן להשיג את אותה התוצאה.

החוויה לא כל כך דומה, אופן הבישול נקבע על ידי מקרו מעבד (50 דקות לכוס וחצי אורז), והאדים יוצאים בצורה מושכלת מבלי לשפוך מים מסביב.

אף פעם לא עשיתי אורז במיקרו, תמיד על הגז, מה היחס אורז למים שאתה משתמש? על הגז זה על כול כוס אורז שתי כוסות מים.
האם פשר להשתמש בכלי זכוכית עם מכסה פלסטיק במיקר לטובת הבישול? האם המכסה צריך להיות סגור כמו שעושים בגז ?
מעט גלשנו מהנושא המרכזי, אני אוכל רק אורז בסמטי שדורש יותר זמן בישול. 1 כוס אורז, 2 כוסות מים רותחים, מוסיף כמות נכבדה של שבבי הצל מטוגנים. לכלי המיקו יש צ'פוצ'יק שמאפשר דרך מילוט לאדים (בטוח יותר) או לאטום (לא מומלץ). כלי זכוכית לפי הוראות יצרן.
זמן בישול תלוי במיקרוגל, אחרי שני נסיונות תגיעו לנקודת הצ'י.
בכול מקרה, בדקה ה 3-4 בודק, טועם, מוסיף מלח, מערבב קלות ומחליט אם זמן הבישול סביר או להמשיך. לאחר הבישול אני נותן לאורז ל"נוח" דקה או שתיים אבל מכוסה ואטום.
אם נחזור לנושא, אני לא רואה שום סיבה לקניית מכשיר ייעודי לבישול אורז אלא אם מדובר בכמויות גדולות או מסעדות.
כלי בישול למיקרו טובים וזולים ניתן לקנות אצל דבאח, שוק פייסל ומרכז המזון (ירכא) 3 גדלים ב 10 ש"ח לסט. שמעתם נכון 3 ב 10. 4 שנים ולא איכזבו אותי עדיין.

לכל מי שמחפש מנשא לסלולרי לרכב, יש מנשאים שמעוגנים בכונן ה-cd של הרדיו. זה מחזיק הרבה יותר טוב מכל שיטה אחרת עם דבק/ואקום/מאגיה, וזה גם ממוקם מצוין (אם כי מסתיר חלקית את הרדיו, ומפריע כשרוצים להחליף דיסק). קניתי אחד זול בעלי אקספרס והוא מחזיק מעולה כבר המון זמן.

אליאס מכונות גילוח
זה היה די מזמן אז כדאי להתקשר לשאול אם הם עדיין עושים את זה לפני שהולכים לשם.
מהאתר שלהם נשמע שאפשר לקבל שם "הדגמות".
אני אבדוק את זה בהחלט. תודה לך!

מאווררי תקרה של וויסטינגהוס, חוסכים המון חשמל מזגנים ,שקטים ויפים, זולים יותר באמזון גרמניה (יש כמובן גם באתרים בארץ)
יש דגם שנחשב מומלץ?
איך יודעים איזה גודל לבחור/כמה כנפיים? במזגן ידעו לי שיש נוסחאות לפי גודל החדר.
וכמה התקנה של מאוורר תקרה? ממה שידוע לי בין 250 ל 350 שקל (לא זול....)

וכמה התקנה של מאוורר תקרה? ממה שידוע לי בין 250 ל 350 שקל (לא זול....)

אם מתקינים לבד עולה 0 ש"ח.
שכחת שאתה נמצא בפורום של הסולידית.
יש גם מלא מדריכים באינטרנט להתקנת מאוורר. לוקח פחות מרבע שעה.

יש גם מלא מדריכים באינטרנט להתקנת מאוורר. לוקח פחות מרבע שעה.
הקטע של הרבע שעה קצת לא נכון אם מדובר בקדיחה של דיבל ג'מבו לתקרת בטון...

אבל אחרי שפעם אחת מתקינים מאוורר תקרה (כולל קדיחה בבטון), זה בהחלט הופך לפעולה פשוטה ביותר.

ג"נ - קניתי מאוורר תקרה בשנה הראשונה שלי באוניברסיטה, עברתי מאז למעלה מ-7 דירות, בכולן הוא הותקן מעל מיטת חדר השינה ועובד נפלא עד היום. אגב, הדגם שלו היה משהו גנרי לחלוטין כיאה לסטודנט תפרן.

(having said that)

אזהרה - אין להתקין מאוורר תקרה או לחבר אותו לרשת החשמל שלא על ידי חשמלאי מוסמך!

אם מתקינים לבד עולה 0 ש"ח.
דורש 4 ידיים - שתיים להחזיק את המאוור ושתיים להבריג לתיקרה. אז "לבד" זה לא כל כך מדוייק.

דורש 4 ידיים - שתיים להחזיק את המאוור ושתיים להבריג לתיקרה. אז "לבד" זה לא כל כך מדוייק.
לא כל כך נכון.

רוב מאווררי התקרה מגיעים עם בסיס שאותו ניתן לחבר לבד ("פלאח" מתכת כלשהו).
לאחר שהבסיס מחובר, ניתן לתלות עליו באופן זמני את גוף המאוורר (הכבד) כדי לחווט את החוטים.
לאחר מכן, פשוט "מלבישים" את המאוורר על הבסיס, ו"נועלים" אותו לבסיס עם ברגים או פטנט אחר.

זה אפשרי (ברוב המאווררים) לביצוע על ידי אדם אחד.

עם זאת - מומלץ תמיד להיעזר במישהו נוסף.

אני התקנתי מאוורר קיר - עושה את אותה עבודה כמו מאוורר תקרה (אולי מעט פחות אלגנטי וטיפה פחות שקט). זה מצוין למי שלא יודע או לא רוצה לטרוח על התקנה של מאוורר תקרה, והרבה יותר קל להעביר אותו מדירה לדירה.

אזהרה - אין להתקין מאוורר תקרה או לחבר אותו לרשת החשמל שלא על ידי חשמלאי מוסמך!
התקנת המאוורר חוקית
חיבורו לחשמל, דורש רשיון

היי, מצטערת להפריע, בבקשה לא לפרסם קישורי שותפים (=כאלה שמזכים אתכם בעמלה) בפורום הזה. אני מרחיקה משתמשים שעוברים הכלל הזה. תודה על שיתוף הפעולה.

בבקשה לא לפרסם קישורי שותפים (=כאלה שמזכים אתכם בעמלה) בפורום הזה.
אגב, קישורים לאמזון וכד' כאלה שיש לך עמם שיתופי פעולה את יכולה לערוך אוטומטית את הלינק לשת"פ שלך, מאמין שיש תוספים שעושים זאת אוטומטית.

לכל מי שמחפש מנשא לסלולרי לרכב, יש מנשאים שמעוגנים בכונן ה-cd של הרדיו. זה מחזיק הרבה יותר טוב מכל שיטה אחרת עם דבק/ואקום/מאגיה, וזה גם ממוקם מצוין (אם כי מסתיר חלקית את הרדיו, ומפריע כשרוצים להחליף דיסק). קניתי אחד זול בעלי אקספרס והוא מחזיק מעולה כבר המון זמן.

מחזק את ההמלצה.
אצלי ברכב מעל הסידי יש את פתחי המזגן.
אז הפלאפון גם זוכה לקירור אישי ללא הפרעה לרדיו. פתרון זול, שאינו מתקלקל ולא תלוי בטמפרטורה ברכב.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
א שרשור שיתוף עמותות מיוחדות אוף טופיק 2
I שער הדולר\שקל + לקנות VT (כן... עוד שרשור על זה) שוק ההון 16
Tsachi01 שרשור מסעדות מומלצות אוף טופיק 17
ה שרשור מפורט - מנסה להתחיל את חיי בגיל 28 יומני מסע אישיים 34
Mr. Bigglesworth עוד שרשור על זליכה אוף טופיק 32
anonyshmeger שרשור אמרות כנף אוף טופיק 22
E מחפש שרשור על כדאיות רכישת דירה יקרה בתקופת הפנסיה נדל"ן 0
Mr. Bigglesworth שרשור בחירות 2021 אוף טופיק 187
ט מחפשת שרשור על השקעה לטווח קצר שוק ההון 4
קירכהוף שרשור בנושא שינוי בהשקפת עולם ובסגנון חיים - ספרים , פודקאסטים , בלוגים וסרטים. אוף טופיק 0
L חיסכון לילד (לא עוד שרשור של תכניות) שוק ההון 6
wa11a שרשור מתכונים לתקופת הקורונה אוף טופיק 27
Myrath כלכלה ופיננסים - שרשור ביאור למושגי יסוד אוף טופיק 8
ביולוג ירושלמי שרשור צרכני - מוצרים ישראלים (בלבד!) תוצרת ארץ ישראל. אוף טופיק 13
כ שרשור תשרים וטיפים אוף טופיק 10
מתכנת עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן (ניהול אישי IRA) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 865
shlomi171 עוד שרשור על הסבה מקצועית התפתחות אישית 2
always.smile שרשור שאלות על האקסולידית צרכנות פיננסית 5
חסכונית מחפשת שרשור לגבי הורים וכסף אוף טופיק 1
P שרשור מפורום BOGLEHEADS - קבוצה ישראלים שוק ההון 7
Jane Doe שרשור זכויות בסיסיות אוף טופיק 225
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
Jane Doe שרשור חזיות סולידיות אוף טופיק 35
Y שרשור המלצות ספרים אוף טופיק 115
DiverGirl שרשור על אנשים יוצאי דופן ומעוררי השראה אוף טופיק 21
DiverGirl בילויים סולידיים לזוג - שרשור רעיונות מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 38
Y שרשור All around player מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 9
הסולידית עמלות ודמי ניהול - שרשור מתעדכן שוק ההון 2058
yossik למה מספר מגיבים לא קוראים שרשור מתחילתו לפני שמגיבים? אוף טופיק 8
c881 שרשור "פעמונים" לדוגמה מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 128
M השקעה במדד מחקים- דרך הראל? ובקשה להמלצה נוספת שוק ההון 13
A שאלה לגבי הגשת דוחות ובקשה להמלצה מיסים 23
נ גיטרה קלאסית אשמח להמלצה סולידית התפתחות אישית 10
DiverGirl בקשה להמלצה - מערכת מסחר באופציות שוק ההון 7
רניהבוס אשמח להמלצה איך להשקיע שוק ההון 9
A זקוק להמלצה ליועץ פנסיוני צרכנות פיננסית 3
O לקנות ביטקוין שווה לקניית etf על ביטקוין? פוסטים מאיכות נמוכה 2
א תיק שבסופו של דבר מיועד לקניית דירה שוק ההון 56
ר התלבטות מה לעשות עם תיק ההשקעות שלי בהיבט הון עצמי לקניית דירה להשקעה שוק ההון 2
M הוראת קבע שגר ושכח ל 20 שנה - לקניית MSCI WORLD או מוצר מחקה MSCI WORLD פוסטים מאיכות נמוכה 3
F השתתפות במכרז לקניית דירה מכונס נכסים נדל"ן 2
ס מה לעשות עם מיליון שקלים שמיועדים לקניית ובנייה בית במושב חקלאי כבן ממשיך נדל"ן 11
deussex שוקל למכור את החלק האג"חי לקניית המדד עכשיו שוק ההון 31
ש קרן השתלמות ככסף "בטוח" לקניית דירה במחיר למשתכן נדל"ן 0
O בקשר לקניית דירה בחו״ל נדל"ן 3
ת אפשרויות לקניית קריפטו השקעות אלטרנטיביות 6
ב הוראת קבע לקניית s&p500, מה הכי יעיל ומשתלם ? שוק ההון 11
L עמלות מוגזמות לקניית קרן REIT (ריט)? שוק ההון 6
Roi מוח כוורת - שוקל עבודה עצמאית בתור מלווה לקניית נכסים בספרד נדל"ן 43
E מבקש טיפים לקניית נכס מכונס ושאלה נדל"ן 13

נושאים דומים

Back
למעלה