• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שרות לקוחות מיטב דש - הוראת קבע שנתתי וכלום לא קרה

braun

משתמש סולידי
דירוג
9
שלום לכולם,
בתחילת השנה 1.1.21 שלחו ילדי הוראת קבע חתומה למיטב דש כדי להפקיד כסף לקופת גמל להשקעה. (סכום לא קטן של 70000 שח לכל ילד)
אני עובד מול מיטב דש ללא סוכן , כי קיבלנו שם לבד דמי נהול יותר נמוכים מאשר דמי הנהול שהציע הסוכן,
והסוכן שהיה לי, לצערי, לא שידר מספיק אמינות והעדפתי לא להשאיר בידיו את הכספים הרבים שהופקדו שם.
אין לי למי להתקשר במיטב דש חוץ מהסוכן הפנסיוני שהוצמד לי.
עדיין לא נעשתה פעולה כלשהי על ידי מיטב דש, והכסף שוכב בעו"ש, והמענה שאני מקבל הוא לא עינייני.
שרות הלקוחות של מיטב דש מהוה אכזבה גדולה, אני פונה ליועץ הפנסיה של מיטב דש ולא מקבל מענה שפותר את הבעיה .

ייתכן שכדאי לאמץ סוכן עם קשרים טובים במיטב דש כדי לקבל שרןת יותר טוב והוגן

אני שוקל את דרכי הפעולה הבאות,:
1. לפנות למפקח על הביטוח בתלונה, אולי זה ידרבן למעשים.
2. לפנות לבית המשפט כדי לקבל פיצוי על העכוב
3. להפציץ את הרשתות החברתיות באזהרות על שרות לקוחות עלוב של מיטב דש (זה בטוח יעורר אותם)
4. ייתכן שכדאי לאמץ סוכן עם קשרים טובים במיטב דש כדי לקבל שרןת יותר טוב והוגן
5. לעשות את סעיפים 1-4 בו זמנית

אני עובד מול מיטב דש ללא סוכן
גם אנחנו עובדים איתם ללא סוכן.
יש איתם אכן בעיה של מהירות תגובה ושירות לקוחות מיושן אבל אנחנו בכל זאת מצליחים להפקיד כל חודש לקרנות הפנסיה שלנו ולאחרונה הצלחנו לפתוח קרנות השתלמות ולהספיק להפקיד שם כסף תוך מס' ימים קטן ( לפני שתסתיים שנת 2021) והיום קיבלנו הודעה שהכסף הופקד (ונרשם לפי המוסכם - דצמבר 2021).
עדיין לא נעשתה פעולה כלשהי על ידי מיטב דש, והכסף שוכב בעו"ש,
זאת הבעיה המרכית בכל הקרנות בשלב הראשון - לשייך את ההעברה הכספית לחשבון הנכון. אחר-כך זה כבר רץ בלי בעיות בדרך כלל.
אתה לא צריך יועץ פנסיוני אלא לפנות לשירות הלקוחות ולשאול למה הכסף עדיין לא הועבר לקופה שביקשתם והאם יש משהו שהתפספס מהצד שלכם (המפקידים). אולי זה נרשם לא נכון בהעברה? אולי קופת הגמל לא נפתחה כראוי?

האם דרך סוכן השרות משתפר, או שפשוט מעלימים לנו את הבעיות.
הבעיה שאנחנו מפקידים פעם או פעמיים בשנה ולא כל חודש.
איפה מוצאים סוכן מקורב למיטב שייעל את העבודה.
רק היום אחרי שכתבתי את הפוסט הורידו את הכסף מהבנק, ועדיין הכסף לא משוייך, כי לא רואים את ההפקדה.
אין לי כח כל פעם לכתוב פוסט בפייסבוק אינסטגרם וכמובן בהסולידית כדי שייתקדם משהו

כנראה שהפסדת הרבה יותר כסף מההפרש בדמי הניהול בעקבות ההתנהלות הלקויה שלהם. מה הבעיה לעבור לחברה אחרת או להשקיע בדרכים אחרות?

כנראה שהפסדת הרבה יותר כסף מההפרש בדמי הניהול בעקבות ההתנהלות הלקויה שלהם. מה הבעיה לעבור לחברה אחרת או להשקיע בדרכים אחרות?
דמי הנהול שקיבלתי זולים במיוחד.
אני מחפש משווק שמקורב אלמיטב דש שיוכל לטפל בתיקים שלנו שהם לכאורה גדולים יחסית, (מעל 2 מיליון ש"ח לכל המשפחה במיטב דש)

אני מחפש משווק שמקורב אלמיטב דש שיוכל לטפל בתיקים שלנו שהם לכאורה גדולים יחסית, (מעל 2 מיליון ש"ח לכל המשפחה במיטב דש)
באף בית השקעות לא קיבלתי דמי נהול שקרובים למה שאני מקבל במיטב דש

באף בית השקעות לא קיבלתי דמי נהול שקרובים למה שאני מקבל במיטב דש
לא נשמע סביר. דמי ניהול של בית השקעות זה סכום קבוע ולא באחוזים מגודל התיק.

אפשר לשאול כמה? האם אתה מודע לחסרונות של קופגלה?
והאם דמי הניהול הנמוכים לכאורה מצדיקים את התשואה שהפסדת בשנה האחרונה ובזבוז הזמן היקר שלך עם התעסקויות מיותרות?

מעבר לענייני השירות (אולי מיטב עדיין עמוסים בגלל שקנו מחלקים מהלמן?)...

לסכומים גדולים חד-פעמיים, למה הוראת קבע ולא העברה יזומה מצדך?
לא יודע מה הם יעשו לגבי תאריך הערך במקרה כאן, אבל כשאתה יוזם ההעברה הכסף בטוח מגיע אליהם, ותאריך הערך יהיה ידוע גם אם הם יעבדו את זה באיחור.

אני עובד עם מיטב דש כ- 20 שנה. קופות הגמל וההשתלמות שלי שם - אני מפקיד כל שנה כעצמאי.
לאחרונה העברתי את קופות הגמל ל- IRA ושם הטיפול היה יחסית מהיר.
לאורך השנים התרשמתי כי הטיפול הוא מאוד מקצועי. ובד"כ המענה היה סביר (ז.א. במונחים ישראליים - כלומר לפחות 5-10 דק' המתנה לנציג)
יצא לי לעבוד גם עם אקסלנס והפניקס - לא התרשמתי ששם המענים יותר מהירים.
מציע לך להישאר איתם, לחכות על הקו עד שיענו לך ולהמשיך להתעקש עד שיעבירו את הכסף - בסוף זה יעבור. במאזן הכללי כדאי לעבוד איתם.

בנושא ההשקעה - במקום קופת גמל להשקעה לדעתי האישית עדיף לפתוח חשבון אצל ברוקר (מקומי או זר) ולהשקיע בקרנות מדדיות לאורך זמן (לאחרונה חיסלתי קופת גמל להשקעה שהיתה לי באקסלנס ועשיתי בדיוק את זה). הכסף נזיל באותה מידה ואם אתה מושך רק בגיל הפנסיה לדעתי תצא נשכר.

נושא ההשקעה - במקום קופת גמל להשקעה לדעתי האישית עדיף לפתוח חשבון אצל ברוקר (מקומי או זר) ולהשקיע בקרנות מדדיות לאורך זמן (לאחרונה חיסלתי קופת גמל להשקעה שהיתה לי באקסלנס ועשיתי בדיוק את זה). הכסף נזיל באותה מידה ואם אתה מושך רק בגיל הפנסיה לדעתי תצא נשכר.
כלכלית אולי כן, פסיכולוגית לא בטוח. הסיכון למכור בלחץ קופת גמל שלא נמצאת בתיק הראשי ורואים רק כל חודש את שינוי השער יותר קטן. בנוסף זה כסף לטווח ארוך בניגוד לתיק ההשקעות שיכולים להיות בו סכומי כסף לכל מיני טווחים.
(מניח שרוב החוסכים פה מעל 10 שנים בתיק ההשקעות מכרו חלקים ממנו מידי פעם)
הסולידית גם כתבה בנושא

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
A בנק מאיים בהפסקת שרות עקב מגורים בחו"ל צרכנות פיננסית 47
A המלצה לבית השקעות ישראלי - שרות ונוחות צרכנות פיננסית 19
H קבלת תשלום רטרואקטיבי בעבור שרות החובה אוף טופיק 71
Lamur בתי השקעות - השוואת שרות שוק ההון 22
D מאגר של חברות נטולות שירות לקוחות, לטובת הימנעות לקוחות עתידיים אוף טופיק 19
ר יצירת קשר עם שירות לקוחות- אינטראקטיב חו"ל פוסטים מאיכות נמוכה 1
S נטישת לקוחות מאלטשולר - סיכון ? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
D הפסקת הפרשות לקרן פנסיה עקב טעות של נציגת שירות לקוחות פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
F רואה חשבון עצמאי - קושי במציאת לקוחות אוף טופיק 15
א נטוורקינג והבאת לקוחות - שאלה מסטונדט התפתחות אישית 4
ה האם חברות הביטוח נמנעות מעבודה ישירות מול לקוחות עם סוכן? צרכנות פיננסית 12
TheOneTech לקוחות קופ"ח מכבי שצורפו לביטוח סיעודי ללא ידיעתם צרכנות פיננסית 6
E פרילנסר. מה עדיף: יותר לקוחות שמשלמים פחות או פחות לקוחות שמשלמים יותר? אוף טופיק 1
L שירות לקוחות קרנות השתלמות - שאלון צרכנות פיננסית 5
klayhamn עצמאי עם לקוחות באתר פרילנסינג? צרכנות פיננסית 2
D מישהו יודע מה קורה עם מיטב דש טרייד? שירות לקוחות לא זמין, פלטפורמה לא תקינה. צרכנות פיננסית 4
ש שירות לקוחות - חברות לקרנות השתלמות שוק ההון 4
א איך לגייס לקוחות ? התפתחות אישית 28
מ שירות לקוחות בבית ההשקעות שוק ההון 23
קורא הדוק מסחר עצמאי - השוואה של מערכות מסחר/שירות לקוחות בבתי השקעות השונים צרכנות פיננסית 4
F נסיון לשימור לקוחות? שוק ההון 2
M איזה ברוקרים זרים מקבלים לקוחות מישראל חוץ מ IB, TD ו Schwab? שוק ההון 10
G אקסלנס - בעיות בשירות לקוחות צרכנות פיננסית 17
hommie לקוחות הוט מובייל - "אקסטרה ללא הגבלה" אוף טופיק 6
הק995 שימור לקוחות בעזיבת קרן השתלמות צרכנות פיננסית 33
ס שרשור דמי ניהול שמשיגים דרך שימור לקוחות צרכנות פיננסית 13
D שירות לקוחות, אינטרנט אוף טופיק 3
wa11a מועדון לקוחות הייטק זון צרכנות פיננסית 3
Kipodi המחלקה לדרדור לקוחות בבנק: "קנו מהכסף שאין לכם צרכנות פיננסית 0
מ מנורה מבטחים שירות לקוחות צרכנות פיננסית 29
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
S IBKR או מיטב טרייד? שוק ההון 8
מ קנייה של S&P500 דרך בנק הפועלים(חשבון הייטקזון) או מיטב/IBI? שוק ההון 10
S אקסלנס VS מיטב שוק ההון 1
שם משתמש בעייתי "מיטב כספית ניהול נזילות" מעלה את דמי הניהול שוק ההון 26
D דמי ניהול חודשיים וניוד מסחר עצמאי - מיטב דש לעומת בתי השקעות אחרים צרכנות פיננסית 1
ה מיטב גמל להשקעה מסלול פאסיבי - מדדי מניות, תשואה לא מוסברת פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 7
ש מיטב דש לא מאפשרים להעביר ני״ע אמריקאי ל-IB. מה עושים? שוק ההון 11
N מישהו מכיר מסלול במיטב הנקרא "מיטב גמל עוקב מדדים גמיש" פוסטים מאיכות נמוכה 3
O עליית דמי ניהול הזויה בקופות הגמל של מיטב IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
R מיטב דש פאסיבי או מנייתי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 5
A מיטב דש בקרן מחקה S&P 500 פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 6
B מיטב דש שינו מדיניות? פוסטים מאיכות נמוכה 5
ה ביטוח בחשבונות IBKR\מיטב שוק ההון 23
י קרן פנסיה וקרן השתלמות s&p 500 הפניקס או מיטב? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
נ מיטב דש משנה את מדיניות ההשקעה של מסלול מניות פאסיבי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 22
ס מיטב דש משכו לי 18,480 ש"ח מהחשבון ללא אישור שלי פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 32
מ מיטב דש- מינימום לפתיחת קרן השתלמות בניהול אישי- 300 אלף? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 12
D עמלת מסחר מיטב שוק ההון 7

נושאים דומים

Back
למעלה