• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שליחת כסף לתושב חוץ

Morena

משתמש רשום
דירוג
0
היי אני רוצה להעביר מהחשבון של ההורים שלי מליון וחצי שח לחשבון בקנדה. אני אזרחית ישראל אבל תושבת קנדה - הכסף הוא מתנה מההורים - האם יש צורך באיזשהו תשלום מס ? ומהי הדרך הבטוחה והיעילה ביותר לעשות זאת מבחינת העברה למט״ח ושליחה ?

מציעה לך לברר עם הבנק המקומי בקנדה מה נחוץ להם על מנת לאשר את ההפקדה. כך גם בנוגע למיסוי המקומי בקנדה כי ייתכן וזה מעבר לרף פטור. בסכומים כאלה הייתי מעדיפה לבצע דרך המערכת הבנקאית הסטנדרטית על אף העמלות שבדרך. גם רצוי לשאול את שני הבנקים לגבי העמלות מראש כדי שתדעי באיזה צד עדיף לשלם (זה חלק מהוראת ההעברה).

נקודה נוספת לבדיקה היא האם עדיף להעביר את הסכום לחשבון בישראל על שמך ואז תבצעי העברה בין שני חשבונות על שמך. זה עשוי להפחית בירוקרטיה.

א. האם יש חשבון על שמך בארץ?
ב. בתור עובד בנק לשעבר... כזה סכום גם בין בני משפחה - ישאלו למקור וייתכן שיבקשו לחתום.
ג. אם יש חשבון על שמך בארץ, הכי זול בהתחשב שאני לא רואה למה צריך 1.5 שח בשקלים בקנדה, יהיה לפתוח חשבון IB בישראל על שמך. להעביר שקלים לחשבון להמיר ב-5$ אאל"ט לדולר קנדי ולמשוך בחשבון בקנדה.

א. האם יש חשבון על שמך בארץ?
ב. בתור עובד בנק לשעבר... כזה סכום גם בין בני משפחה - ישאלו למקור וייתכן שיבקשו לחתום.
ג. אם יש חשבון על שמך בארץ, הכי זול בהתחשב שאני לא רואה למה צריך 1.5 שח בשקלים בקנדה, יהיה לפתוח חשבון IB בישראל על שמך. להעביר שקלים לחשבון להמיר ב-5$ אאל"ט לדולר קנדי ולמשוך בחשבון בקנדה.
כן יש לי פה חשבון, והתכוונתי מה הדרך הטובה ביותר להמיר את הכסף לפני שאשלח אותו לקנדה - דרך הבנק ? עוד דרכים ?

אם יש חשבון על שמך בארץ, הכי זול בהתחשב שאני לא רואה למה צריך 1.5 שח בשקלים בקנדה, יהיה לפתוח חשבון IB בישראל על שמך. להעביר שקלים לחשבון להמיר ב-5$ אאל"ט לדולר קנדי ולמשוך בחשבון בקנדה
זה יהיה הכי זול

לדעתי באמת הדרך הזולה ביותר היא דרך IB:

1. להעביר את הכסף מהחשבון של ההורים לחשבון על שמך בארץ.
2. להעביר את הכסף מהחשבון על שמך בארץ לחשבון על שמך ב-IB.
3. לבצע המרה (עלות של דולרים בודדים).
4. למשוך את הכסף מ-IB לחשבון על שמך בקנדה.

רק לשים לב שיש להם כל מיני הגבלות על משיכת הכסף - למשל אם את מעבירה אליהם כסף מחשבון אחד ומושכת לחשבון אחר צריך להמתין X ימים לפני שניתן לבצע את המשיכה (אאל"ט X=90, אבל לא בטוח וכדאי לבדוק איזה עוד מגבלות יש).

יכול להיות שיהיה בעיות עם COMPLIANCE של IB. ברגע שפותחים חשבון ב-IB צריך גם להצהיר הל תושבות.
כשעושים העברה בנקאית לחו''ל בנק בישראל יכול לבקש להצהיר תושבות? אם כן יהיה שאלות בצד של קנדה.
מה דעתך?
כן יש לי פה חשבון, והתכוונתי מה הדרך הטובה ביותר להמיר את הכסף לפני שאשלח אותו לקנדה - דרך הבנק ? עוד דרכים ?
מה בסוף עשית?

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M שליחת הודעה פרטית בפורום פוסטים מאיכות נמוכה 2
M שליחת הודעה פרטית בפורום פוסטים מאיכות נמוכה 7
dorian שליחת מסמכים בדואר - מה החברה המשתלמת? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 0
א שליחת ילדים לפנימייה אוף טופיק 22
Y שליחת קישורים או איימלים בהודעות פרטיות או בפורום. אוף טופיק 13
ק המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
א דרכים להרוויח יותר כסף מעבודה כשכיר יזמות והגדלת הכנסות 11
ש.ב. סגירת כסף לילדים - חלוקה שווה אוף טופיק 43
A עזרה בהבנת עסקאות וזמינות כסף בIB שוק ההון 1
N משיכת כסף מ-IB שלא דרך IBAN - אפשרי? שוק ההון 6
ג'וני לנד איך למוכר הנעלים יש כסף לקנות עגבניות? אוף טופיק 4
edangz משיכת כסף מחשבון הIB שוק ההון 12
B כסף בקופ"ג שמיועד לדירה בעוד שנה. לאיזה מסלול להעביר? צרכנות פיננסית 1
B כסף בקופ"ג שמיועד לדירה בעוד שנה. לאיזה מסלול לעבור בינתיים? צרכנות פיננסית 0
B העברת כסף מ IB לצורך תשלום צרכנות פיננסית 6
C כסף נזיל בעו״ש בבית השקעות שוק ההון 1
S משיכת כסף בנסיבות משמחות - באיזה צורה? צרכנות פיננסית 7
A מה לדעתכם הכי כדאי לעשות עם כסף זמין היום? עסקה או סגירת חובות? נדל"ן 4
M כמה נפשות אתם, וכמה כסף בממוצע אתם מוציאים בשנה על חופשות בארץ ובחו"ל? מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 43
ה אשמח לקבל המלצות איך להעביר כסף משכירות באנגליה (חברת ניהול) לחשבון בנק בארץ, תודה! פוסטים מאיכות נמוכה 0
S כסף בעו״ש שוק ההון 3
O התלבטות לאן לנתב כסף פנוי כל חודש שוק ההון 5
S רגע לפני מעבר ל-IRA התיעצות אחרונה - האם לנייד כסף מקרן הפנסיה? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
נ כמה כסף צריך חוסך לפנסיה בהתאם לגילו פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 10
A מס על משיכת כסף מקרן מחקה מדד מיסים 9
סנופקין מחפש עצה: כסף ממניות לסגירת מסלול פריים? נדל"ן 15
ר עצה לגבי התנהלות עם כסף בעוש/תיק ניע/משכורת נמוכה פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 8
ר איך להבין לכמה כסף אני זקוקה בחודש? שוק ההון 19
Gun איך לחסוך כסף בתור בן 18 שגר לבד (לפני הצבא?) מינימליזם, חסכנות ואנטי-צרכנות 23
A העברת כסף לחו"ל עבור תשלום לפרילנסרים - איך הכי כדאי? צרכנות פיננסית 0
M העברת כסף מישראל לארה"ב לקרוב משפחה מדרגה ראשונה צרכנות פיננסית 5
C IB - ריבית על כסף בחשבון שוק ההון 9
M בנק דיסקונט לא מקבל העברות קריפטו מחלפנים מאושרים של כסף שעבר בBittrex? פוסטים מאיכות נמוכה 3
א משכנתא-האם למשוך ממסלול פריים או לשחרר כסף מקופות? שוק ההון 0
שמירה על ערך כסף לאזרח אמריקאי צרכנות פיננסית 0
א משכנתא- האם למשוך ממסלול פריים או לשחרר כסף מקופות? נדל"ן 28
E איך מתמחרים כמה כסף אני צריך לגבות מהלקוח עבור דלק? אוף טופיק 10
S איך ניתן לשלם עם כסף בWISE עבור טיסה עם RYANAIR? צרכנות פיננסית 0
B למה קיבלתי כסף ממס הכנסה? מיסים 8
א השקעת כסף מחשבון אמריקאי בארה"ב שוק ההון 10
M רכישת אופציות מבלי להוציא כסף - equitybee ודומיהן צרכנות פיננסית 12
M דילמת חיי - חוויה סטודנטיאלית או התקדמות מקצועית וחיסכון של כסף? התפתחות אישית 44
A עיתוי העברת כסף לחו"ל - מה השיקולים? שוק ההון 1
א חשבון וייז - לא מבין איך מעבירים אליו כסף מהארץ פוסטים מאיכות נמוכה 9
M העברת כסף לארה"ב (סכומים קטנים) צרכנות פיננסית 2
נ מהיכן למשוך כסף, קג"ל או תיק השקעות? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 0
L גרמניה לכמה חודשים, איך מסתדרים עם כסף וחסכון בעמלות? צרכנות פיננסית 2
O משיכת כסף מBinance השקעות אלטרנטיביות 4
י פיזור סכום כסף גדול בפקדון שוק ההון 3
M כסף בצבירת פנסיה לאחר פטירה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2

נושאים דומים

Back
למעלה