• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שלב ב' של הרפורמה ביטול התקשורת העצמאית? עתיד התקשורת בארץ

אשמח למצוא לזה סימוכין, "כניראה" זה לא טיעון.
ה"כנראה" הוא פרשנות ימנית של ישראל היום.
מתוך התוכנית - "יקודם תקציב ייעודי "לעידוד התחרות והמגוון בתחום החדשות והאקטואליה".
האם לדעתך השר קרעי חושב שאין היום מספיק ייצוג לעמדות ליברליות ולכן ינתב את התקציב לחיזוק גופי תקשורת שאלו עמדותיהם? ובאופן כללי יותר, למה לדעתך הממשלה צריכה לתת תקציב לגופי תקשורת פרטיים על פי קריטריון של עמדות פוליטיות?

למה לדעתך הממשלה צריכה לתת תקציב לגופי תקשורת פרטיים על פי קריטריון של עמדות פוליטיות?
לדעתי התקשורת לא צריכה לתת תקציב לגופי תיקשורת בכלל. אתם אלו שרוצים לראות את המשך מימון התאגיד.

לדעתי התקשורת לא צריכה לתת תקציב לגופי תיקשורת בכלל. אתם אלו שרוצים לראות את המשך מימון התאגיד.
אז דעתך הפוכה מזו של השר קרעי שרוצה להמשיך מימון ממשלתי לגופים פרטיים לפי קריטריון של עמדות פוליטיות. מה שנקרא בעברית החדשה "ימין על מלא".

אני אשמח לראות דוגמאות למדינות בהן ממשלה החלה השתלטות וחיסלה את הדמוקרטיה ע"י הקטנת המעורבות שלה בשוק התקשורת ופתיחתו לעוד שחקנים. אני ממתין
באיזה אופן בדיוק לקיחת כסף מהשידור הציבורי והעברתו למי שבא בטוב לפוליטיקאים זו "הקטנת המעורבות בשוק התקשורת"???

באיזה אופן בדיוק לקיחת כסף מהשידור הציבורי והעברתו למי שבא בטוב לפוליטיקאים זו "הקטנת המעורבות בשוק התקשורת"???
עזוב, הם שטופי מוח, על מלא, לא רואים ולא רוצים לראות כלום, לא משנה מה תביא להם, הוכחות שחור על גבי לבן וכו....

או כמו שאמר ד"ר קרעי... שילכו לעזאזל

אני לא רואה איך אפשר למצוא לזה סימוכין בשלב הזה.
הרי זה לא סביר שהוא יצהיר קבל עם ועדה שזה מה שהוא הולך לעשות.
בכל מקרה, ברגע שיש סבסודים זה לא ממש מדיניות של ימין כלכלי.

הסימוכין יגיע לפי השלבים שפרטתי. קודם כל הם צריכים לנטרל את בתי המשפט כדי שיוכלו לגעת בשאר הגופים אעדכן פה.
רק בקשה - כשיגיעו לרגע של איסור נסיעה בשבת/הפרדות בין נשים וגברים לא לשכנע אנשים שילכו להפגין

הסימוכין יגיע לפי השלבים שפרטתי. קודם כל הם צריכים לנטרל את בתי המשפט כדי שיוכלו לגעת בשאר הגופים אעדכן פה.
רק בקשה - כשיגיעו לרגע של איסור נסיעה בשבת/הפרדות בין נשים וגברים לא לשכנע אנשים שילכו להפגין
עוד הצעת חוק הזויה של אייכלר, אני מסרב לקרוא לו רב, שרוצה להטיל מאסר על אנשים שינסו להחזיר בשאלה!!!

פשוט לא מפסיקים להפתיע, לכל אלו שרוצים סימוכין, זה הסימוכין, זה מה שיהיה כאשר לא יהיו להם בלמים.

עוד הצעת חוק הזויה של אייכלר, אני מסרב לקרוא לו רב, שרוצה להטיל מאסר על אנשים שינסו להחזיר בשאלה!!!

פשוט לא מפסיקים להפתיע, לכל אלו שרוצים סימוכין, זה הסימוכין, זה מה שיהיה כאשר לא יהיו להם בלמים.
אם אתה מתכוון להצעה בקשר למיסיונרים אז ביבי כבר הוציא הבהרה שלא יחוקק. כל היום הוא מבהיר ומתנצל על דברי ומעשי חברי הממשלה והקואליציה שלו. מתי יש לו זמן לשבת עם הסנגורים להתכונן למשפט?

אם אתה מתכוון להצעה בקשר למיסיונרים אז ביבי כבר הוציא הבהרה שלא יחוקק. כל היום הוא מבהיר ומתנצל על דברי ומעשי חברי הממשלה והקואליציה שלו. מתי יש לו זמן לשבת עם הסנגורים להתכונן למשפט?
לא לא לא....
אני מבין שקשה לעקוב כי יש כל כך הרבה זבל, אבל הנה;

נערך לאחרונה ב:
זה באמת ברמת טרלול ואין להצעה סיכוי לעבור, אבל היא מסמנת איך לדעת הרוב העתידי ישראל צריכה להיראות.
בדיוק אבל כמות ההצעות המטורללות האלו... כמובן לפי דעתינו... היא מטורפת.
תוסיף לזה את נבחרת החלומות שביבי הרכיב לממשלה שלו ויש לך פצצה מתקתקת, אני פשוט לא מבין, ביבי איבד שליטה סופית הוא בקושי מצליח לכבות את השריפות בהית.

העיקר הוא טס לסופש!!! בלונדון עם 60 חדרים בעלות של חצי מליון ש"ח רק החדרים ואף אחד מהממשלה שלו לא פוצה פה... המדינה עולה באש תרתי משמע.

איפה אתם בוחרי ביבי... זה מה שאתם רוצים?

בדיוק אבל כמות ההצעות המטורללות האלו... כמובן לפי דעתינו... היא מטורפת.
זה נכון, אבל צריך להביא בחשבון שחלקן מוגשות לצרכים פנים מפלגתיים, בידיעה שאין להן סיכוי לעבור.
הפגיעה באינטרסים חיוניים של מדינת ישראל לא מעניינת את המציעים.

• אהבתי
Reactions: Roi
הימין ממשיך בהקטנת המעורבות בשוק התקשורת:

לשר התקשורת יש סמכות להפסיק שידורי תקשורת בעת מצב מיוחד ובעת חירום בעורף כפי שהכריזה הממשלה.
אדוני השר זה הזמן להשתיק את שידורי 11, 12, 13 במסגרת סמכותך לפי ס. 13 לחוק הבזק.
בשנאה ובשקרים ובפגיעה בחוסן הלאומי ע״י ערוצי תקשורת תועמלניים ופוגעניים משיבים באופן היחיד שהם יבינו.

בערוץ 14 זיהו אתמול את הבעיות השורשיות שגרמו להרג שלושה חיילים בגבול מצרים. והבעיות הן:

1. אג'נדות שמאל מטורפות
2. אי הקפדה על צניעות בצה"ל

זה לא כלי תקשורת לגיטימי. המטרה שלו היא הפצת שנאה.

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M באיזה שלב כדאי לפנות לאנשי מקצוע (עו"ד, שמאי, מעצב פנים, קבלן שיפוצים) נדל"ן 9
T איך אני יודע באיזה שלב הפינוי בינוי נמצא? נדל"ן 5
D שאלה בנושא התקדמות בהליך קניית דירה , מהם השלבים הנדרשים? שלב העורכי דין, המו"מ , התשלום נדל"ן 6
S לא מבין מתי שלב מסחר רציף בקרן הסל שלי שוק ההון 11
R העברת תשלום משכנתא לקבלן עבור שלב מתקדם יותר בהסכם מכר נדל"ן 1
H אג״ח גלובלי אחרי שלב הצבירה שוק ההון 1
ו תוכנית השקעות שלי - שלב 1 שוק ההון 8
ו יומן מסע אישי - שלב א' יומני מסע אישיים 4
T שלב צבירת הנכסים - איך מודדים 'התקדמות' או זווית ראיה נוספת התפתחות אישית 20
מתכנת עדכון אישי: שלב שני בדרך המובילה לעצמאות כלכלית יומני מסע אישיים 34
ברננקי שלב נוסף בבועת הדיור? אוף טופיק 45
הנועזת שלב הפוסט מטריקס: שלב הממציאנות פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 0
ל באיזה שלב משנים את חלוקת התיק (אם בכלל)? שוק ההון 6
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
R איך מוצאים פוליסת חיסכון בעלת יחס גבוהה של נכסים לא סחירים? שוק ההון 7
MaorRocky סכנות של קניית קרקע לפני אישורים נדל"ן 17
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 0
חתול לילה מה צריך להיות הדרוג של אג"ח ישראלי? שוק ההון 16
N שאלה בנוגע למיסוי של אופציות ו RSU מיסים 3
וינסנט זיכוי/החזר מס בגין מיסוי במקור של דיבידנדים מארה"ב ע"י ברוקר זר מיסים 23
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ס האם אפשר לקזז ירידת ערך של רכב ממס רווחי הון מיסים 3
R עזרה בניהול החשבונות של ההורים שוק ההון 12
MaorRocky קופת גמל לא מחזירה לי תשואה של השוק ואני לא מבין למה שוק ההון 2
מ מיסוי אמריקאי של תשלומי מילואים מיסים 9
I אופציה CALL על קרן סל של בלקרוק שוק ההון 1
ש איך עושים סדר בכל הבלגן של חסכונות/פנסיה/השתלמות וכו'? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ש חסרונות של פנקס קבלות ממוחשב לעומת ידני? מיסים 6
מ שוקל העברת תיק השקעות לIB, העברה של קרנות שקליות ותהיות לגבי התיק שוק ההון 7
K חברה משותפת בבעלות של כמה חברות יזמות והגדלת הכנסות 12
A חובת הגשה של טופס 134 בדוח השנתי מיסים 0
B תשואות של מסלול פנסיה לפי חודש (מחקה מדד s&p 500) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
G נייר ערך של 50 החברות הגדולות ב-s&p שוק ההון 6
K האם שוק המניות לא יכול להיות מימוש של מעבר פשוט בין סוגי משאבים שוק ההון 47
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8
J גלגל החיים (או הפרמידה) של הפנסיה, ו-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
E האם קרן אירית של בלקרוק משלמת מס רווחי הון מקוזז אינפלציה או מקוזז הפרשי שערי מט"ח? שוק ההון 3
T מהי "שָנָה" בהגדרת תושב חוזר ותיק, טופס 113 של מס הכנסה מיסים 3
Z אם מתחרטים יום אחרי על מכירה של מנייה שהוחזקה שנים שוק ההון 4
P להיות הגירסה הכי טובה של עצמך. התפתחות אישית 14
ה הפסיכולוגיה של הכסף - הספר צרכנות פיננסית 2
S חבות מס של ידועים בציבור כשלאשה אין הכנסה חייבת במס מיסים 2
I משיכת פנסיה - עניין של מיסוי אוף טופיק 4
עלילה מסלול חוות דעת על תמהיל של יועץ נדל"ן 32
Y שאלות של מייק מתחיל לגבי קרן השתלמות ופנסיה פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 1
Y העברה בנקאית או צ'ק האם יש הבדל בין דרכי העברה? סכום של 80 אש"ח נדל"ן 7
S האם יש ETF-ים של מגוון רחב של מטבעות קריפטו - ולא רק ביטקוין? השקעות אלטרנטיביות 10

נושאים דומים

Back
למעלה