• חשבון מסחר באקסלנס טרייד : סנט למניה במסחר בארה"ב (מינימום $5 לעסקה), פטור מדמי טיפול לשנתיים, קורס במתנה ובונוס 100 ש"ח למצטרפים חדשים. להצטרפות דיגיטלית לחצו כאן .

שלב ב' של הרפורמה ביטול התקשורת העצמאית? עתיד התקשורת בארץ

אם ככה אתה חש סימן שכדאי לי לצפות בזה
תודה
אם לא היו מקבלים חילונים אז זה היה הרבה פחות גרוע מבחינתי. אני יכול להבין שלא הגיוני שילד חילוני ילמד במקום שהתכנים שמועברים בו שונים ממה שקורה בבית.זו התנגדות עניינית ברמה כזו או אחרת. אבל כשלא מקבלים ילד רק בגלל שיקולי טוהר גזע זה מעורר בי אישית קבס עד כדי הקאה.
כאילו יש איזשהו פער מטאפיזי בין יהודים למי שאינם כאלה. איכססססס וכל זה בחסות המדינה

אני מתקשה להבין תחבירית חלק מההודעות בפתיל הזה. העובודת הן ששר התקשורת החדש, קרעי, קורא להקטין את ההשפעה והמעורבות של המדינה בתקשורת. להקטין את תאגיד השידור הממשלתי, לבטל את הרשות השנייה ומועצת הכבלים והלווין וכך לפתוח את שוק התקשורת.
אני אסביר לך. "המדינה" זה תשלומי המיסים של כל האזרחים שמופנים לגוף עצמאי (התאגיד) שהמשימה שלו היא לתת שירות עיתונאי לכל האזרחים. הוא לא כפוף לפוליטיקאים או לאנשי עסקים ולכן חופשי לדווח ולתחקר.

"לפתוח לתחרות" את שוק התקשורת הקטן של ישראל זה אומר לתת לאוליגרכים שליטה על גופי תקשורת הפסדיים כדי שישתמשו בהם לקידום האינטרסים העסקיים האחרים שלהם, לקדם את הפוליטיקה שמשרתת אותם, ובמקביל לזבל את המוח במכנה המשותף הנמוך ביותר שיביא הכי הרבה רייטינג כדי למכור זמן פרסום ולכסות על חלק מהעלויות.

זו כבר המציאות בחלק מגופי התקשורת.

ראיתי היום חדשות בערוץ 11. לשם שינוי היה ממש בסדר ולא היה את התעמולה וההסתה הרגילה. אולי גם הם הבינו שהם הגזימו, או שהם חושבים שאולי ביבי לא הולך לנצח בסיפור הזה וכדאי לשמור על יחסים טובים גם עם הצד השני. או שהם מאזנים בין חדשות אמת וחדשות שקר, והיום היה יום של אמת. והיה גם סיפור על ילד קטן, שגורש מהגן כי אמא שלו לא יהודיה.
תעמולה והסתה יעני בעד הרפורמה? בערוץ כאן?

אני אסביר לך. "המדינה" זה תשלומי המיסים של כל האזרחים שמופנים לגוף עצמאי (התאגיד) שהמשימה שלו היא לתת שירות עיתונאי לכל האזרחים. הוא לא כפוף לפוליטיקאים או לאנשי עסקים ולכן חופשי לדווח ולתחקר.
כל דבר שהמדינה מנהלת "כפוף לפוליטקאים", כפוף לפקידים ועסקנים.

"לפתוח לתחרות" את שוק התקשורת הקטן של ישראל זה אומר לתת לאוליגרכים שליטה על גופי תקשורת הפסדיים כדי שישתמשו בהם לקידום האינטרסים העסקיים האחרים שלהם, לקדם את הפוליטיקה שמשרתת אותם, ובמקביל לזבל את המוח במכנה המשותף הנמוך ביותר שיביא הכי הרבה רייטינג כדי למכור זמן פרסום ולכסות על חלק מהעלויות.

אתה תומך בתקשורת בבעלות המדינה ומתנגד לאפשר לאזרחים פרטיים להפעיל ערוצי תקשורת משלהם. אני לא מועניין שהמדינה תגיד לי מה לחשוב ומעדיף לשמוע קולות מגוונים.

עד כמה תאסר בתקשורת ביקורת, הרי גם בדיקטטורה יש ביקורת מסוימת על המצב.
זה כבר קרה וכמעט הצליח. לא יודע בן כמה אתה, אבל זה היה לא ממש מזמן. חפש חוק ישראל היום.
באותה הזדמנות תבדוק בבקשה מי המפלגות ומאיזה צד פוליטי, ביקשו לסגור עיתון
אם רוצים קצת יותר מאוחר, חפש מי ביקש לסגור את ערוץ 7 והאם בית המשפט נחלץ לעזרתם

תעמולה והסתה יעני בעד הרפורמה? בערוץ כאן?
בהחלט. מביאים כל מני ”מומחים” שמדברים בער הרפורמה. ההסתה שם יותר מתוחכמת, אבל היא ממש בכל מקום. ממש מסיתים קבוצות באוכלוסיה זו נגד זו.

ביטלו את התוכנית לסגור את "כאן 11".

לחלוטין בלי קשר, איילה חסון התחילה לעבוד בערוץ 11 לפני יומיים! הנה היא בחשיפה מרעישה: ארבעה אנשים שהיו קשורים לאהוד ברק לפני 25 שנה תומכים במחאה. https://twitter.com/netanyahu/status/1633044779398230016

כמו שנאמר, מה שווה התאגיד אם אנחנו לא יכולים לשלוט בו?

אכן, ניראה שהשמאל מאבד את אחיזתו בתאגיד, אני עדיין בעד לסגור אותו
מה שהיא דיווחה עליו נראה לך כמו עיתונות? זו לא כתבה ש-"לא נמצאת בשליטת השמאל", זה דיברור של קונספירציות מטעם השלטון. זה לא דבר שנצפה לראות על המרקע באף ערוץ סביר.

מה שהיא דיווחה עליו נראה לך כמו עיתונות? זו לא כתבה ש-"לא נמצאת בשליטת השמאל", זה דיברור של קונספירציות מטעם השלטון. זה לא דבר שנצפה לראות על המרקע באף ערוץ סביר.
התקשורת היא מגמתית:
ערוצים 12, 13 וגל"צ הם הדוברים של השמאל. לא רק מדבררים אלא ממש ממציאים את הנרטיב.
ערוץ 14 הוא הדובר של הימין.
אני לא מכיר מספיק את 11.

מה שכל כך מצחיק כאן זה שכל צד לא מסוגל לראות את הדבשת של עצמו. כל אחד כל כך בטוח שהוא צודק ולא מסוגל להסתכל במראה.

אני מתקשה להבין תחבירית חלק מההודעות בפתיל הזה. העובודת הן ששר התקשורת החדש, קרעי, קורא להקטין את ההשפעה והמעורבות של המדינה בתקשורת. להקטין את תאגיד השידור הממשלתי, לבטל את הרשות השנייה ומועצת הכבלים והלווין וכך לפתוח את שוק התקשורת.
בכאן 11 לא מעורבת המדינה ולכן קרעי רוצה לסגור אותה.
12-13 לא מעבירות את האג‘נדה של הממשלה אז צריך לסגור אותם

מה נשאר רק ערוץ הפראבדה 14, אכן שוק תקשורת פתוח ביקורתי ותוסס.
אין שום קשר בין ערוץ 14 לימין הוא רק בעד המושחת שתמך בהתנתקות ונגד בניה בשטחים.

אל תדאג הם יקבלו כסף או שווה כסף (מכרזים,נדל"ן...) מהמדינה אם המהפכה תעבור וזה יהיה אפילו חוקי,
יחוקקו חוק התמיכה בתקשורת שקר כלשהו.

אגב- לרשום שמאל וימין עובד רק על תומכי ההפיכה בתור מתנגד ראיתי מפגינים רבים מהמרכז הימין, א-פוליטיים, וכאלו שרק רוצים שהמושחת ילך סוף סוף בנוסף למצביעי השמאל. אז אם אתה רוצה לשכנע גם אותנו אתה צריך להסביר מדוע מי שתומך בו זה ימין ולהפך.

נערך לאחרונה ב:
היתה הצעת חוק ל״איזון״ הסיקור בערוצים השונים. לכיוון אחד בלבד כמובן. כניראה שלא רלוונטי לערוץ 14.
קריאה לחרם על שטראוס שהחליטה לא לפרסם בערוץ 14

נושאים דומים
פותח הנושא כותרת פורום תגובות תאריך
M באיזה שלב כדאי לפנות לאנשי מקצוע (עו"ד, שמאי, מעצב פנים, קבלן שיפוצים) נדל"ן 9
T איך אני יודע באיזה שלב הפינוי בינוי נמצא? נדל"ן 5
D שאלה בנושא התקדמות בהליך קניית דירה , מהם השלבים הנדרשים? שלב העורכי דין, המו"מ , התשלום נדל"ן 6
S לא מבין מתי שלב מסחר רציף בקרן הסל שלי שוק ההון 11
R העברת תשלום משכנתא לקבלן עבור שלב מתקדם יותר בהסכם מכר נדל"ן 1
H אג״ח גלובלי אחרי שלב הצבירה שוק ההון 1
ו תוכנית השקעות שלי - שלב 1 שוק ההון 8
ו יומן מסע אישי - שלב א' יומני מסע אישיים 4
T שלב צבירת הנכסים - איך מודדים 'התקדמות' או זווית ראיה נוספת התפתחות אישית 20
מתכנת עדכון אישי: שלב שני בדרך המובילה לעצמאות כלכלית יומני מסע אישיים 34
ברננקי שלב נוסף בבועת הדיור? אוף טופיק 45
הנועזת שלב הפוסט מטריקס: שלב הממציאנות פרישה מוקדמת והחיים שאחריה 0
ל באיזה שלב משנים את חלוקת התיק (אם בכלל)? שוק ההון 6
מ ביטול טיסות של חברות לואוקוסט - האם חכם? אוף טופיק 14
ב אג"ח של בנקים בארץ שוק ההון 6
S האם מדד חלקי סקטוריאלי של סנופי נחשב מדד מבחינת גמל IRA? שוק ההון 1
M הסכם הצטרפות של ברוקרים - להיות רגוע? שוק ההון 8
B כרטיס אשראי של IBK צרכנות פיננסית 1
R איך מוצאים פוליסת חיסכון בעלת יחס גבוהה של נכסים לא סחירים? שוק ההון 9
MaorRocky סכנות של קניית קרקע לפני אישורים נדל"ן 17
Y רעיונות מה לעשות עם זכויות של ישראכרט? צרכנות פיננסית 2
חתול לילה מה צריך להיות הדרוג של אג"ח ישראלי? שוק ההון 16
N שאלה בנוגע למיסוי של אופציות ו RSU מיסים 3
וינסנט זיכוי/החזר מס בגין מיסוי במקור של דיבידנדים מארה"ב ע"י ברוקר זר מיסים 23
L כרטיס אשראי קורפורייט של ישראכרט - עמלת מט"ח 0 צרכנות פיננסית 9
ס האם אפשר לקזז ירידת ערך של רכב ממס רווחי הון מיסים 3
R עזרה בניהול החשבונות של ההורים שוק ההון 12
MaorRocky קופת גמל לא מחזירה לי תשואה של השוק ואני לא מבין למה שוק ההון 2
מ מיסוי אמריקאי של תשלומי מילואים מיסים 9
I אופציה CALL על קרן סל של בלקרוק שוק ההון 1
ש איך עושים סדר בכל הבלגן של חסכונות/פנסיה/השתלמות וכו'? פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 3
ש חסרונות של פנקס קבלות ממוחשב לעומת ידני? מיסים 6
מ שוקל העברת תיק השקעות לIB, העברה של קרנות שקליות ותהיות לגבי התיק שוק ההון 7
K חברה משותפת בבעלות של כמה חברות יזמות והגדלת הכנסות 12
A חובת הגשה של טופס 134 בדוח השנתי מיסים 0
B תשואות של מסלול פנסיה לפי חודש (מחקה מדד s&p 500) פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 2
G נייר ערך של 50 החברות הגדולות ב-s&p שוק ההון 6
K האם שוק המניות לא יכול להיות מימוש של מעבר פשוט בין סוגי משאבים שוק ההון 47
קפיטליסט_מרושע המלצה: "כסף קטן" - ספרוני חינוך פיננסי לילדים של בנק ישראל התפתחות אישית 0
R לא מוצא את ZPRX במערכת ספארק של מיטב שוק ההון 4
ש התנהלות של עוסק פטור כלפי מס הכנסה מיסים 8
J גלגל החיים (או הפרמידה) של הפנסיה, ו-IRA פנסיה, גמל וקרנות השתלמות 11
S מיטב טוענים שכדי לסחור ב - IB דרכם צריך תיק של לפחות 25K דולר, האם מישהו מכיר את ההגבלה הזו והאם יש משהו לעשות בנידון? שוק ההון 4
E האם קרן אירית של בלקרוק משלמת מס רווחי הון מקוזז אינפלציה או מקוזז הפרשי שערי מט"ח? שוק ההון 3
T מהי "שָנָה" בהגדרת תושב חוזר ותיק, טופס 113 של מס הכנסה מיסים 3
Z אם מתחרטים יום אחרי על מכירה של מנייה שהוחזקה שנים שוק ההון 4
P להיות הגירסה הכי טובה של עצמך. התפתחות אישית 14
ה הפסיכולוגיה של הכסף - הספר צרכנות פיננסית 2
S חבות מס של ידועים בציבור כשלאשה אין הכנסה חייבת במס מיסים 2
I משיכת פנסיה - עניין של מיסוי אוף טופיק 4

נושאים דומים

Back
למעלה